Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Oscar de la Hoya Разгледай мнение

Но бих дал едни бързи 180 000 евра и ще бъде добра инвестиция.Но няма да ми го продадат за толкова, защото собственикът, не знам дали е истина и има такива идиоти, бил дал 20 или 30 евра само за дограмата, или повече беше, не запомних...
    За толкова, може и инвестиция да е. Не бих живял на това място и пари да ми дават, но разбирам, че има доста хора, които не са на това мнение.

Дали човекът ще си вземе вложеното в дограма е друг въпрос - луксозни добавки, правени по личен вкус, са подобни на екстри в автомобил - като дойде време за продаване имат нищожен ефект върху цената. Сещам се за един симпатяга преди двайсетина години, дето беше изплякал някакъв суперскъп гранит из апартамента и се надяваше да му вземе парите, но уви. Ходих на оглед и без малко не купих съседен апартамент в същия комплекс почти на половин цена. А скъпият гранит вися по агенции поне пет години.

Коментар

• Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
      След само три години икономиката в България ще пуши и ще дойдат съвсем други противоположни на тези времена, когато Маите дойдат на власт - Георгиева и Манолова.Съвсем сериозно го казвам защото имам информация какво се случва и кой има качества да дръпне България много напред..скоро ще имат много мощно финансиране за да могат да вземат властта а на човека който дърпа конците на тези в момента краката му почнаха да стават дунапренени и постепенно ще изгасне.
      Човече, как не ти писва от сутрин до вечер да пишеш глупост след глупост. Баси клиничния случай!

Коментар

• Е това ходих да го гледам преди няколко месеца, от любопитство, защото в това каре там почти не излизат апартаменти с гледка и понеже е по проект на хубаво студио, но на живо изглежда доста захабено обзавеждането, и не добре завършено в детайлите.И втората детска е смешна.

Но бих дал едни бързи 180 000 евра и ще бъде добра инвестиция.Но няма да ми го продадат за толкова, защото собственикът, не знам дали е истина и има такива идиоти, бил дал 20 или 30 евра само за дограмата, или повече беше, не запомних...

http://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act...nk=1nfcav&f1=1

Коментар

• Crux

След само три години икономиката в България ще пуши и ще дойдат съвсем други противоположни на тези времена, когато Маите дойдат на власт - Георгиева и Манолова.Съвсем сериозно го казвам защото имам информация какво се случва и кой има качества да дръпне България много напред..скоро ще имат много мощно финансиране за да могат да вземат властта а на човека който дърпа конците на тези в момента краката му почнаха да стават дунапренени и постепенно ще изгасне.
          D.Y.F-091066

Коментар

• Не знам, аз имам усещането за друго, но реално не съм на пазара и не мога да кажа, ти имаш конкретен пример и може и да си прав, но зависи и за коя година говориш.А и наистина качествения ремонт и обзавеждане струват МНОГО пари.На мене само гранитната купа в банята ми струва 1500 лв, да не говорим колко струва цялата баня.

Както казваше великия Георги Русев -Аз например може и да не съм прав...Но моята ПРОГНОЗА е плавно покачване на повечето и ВИСОКИ спрямо вече станалите като стандарт в момента цени- за добри апаратаменти в центъра -тоест над 1500 евро м2
            Ще видим...

Първоначално изпратено от Crux Разгледай мнение
            Апартаментът си е (по-точно - беше) на майка ми, тя си решава, аз не се меся. Но е неоспорим факт, че беше обявен на 50К и за близо година имаше ДВА огледа. Туйто. А който иска, може да си мечтае за цени по 1200 Евро в центъра. Няма такъв филм.

Коментар

• Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
              Трейдъре пишеш като от последна инстанция, но нещо не ти се сбъдват предсказанията, петрола 500 долара ли трябваше да става, кво беше още
              не мисли, че се заяждам просто промени малко начина на исказа.
              Остави го трейдъра да си пише. Той е най-добрия анализатор тука. Има успеваемост над 90%, само че на обратно. Каквото е предсказал, винаги обратното е станало

Коментар

• Crux

Звучи невероятно и защо чак сега се обаждаш ? Да не е бил северен хладилник.
                D.Y.F-091066

Коментар

Че това си е Докторски паметник направо, по критерии на брокерите...

Сега сериозно -ако не сте имали спешна причина да го продава, според мен сте сгрешили.
                  Апартаментът си е (по-точно - беше) на майка ми, тя си решава, аз не се меся. Но е неоспорим факт, че беше обявен на 50К и за близо година имаше ДВА огледа. Туйто. А който иска, може да си мечтае за цени по 1200 Евро в центъра. Няма такъв филм.
                  Never underestimate the predictability of stupidity

Коментар

• Crux

А защо не го ремонтира и го продавате съвсем като курник, това не е перфектно и за тази екстра сте платили почти колкото е взела за апартамента. Един ремонт - дограми , стени и подове и санитарен възел струва 3к евро.
                    D.Y.F-091066

Коментар

• Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                      Реалността е мизерстващи хорица, "седнали" на натурални актове. Скоро и с това ще се свърши, достатъчен е по-сериозен данък върху имотите само - и следва гръцкия сценарий.
                      По-скоро мизерстващите хорица ще измрат и наследниците им ще осребрят нотариалните актове. В държава като България забрави някой да посмее да вдигне имуществения данък.

