Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от maximilian Разгледай мнение
    Някои купуват жилище, докато децата им следват 4-5 години в друг град, защото наемът са чужди пари, през комина, а дори заемът работи за твоята собственост!
    Че то по тази логика по-добре да купуват кръчми и дискотеки

Коментар

• Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
      След Б2 ще купуват имоти.

След Б2? Почудих се малко, а после се сетих Да, Б2 може да намали съществено жилищния фонд.
      Attached Files

Коментар

• Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
        След Б2 ще купуват имоти като луди и дори от Швейцария ще се теглят пари да се купуват имоти тук.
        Ай стига ве !!!
        Простак съм Азъ - Непобедим !!!

Коментар

• analog

След Б2 ще купуват имоти като луди и дори от Швейцария ще се теглят пари да се купуват имоти тук.
          D.Y.F-091066

Коментар

• Човече, какви съмнения те гонят. Ти не се колебаеш за втори или някой следващ имот, а за покрив над главата! Единствените ти притеснения трябва да са как да осигуриш възможно най- голямо самоучастие и най- добрите условия по кредита, ако има такъв! Ако помня добре ти имаш кеш, значи си една обиколка напред! Някои купуват жилище, докато децата им следват 4-5 години в друг град, защото наемът са чужди пари, през комина, а дори заемът работи за твоята собственост!
            Не е препоръка!

Коментар

• Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение
              Какъв глупак?! Нали си Лорд
              не съм никакъв лорд ,
              просто потърсих информация от хора с инвестиционна култура..
              отн покупка на жилище в БГ
              .
              .
              .

Коментар

• Първоначално изпратено от kony Разгледай мнение
                Хайде, не разводнявайте темата с лични обиди, а кажете ще има ли и какво раздвижване на пазара за НИ през 2015г? Какво ще направят гарантираните вложители, като им върнат парите от КТБ?
                Повечето от гарантираните вложители са с малки суми (по няколко хилки примерно) и ще ги преместят в други банки.
                Тези с много хилки ще местят в Швейцария...
                А пазара на НИ ще е като последните три години - хилав.
                "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

Коментар

• Хайде, не разводнявайте темата с лични обиди, а кажете ще има ли и какво раздвижване на пазара за НИ през 2015г? Какво ще направят гарантираните вложители, като им върнат парите от КТБ?

Коментар

• Първоначално изпратено от skeptika Разгледай мнение
                    Спокойствие..

дори да съм глупак
                    Какъв глупак?! Нали си Лорд

Коментар

• Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение
                      Тъй значи. Вярно, че българинът е пословично глупав, ама ако наистина толкоз изпростее, че си обърне спестяванията в още бетон, мога само да си представям как това ще повиши ликвидността. Направо се плаша, че ще има давещи се по улицата от ликвидност

А съответстващото море (океан?) наематели, откъде?
                      който не е живял продължително време на квартира - не знае
                      определението Ви не ме обижда..собствения ми имот ми дава Спокойствие..

дори да съм глупак
                      .
                      .
                      .

Коментар

• Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                        Не беше този Миро, но както и да е.........бъди здрав за да познаваш правилните оферти, щоото за счети разбрахме, че не ставаш, а и нямаш нужното образование, за брокер на НИ още ставаш щото от теб нищо не зависи.
                        Ей....не спря да се тровиш с тая пещерска мастика
                        Ама....ай да си здрав и ти, та още дълги години да ни радваш и забавляваш в този все по-скучен форум

Коментар

• Първоначално изпратено от mirandi Разгледай мнение
                          Що па ма лични
                          Тоя изгодния днес го продадох....
                          Панелка от 92 кв.м., саниранка, сменени дограмички, за някакви си 35К еврака..
                          Евтенийка, само за нелегални наематели
                          Ама замина, брато, сорка .
                          Не беше този Миро, но както и да е.........бъди здрав за да познаваш правилните оферти, щоото за счети разбрахме, че не ставаш, а и нямаш нужното образование, за брокер на НИ още ставаш щото от теб нищо не зависи.

Коментар

Къде си бе приятел? Беше се изгубил по пистите.
                            Точно щях да те питам за един много изгоден апартамент в комплекс "Тракия"!
                            Ти си баровец, знам, но аз търся доходност та затова. Нали ми виждаш ника- беден съм, а ти като експерт по НИ в Пловдив може да ми дадеш съвет на милиционера. Смили се над бедния и ми пиши на лични.
                            Що па ма лични
                            Тоя изгодния днес го продадох....
                            Панелка от 92 кв.м., саниранка, сменени дограмички, за някакви си 35К еврака..
                            Евтенийка, само за нелегални наематели
                            Ама замина, брато, сорка .

Коментар

• Първоначално изпратено от mirandi Разгледай мнение
                              Ха,ха,хаааааааааааааа, бах тази демокрация
                              Бившият милиционер, пазител на реда и законността, днес се е преквалифицирал в ятак и landlord на нелегални емигранти
                              Те та затова, тая държава е на това дередже
                              Къде си бе приятел? Беше се изгубил по пистите.
                              Точно щях да те питам за един много изгоден апартамент в комплекс "Тракия"!
                              Ти си баровец, знам, но аз търся доходност та затова. Нали ми виждаш ника- беден съм, а ти като експерт по НИ в Пловдив може да ми дадеш съвет на милиционера. Смили се над бедния и ми пиши на лични.

Коментар

Откъде ли? Батеее; всеки ден у софето се установяват по 30-70 нелегални имигранти вервай ми
                                Ха,ха,хаааааааааааааа, бах тази демокрация
                                Бившият милиционер, пазител на реда и законността, днес се е преквалифицирал в ятак и landlord на нелегални емигранти
                                Те та затова, тая държава е на това дередже

Коментар

Working...
                                X