Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение
    supertrader,опитвам се да разбера какво казваш,но ми е трудно.Европа не виждам да е изпаднала в депресия,не виждам и да изпада.Лондон е мегаполис в които живеят всякакви хора,нали не мислиш,че ще има граждански вълнения поради тази причина.Миналата година ми направи впечатление,че в Лондон има доста "тъмни" хора,ама не усетих напрежение заради това.Виж във Франция съм по-често и изобщо не виждам напрежение с хората от други етноси,там дори и циганите пътуват с каравани,направо драго да ти стане когато ги видиш.Пишеш БГ да излезе от ЕС,пък даваш примери с Германия.Великобритания и Франция,тези страни излязат ли от ЕС той престава да съществува,ние излезем ли от там сме обречени.Не се заяждам,а не разбирам защо трябва Р.България да излезе отказвайки се от всички европейски проекти,които са едно от движещите пера на икономиката ни.
    Дури направо се чудя как така тука има толкова много мангали и защо не са заминали за Франция дето им се радват щом ги видят.

Коментар

• Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
      В Европа големия удар на икономическата депресия предстои, от него германците ще вият като зли псета а англичаните ще искат опразване на Лондон от емигранти и да си върнат града и територията.Емигрантите ще си тръгнат под заплаха от сопа ако имаш представа какво се случва с живота на тези хора там - местните обитатели на тези територии..а францизите стой та гледай. В един момент ти пада пердето и спираш да си мислиш че разни живеещи в мизерия в собствените си страни имат право да ти се изтърсят на главата и да ти бият децата като във Франция.
      supertrader,опитвам се да разбера какво казваш,но ми е трудно.Европа не виждам да е изпаднала в депресия,не виждам и да изпада.Лондон е мегаполис в които живеят всякакви хора,нали не мислиш,че ще има граждански вълнения поради тази причина.Миналата година ми направи впечатление,че в Лондон има доста "тъмни" хора,ама не усетих напрежение заради това.Виж във Франция съм по-често и изобщо не виждам напрежение с хората от други етноси,там дори и циганите пътуват с каравани,направо драго да ти стане когато ги видиш.Пишеш БГ да излезе от ЕС,пък даваш примери с Германия.Великобритания и Франция,тези страни излязат ли от ЕС той престава да съществува,ние излезем ли от там сме обречени.Не се заяждам,а не разбирам защо трябва Р.България да излезе отказвайки се от всички европейски проекти,които са едно от движещите пера на икономиката ни.

Коментар

• Бате Пешо

Има една група цени които се определят с бой, янките затова не могат да спрат да бият този или онзи.Като вземе някой да определя той тези цени все едно че вика - Ела Бойчо..ела да ми натрошиш кокалите !
        D.Y.F-091066

Коментар

• Dury

В Европа големия удар на икономическата депресия предстои, от него германците ще вият като зли псета а англичаните ще искат опразване на Лондон от емигранти и да си върнат града и територията.Емигрантите ще си тръгнат под заплаха от сопа ако имаш представа какво се случва с живота на тези хора там - местните обитатели на тези територии..а францизите стой та гледай. В един момент ти пада пердето и спираш да си мислиш че разни живеещи в мизерия в собствените си страни имат право да ти се изтърсят на главата и да ти бият децата като във Франция.
          D.Y.F-091066

Коментар

truestory , Бърка ли те имотите в България да имат стойност ? Палиш огъня пишеш. С какво би ти навредило откровенно.
            естествено че го бърка...бърка му в джоба... пише по нощите ,

Вчера се е Регистрирал за да троли ..

очевидно много си харесва мнението и не иска да го променя

но Вече му се налага

поскъпването е повсеместно
            Last edited by skeptika; 30.11.2014, 09:20.
            .
            .
            .

