Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Само лудия преследва невъзможното, но да помислим!

В момента доходността от отдаване на апартамент е 5%, което е с близо процент повече, отколкото носи депозит в банката, отчита Калоян Богданов, маркетинг мениджър във фирмата

http://www.blitz.bg/news/article/247677

Кой е лудия?

Коментар

• LANDLORD 31

Именно ! Доказано е че е вредно вече и експеримента го направиха , резултата е налице. Може разбира се да се инкриминира - например ...падат цените в продължение на 6 месеца и министър председателя се сменя задължително с нов, падат в продължение на година - управляващата партия заминава в опозиция за поне 5 години. Може да сложим магарета да управляват, но цените на имотите не бива да падат и от страната да изтичат навън пари. Който не вярва че е правилно да отиде в Китай и да изнесе от там пари и да се приготви обаче пари и за ковчег и пирони.На китайците не им харесва от страната им да изтичат навън пари, на нас трябва ли да ни харесва ?
      D.Y.F-091066

Коментар

• Лорде, ужасен си! Не ме разсмивай така, моля те! Задавих се и си оплюх клавиатурата с Астика...

Коментар

• Искам да погледнем на темата в друг ракурс. Вече е ясно и на децата, че поевтиняването на имотите е вредно за икономиката на страната. Тогава какво пречи да се инкриминира поевтиняването на имотите в новия НК?

Коментар

• Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
            Продават се само уникати - например когато навън е 10 градуса вътре е 2-3 , и когато навън е 30 вътре е 40. Уууникати направо избрани, ксато произведения на изкуството са обаче им викат жилища.
            Така е...хубавото не се обезценява...какво ме интересува че москвича или вартбурга са станали без пари..аз карам мерцедес и се интересувам от цените на бмв, ауди и т.н. все неща за които си струва, за имотите това важи в още по голяма степен...хубаво йоФтино нЕма!

Коментар

• Продават се само уникати - например когато навън е 10 градуса вътре е 2-3 , и когато навън е 30 вътре е 40. Уууникати направо избрани, ксато произведения на изкуството са обаче им викат жилища.
              D.Y.F-091066

Коментар

• ibbsood

Ще има много голямо дори понижение, опитват се да продат само отбрани боклуци и те не си заслужават въобще парите.Не стават за живеене, за какво му е на някой жилище което не става за живеене..това е въпроса.
                D.Y.F-091066

Коментар

• И аз съм на мнение, че няма да има повишение на цените на недвижимите имоти, но ще се опитат с платени статии и репортажи на "специалисти" да раздвижат този пазар.Вярно е, че има много боклуци на вторичния пазар но се намират и добри с опция, ако се вложат малко средства да си заслужават.

Коментар

• Няма как да има предлагане на хубави неща при положение че не се строи, вторичния пазар е умряла работа и който търси да купи сега ще го разбере обаче късно - има предлагане на паднали цени на падащи имоти - нормално е.
                    Търсенето още през пролетта ще се оживи, но предлагането ще си остане същото като в момента - на боклуци.
                    D.Y.F-091066

Коментар

• luboil

Ти не си добре.
                      D.Y.F-091066

Коментар

• Първоначално изпратено от Sami6 Разгледай мнение
                        Не очаквам поскъпване на недвижимите имоти през 2014г. Икономическата и политическата криза все още не е отминала, така че на пазара на недвижими имоти купувачите ще са предимно млади хора търсещи първо жилище и работещи предимно в IT сектора, където заплатите са над 2400 лв. Не смятам, че ще тръгнат много хора да купуват жилища за инвестиции, тъй като много от тях загубиха по време на предходния бум на цените и като видяха, че не печелят ги препродадоха и се оттърваха от тях. Но за тези, които търсят и имат нужда от жилище смятам, че сега е моментът, защото има много добри жилища на изгодни цени.
                        В България 53000 души вземат заплати 2400 и нагоре и то не чисто, а бруто.
                        53000 е смешна цифра. Демек много малко.
                        Около 1млн вземат до 400лв.
                        Не знам кой ще купува на тези цени?!
                        Тези дето вземат 2400+ отдавна са купили, тези с 400лв отдавна са наследили.
                        Но за тези, които търсят и имат нужда от жилище смятам, че сега е моментът, защото има много добри жилища на изгодни цени
                        Това е вярно, въпреки, че добро жилище на изгодна цена е много субективно. Но който търси намира. Има много имоти за продан, които не са по агенциите и обявите в нета. Работата е там, че ако искашщ такова жилище, ще трябва да живееш поне 1 година в района, да се запознаеш с хората и ще разбереш колко много жилища се продават, защото никой не живее там - най-вече хората са заминали в чужбина.

Коментар

• Не знам за какво раздвижване се говори в статията имайки предвид ,че цените в момента все още падат или държат ниво , но няма купувачи.

Според мен ако има тенденция за повишаване на цените през тази година , то то не може да се очаква преди края на лятото.

Коментар

• Първоначално изпратено от Sami6 Разгледай мнение
                            Не очаквам поскъпване на недвижимите имоти през 2014г. Икономическата и политическата криза все още не е отминала, така че на пазара на недвижими имоти купувачите ще са предимно млади хора търсещи първо жилище и работещи предимно в IT сектора, където заплатите са над 2400 лв. Не смятам, че ще тръгнат много хора да купуват жилища за инвестиции, тъй като много от тях загубиха по време на предходния бум на цените и като видяха, че не печелят ги препродадоха и се оттърваха от тях. Но за тези, които търсят и имат нужда от жилище смятам, че сега е моментът, защото има много добри жилища на изгодни цени.
                            Аз също не очаквам някакви движения нагоре или надолу тази година. Във Варна строителите се посъбудиха, довършват се обекти, има и нови. Има търсене на парцели, но няма предлагане на добри места. На вторичен пазар като излезе нещо читаво, се продава бързо, калпавите си стоят. Като отвориш някой портал - пълно с оферти, а като вземеш да избираш почти нищо не остава. Не знам как е в София.

Коментар

• Не очаквам поскъпване на недвижимите имоти през 2014г. Икономическата и политическата криза все още не е отминала, така че на пазара на недвижими имоти купувачите ще са предимно млади хора търсещи първо жилище и работещи предимно в IT сектора, където заплатите са над 2400 лв. Не смятам, че ще тръгнат много хора да купуват жилища за инвестиции, тъй като много от тях загубиха по време на предходния бум на цените и като видяха, че не печелят ги препродадоха и се оттърваха от тях. Но за тези, които търсят и имат нужда от жилище смятам, че сега е моментът, защото има много добри жилища на изгодни цени.

Коментар

• Ръсссссссссст....

http://www.investor.bg/po-sveta/453/...anciia,165010/
                                "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

Коментар

Working...
                                X