Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
    По усет. Преди година - две самия презедент на ЕЦБ твърдеше че дефлацията не е проблем, сега вече е разбрал че е проблем и то голям.Някои хора като си вземат хрантутнишките заплати и въобще не ги интересува че около тях потоп. Много ми X как аз ще знам че дифлацията е много голям проблем, а самия президент на ЦБ не го знае това нещо. Толкова ще трае цялата тази какафония защото времево ще е със същата продължителност като дивия растеж, просто 8 години ще са с такъв резултат че хората ще искат да обесят диваците въобразили си че дефлацията не била проблем. А дивия ръст не беше истински ръст а една голяма простотия и крадене.
    Ти без да искаш си разбрал че в Природата има баланс.

Коментар

• Penko

По усет. Преди година - две самия презедент на ЕЦБ твърдеше че дефлацията не е проблем, сега вече е разбрал че е проблем и то голям.Някои хора като си вземат хрантутнишките заплати и въобще не ги интересува че около тях потоп. Много ми X как аз ще знам че дифлацията е много голям проблем, а самия президент на ЦБ не го знае това нещо. Толкова ще трае цялата тази какафония защото времево ще е със същата продължителност като дивия растеж, просто 8 години ще са с такъв резултат че хората ще искат да обесят диваците въобразили си че дефлацията не била проблем. А дивия ръст не беше истински ръст а една голяма простотия и крадене.
      D.Y.F-091066

Коментар

• Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение
        Във всички градове без София ще има такъв спад на цените на имотите, какъвто не е виждан и в най-смелите мечти на сривльовците. Целия тоя архитектурен боклук ще се обезценява бавно, докато собствениците му проумеят, че има само Пазар и нищо друго. А Пазара се ръководи от много фактори, а не от мечти в хиляди евра.......
        Стига бе.Пазар било имало.Ще ме умориш от смях.Има едни хора които манипулират цените на каквото си решат.То има и пазар на мерцедеси беемвета бентлита ама аз толкова години чакам да им се срине цената и тя не се срива.Да знаеш от мен че и след най дългата зима иде пролет.И да знаеш че нито съм фен на поскъпването нито на катастрофите.

Коментар

• Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
          От 2000-та до 2008 имахме див икономически ръст, профицит на бюджета дори при крайно крадливи политици , от 2008 до 2016 ще сме надолу за пълна корекция и после вече нагоре. Поне 2 години има със сигурност още.
          И на база какво прогнозираш още поне 2 години?

Коментар

• Бедният landlord

От 2000-та до 2008 имахме див икономически ръст, профицит на бюджета дори при крайно крадливи политици , от 2008 до 2016 ще сме надолу за пълна корекция и после вече нагоре. Поне 2 години има със сигурност още.
            D.Y.F-091066

Коментар

• Бедният landlord

Инфлацията ще се появи чак 2017г.Безсмислено е да се навиваме че икономиката ще тръгне без да сме напуснали ЕС.
              D.Y.F-091066

Коментар

• darkside

А в София защо няма да има , тя е най зле-мръсотия.
                D.Y.F-091066

Коментар

• Първоначално изпратено от marto76 Разгледай мнение
                  Ще има поскъпване от порядъка на 10-15 % нагоре, според мен. Който купувал, купувал... сега само нагоре
                  Във всички градове без София ще има такъв спад на цените на имотите, какъвто не е виждан и в най-смелите мечти на сривльовците. Целия тоя архитектурен боклук ще се обезценява бавно, докато собствениците му проумеят, че има само Пазар и нищо друго. А Пазара се ръководи от много фактори, а не от мечти в хиляди евра.......
                  Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

Коментар

• Ще има поскъпване от порядъка на 10-15 % нагоре, според мен. Който купувал, купувал... сега само нагоре

Коментар

• Първоначално изпратено от Mr_crash Разгледай мнение
                      Мноо трол тука!
                      Още не са почнали да връщат стоте хиляди евра от КТБ-то , а те цените
                      се вдигнали
                      На това му викат рекламна кампания!
                      Само че 90% от парите ще отидат или в Буркан Банк или по друг депозит.

