Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• ...
    Last edited by razbiratel; 03.12.2014, 07:20.

Коментар

• Прав си Нат Пешо клушар сам и нямам усигоровка и съм алкохолик...наздраве за имото кой кот купил
      Животът е огледало.....усмихвай се

Коментар

• Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
        Бат пешо ти пак всезнаещият ганчо лиси.... Назови ми 10 улици в европа..., ама не от вашто село
        Бе нещо не моя да разбера как така все вас изгонили.Ми и аз имам джи пи ходил съм досега два пъти при него за което благодаря на Господ.Единия път да ми смени една превръзка и другия път за направление за очен лекар за да ми изпише очила.Никакъв проблем ама никакъв.Теб са те изгонили щото не си осигурен.Айде стига се правихте тука на големи разбирачи и специалисти и не разсмивайте хората.Отиваш ти клошара в Лондон у болницата и там всички светила пристигат да ти обърнат внимание.Айде запрете фантасмагориите с Факи дето беше у Щатите а сега е у Германия.Да се чуди човек що киснете по цяк ден в български форуми и как се изхранвате в чужбина.

Коментар

• Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
          Като гледам не си ти, иди раздавай акъл в темите " На село".
          Оня малкия само плямпа глупости и паникьосва хората.
          Факи я вземи се запри и стига лъга хората тука.

Коментар

• Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение
            няма да продължавам разговора за емигрантите.
            Друго ми "гложди" мислите в момента.Цените на имотите в София не ги мисля вече,лекинко нагоре 2-3 годинки,после по-рязко.Така беше 90-те години,така беше и 2002-2005,6 година.Какво ще става с имотите по морето,ей това ми е интересно ? Този пазар се определяше от руските купувачи,ноооо.....нещата с бензиностанцията и рублата не са това което бяха,та сега отиват на "изуй гащи".Дали е време за още някой имотец на БГ моренцето ?
            София, морето ( двата града и около тях, руснаците си накупиха цял един град вече…и да искат няма на кой да го разпродадат …. това е жестоката истина която им предстои да научат….та платежоспособно присъствие ще има дълги години...и не само, единствените пристанища на държавата винаги ще са катализатор за двата града ...като добавим и туризма - картинката е пълна) и Пловдив ще е братле ( че на ФИЛИБЕТО са производствата, колкото и малко да останаха … но хората са тъй настроени по тез ширини и нови ще има - потенциала е огромен ) … другото ще се мъчи ….

п.п... на трейдъра си писал, ма не се задържах... а и сме съмишленица с тебе знам, та ще разбереш какво имам в предвид, сигурен съм...
            Last edited by razbiratel; 02.12.2014, 20:47.

Коментар

• supertrader,

няма да продължавам разговора за емигрантите.
              Друго ми "гложди" мислите в момента.Цените на имотите в София не ги мисля вече,лекинко нагоре 2-3 годинки,после по-рязко.Така беше 90-те години,така беше и 2002-2005,6 година.Какво ще става с имотите по морето,ей това ми е интересно ? Този пазар се определяше от руските купувачи,ноооо.....нещата с бензиностанцията и рублата не са това което бяха,та сега отиват на "изуй гащи".Дали е време за още някой имотец на БГ моренцето ?

Коментар

• ...
                Last edited by razbiratel; 03.12.2014, 07:22.

Коментар

• DidoDinev

Просто искам да помогна на българите да се ориентират по рано и да си осигурят живот в родината. Сигурно е това че ще има прогонване на чужденците. Англичани , немци и французи няма да са безкрайно търпеливи.
                  Тези глупости - как чужденците им работят и изхранват пенсионерите..простотии.
                  Истината е че в тези страни прищълците не са необходими за друго освен да смъкнат цената на труда.
                  D.Y.F-091066

Коментар

• Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                    Чай ся, ако цъфнеш с грип в спешното в Лондон ще те нарита някоя сестра веднага след като се убеди, че не си някакъв оръфляк с ебола . Никой няма да ти лекува грипа в спешното или пък да те черпи със сандвичи. Ако ги кефиш, могат да ти кажат да пиеш парацетамол и витамин ц. Тва мога да го кажа и аз. Безплатно.

И тука ще те изгонят от спешното при грип, щот тва не е спешно състояние и с теб трябва да се занимава джипито (той отговаря и прибира парата за тоя вид услуга). Джипито тук ще те прегледа в същия или следващия ден, там - след един месец, щото нямат часове за по-рано. Кое точно те кефи във всичко това?

Абсолютно вярно......необяснимо , но вярно....

Коментар

• При имотите риска е да ти обезценят имота локално, да презастроят и парите които си вложил отиват в рая на парите . Но на диваците които управляват в България това им харесва и нищо не се прави по въпроса да се премахне разрешителния режим и да се въведе такса пропорционална на гъстотата на застрояване.
                      D.Y.F-091066

Коментар

• Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                        Моля, спрете да пишете извън темата.
                        В един къс период( КТБ прецедент) , ще има чисто емоционално поскъпване на цените, щото продавачите чакат периода като топъл лЯб и ще се запънат кЪт магаре на мост......иначе в дългосрочен,...леко и бавно движение едвам осезаемо нагоре ... няма как така ще е ... колкото и да не се харесва на доста хора ....
                        Не щото на мен така ми уЙдисва, лично аз постоянно купувам или продавам, тъй че се изявявам във всяка една от двете роли .... във всеки един момент ...
                        Та лекинко нагоре дългосрочно ... щото дългосрочното е важно за този тип вложения ... не късия пас ...
                        Айде със здраве, че зимно е, кисело зеленце с червено пиперче, домашна, благи приказки и т.н. ...( И Чиваса гУ харесвам, Ма нащо най ми тича )
                        Дай боже всеки да докара уют и топлина в дома си ... ако може чрез имоти, хубаво...кУ не можИ ... да се пробва с друго .... свят широк, възможности всеки търси всеки ден ....

Коментар

• Моля, спрете да пишете извън темата.
                          रादोस्त

Коментар

• Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                            Дидо моляте не е така.... И за грип съм ходил същото е... В бг в спешен център ме Изгониха защото джи пито ми небило към тях а към др болница..., а лекарката бе с мазна коса и пияна.... А бе хора вас кой ви баламосва , дане ядете радиоактивна храна.
                            Чай ся, ако цъфнеш с грип в спешното в Лондон ще те нарита някоя сестра веднага след като се убеди, че не си някакъв оръфляк с ебола . Никой няма да ти лекува грипа в спешното или пък да те черпи със сандвичи. Ако ги кефиш, могат да ти кажат да пиеш парацетамол и витамин ц. Тва мога да го кажа и аз. Безплатно.

И тука ще те изгонят от спешното при грип, щот тва не е спешно състояние и с теб трябва да се занимава джипито (той отговаря и прибира парата за тоя вид услуга). Джипито тук ще те прегледа в същия или следващия ден, там - след един месец, щото нямат часове за по-рано. Кое точно те кефи във всичко това?

Коментар

• Дидо моляте не е така.... И за грип съм ходил същото е... В бг в спешен център ме Изгониха защото джи пито ми небило към тях а към др болница..., а лекарката бе с мазна коса и пияна.... А бе хора вас кой ви баламосва , дане ядете радиоактивна храна.

Коментар

• Бат пешо ти пак всезнаещият ганчо лиси.... Назови ми 10 улици в европа..., ама не от вашто село

Коментар

Working...
                                X