Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от john john Разгледай мнение
    абе вервай ти на слатинския, той дори пола си сменя през няколко поста...
    Щото се върти ту отпред - ту отзад

Коментар

• Предлагам да направим един опит:-)
      ще разберем кой е брокер и кой не.

Въпросът ми е: Използвате ли услуги на брокери и ако да, давате ли им комисионни?
      Според Вас те реално заслужават ли си комисионната?

И най-важният въпрос: ако използвате брокери и не плащате комисионни, как ги заобикаляте?

Кой какви подходи и схватки използва? ;-)
      Ако една книга не си заслужава да я прочетеш втори път, не си е заслувавало и първия прочит.

Коментар

• Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение
        Кажи нещо, което не знаем де
        Ми ти си знаеш че апартамент в София ще имаш в някой друг живот

Коментар

• Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
          Аз може да живея в мизерия
          Кажи нещо, което не знаем де

Коментар

• Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
            Аз може да живея в мизерия но важно за мен е да вземат къщата на тоя дето има за да ми стане кеф.Ей затова никога няма да имаш
            Да, това е мисленето на средностатистическия понижител. Като Нане и Вуте. Но продавачите не свалят и не свалят за тяхно неудоволствие меко казано
            7 Reasons to Own A Homehttp://www.investor.bg/users/index/20139/

Коментар

• Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
              тук никовете на определен потребител надминаха по брой никовете на всички останали.
              защо нормален човек би си направил 10 ника??!
              защо би си говрил сам през тях??!
              гроздова ли е причината или ментална??!
              A какво те кара да мислиш,че човека е нормален?

Коментар

• Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение
                С оглед напредналата ти възраст, пази се от силни емоции. Никого няма да дереш, теб ще те дерат оттук нататък. Ако къщата ти е поне 250 000 по оценка, чака те новият данък „лукс“ . Приготви си от 1500 до 5000 лева всяка година за кесаря......ако не можеш да си го позволиш, продажба.
                абе вервай ти на слатинския, той дори пола си сменя през няколко поста...

Коментар

• Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение
                  С оглед напредналата ти възраст, пази се от силни емоции. Никого няма да дереш, теб ще те дерат оттук нататък. Ако къщата ти е поне 250 000 по оценка, чака те новият данък „лукс“ . Приготви си от 1500 до 5000 лева всяка година за кесаря......ако не можеш да си го позволиш, продажба.
                  Аз може да живея в мизерия но важно за мен е да вземат къщата на тоя дето има за да ми стане кеф.Ей затова никога няма да имаш

Коментар

• Първоначално изпратено от land_lord31 Разгледай мнение
                    Вижте как да закупите имот, докато са евтини щото иначе ще ви дере greedy landlord
                    Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

Коментар

• Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
                      Той/тя/то упорито вмъква 31 в никовете си.

Ако е на 85 - простено да му е многониковството му!!
                      Вижте как да закупите имот, докато са евтини щото иначе ще ви дере greedy landlord

Коментар

• 2016-1931=85

Той/тя/то упорито вмъква 31 в никовете си.

Ако е на 85 - простено да му е многониковството му!!

Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                        тук никовете на определен потребител надминаха по брой никовете на всички останали.
                        защо нормален човек би си направил 10 ника??! защо би си говрил сам през тях??!
                        "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

Коментар

• тук никовете на определен потребител надминаха по брой никовете на всички останали.
                          защо нормален човек би си направил 10 ника??!
                          защо би си говрил сам през тях??!

Коментар

• Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
                            Моя комисион е 3.5%Х2+ДДС!!
                            И ти ли си брокерица?

Коментар

• Нека "хвърчат"!!

Първоначално изпратено от Babbitt Разгледай мнение
                              Въпреки хейтърите на всички нива с пиене , ядене, отклоняване от темат по всякакъв възможен начин, цените продължават да хвърчат, а българина не вярва на понижители, той купува
                              http://www.economic.bg/bg/news/6/bal...t-v-imoti.html
                              Моя комисион е 3.5%Х2+ДДС!!
                              "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

Коментар

• Въпреки хейтърите на всички нива с пиене , ядене, отклоняване от темат по всякакъв възможен начин, цените продължават да хвърчат, а българина не вярва на понижители, той купува
                                http://www.economic.bg/bg/news/6/bal...t-v-imoti.html

Коментар

Working...
                                X