Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
    Аз няма да си купувам апартамент.Просто казвам каква е реалността.И аз искам за без пари ама няма
    Реалността е мизерстващи хорица, "седнали" на натурални актове. Скоро и с това ще се свърши, достатъчен е по-сериозен данък върху имотите само - и следва гръцкия сценарий.

Коментар

• Бате Пешо

Не знам за бабките но банките вече не искат да продават също, въртят сметки да дават под наем и имат апартаменти които стават за целта. Дори работата е сладка и може би яко ще излязат на пазара да купуват имоти които се дават бързо под наем.
      D.Y.F-091066

Коментар

Искаш ли да пробваме.Казвай къде е земята и колко са декарите чакам.
        Дойренско, 39.
        Къща не ти ли трябва, дворове - докато са все още читави имотите хехехехе

Коментар

• Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
          Естествено че ще ти продам - ама нямаш пари. Първо почакай КТБ да ти ги върне
          Инак имам за продан и то около твоето плевенско село, като се опаричиш - заповядай.
          Само идиоти купуват в център - и стават пешеходци после. Центровете са за офиси.
          Искаш ли да пробваме.Казвай къде е земята и колко са декарите чакам.

Коментар

• Първоначално изпратено от Oscar de la Hoya Разгледай мнение
            Абе, не знам да ти кажа, не съм много убеден, в центъра подлезите са много зле,...за какво да си набивате парите в тухли., трябва да сте луди да давате хиляда евро/м2 за обща сграда...БАТЕ ПЕШО ТИ да не си шизофреник бе???!!!
            Честно?
            Аз няма да си купувам апартамент.Просто казвам каква е реалността.И аз искам за без пари ама няма

Коментар

Сериозно???Ти ще ми продадеш ли неещо наследствено за без пари?Примерно ако имаш земя готов съм за 50 кинта декара да я купя.Иначе си прав че покупателната способност определя цената.Прошляците както казва Лорда живеят у Обеля Люлин Младост Дружба Надежда и други такива елитни места.А хората с по голяма покупателна способност си купуват в центъра.В живота е така едни карат мерцедеси други лади.Отличниците чукат манекенки а голтаците урунгели и циганки.
              Естествено че ще ти продам - ама нямаш пари. Първо почакай КТБ да ти ги върне
              Инак имам за продан и то около твоето плевенско село, като се опаричиш - заповядай.
              Само идиоти купуват в център - и стават пешеходци после. Центровете са за офиси.

Коментар

Бабката като умре - децата и ще го шитнат. Няма къде да мърдате, покупателната способност определя цените на сделките Накрая ще ви ги заселят с мангали безплатно, като гледам как се развива демографията.
                Сериозно???Ти ще ми продадеш ли неещо наследствено за без пари?Примерно ако имаш земя готов съм за 50 кинта декара да я купя.Иначе си прав че покупателната способност определя цената.Прошляците както казва Лорда живеят у Обеля Люлин Младост Дружба Надежда и други такива елитни места.А хората с по голяма покупателна способност си купуват в центъра.В живота е така едни карат мерцедеси други лади.Отличниците чукат манекенки а голтаците урунгели и циганки.

Коментар

• Абе, не знам да ти кажа, не съм много убеден, в центъра подлезите са много зле,...за какво да си набивате парите в тухли., трябва да сте луди да давате хиляда евро/м2 за обща сграда...БАТЕ ПЕШО ТИ да не си шизофреник бе???!!!
                  Честно?

Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                  Бабките съдебни изпълнители не ги плашат.Отвори имот бг и разгледай един апартамент на първи етаж искат му 126000 евро срещу двора на училище Пушкин и в близост до един затворен комплекс.Преди три години един приятел яко откачен даваше на тая бабка 106000 евро и тя отказа да говори с него.Апартамента още се продава така че не подценявай бабките ще умрат ама на прошляци няма да продадат.Който иска евтино си купува панел у Люлин 129 на 356 етаж или у Перник.В центъра ремонтиран качествено за по малко от 140000-150000 забрави.При това до метро с две големи спални с две големи бани.Може и за 85000 ама не ремоинтиран с крива дограма и три пръста кир по стените и с плочки от 1935 година.