Коментар

• Че това си е Докторски паметник направо, по критерии на брокерите...

Сега сериозно -ако не сте имали спешна причина да го продава, според мен сте сгрешили.

Първоначално изпратено от Crux Разгледай мнение
                        Бате Пешо,
                        Майка ми наследи двустаен 65 кв. м на бул. Васил Левски, точно до Математическата гимназия. Междинен етаж, строителство от 50-те години, даже асансьор има. По всички критерии на брокитата - перфектното жилище за продажба. ОК, беше за тотален ремонт, но то така или иначе тия старите апартаменти са така.
                        След едногодишни мъки го продаде за 45 000 Евро преди около година.
                        Та така.
                        Никой не ще да плаща.

Коментар

• Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                          Сериозно???Ти ще ми продадеш ли неещо наследствено за без пари?Примерно ако имаш земя готов съм за 50 кинта декара да я купя.Иначе си прав че покупателната способност определя цената.Прошляците както казва Лорда живеят у Обеля Люлин Младост Дружба Надежда и други такива елитни места.А хората с по голяма покупателна способност си купуват в центъра.В живота е така едни карат мерцедеси други лади.Отличниците чукат манекенки а голтаците урунгели и циганки.
                          Бате Пешо,
                          Майка ми наследи двустаен 65 кв. м на бул. Васил Левски, точно до Математическата гимназия. Междинен етаж, строителство от 50-те години, даже асансьор има. По всички критерии на брокитата - перфектното жилище за продажба. ОК, беше за тотален ремонт, но то така или иначе тия старите апартаменти са така.
                          След едногодишни мъки го продаде за 45 000 Евро преди около година.
                          Та така.
                          Никой не ще да плаща.

Коментар

• Е за 50 направо да ти я подари..
                            Не знам дали виждаш или не виждаш, ама ми се чини че са каниш да продаваш нещо...в ЦЕНТЪРА,,, на 1.5 к м/2 ПОНЕ, в което лошо няма.

В теб ми харесва, че винаги пишеш от първо лице -аз , от опит, не по принцип теории и други глупости.
                            И коректното отношение би било да кажеш -преди смятах депозита за страхотна инвестиция, не бих си купил тухли в обществена сграда, но след големите лайна които сътвориха банките, смятам че един имот в центъра би ми ЗАПАЗИЛ парите добре.
                            А не да пишеш съвсем различни неща от преди.

Аз също си промених много мнението за депозитите, малко и за имотите, но за имотите в центъра ми е същото мнението.

Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                            Нищо не виждам никакъв поренциал не виждам и никъде не пиша за поскъпване.Просто отрезвявам мечтателите.Никой няма да си продаде имота за без пари на друг който няма пари ама му се ще имот.Нека чака нека ходи по огледи и да ми се обади кога му подарят нещо за без пари.Чакам да ми каже толкова земя еди къде си ама мълчи.За 50 лева декара я купувам одма.

Коментар

На мен това ми е ясно и ВИНАГИ съм казвал, че имот в центъра на София -столица в ЕС -било апартамент, офис, магазин са страхотна инвестиция при която няма начин как да си изгубиш парите, освен ако не си тотален карък или дебил.
                              Обаче, сега ми е много смешно как изведнъж всички видяха този потенциал и като умреха депозитите, СЛЕД като се смени парадигмата, те станаха пророци ИМОТИТЕ видиш ли, имотите.И то къде -в ЦЕНТЪРА.Ама верно ли бе, не бях се сетил!!!
                              Преди беше -какви тухли, взимай си ти 9 % и си свиркай.
                              А истината е по средата -и имоти да купиш, на правилното място и депозит и т.н, всеки според вкуса му.
                              Нищо не виждам никакъв поренциал не виждам и никъде не пиша за поскъпване.Просто отрезвявам мечтателите.Никой няма да си продаде имота за без пари на друг който няма пари ама му се ще имот.Нека чака нека ходи по огледи и да ми се обади кога му подарят нещо за без пари.Чакам да ми каже толкова земя еди къде си ама мълчи.За 50 лева декара я купувам одма.

Коментар

• Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                                Злоба ли? Смея се на наивността ти
                                Като увеличиш наемите - оставаш без наематели. Защото фактора е покупателна способност = доходи на хората. Инак размяна няма да има - просто ще изстискат парите от хората с останало имущество. Сценарият не е нов
                                Ще си получите обаче циганетата безплатно защото властта има нужда от покорни гласоподаватели. Така навремето и стана с "кулаците" - под друг благовиден предлог и насила, сега просто има по-рафинирани методи.
                                Много ми е интересно като спреш да си плащаш наема на гарата ли ще спиш или в кашони в парка?Ти изобщо осъзнаваш ли какво пишеш?Никой не ти е длъжен с нищо.Като нямаш кинта за центъра около София има китни селца ама и там за без пари няма да те пуснат.Аз така 25г чакам Джулия Робъртс да ми звънне и да каже айде на летището идвам да те взема и заминаваме на моя остров в Тихия океан ти набери една щайга домати и вземи пет кила ракия и кило сланина ама не се обажда и те това е.Лоша жена шъ знаиш ама и тя шъ погрознее.

Коментар

Working...
                                X