Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Веско Разгледай мнение
    Ако ти предложи няколко, свиркай и мен ме интересува такава оферта
    Ако може и с гараж!
    И без гараж да е пак го взимам...
    Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

Коментар

• Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
      Съгласих се ..!
      Като си брокерче, намери ми в Лозенец - старата част, без партер и 1етаж. по 550 Е чиста площ....Мазета, тавани и общи части по 200....
      Ако ти предложи няколко, свиркай и мен ме интересува такава оферта
      Ако може и с гараж!

Коментар

• Patilan

Запада е набил много пари в развиващите се пирамидално икономики на брикс. Просто ги крепят и допомпват тези пирамиди с надеждата да не си загубят вложенията и резултата ще е такъв гърмеж че ще се чудят кой път да хванат.
        Реално САЩ и ЕС емитират пари за тези икономики, ФЕД и ЕЦБ наливат пари в банките и правителствата , а те тези пари ги пращат в Китай.
        D.Y.F-091066

Коментар

• Първоначално изпратено от Gold Zombie Разгледай мнение
          Блаженни са верующите
          При настоящата дългова парадигма, вдигането на лихвите ще е равностойно на сепуко за ФЕД. Иначе, могат да си говорят, каквото искат за да унесат масовката... докато не долети черния щърк
          виж сега да ти кажа нещо за дълговете и парите.

Дълговете се плаща от народа, а на Йелън § Co им пука за американците точно толкова колкото и Станишеф за българите. А и работа в Макдоналдс бол..

Сега ако се опиташ да се поставиш в обущата на хората с пари, и да си представиш от какво се будят и потят нощем?>! Инфлация пич, инфлация !!!

А инфлацията се бори с ..... лихвииии.
          Та въпроса въобще не опира до вярване или не, а проста сметка. И най-вече дали можеш да мислиш от позицията на политик или на богат.

Коментар

• Първоначално изпратено от Patilan Разгледай мнение
            Догодина се очаква ФЕД да вдига лихвите,
            Блаженни са верующите
            При настоящата дългова парадигма, вдигането на лихвите ще е равностойно на сепуко за ФЕД. Иначе, могат да си говорят, каквото искат за да унесат масовката... докато не долети черния щърк
            До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

Коментар

• Пичуйе

Таз' тема нещо съвсем умря, а Бисерите и вицовете не са толкоз смешни
              Та си викам да дам едно жокерче на АНИ-та, трейдъри и супертейдъри..... та да си осигурим смеха за догодина

Догодина се очаква ФЕД да вдига лихвите, та може да още от сега да си изградите няккви тези от рода на
              - как в БГ хората имат много спестявания, и кат' се вдигнат лихвите и съответно и доходите им ще се увеличът, и хоп, всички ще налазят имотите.
              - или пък как фалитите на частни лица в ЕС ще се увеличът, и ще потърсят по евтина локация.... и хоп , хайде в Б-я

Хайде, сполай и зпочвайте да градите дългосрочни стратегии, че баламурниците са на свършване

Коментар

• Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                Имотите имат смисъл, ако имаш поне 5-6. Няма по-хубаво нещо от рентиерството.
                Да прав си.А бе Цецо ти ли си бе?Не всички имаме такива тъщи да му се не види

Коментар

• Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                  Аз не съм те обидил с нищо.Да приходите от имота са много сладко нещо но кога мама и тате са го купили а ние прибираме наема.
                  Или пък имотчето е наследство от баба и дядо...
                  "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

Коментар

• analog

В момента България може да намери силни приятели, които за нея могат да сторят това което немогат за самите себе си. Съвсем сериозно го казвам и съм сигурен.Та тези инвестиции по чужбина ги пиши бегали в един момент и с интернета ще има проблеми дори.
                    Дърпайте си капитала ако е навън и най важно и работата най вече се старайте да си организирате тук такава. С добри намерения го казвам, не искам никой да губи ако е възможно и не съм душманин и на китайците които ще го загазят най много дори.
                    Last edited by supertrader; 15.07.2014, 22:45.
                    D.Y.F-091066

Коментар

• Бате Пешо

Нищо не успяват САЩ да направят силово, добре че са компаниите в които е събрано сиво вещество и създават технологии..силовите им изпълнения само ги правят за посмешище. Единственното нещо което успяват да направят със сила е да удържат пиратството в океаните и от това ползата е най вече за Китай. Но доколкото знам тази своя полезна и силова функция смятат да я прехвърлят на Русия и не съм оптимист че тя може да се справи.
                      D.Y.F-091066

Коментар

• Първоначално изпратено от razbiratel Разгледай мнение
                        Имотя носи ръчкане,... и то доста комфортно, не отричай това което не ползваш.
                        Имотите имат смисъл, ако имаш поне 5-6. Няма по-хубаво нещо от рентиерството.

Коментар

• Първоначално изпратено от Babbitt Разгледай мнение
                          Хляб и вода не иска, наема е гарантиран ако юридически си в час и имаш усет за коректни наематели.

Брокерски раздувки отново. В БГ единствените имоти, които носят приходи са ориентираните към най-бедните възможни наематели - тези, които едвам свързват до заплата. Сигурно е супер готино преживяване да им събираш наема

Коментар

• Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                            Така но когато изгрее слънцето и теб те напече и решиш да купуваш имоти понеже си загрял че не са губещи за което очевидно ще е необходимо да минат няколко години време - просто няма да намериш имоти в които да инвестираш.Не че пророкувам, но това е по закона на Мърфи.

Намерих два броя - един през миналата година и втори в началото на тази. Единият на 3000км, а другият на почти 8000 от БГ. И двата в момента са отдадени, но съм си поставил времеви хоризонт от 5 години до продажба. Живот и здраве ще пиша дали съм на далавера и каква.

Коментар

• Първоначално изпратено от Babbitt Разгледай мнение
                              Нарочно не съм ти дала оценка бате за да не те обидя!
                              Имота, по точно приходите от имота са най-благото ручане което можеш да си представиш. Хляб и вода не иска, наема е гарантиран ако юридически си в час и имаш усет за коректни наематели. Години наред яко и добре храни имотЯ. Прекрасна инвестиция за разбиратели
                              Аз не съм те обидил с нищо.Да приходите от имота са много сладко нещо но кога мама и тате са го купили а ние прибираме наема.Не забравяй че за имотите се плащат данъци и едни чичковци дето сега ни ебават с КТБ утре мое те ебават с такса смет и данък НИ.Няма как да ме убедиш в нещо в което никога не съм вярвал.
                              Говоря за апартаменти.Земята е друго нещо

Коментар

• Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                                Да богат ще е този който има какво да яде..Имотя не става за ручане
                                Имотя носи ръчкане,... и то доста комфортно, не отричай това което не ползваш.

Коментар

Working...
                                X