За съжаление!
                      Хубаво е да си вярваш. Само, че българина вече тотално отрече депозита, а буркана отдавна е забравен предвид несигурността. Остават ИМОТИТЕ

Коментар

• [QUOTE=Бедният landlord;1059732470]
                        Първоначално изпратено от skeptika Разгледай мнение
                        Става нещо ...
                        дано администрацията не изтрие линка от Капитал..

но на депозиторите не им е лесно ...........

аз Купих и към доволен и СПОКОЕН

Добър вечер! Казвам се Георги Димитров и съм депозитар. Пристрастих се към депозита през 2009г. когато тръгна ипотечната криза в БГ предшествана от тази в САЩ. От една година съм в ремисия и не посягам на депозита, но от време на време пак се връщам към вредния навик.
                        За последно посегнах към него преди година и сега трябва да се редя на опашка в една от банките изплащащи ги на банка КТБ. Знаех, че е много опасно и самоубийствено , но се надявам на 04.12 да премина на заместваща терапия на БФБ или добрите стари имоти!
                        Жоре, мен ако питаш, ще е най-добре като заместваща терапия да минеш на ДЕАНКСИТ
                        Ако не помогне, може да пробваш с нещо по-силно като СЕРОПРАМ или ЗОЛОФТА, да речем

Коментар

• Мноо трол тука!
                          Още не са почнали да връщат стоте хиляди евра от КТБ-то , а те цените
                          се вдигнали
                          На това му викат рекламна кампания!
                          Само че 90% от парите ще отидат или в Буркан Банк или по друг депозит.

За съжаление!

Коментар

• Първоначално изпратено от skeptika Разгледай мнение
                            Става нещо ...

Кво си купи ако не е тайна?

Кооперация с 10 хапартамента или складова база с ЖП и ТИР подход?
                            Фабрика с годишен оборот от 10 милиона??

Ако се сещаш хората с парите вече имат хапартаменти.
                            За какво им е още една кочина в Софето??

Коментар

• Депозитарите са скептични вече...

[QUOTE=skeptika;1059732450]Става нещо ...

Добър вечер! Казвам се Георги Димитров и съм депозитар. Пристрастих се към депозита през 2009г. когато тръгна ипотечната криза в БГ предшествана от тази в САЩ. От една година съм в ремисия и не посягам на депозита, но от време на време пак се връщам към вредния навик.
                              За последно посегнах към него преди година и сега трябва да се редя на опашка в една от банките изплащащи ги на банка КТБ. Знаех, че е много опасно и самоубийствено , но се надявам на 04.12 да премина на заместваща терапия на БФБ или добрите стари имоти!
                              Last edited by chronos; 28.11.2014, 21:00.

Коментар

• Първоначално изпратено от Dino 18 Разгледай мнение
                                Инфалцията е необходима за да се развива една икономика нормално. Липсата и е пагубна.

Е, тук не става въпрос за голяма инфлация.
                                Какво става при дефлация се вижда сега.

Парите са паркирани по банките ( или баМките ,както ги наричате ) ,никой за нищо не харичи и всичко застива....

Респективно в недв . имоти , хората си държат парите в КТБ-то , чакат големите си лихви и се хилят нагло ,че имотите били надценени.

Какво става ако нещата се променят - лихвите паднат, а цените на стоките тръгнат нагоре. Тогава тоя къде си държи парите в баМката почва да се чуди дали не се прецаква вече..

Вижда вчера е можел да си купи тристаен ,днес парите стигат едва за двустаен. И ще не ще купува . Това пък кара строителството да се раздвижи и по цялата верига тръгва икономиката ..до следващия цикъл...
                                Става нещо ...

Last edited by chronos; 28.11.2014, 20:52.
                                .
                                .
                                .

Коментар

Working...
                                X