Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Babbitt Разгледай мнение
    Абсолютно си прав, но ти си в бранша най-вероятно за разлика от Дядо Мечо.
    Безпристрастно тълкуваме активи, той пише за пасиви нарочно . Сега трябва ли да падаме на нивото на този ник за да обясняваме разликата между двете?
    Нищо де, ти що се дразниш, всеки има право да си драсне мнението.... Вече, начина на всеки е различен, свят шарен...
    Ти си обоснови твърденията а кой каквото иска да приема за своя истина..
    Поздрави

Коментар

• razbiratel

Тя икономиката чака техните пари за да тръгне.Първо ще почнат да купуват и не почнат ли няма да тръгне.
      D.Y.F-091066

Коментар

• razbiratel

Статистиката е сериозна наука според мен. Познавам хора които търгуват познанията си в нея и всъщност продават буквално боклуци, но са нападнати от купувачи които им купуват защото знаят как , къде и в същото време успяват на същия пазар да купуват много..много евтино. Но ексела много здраво се захранва с данни и това е същинския бизнес, а търговията боклукчарска история.Не ме учудват защото при евреите са школувани.
        D.Y.F-091066

Коментар

• Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
          Такъв пазар като в момента дори не съм си представял че може да има..толкова много са тези с намеренията ..просто адски много. Не знам какво чакат.Правихме на едно място тест на пазара по описания от мен начин.Малко ми е гузна съвестта защото имаше хора които на патерици се довлякоха, пострадал човека но брокер му се обадил - има с 15% по ниска цена и той с гипса и патериците на линия. Не е хуманно от човешка гледна точка.Знам прегрятия пазар преди когато на седмица излизаше един купувач, но всички "знаеха" че цените са яко нагоре и завинаги.
          И аз се чудя от това чакане... Отговора който си давам е, че не са уверени в бъдещо изкарване на КЕШ.... и стискат, че не се знае дали скоро ще има от какво да се вади...
          Затова смятам че няма как да стане ако не заработи икономиката... Чиято функция е политиката,... тук обаче е обратното затова всичко е наопаки..

Коментар

• Първоначално изпратено от Дядо Мечо Разгледай мнение
            Познавам поне 30 като теб, даже една ми е наемателка щото банката я изрита на улицата и остана да дължи още почти 40000 лв. На всички ви се иска едно и също.
            За да извършваш анализ е нужно повече от цитат на розови статии и приказки ангро.
            Пак замърсяваш темата с лъжи и инсинуации!
            Ти ако беше такъв какъвто се пишеш, никога нямаше да мечтаеш за спад на този актив, само щеше да лелееш за ръст. Не заблуждавай хората така!

Коментар

• Babbitt

Такъв пазар като в момента дори не съм си представял че може да има..толкова много са тези с намеренията ..просто адски много. Не знам какво чакат.Правихме на едно място тест на пазара по описания от мен начин.Малко ми е гузна съвестта защото имаше хора които на патерици се довлякоха, пострадал човека но брокер му се обадил - има с 15% по ниска цена и той с гипса и патериците на линия. Не е хуманно от човешка гледна точка.Знам прегрятия пазар преди когато на седмица излизаше един купувач, но всички "знаеха" че цените са яко нагоре и завинаги.
              D.Y.F-091066

Коментар

Не зависи нищо от политиците а единственно от продавачите да кажат че искат по високи цени и те ще полудеят. Реално в момента парите са проблем и да ги имаш също.
                Амиии, какво да ти кажа, ти си я имаш теорията, от доста време, няма да ти опонирам.... на ясно съм, че вярваш в това което твърдиш...
                Кой съм аз, че да знам най добре... Всеки си драсва мнението... Ама нали трябва да има кой да плаща... При лакатушвща бизнес среда как да стане...

Коментар

• Първоначално изпратено от Babbitt Разгледай мнение
                  Ти не ме познаваш за да знаеш аз какво искам.
                  Извършвам безпристрастен анализ на ситуацията от 18 месеца насам. Или имаш мнение по въпроса или не замърсяваш темата. Ясна ли съм?
                  Познавам поне 30 като теб, даже една ми е наемателка щото банката я изрита на улицата и остана да дължи още почти 40000 лв. На всички ви се иска едно и също.
                  За да извършваш анализ е нужно повече от цитат на розови статии и приказки ангро.