Коментар

• Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение
              Радвам се, че те развеселих. Предполагам, че си от прованса.....там времето е спряло.
              Ми не е баш така ама карай да върви.В София съм много често просто живота го налага.Дори през зимните месеци се стига до 10-15 дена от месеца.
              Та кайш пазаря определял?Цените на нефта сигур пак пазаря ги определя?Цените на златото на металите?Лихвите и тях пазаря ги определя.Манипулации сакън добрия пазар оправя всичко

Коментар

А в София защо няма да има , тя е най зле-мръсотия.
                Така е....Никой не знае....парадокс. Сигурно, защото много хора искат да живеят в София, търсят спасение там. А мръсотията не им прави впечатление явно.
                Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

Коментар

Инфлацията ще се появи чак 2017г.Безсмислено е да се навиваме че икономиката ще тръгне без да сме напуснали ЕС.
                  Това в червенкото ме смути много.Не виждам изобщо каква икономика ще имаме БЕЗ да сме в ЕС.От къде ще се пръкне това чудо не знам,нямаме подземни богатства,нямаме иновативни технологии,вече и квалифицирана работна ръка нямаме.Мургавелките ли ще раздвижат икономиката ?!

Коментар

• Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                    Стига бе.Пазар било имало.Ще ме умориш от смях.Има едни хора които манипулират цените на каквото си решат.То има и пазар на мерцедеси беемвета бентлита ама аз толкова години чакам да им се срине цената и тя не се срива.Да знаеш от мен че и след най дългата зима иде пролет.И да знаеш че нито съм фен на поскъпването нито на катастрофите.
                    Радвам се, че те развеселих. Предполагам, че си от прованса.....там времето е спряло.
                    Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

Коментар

По усет. Преди година - две самия презедент на ЕЦБ твърдеше че дефлацията не е проблем, сега вече е разбрал че е проблем и то голям.Някои хора като си вземат хрантутнишките заплати и въобще не ги интересува че около тях потоп. Много ми X как аз ще знам че дифлацията е много голям проблем, а самия президент на ЦБ не го знае това нещо. Толкова ще трае цялата тази какафония защото времево ще е със същата продължителност като дивия растеж, просто 8 години ще са с такъв резултат че хората ще искат да обесят диваците въобразили си че дефлацията не била проблем. А дивия ръст не беше истински ръст а една голяма простотия и крадене.
                      Ти без да искаш си разбрал че в Природата има баланс.

Коментар

• Penko

По усет. Преди година - две самия презедент на ЕЦБ твърдеше че дефлацията не е проблем, сега вече е разбрал че е проблем и то голям.Някои хора като си вземат хрантутнишките заплати и въобще не ги интересува че около тях потоп. Много ми X как аз ще знам че дифлацията е много голям проблем, а самия президент на ЦБ не го знае това нещо. Толкова ще трае цялата тази какафония защото времево ще е със същата продължителност като дивия растеж, просто 8 години ще са с такъв резултат че хората ще искат да обесят диваците въобразили си че дефлацията не била проблем. А дивия ръст не беше истински ръст а една голяма простотия и крадене.
                        D.Y.F-091066

Коментар

• Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение
                          Във всички градове без София ще има такъв спад на цените на имотите, какъвто не е виждан и в най-смелите мечти на сривльовците. Целия тоя архитектурен боклук ще се обезценява бавно, докато собствениците му проумеят, че има само Пазар и нищо друго. А Пазара се ръководи от много фактори, а не от мечти в хиляди евра.......
                          Стига бе.Пазар било имало.Ще ме умориш от смях.Има едни хора които манипулират цените на каквото си решат.То има и пазар на мерцедеси беемвета бентлита ама аз толкова години чакам да им се срине цената и тя не се срива.Да знаеш от мен че и след най дългата зима иде пролет.И да знаеш че нито съм фен на поскъпването нито на катастрофите.

Коментар

От 2000-та до 2008 имахме див икономически ръст, профицит на бюджета дори при крайно крадливи политици , от 2008 до 2016 ще сме надолу за пълна корекция и после вече нагоре. Поне 2 години има със сигурност още.
                            И на база какво прогнозираш още поне 2 години?

Коментар

• Бедният landlord

От 2000-та до 2008 имахме див икономически ръст, профицит на бюджета дори при крайно крадливи политици , от 2008 до 2016 ще сме надолу за пълна корекция и после вече нагоре. Поне 2 години има със сигурност още.
                              D.Y.F-091066

Коментар

• Бедният landlord

Инфлацията ще се появи чак 2017г.Безсмислено е да се навиваме че икономиката ще тръгне без да сме напуснали ЕС.
                                D.Y.F-091066

Коментар

Working...
                                X