Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• darkside, прощавам заблудата ти. Определено бъркаш нещата и си мислиш че една личност пише от два профила...няма да разубеждавам никого.

Който има яки топки, нека ме призове чрез нотариус и съм готов да застана зад всяко мое писане с документи:-)

Обратно на Babbitt, аз търся 100% готови НИ с акт 16 През 2007-2008 имах няколко инфарктни сделки на зелено.
    Славо богу, всичко приключи положително за мен, но на магия. От тогава съм се зарекъл: на зелено НИКОГА. Ако ще и на 50% по-евтино. Нервите ми и здравето са ми по-ценни
    Ако една книга не си заслужава да я прочетеш втори път, не си е заслувавало и първия прочит.

Коментар

• Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение
      Последно от кой ник решаваш да пишеш?...
      Купувай във Флоримонт, там ти е мястото! Качествено!...Витоша! Гледка!
      Седи грей се, сега ще има вопли в новата ми тема - да я изтрият че истината е неудобна

Коментар

Флоримонт въобще не ме интересува, аз търся други възможности за покупка, не готови апартаменти. Ни и ти съвсем се обърка

Коментар

• Първоначално изпратено от Babbitt Разгледай мнение
          Избират наемателите ли? Нали като си пусна обява се разцепват да звънят и да си уреждат срещи на следващия ден, половината ги отбиваме за по-следващия.
          Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

Коментар

• Първоначално изпратено от Бонвиван Разгледай мнение
            Нищо лично, но всяко мое написано слово мога да го подкрепя с документи. Говоря за нот. актове, договори за наем, данъчни декларации и т.н.

Разбирам и шо годе съчуствам на пишещите тук, които нямат пари или са изгубили такива при гонене на идеята за доходност на акции, облигации, фондове и т.н.

Едно е да имаш електронни пари или виртуално злато, друго си е кеша и инвестицията която можеш да я докоснеш:-)

Истината според мен е: НИ, злато, сребро, платина, диаманти или други матриални цености: стомана, мед, чугун, селитра, земя, торове и т.н.

В края на краищата трябва да има загуби на хора инвестирали в ел. заблуди за да има реални печалби на хора инвестирали и печелещи от реални активи:-)
            Успехи на всички инвеститори!

+ обещания урок по смятане, скъпи ми Слатинари:
            http://www.investor.bg/forum/showthr...post1059980781

Коментар

Не си брокер ли? И рентиер май не си.....Нещо не се връзва.....мислех, че наемателите си избират жилище. Не му разбирам на тоя занаят......а това, че са северно изложение
              е чудесно, бягай да купиш там.......това заслужавате, прав е скептика!
              Избират наемателите ли? Нали като си пусна обява се разцепват да звънят и да си уреждат срещи на следващия ден, половината ги отбиваме за по-следващия.

Коментар

Стари, стари, колко да са стари. Преди 1 месец наистина имах огледи на един НИ през 30 мин

Толкова много и чести, че обърках нещата с телефоните. Добре че си записвах на бял лист с химикалка :-) В крайна сметка след първият и единствен ден огледи имах избрани от мен наематели и отказани от мен оферти на кандидат наематели.

ratten, сподели моля те какво не харесваш във Флоримонт, освен, че предлаганите НИ имоти са със северно изложение. В това отношение к-с Ксения е много по-добър заради застрояването в П образна позиция и с вътрешен двор.

П.П не съм брокер, а рентиер.
                Не си брокер ли? И рентиер май не си.....Нещо не се връзва.....мислех, че наемателите си избират жилище.....сигурно понякога не е здравословно да им го кажеш..... Не му разбирам на тоя занаят......а това, че са северно изложение
                е чудесно, бягай да купиш там.......това заслужавате, прав е скептика!
                Last edited by darkside; 30.04.2016, 15:25.
                Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

Коментар

• Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                  След 15 години наеми в София идва една криза и се оказва че купуваш по-евтини барабар с разходите за 15 години наем. Не е ли смешно Без да броим лихвите, че тогава става ПО ТРИ!

ПП: Годо ти праща много здраве - и учебник "Аритметика". Лихви и проценти са просто нещо, ама не са за прости хора.
                  Нищо лично, но всяко мое написано слово мога да го подкрепя с документи. Говоря за нот. актове, договори за наем, данъчни декларации и т.н.