Коментар

• Да не говорим, че някои никове просто искат да си купят имот и затова са пристрастни към темата

Коментар

• Първоначално изпратено от razbiratel Разгледай мнение
                      Чак да рипнат, едва ли... Но мисля, че сме в дъно от доста време...(а след дъното, посоката е една) Колко още ще стоят в дъно(имотите) зависи от политиците (тия новите дето сега предстои да си ги изберем, след служебните, дето ще ги подрежда Плевналиев )... Не задруго, а защото те създават правилата и атмосферата за да вирее някакъв бизнес изобщо... Ще видим, дойде време всеки да си опича акъла по време на избори...на всички вече трябва да е ясно...
                      Абсолютно си прав, но ти си в бранша най-вероятно за разлика от Дядо Мечо.
                      Безпристрастно тълкуваме активи, той пише за пасиви нарочно . Сега трябва ли да падаме на нивото на този ник за да обясняваме разликата между двете?

Коментар

• razbiratel

Не зависи нищо от политиците а единственно от продавачите да кажат че искат по високи цени и те ще полудеят. Реално в момента парите са проблем и да ги имаш също.
                        D.Y.F-091066

Коментар

Те реано имотите са доста нагоре вече ! Ако имаш възможност пусни обява за апартамент в центъра с 10-15 % по ниска цена от пазарната по сайтовете за имоти и да видиш как се изсипват 50 човека за един ден купувачи, ще те побъркат..50 човека искат да купят един имот за нула време. Това означава че в деня Х когато те излязат на пазара просто цената на този имот ще е някъде в небесата. 10-15 % надолу не е нищо защото само разходите ги изяждат ако е за препродаване - спекула. Те просто искат да купят, но реално няма да има какво когато решат. Затова продача чака техния ден - Х ! Положението им е повече от сериозно, който умее да мисли и да се цепи овреме от стадото - печели.
                          Нямам за продаване(с изключение на едно дворно място),... тъкмо обратното, от доста време, за пореден път съм в противоположната позицията.. и знам много добре какво имаш в предвид, нямаме никакво разногласие.
                          Last edited by razbiratel; 25.07.2014, 20:31.

Коментар

бабит има желание имотята да рипнат яко, та пазара да живне и да може да си плаща кредитите. Аз ѝ обяснявам, че само с вяра няма как да съживи мъртвец. Трябва си и бачкане. Иначе банката ще я изгони от новото дето го е купила с ипотека.
                            Чак да рипнат, едва ли... Но мисля, че сме в дъно от доста време...(а след дъното, посоката е една) Колко още ще стоят в дъно(имотите) зависи от политиците (тия новите дето сега предстои да си ги изберем, след служебните, дето ще ги подрежда Плевналиев )... Не задруго, а защото те създават правилата и атмосферата за да вирее някакъв бизнес изобщо... Ще видим, дойде време всеки да си опича акъла по време на избори...на всички вече трябва да е ясно...

Коментар

• razbiratel

Те реано имотите са доста нагоре вече ! Ако имаш възможност пусни обява за апартамент в центъра с 10-15 % по ниска цена от пазарната по сайтовете за имоти и да видиш как се изсипват 50 човека за един ден купувачи, ще те побъркат..50 човека искат да купят един имот за нула време. Това означава че в деня Х когато те излязат на пазара просто цената на този имот ще е някъде в небесата. 10-15 % надолу не е нищо защото само разходите ги изяждат ако е за препродаване - спекула. Те просто искат да купят, но реално няма да има какво когато решат. Затова продача чака техния ден - Х ! Положението им е повече от сериозно, който умее да мисли и да се цепи овреме от стадото - печели.
                              D.Y.F-091066

Коментар

бабит има желание имотята да рипнат яко, та пазара да живне и да може да си плаща кредитите. Аз ѝ обяснявам, че само с вяра няма как да съживи мъртвец. Трябва си и бачкане. Иначе банката ще я изгони от новото дето го е купила с ипотека.
                                Ти не ме познаваш за да знаеш аз какво искам.
                                Извършвам безпристрастен анализ на ситуацията от 18 месеца насам. Или имаш мнение по въпроса или не замърсяваш темата. Ясна ли съм?

Коментар

Working...
                                X