Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение
    Не е брокер,строител е
    Аааааааа, сега се сетих кой бил този мушморок? Управителя на "Мирела"! Не е никакъв строител, строителите го черпят вкусен обяд за да плещи тъпотии!

Коментар

• Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
      Не Бог трябва да пази клиентите от такива като теб, дето се изтъпанчва и почва да обяснява как всичко ново ще почне скоро да поскъпва и юруш народе на маслините!
      Такива елементарни брокерски тъпотии мислиш ли, че може да хванат дикиш бе мишо? Ще умреш от глад.
      Не е брокер,строител е

Коментар

• Първоначално изпратено от MiroHristov Разгледай мнение
        Работил си викаш, досещам се защо вече не работиш. Опазил ги Бог тез дето те търсят и берат плодовете на консултациите ти
        Не Бог трябва да пази клиентите от такива като теб, дето се изтъпанчва и почва да обяснява как всичко ново ще почне скоро да поскъпва и юруш народе на маслините!
        Такива елементарни брокерски тъпотии мислиш ли, че може да хванат дикиш бе мишо? Ще умреш от глад.

Коментар

Знам колко продавате, и аз съм работил в сферата и още ме търсят.
          Ще поскъпват в големите областни центрове или поне няма повече да поевтиняват тази година. В София вече трето тримесечие са нагоре..ще видим
          Работил си викаш, досещам се защо вече не работиш. Опазил ги Бог тез дето те търсят и берат плодовете на консултациите ти

Коментар

• Първоначално изпратено от MiroHristov Разгледай мнение
            Ти пак се опитваш с частни случаи да закърпиш някак си тезата си. Да. има празни нови сгради, къде завършени, къде не, но те в никакъв случай не изчерпват термина "ново строителство".

Само да те светна това, че разни брокери лепят и пускат по пощенските кутии разни бележчици, означава че си набират оферти завалиите, а не че има реално платежоспособно търсене. Пак имаш големи пропуски в анализите.

И само да подчертая, в никакъв случай не подценявам панелите или старото тухлено строитество. Просто казвам, че само новото качествено строитество за сега има някакви предпоставки да повиши цената си.

А факта, че обединяваш всички типове имоти под един знаменател и ми твърдиш, че всичко променя цената си едновременно без значение в каква посока, още веднъж показва $дълбочината" на анлизите ти и плоските ти изводи от 94-та насам

Пак ти казвам, това дето ти го "наблюдаваш", аз го продавам. Много форуми четеш, мой човек, Ами ми е забавно да ти гледам разсъжденията. Я кажи сега, ще поскъпват ли имотите или не и ако може да кажеш с колко точно, щото явно си експерт
            Знам колко продавате, и аз съм работил в сферата и още ме търсят.
            Ще поскъпват в големите областни центрове или поне няма повече да поевтиняват тази година. В София вече трето тримесечие са нагоре..ще видим

Коментар

В момента доходността от отдаване на апартамент е 5%, което е с близо процент повече, отколкото носи депозит в банката, отчита Калоян Богданов, маркетинг мениджър във фирмата

http://www.blitz.bg/news/article/247677

Кой е лудия?
              Да даваш имот под наем не е лесно, свързано е с много условности - дали ще имаш постоянно наемател, ремонти след поредния мурдар наемател, неплатени сметки и т.н. и е персонално за всеки имот. Депозита е по-лесния вариант. Може би затова по-предпочитан.
              Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

Коментар

Искам да погледнем на темата в друг ракурс. Вече е ясно и на децата, че поевтиняването на имотите е вредно за икономиката на страната. Тогава какво пречи да се инкриминира поевтиняването на имотите в новия НК?
                Имотите са стока като всяка друга стока и цените се диктуват от пазара. Няма дъно. Няма себестойност. Има търсене и предлагане.
                В момента предлагането главно на некачествени нови и стари имоти е колосално. Търсенето е близо до нулата. Тренда е ясен - бавен спад. При имотите няма централен курс за деня, затова процеса е бавен.
                Разбира се, че е вредно за икономиката, но не имотите повлякоха икономиката, а обратното.
                Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

Коментар

• Единични са случаите на доходност от 5 и нагоре процента. Има, но далеч не са такъв брой, че да се говори за тенденция.
                  Този е някакъв безочлив оптимист, и то без достатъчна информация.

Коментар

• Къде са тези 5 % в мечтите на водещия рубриката?

Е точно за такива реклами за раздвижване на пазара говорим.

Коментар

[B][SIZE="5"]

Кой е лудия?
                      Тоя който вярва за 5-те процента?

Коментар

• Само лудия преследва невъзможното, но да помислим!

В момента доходността от отдаване на апартамент е 5%, което е с близо процент повече, отколкото носи депозит в банката, отчита Калоян Богданов, маркетинг мениджър във фирмата

http://www.blitz.bg/news/article/247677

Кой е лудия?

Коментар

• LANDLORD 31

Именно ! Доказано е че е вредно вече и експеримента го направиха , резултата е налице. Може разбира се да се инкриминира - например ...падат цените в продължение на 6 месеца и министър председателя се сменя задължително с нов, падат в продължение на година - управляващата партия заминава в опозиция за поне 5 години. Може да сложим магарета да управляват, но цените на имотите не бива да падат и от страната да изтичат навън пари. Който не вярва че е правилно да отиде в Китай и да изнесе от там пари и да се приготви обаче пари и за ковчег и пирони.На китайците не им харесва от страната им да изтичат навън пари, на нас трябва ли да ни харесва ?
                          D.Y.F-091066

Коментар

• Лорде, ужасен си! Не ме разсмивай така, моля те! Задавих се и си оплюх клавиатурата с Астика...

Коментар

• Искам да погледнем на темата в друг ракурс. Вече е ясно и на децата, че поевтиняването на имотите е вредно за икономиката на страната. Тогава какво пречи да се инкриминира поевтиняването на имотите в новия НК?

Коментар

• Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                                Продават се само уникати - например когато навън е 10 градуса вътре е 2-3 , и когато навън е 30 вътре е 40. Уууникати направо избрани, ксато произведения на изкуството са обаче им викат жилища.
                                Така е...хубавото не се обезценява...какво ме интересува че москвича или вартбурга са станали без пари..аз карам мерцедес и се интересувам от цените на бмв, ауди и т.н. все неща за които си струва, за имотите това важи в още по голяма степен...хубаво йоФтино нЕма!

Коментар

Working...
                                X