Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
    Сериозно???Ти ще ми продадеш ли неещо наследствено за без пари?Примерно ако имаш земя готов съм за 50 кинта декара да я купя.Иначе си прав че покупателната способност определя цената.Прошляците както казва Лорда живеят у Обеля Люлин Младост Дружба Надежда и други такива елитни места.А хората с по голяма покупателна способност си купуват в центъра.В живота е така едни карат мерцедеси други лади.Отличниците чукат манекенки а голтаците урунгели и циганки.
    Бате Пешо,
    Майка ми наследи двустаен 65 кв. м на бул. Васил Левски, точно до Математическата гимназия. Междинен етаж, строителство от 50-те години, даже асансьор има. По всички критерии на брокитата - перфектното жилище за продажба. ОК, беше за тотален ремонт, но то така или иначе тия старите апартаменти са така.
    След едногодишни мъки го продаде за 45 000 Евро преди около година.
    Та така.
    Никой не ще да плаща.
    Never underestimate the predictability of stupidity

Коментар

• Е за 50 направо да ти я подари..
      Не знам дали виждаш или не виждаш, ама ми се чини че са каниш да продаваш нещо...в ЦЕНТЪРА,,, на 1.5 к м/2 ПОНЕ, в което лошо няма.

В теб ми харесва, че винаги пишеш от първо лице -аз , от опит, не по принцип теории и други глупости.
      И коректното отношение би било да кажеш -преди смятах депозита за страхотна инвестиция, не бих си купил тухли в обществена сграда, но след големите лайна които сътвориха банките, смятам че един имот в центъра би ми ЗАПАЗИЛ парите добре.
      А не да пишеш съвсем различни неща от преди.

Аз също си промених много мнението за депозитите, малко и за имотите, но за имотите в центъра ми е същото мнението.

Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
      Нищо не виждам никакъв поренциал не виждам и никъде не пиша за поскъпване.Просто отрезвявам мечтателите.Никой няма да си продаде имота за без пари на друг който няма пари ама му се ще имот.Нека чака нека ходи по огледи и да ми се обади кога му подарят нещо за без пари.Чакам да ми каже толкова земя еди къде си ама мълчи.За 50 лева декара я купувам одма.

Коментар

• Първоначално изпратено от Oscar de la Hoya Разгледай мнение
        На мен това ми е ясно и ВИНАГИ съм казвал, че имот в центъра на София -столица в ЕС -било апартамент, офис, магазин са страхотна инвестиция при която няма начин как да си изгубиш парите, освен ако не си тотален карък или дебил.
        Обаче, сега ми е много смешно как изведнъж всички видяха този потенциал и като умреха депозитите, СЛЕД като се смени парадигмата, те станаха пророци ИМОТИТЕ видиш ли, имотите.И то къде -в ЦЕНТЪРА.Ама верно ли бе, не бях се сетил!!!
        Преди беше -какви тухли, взимай си ти 9 % и си свиркай.
        А истината е по средата -и имоти да купиш, на правилното място и депозит и т.н, всеки според вкуса му.
        Нищо не виждам никакъв поренциал не виждам и никъде не пиша за поскъпване.Просто отрезвявам мечтателите.Никой няма да си продаде имота за без пари на друг който няма пари ама му се ще имот.Нека чака нека ходи по огледи и да ми се обади кога му подарят нещо за без пари.Чакам да ми каже толкова земя еди къде си ама мълчи.За 50 лева декара я купувам одма.

Коментар

• Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
          Злоба ли? Смея се на наивността ти
          Като увеличиш наемите - оставаш без наематели. Защото фактора е покупателна способност = доходи на хората. Инак размяна няма да има - просто ще изстискат парите от хората с останало имущество. Сценарият не е нов
          Ще си получите обаче циганетата безплатно защото властта има нужда от покорни гласоподаватели. Така навремето и стана с "кулаците" - под друг благовиден предлог и насила, сега просто има по-рафинирани методи.
          Много ми е интересно като спреш да си плащаш наема на гарата ли ще спиш или в кашони в парка?Ти изобщо осъзнаваш ли какво пишеш?Никой не ти е длъжен с нищо.Като нямаш кинта за центъра около София има китни селца ама и там за без пари няма да те пуснат.Аз така 25г чакам Джулия Робъртс да ми звънне и да каже айде на летището идвам да те взема и заминаваме на моя остров в Тихия океан ти набери една щайга домати и вземи пет кила ракия и кило сланина ама не се обажда и те това е.Лоша жена шъ знаиш ама и тя шъ погрознее.

Коментар

• На мен това ми е ясно и ВИНАГИ съм казвал, че имот в центъра на София -столица в ЕС -било апартамент, офис, магазин са страхотна инвестиция при която няма начин как да си изгубиш парите, освен ако не си тотален карък или дебил.
            Обаче, сега ми е много смешно как изведнъж всички видяха този потенциал и като умреха депозитите, СЛЕД като се смени парадигмата, те станаха пророци ИМОТИТЕ видиш ли, имотите.И то къде -в ЦЕНТЪРА.Ама верно ли бе, не бях се сетил!!!
            Преди беше -какви тухли, взимай си ти 9 % и си свиркай.
            А истината е по средата -и имоти да купиш, на правилното място и депозит и т.н, всеки според вкуса му.

Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
            Има хора които са със стабилни финанси и на полето няма да искат да отидат да живеят. У нас през соца имаше градоустройство и градовете не са чак толкова лошо замислени - има училища , болници , учреждения ..магазини и докато ги о..рат с презастрояване има смисъл да си в града..т.е. не е зле. Разбира се с този режим разрешителен за строителство - буташ къща и пълниш двора със сграда ще станат накрая на цигански гета след години.

Коментар

• Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
              Банките със сигурност са много зле откъм пари , те просто събираха пари с големи лихви и ги върнаха на банките майки от чужбина и сега пари нямат.
              Пари в хората има много и то повече отколкото има вкарани на депозити по банки.Има ли смисъл да казвам че просто се движим към момента в който бурканбанк е царицата на банките и който има в нея и после ще има.
              Трейдъре пишеш като от последна инстанция, но нещо не ти се сбъдват предсказанията, петрола 500 долара ли трябваше да става, кво беше още
              не мисли, че се заяждам просто промени малко начина на исказа.

Коментар

• Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                А колко още ще се свие икономиката от още по сериозния данък за притежание на имот с надута данъчна оценка знаеш ли ? В момента на тия всичките дето са в парламента вече има кой да им заеме местата пък могат да си правят простотии на килограм...те са за при Жан.
                На никой в парламента не му дреме за икономиката Сефте ли го осъзна?

Коментар

• Първоначално изпратено от Oscar de la Hoya Разгледай мнение
                  Така е, друго си е да се качиш на колата, па да караш, да караш...
                  Именно - и да се закараш в бяла страна а не в тая недомислица БГ

Коментар

• redcretin

А колко още ще се свие икономиката от още по сериозния данък за притежание на имот с надута данъчна оценка знаеш ли ? В момента на тия всичките дето са в парламента вече има кой да им заеме местата пък могат да си правят простотии на килограм...те са за при Жан.
                    D.Y.F-091066

Коментар

• Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                      Е аз доколкото разбирам ти искаш да размениш едни мизерници с други мизерници.Щото няма как мизерник с три кинта у джепо да си купуе апартамент у центъро 120 квадрата за без пари.А като увеличат данъците ще ги увеличат навсякъде.Ще бъдат увеличени и наемите така че злобата ти е неуместна.
                      Злоба ли? Смея се на наивността ти
                      Като увеличиш наемите - оставаш без наематели. Защото фактора е покупателна способност = доходи на хората. Инак размяна няма да има - просто ще изстискат парите от хората с останало имущество. Сценарият не е нов
                      Ще си получите обаче циганетата безплатно защото властта има нужда от покорни гласоподаватели. Така навремето и стана с "кулаците" - под друг благовиден предлог и насила, сега просто има по-рафинирани методи.

Коментар

• skeptika

Банките със сигурност са много зле откъм пари , те просто събираха пари с големи лихви и ги върнаха на банките майки от чужбина и сега пари нямат.
                        Пари в хората има много и то повече отколкото има вкарани на депозити по банки.Има ли смисъл да казвам че просто се движим към момента в който бурканбанк е царицата на банките и който има в нея и после ще има.
                        D.Y.F-091066

Коментар

Реалността е мизерстващи хорица, "седнали" на натурални актове. Скоро и с това ще се свърши, достатъчен е по-сериозен данък върху имотите само - и следва гръцкия сценарий.
                          Е аз доколкото разбирам ти искаш да размениш едни мизерници с други мизерници.Щото няма как мизерник с три кинта у джепо да си купуе апартамент у центъро 120 квадрата за без пари.А като увеличат данъците ще ги увеличат навсякъде.Ще бъдат увеличени и наемите така че злобата ти е неуместна.

Коментар

Дойренско, 39.
                            Къща не ти ли трябва, дворове - докато са все още читави имотите хехехехе
                            Къде е това?И да разбирам ли че декарите са 39?Къща не ми трябва

Коментар

• Така е, друго си е да се качиш на колата, па да караш, да караш...

Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                              Естествено че ще ти продам - ама нямаш пари. Първо почакай КТБ да ти ги върне
                              Инак имам за продан и то около твоето плевенско село, като се опаричиш - заповядай.
                              Само идиоти купуват в център - и стават пешеходци после. Центровете са за офиси.

Коментар

• Oscar de la Hoya

Има хора които са със стабилни финанси и на полето няма да искат да отидат да живеят. У нас през соца имаше градоустройство и градовете не са чак толкова лошо замислени - има училища , болници , учреждения ..магазини и докато ги о..рат с презастрояване има смисъл да си в града..т.е. не е зле. Разбира се с този режим разрешителен за строителство - буташ къща и пълниш двора със сграда ще станат накрая на цигански гета след години.
                                D.Y.F-091066

Коментар

Working...
                                X