Разбирам и шо годе съчуствам на пишещите тук, които нямат пари или са изгубили такива при гонене на идеята за доходност на акции, облигации, фондове и т.н.

Едно е да имаш електронни пари или виртуално злато, друго си е кеша и инвестицията която можеш да я докоснеш:-)

Истината според мен е: НИ, злато, сребро, платина, диаманти или други матриални цености: стомана, мед, чугун, селитра, земя, торове и т.н.

В края на краищата трябва да има загуби на хора инвестирали в ел. заблуди за да има реални печалби на хора инвестирали и печелещи от реални активи:-)
                  Успехи на всички инвеститори!
                  Ако една книга не си заслужава да я прочетеш втори път, не си е заслувавало и първия прочит.

Коментар

• Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
                    В добрата 2008-ма, а?? Стари, стари спомени...
                    Стари, стари, колко да са стари. Преди 1 месец наистина имах огледи на един НИ през 30 мин

Толкова много и чести, че обърках нещата с телефоните. Добре че си записвах на бял лист с химикалка :-) В крайна сметка след първият и единствен ден огледи имах избрани от мен наематели и отказани от мен оферти на кандидат наематели.

ratten, сподели моля те какво не харесваш във Флоримонт, освен, че предлаганите НИ имоти са със северно изложение. В това отношение к-с Ксения е много по-добър заради застрояването в П образна позиция и с вътрешен двор.

П.П не съм брокер, а рентиер.

Коментар

• Първоначално изпратено от Babbitt Разгледай мнение
                      .
                      Не аз съм от град с буквата З.
                      раЗград

Коментар

Познавам такива изчакващи...вече 10 години изчакват...
                        10 години плащат наеми, защото очакват Годо... ... а живота си тече

Говоря за покупка на собствено жилище, ако е за инвестиционно, межем малко по-спокойно да избираме, но пак без изчакване.

Жилища има и за тези с 500 лв заплати и за тези с 50000, за едните къща с цена 5000 лв в северозападна Бг, за другите имот за 1/2мил например. Всеки според чергата.

Който не е гледал" " В очакване на Годо" му препоръчвам да го гледа.
                        След 15 години наеми в София идва една криза и се оказва че купуваш по-евтини барабар с разходите за 15 години наем. Не е ли смешно Без да броим лихвите, че тогава става ПО ТРИ!

ПП: Годо ти праща много здраве - и учебник "Аритметика". Лихви и проценти са просто нещо, ама не са за прости хора.

Коментар

• Хмммммдаааааа....

Първоначално изпратено от Babbitt Разгледай мнение
                          Прав си, че локацията се оказва единствения реален фактор. Убедих се преди още много години, когато имах огледи от кандидат наематели през 30 минути, та изкарах цял ден.
                          В добрата 2008-ма, а?? Стари, стари спомени...
                          "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

Коментар

• Първоначално изпратено от Mesoiadess Разгледай мнение
                            не знам как я смятате тая доходност от наеми , като няма наематели и с години имотите стоят празни , особено търговсиките - те поне се виждат
                            Зависи. В края на миналата година правих кастинг на наематели за съвсем средностатистически апартамент. Т.е. зависи от много неща - някъде има търсене, някъде - няма.

Коментар

• Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                              след това изказване съм още по-силно учуден как искаш да купиш във флоримонт
                              Да пробва в "Лагера Тюлип" - пета година си е почти празен!!

Има избор голЕм!
                              "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

Коментар

100% съм съгласен, че липсват наематели на търговските площи. Мой приятел е директор във фирма управляваща подобни имоти. Имам инфо от първа ръка.

Много важно е да имаш усет в какви типове имоти и с какви локации и параметри да инвестираш.

Като рентиер занимаващ се професионално ( полупрофесионално) с отдаване на собствени НИ под наем, мога да са похваля, че НИ ми остават празни максимално 2-3 седмици. Посоченият период е ЕВЕНТУАЛНО за освежителен ремонт или почистване.
                                По телефона ми звъннят почти ежедневно брокери, които питат дали има свободни НИ.
                                Прав си, че локацията се оказва единствения реален фактор. Убедих се преди още много години, когато имах огледи от кандидат наематели през 30 минути, та изкарах цял ден.

Коментар

Working...
                                X