Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от maximilian Разгледай мнение
    Извинявайте, че се намесвам, но как 300 лева ги изравни на 209 евро?
    Не се притеснявай, че се намесваш! Сравнявам средна офертна наемна цена и средна офертна продава. Всичко друго са частни случаи които изкривяват картинката. Както в случая тази панелка която знам къде точно се намира и защо се продава.........

ПП За Аналог си го знаем, че НИ не са инвестиция за него, но много обича да чете и пише тук Заради което не намирам причина да отговарям естествено.

Коментар

• Извинявайте, че се намесвам, но как 300 лева ги изравни на 209 евро?
      Не е препоръка!

Коментар

• Много добра инвестиция!

Да питам обаче - само тристайните ли се продават с гарантирани, редовно плащащи и поемащи всички разходи по ремонтите наематели за първите 18 години?

Коментар

• Първоначално изпратено от Dimitar. Разгледай мнение
          Аз нищо не съм удебелявал по текста на обявата. Може да провериш.

Нещо за доходността няма ли кажеш?
          Ще кажа разбира се. Средната цена на тристаен в Шумен- ЦЕНТЪР е около 46 000 евро.
          Наема се равнява на 209 евра, тоест годишно 2508 евра. Апартамента се изплаща за 18 години при този наем. Което е 5,55% доходност. Доста добре за Шумен при положение, че вече такива депозити са екзотика. За ниско рискова инвестиция си е добре.

Коментар

• Аз нищо не съм удебелявал по текста на обявата. Може да провериш.

Нещо за доходността няма ли кажеш?

Коментар

• Първоначално изпратено от Dimitar. Разгледай мнение
              Обява от областен град, различен от София, Варна, Пловдив и Бургас:

Без коментар.
              Ах Митре ле, без коментар няма да остане, въпреки леката ти виртуална манипулацийка. Апартамента е в Шумен. Освен това е пуснат преди ден. Ще се шитне като топъл хляб, но не е и четиристаен както си УДЕБЕЛИЛ. Апартамент с две спални си е тристаен от всякъде, на жена ми е четиристаен, щото е с 3 такива.

http://www.imot.bg/2e140991101926437

Коментар

• Обява от областен град, различен от София, Варна, Пловдив и Бургас:

Без коментар.

Коментар

• Лорде, срив ще има, той е неизбежен....спри да се тровиш с евтин алкохол и ще го доживееш.....
                  Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

Коментар

• Дразни ме вече този ръст

Ще почна да бълнувам като другарите влогари БПСТ , Нрадев Зайо Байо и другите фантасти , че ще има срив. Не може точно в сегмент в който ми предстои покупка да има +27%. Ужассссссс

http://www.imoti.net/dir-bg-%C1%E5%E...--nno8419.html

Точно в София и Белград ли трябваше да се случи.........

От първата половина на 2013 г. наемите на главната търговска улица в София са нараснали с 27%, отчита международна компания за недвижими имоти. Наблюдава се ръст в наемните нива в сегмента на търговски площи в голяма част от основните пазари на Централна и Източна Европа, сочи доклада на компанията за първото полугодие на 2014 г., предаде БТА.

Коментар

• Англичани НЕ, ДОРИ АВСТРАЛИЙЦИ!

Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
                      пак си прекалил с чилийското “вино“
                      Въпреки откровения ти спам и нежелание да пишеш по темата , англичаните пак налазиха имотите . Дори капризните французи и белгийци, та дори и австралийци.

линк, както винаги, не празни приказки:

http://www.blitz.bg/news/article/288893

Коментар

• Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                        http://paper.standartnews.com/bg/art...article=504353

Вчера един колега просто непринудено посочи, че от началото на годината до момента има реален ръст на цените на имотите с 10%. Хей така небрежно го подхвърли, при положение, че с него никога не сме обсъждали цени на годишна база поради простия факт, че сме в различни сегменти.
                        пак си прекалил с чилийското “вино“

Коментар

• Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение

Вчера един колега просто непринудено посочи, че от началото на годината до момента има реален ръст на цените на имотите с 10%. Хей така небрежно го подхвърли, при положение, че с него никога не сме обсъждали цени на годишна база поради простия факт, че сме в различни сегменти.
                          Очевидно, брокерчетата ще продължават да тръбят че нещата се подобряват и стабилизират. Така е вече 5 години.

Аз за тия 5 години си намалих наема три пъти с по 150-200 лв на един склад който държа, и всеки път като се обадя на хазяите и им кажа че нещата не са добре и май трябва или да сменям склада, или да намалим наема, те веднага клякат без изобщо да се правят на интересни. Явно някои хора са наясно нещата на къде отиват, и не хвърчат в облаците. 2008-ма 1800 лв наем, 2014 г. 1300 лв.
                          Доволен съм. 500 лв разликата са ми сметките вкъщи всеки месец.

Коментар

• http://www.investor.bg/analizi/113/a...9.2014+%D0%B3.

Като цяло - пазара УМРЯ, от дъното 10% е по-добре от нищо

Коментар

• Ред държави компенсират пукупките на руснаците по морето!

Коментар

• Първоначално изпратено от грифин Разгледай мнение
                                200000 НЯКОГА
                                250 СЕГА
                                няма как да излезе сметката...
                                ----------------------------------
                                по моята сметка се изплаща за 12,5 години.
                                и отпуснах още 2,5год...........
                                200000 е сега, някога беше 400 - 450 к.
                                250 беше преди 5 години, сега може би е 200

Но това няма особено значение. Прав е razbiratel - никой никого не може да убеди тук в правотата си, не е и необходимо, не това е целта на форума. Важното е хората, които четат да намерят някаква полезна информация и да не бъдат подвеждани и заблуждавани.
                                Аз лично бих посъветвал всеки, който възнамерява да купува жилище и да си избива парите от наем, нека първо да поговори с поне 10 човека, свои близки или познати с опит като наемодатели.
                                Лека вечер на всички и приятен уикенд

Коментар

Working...
                                X