Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Moesia Разгледай мнение
    Топ център на София - да се чете например Белчев където няма каре дърво или друг треволяк по тротоара без поне 1-2 кучешки лайна. Порутени фасади, живущи пенсионери с вид на клошари, а често точно такива. Препълнени контейнери и воня. Съседната улица пък (топ търговската улица на България) е пълна с мюслита. Да не говорим за кълдаръма по половината улица и свитото пространство за да може заведенията да си разпънат цирковете, та да се хвалят шопите, че и те са пийнали едно кафе на топ центъра. Ех София, къде сте вий, къде сме ний.
    Оффф, дори не мисля да ти се обяснявам. Няма смисъл.
    “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

Коментар

• Първоначално изпратено от Moesia Разгледай мнение
      Да не забравим най-безвкусният фонтан в топ центъра:
      https://www.youtube.com/watch?v=MQqAvAaQ1QI

Тоя фонтан олицетворява цялата трагедия на KLETA MAJKA BALGARIQ

Коментар

• Да не забравим най-безвкусният фонтан в топ центъра:

Послание разбира се има - Фъндъкова се е опитала да увековечи пъпката си.

Коментар

• Топ център на София - да се чете например Белчев където няма каре дърво или друг треволяк по тротоара без поне 1-2 кучешки лайна. Порутени фасади, живущи пенсионери с вид на клошари, а често точно такива. Препълнени контейнери и воня. Съседната улица пък (топ търговската улица на България) е пълна с мюслита. Да не говорим за кълдаръма по половината улица и свитото пространство за да може заведенията да си разпънат цирковете, та да се хвалят шопите, че и те са пийнали едно кафе на топ центъра. Ех София, къде сте вий, къде сме ний.

Коментар

• Първоначално изпратено от draznitel_1515 Разгледай мнение
            Най-хубаво тогава си купувайте направо парцели на Луната, сега са центове, виж след 100-200 години може да струват милиони
            Купих си апартамент в Гърция, пак за центове
            Все ми е тая дали ще струва милиони, хората там са реалисти и пазара им се раздвижи. В БГ нека си седят празни и да се рушат.

Коментар

• Първоначално изпратено от chervenuh Разгледай мнение
              Туй не значи че купуваме в същата държава хахахаха
              Най-хубаво тогава си купувайте направо парцели на Луната, сега са центове, виж след 100-200 години може да струват милиони

Коментар

• Първоначално изпратено от draznitel_1515 Разгледай мнение
                Много сте ми смешни тука като почнете да си ги мерите Проблема ви е, че перспективата ви на виждане, стига точно до връхната точка на носа ви Първо се смехте на хората с реален бизнес, който първи го отнесе от кризата - професорите и гурутата тогава купуваха акции и чакаха бързите спекулативни печалби , докато на хората им потъваше бизнеса. Ама дойде 2008 и акциите отидоха у лево После депозитарите се смееха, на "акционерите", че са се ошили, но дойде 2014 и КТБ Сега тухло поклонниците се смеете, ама и вие съвсем скоро ще ревете Все пак не забравяйте в коя държава живеете

https://www.youtube.com/watch?v=JW8DNStF3TE
                Туй не значи че купуваме в същата държава хахахаха

Коментар

• Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                  Манете ме мене бе, говорете за себе си и защо и земята и имотите като цяло поскъпват неумолимо? Защо?? Някой освен да си чеше езика, може ли да анализира статии от пресата или собствени впечатления. Стига с разсъждения от типа "Щом джоба ми е празен, значи НИ не поскъпват /не трябва да поскъпват/. Абстрахирайте се от собствените джобове и гледайте пазара. При тези изпилени цени след кризата броя на сделките се увеличи с 10 до 20% в зависимост от локацията.
                  Много сте ми смешни тука като почнете да си ги мерите Проблема ви е, че перспективата ви на виждане, стига точно до връхната точка на носа ви Първо се смехте на хората с реален бизнес, който първи го отнесе от кризата - професорите и гурутата тогава купуваха акции и чакаха бързите спекулативни печалби , докато на хората им потъваше бизнеса. Ама дойде 2008 и акциите отидоха у лево После депозитарите се смееха, на "акционерите", че са се ошили, но дойде 2014 и КТБ Сега тухло поклонниците се смеете, ама и вие съвсем скоро ще ревете Все пак не забравяйте в коя държава живеете

https://www.youtube.com/watch?v=JW8DNStF3TE

Коментар

Рай за купувачите ли? Стига си възхвалявал червени правителства! Било рай при тях.
                    Рай е за вложителите /КТБ/
                    Последното тримесечие на 2013 и първото на 2014 бяха изключително изгодни за купувачите на НИ с добра локация. Цените са на много добри нива дори и в момента, но вече не съм сигурен за предлагането след това, което се случи с КТБ, тъй като има увеличаване на сделките в района. Споделям го от личен опит, като инвестицията която направих беше на супер цена и със супер локация (топ център на София). Времето за проучване и намиране на имота бе около 3 години. Време за уреждане на документи и сключване на сделката - 6 месеца.
                    След ремонта и при евентуално отдаване под наем очаквам доходност над 5-6% на годишно ниво. За капиталови печалби дори не говоря, тъй като не възнамерявам да продавам.
                    “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

Коментар

• Първоначално изпратено от chervenuh Разгледай мнение
                      Неумолимо как не, особено след тазгодишната ми покупка кеш
                      Рай за купувача, както и трябва да бъде. Какво да анализирам пресата като имам лични впечатления
                      Рай за купувачите ли? Стига си възхвалявал червени правителства! Било рай при тях.
                      Рай е за вложителите /КТБ/

Коментар

Манете ме мене бе, говорете за себе си и защо и земята и имотите като цяло поскъпват неумолимо? Защо?? Някой освен да си чеше езика, може ли да анализира статии от пресата или собствени впечатления. Стига с разсъждения от типа "Щом джоба ми е празен, значи НИ не поскъпват /не трябва да поскъпват/. Абстрахирайте се от собствените джобове и гледайте пазара. При тези изпилени цени след кризата броя на сделките се увеличи с 10 до 20% в зависимост от локацията.
                        Неумолимо как не, особено след тазгодишната ми покупка кеш
                        Рай за купувача, както и трябва да бъде. Какво да анализирам пресата като имам лични впечатления

Коментар

• Манете ме мене бе, говорете за себе си и защо и земята и имотите като цяло поскъпват неумолимо? Защо?? Някой освен да си чеше езика, може ли да анализира статии от пресата или собствени впечатления. Стига с разсъждения от типа "Щом джоба ми е празен, значи НИ не поскъпват /не трябва да поскъпват/. Абстрахирайте се от собствените джобове и гледайте пазара. При тези изпилени цени след кризата броя на сделките се увеличи с 10 до 20% в зависимост от локацията.

Коментар

• Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение
                            Лорде, не подвеждай хората! Нямаш вярна преценка. Само личния ти интерес да продадеш и се отървеш, не е повод да манипулираш хората.
                            Остави човека де, не стига че е купил на върха - а няма пари и за специалния си проект

Коментар

• Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение
                              Лорде, не подвеждай хората! Нямаш вярна преценка. Само личния ти интерес да продадеш и се отървеш, не е повод да манипулираш хората.

Лорда нямал вярна преценка?! И само защото вместо да стане кредитополучател е станал (негов презрителен термин) "влогар" в КТБ?

А продаването става все по-наложително...

Коментар

Цените са наострени до №-та степен!
                                Който си скъпи парите сега, ще плаче утре!
                                Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

Коментар

Working...
                                X