Коментар

Бабките съдебни изпълнители не ги плашат.Отвори имот бг и разгледай един апартамент на първи етаж искат му 126000 евро срещу двора на училище Пушкин и в близост до един затворен комплекс.Преди три години един приятел яко откачен даваше на тая бабка 106000 евро и тя отказа да говори с него.Апартамента още се продава така че не подценявай бабките ще умрат ама на прошляци няма да продадат.Който иска евтино си купува панел у Люлин 129 на 356 етаж или у Перник.В центъра ремонтиран качествено за по малко от 140000-150000 забрави.При това до метро с две големи спални с две големи бани.Може и за 85000 ама не ремоинтиран с крива дограма и три пръста кир по стените и с плочки от 1935 година.
                    Бабката като умре - децата и ще го шитнат. Няма къде да мърдате, покупателната способност определя цените на сделките Накрая ще ви ги заселят с мангали безплатно, като гледам как се развива демографията.

Коментар

• Първоначално изпратено от Dino 18 Разгледай мнение
                      И...какво ще е това странното ?
                      Разбирам желаниет на някой хора с не особено големи сметки и правещи си тънки сметки , да могат да си купят евтино жилище НО ....това едва ли ще се случи . Просто няма как една стока да я има на пазара и да се продава под себестойността и . А и имотите са си вид стока .
                      Нека сънуват нека си мечтаят.Като пообиколят ще разберат че няма на такива цени каквито искат

Коментар

Естествено че има как - и се случва постоянно. Е, в София има бабки умиращи от студ в неотоплени 3-стайни апартаменти сакън да не продадат смисъла на живота си и да живеят остатъка от живота си комфортно. Но по света хората са здравомислещи, слава Богу Като не продавате по пазарни цени - съдебния изпълнител после ще ви разпродава на търг.

Коментар

• Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение
                          Казусът КТБ е май-последният куршум на ъпърите. Внимателно с изстрелването, че други скоро няма да има. Не се пестете за поръчкови статии, щото ако и след отпускането на средствата от ФГВ не се хванат балъци, след това става страшно
                          И...какво ще е това странното ?
                          Разбирам желаниет на някой хора с не особено големи сметки и правещи си тънки сметки , да могат да си купят евтино жилище НО ....това едва ли ще се случи . Просто няма как една стока да я има на пазара и да се продава под себестойността и . А и имотите са си вид стока .

Коментар

• Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                            С 40к. евро ще му облепиш стените с ел ии ди телевизори и ще има и за терасите.
                            Трейдърко ако искаш можеш и за 50 евро да го ремонтираш проблема си е твой.Какъвто си го направиш в такъв ще живееш.

Коментар

Няма как да купиш тристаен за 85000 евро да дадеш още 6000 кинта за прехвърляне за брокери.После ремонт за още 40000 евро и да го пуснеш на пазара за 25000 щото някой си прошляк имал толкова или толкова му давала банката.Така че който иска апартамент в центъра с две големи спални и две големи бани да си приготви минимум 140000-150000евро.Влизат с куфарите и се нанасят.За 85000 евро се примиряват със социалистическия изглед и те така
                              Естествено че има как - и се случва постоянно. Е, в София има бабки умиращи от студ в неотоплени 3-стайни апартаменти сакън да не продадат смисъла на живота си и да живеят остатъка от живота си комфортно. Но по света хората са здравомислещи, слава Богу Като не продавате по пазарни цени - съдебния изпълнител после ще ви разпродава на търг.

Коментар

• Българските купувачи? Къде ги, гледам нацията се топи.
                                Да чакаме марсианците най-добре

Коментар

Working...
                                X