Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
    За чий дявол да купувам в дестинации където доходността е половин процент?! А, щото някой някъде е чел колко е яко в Париж. Или Мюнхен, където вече живях - и го напуснах.
    Купих на Бяло море. В брой. Сега ми е смешно като чета очакванията в БГ, ще си отчакате Само дето и оня лаф "то вода и хляб не иска" вече няма да работи - с новата данъчна ставка.
    Добре си направил.
    Там си заслужава. Никой няма да ти разкости къщата за скрап....Цените в Гърция сега са супер, сезона е дълъг, щели да намаляват големите данъци върху НИ...

Коментар

• Първоначално изпратено от lareman Разгледай мнение
      нива в БГ ли?
      Че на него му трябва, той е виден селянин (да не се бърка със селтак)
      Доколкото си спомням, няма дори път до дома си.

Коментар

• Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
        А в чужбина дори не може да ги помиришеш имотите..сигурно в центъра на Париж ще купиш където терасата на жилището струва колкото два апартамента в София.Може пък в Мюнхен къща да купиш - те са без пари от 1 до 3 милиона са нормалните къщи а не палатите.
        За чий дявол да купувам в дестинации където доходността е половин процент?! А, щото някой някъде е чел колко е яко в Париж. Или Мюнхен, където вече живях - и го напуснах.
        Купих на Бяло море. В брой. Сега ми е смешно като чета очакванията в БГ, ще си отчакате Само дето и оня лаф "то вода и хляб не иска" вече няма да работи - с новата данъчна ставка.

Коментар

• Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
          Една част отива в бурканбанк другата по голямата заминава за Германия.Ако ми хареса някоя нива ще си я купя и те така.
          нива в БГ ли?
          мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

Коментар

• За хората с парите от КТБ-о и не само, държавата е подготвила новите 200 лева ХА ДА СА ВИ ЧЕСТИТИ! Кой чул чул , кой еван еван

Коментар

• Според мен работите ще в следната последователновт : Първо като пораздадат парите от банките ще започне едно чудене сега какво да се прави , в друга банка ли ,...то пък лихвите едни , в къщи за много пак не върви ,....я да видим имотите . И ще започне едно дрънчене на телефоните и едно ходене по огледи.... Тогава .....друга изненада ....ми то всичко що се предлага е боклук , уж имало много еФтини имоти пък нищо накрая... Хубавите са си пари ,че и трудно се откриват. Причината ,тия 'де ги имат не искат да продават та и те да не изпаднат в подобно чудене . Ще има обаче такива които ще се хванат за апартаменти на зелено...
              След няколко месеца нещата ще зависят от нещо друго.... ИНФЛАЦИЯТА. Ако се появи ....ядец....цените на имотите няма да падната, ще започат устойчиво да вървят нагорте. Тия с депозитите ще са се дръпнали от пазара и вероятно няма да са купили СКЪП хапартамент . Тогава ще започне едно тюхкане , от дена страна парите им се топят ,от друга имотите вече поскъпват ..... Другата посока обаче е зле като цяло за всички . Икономиката боксува. Дефлацията се запазва , тия с парите ги стискат ,апартаментите както и всички стоки губят от цените се.....

Коментар

• Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                Къде смяташ да вложиш парите?
                Една част отива в бурканбанк другата по голямата заминава за Германия.Ако ми хареса някоя нива ще си я купя и те така.

Коментар

• Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
                  Какво става, пазара се обърнал нещо май? Бат Пешо от виден сривльо станал виден ъпър или както там му се вика.
                  Aйде да спреш да пишеш глупости.Пазара на имоти ме вълнува колкото ме вълнува големината на козината на водната катерица.Къде видя да съм написал нещо за ъп?Като пишеш с едната ръка другата си я извади от онова място щото информацията от там е невярна

Коментар

• Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                    Бе то прошляците и голтаците чакат хързулването ама така ще си умрат.Евтинийката се отлага за следващия път.Аз имам пари в КТБ но няма да си купувам нито злато нито хапартамент щото си имам и не ми трябва,на който му трябва и има пари ще си купи иначе под наем цял живот и после на гарата или в парка или под моста.
                    Къде смяташ да вложиш парите?

Коментар

• Какво става, пазара се обърнал нещо май? Бат Пешо от виден сривльо станал виден ъпър или както там му се вика.

Коментар

• Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                        Обратното - ще са много желаещите да ги набият в апартамент, но апартаментите реално са много малко. И най много ще са мераклиите да ги набият в апартамент който веднага може да се даде под наем а то пък такива съвсем са кът.За 6 месеца ще го продадеш апартамента 6 пъти и само трябва обявената цена да е пазарна а пазар винаги има. Банките също ще помагат с покупки понеже им е дошла музата и те да дават апартаменти под наем.
                        Пич, това което вземаш явно е доста силно и предизвиква кривини в гледната ти точка, което я прави доста интересна. Пиши повече.

Коментар

• Първоначално изпратено от BAD Разгледай мнение
                          Поскъпване на имотите ще има в краткосрочен план и то ще се дължи на ,,ефектът КТБ''.Ще влязат едни пари на пазара на НИ,а бедният Ландлорд ще пише в тая тема с патос.Но след 6 месеца-1 година ще има голямо хързууууууууууул и няма да е новина,ако тогава пазара се установи на цени под сегашните.
                          Бе то прошляците и голтаците чакат хързулването ама така ще си умрат.Евтинийката се отлага за следващия път.Аз имам пари в КТБ но няма да си купувам нито злато нито хапартамент щото си имам и не ми трябва,на който му трябва и има пари ще си купи иначе под наем цял живот и после на гарата или в парка или под моста.

Коментар

• DidoDinev

Обратното - ще са много желаещите да ги набият в апартамент, но апартаментите реално са много малко. И най много ще са мераклиите да ги набият в апартамент който веднага може да се даде под наем а то пък такива съвсем са кът.За 6 месеца ще го продадеш апартамента 6 пъти и само трябва обявената цена да е пазарна а пазар винаги има. Банките също ще помагат с покупки понеже им е дошла музата и те да дават апартаменти под наем.
                            D.Y.F-091066

Коментар

• Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                              Аз лично дълбоко се съмнявам, че тези пари ще се насочат към имоти. Това все пак са били спестявания, които са се държали като ликвидни средства и вероятно доста от тях са тъкмо от продажба на имот. Кой е толкова луд живи пари да ги набие в тухла при тоя умрял пазар, та ако му дотрябват утре да загуби 20-30% от една бърза продажба на всяка цена.
                              Ще,ще...само гледай мача.Имам двама (близки) приятели,чакащи да започне изплащането и единият е твърд в намерението си за покупка на НИ с парите от КТБ,а другият е пред дилемата злато в трезор или НИ.

Коментар

• Първоначално изпратено от BAD Разгледай мнение
                                Поскъпване на имотите ще има в краткосрочен план и то ще се дължи на ,,ефектът КТБ''.Ще влязат едни пари на пазара на НИ,а бедният Ландлорд ще пише в тая тема с патос.Но след 6 месеца-1 година ще има голямо хързууууууууууул и няма да е новина,ако тогава пазара се установи на цени под сегашните.
                                Аз лично дълбоко се съмнявам, че тези пари ще се насочат към имоти. Това все пак са били спестявания, които са се държали като ликвидни средства и вероятно доста от тях са тъкмо от продажба на имот. Кой е толкова луд живи пари да ги набие в тухла при тоя умрял пазар, та ако му дотрябват утре да загуби 20-30% от една бърза продажба на всяка цена.

Коментар

Working...
                                X