Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Лорда, добре се ориентира на два бога ще се моли да му вдигнат цените на НИ
    Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

Коментар

• Първоначално изпратено от Лорда
      Абе мизерници, ако ще ставаме по-малко, кво ни пречи да си се обединим отново с Турция? Там са си много. Вече ставам радетел на исляма. Вие апокалиптичните боклуци които нещете да раждате деца , е..л съм ви м.......та. Дреме ми на жезъла за вас. Да си влезем отново в османската империя та да растнат имотните цени в София.
      Лорда това с исляма нещо си се объркал...

Коментар

• darkside

Еврото, ще се обезцени и лева заедно с него. Не е възможно еврото да запази стойността си , защото то в мързеливите държави много щедро се раздава.Вярваш ли, че датската икономика е работеща и може да си позволи доживотна социална помощ за безработните в размер на 2000 евро за месец. Какво го чака ценното евро е ясно. Противно на очакванията икономиката в Азия също е болна, защото дълговете - чуждите инвестиции са огромни и компаниите са излезли много скъпо на инвеститорите.Няма никаква възвръщаемост от тези инвестиции, но конкретно европейските са най лоши.Инвестиции няма , а има изхарчена планина от пари с инвестиционна уж цел. Погледни колко струват концерните в Германия и колко произвеждат, че те са субсидирани с кредити без изглед да ги изплатят и това е икономически гръбнак.Субсидират тези, които имат голяма принадена стойност в икономиката си - тези които са богати на суровини..Разчита се очевидно, че тези цени не могат да паднат и те да обеднеят...Обречени са !
        D.Y.F-091066

Коментар

Абе мизерници, ако ще ставаме по-малко, кво ни пречи да си се обединим отново с Турция? Там са си много. Вече ставам радетел на исляма. Вие апокалиптичните боклуци които нещете да раждате деца , е..л съм ви м.......та. Дреме ми на жезъла за вас. Да си влезем отново в османската империя та да растнат имотните цени в София.
          Лорде, съвсем си изсвяткал или си мечтаеш да си "на султана ибрикчия"
          Не знам само какви мислиш, че са цените на Хапаратментите в "братска" Турция.
          Айде вади онлайн калкулатора и смятай. За да те улесня тия цифри в ТРЛ спокойно меже да ги приравниш в лева, макар, че в момента лева с около 15% по-скъп от тюркиш лирата. Цени в Истанбул.

Attached Files
          |^^^^^пиво^^^^\\|""\\_,_
          |___________||__|___|)
          (@)(@)""*|(@)(@)**(@)

Коментар

• Първоначално изпратено от stefi Разгледай мнение
            Комунистическо е да вярваш , че всичко е такова каквото ти се иска
            Всички искат власт , пари , но получават само толкова,колкото са поискали по правилния начин
            Пропуснал си Втора част на политикономията - тази на КапитализЪма.
            в която никъде не иде реч , че всички ще са доволни и щастливи...
            и Ще имат Право на Глас при решаване на Важните дела , Покупките - те имат само право на Мнение..!

прав си в едно: подчертано с черен Болд!!!
            това е в основата на всичко , но ако след него продължаваш да си пееш песента от училище-явно си бягал от правилните часове !

-----------
            онагледил съм ти го .......за по-добро възприятие........Червеният цвят е Грешният
            Абе ти май съвсем си объркала къде се намираш - къв Марксизъм ми говориш ? За каква власт кви пет лева? Тука има две страни една купувачи другата продавачи. Единия лагер иска повече друия по малко! Няма тука власт или централна структура да преразпределя активи. Има си пазар за тази дейност.

Ти случайно да си чула изразите в макроикономика supply and demand of money?
            По соц, от твоето мнение няма - ти съвсем уби търсенето и предлагането и пазара - щом за теб няма такова нещо кой какво му се иска. Сигурно и времевите предпочитания на хора са измислена работа.

Моля те спри да ръсиш бисери, видимо искаш се отвървеш от имоти заедно с Лорда, ама дайте го по умно, цените ще се качат просто изчакайте момента, но той не е сега.

Само да питам, ти комунистка ли си? Щом искаш да растат с бясни темпове НИ, защото така много ти се иска? А пък по-горе си писал, че това е комунистическо.

Моля те не ми отговаряй че тук бисери след бисери.
            Last edited by needtoknowmore; 18.12.2012, 11:08.
            Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

Коментар

• Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение

[B]Продава ЧЕТИРИСТАЕН
              Град: София
              Район: Левски
              Квадратура: 108 кв.м

Актуалната цена на Вашият имот е 58 475 Евро.
              *Цената е актуална към 13.12.2011.
              Възможно е цената на Вашият имот да варира в зависимост от типа строителство, състоянието и точното му местоположение.
              Милорд, преди малко деликатно Ви намекнах, че и Вие сте от онези 90% от българските продавачи на имоти, които са с промити от медийното облъчване мозъци, и Вие с този си пост, щракайки на оня измислен с приспивателна цел калкулатор, само го потвърдихте! Потърсете незабавно помощ от добър психолог, да спасите малкото, което Ви е останало в нематериален смисъл!....Материалното е обречено, преглътнете го.......живота продължава, мноу хора са почвали отначало!
              Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

Коментар

• Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                Очаквам имотите да поскъпнат 10 пъти и то за много кратък период от 2-3 години !!!
                Да.....и аз го очаквам.....Борда пада, курса на лева "играе" около 50 лева за еуро, имотите поскъпват 10 пъти в лева, хляба 30 пъти, месото и яйцата също.....
                Така един апартамент ще струва средно 500 000 лева (10 000 еуро)
                Бърборим си, нема лошо!
                Иначе, друг вариант за поскъпване на имотите засега нема даже и на хоризонта. Докато икономиката е в тва състояние и новите мургави българи умножават рода български и славата наша!....
                Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

Коментар

ХАЙДЕ КАЖИ СЕГА КОЙ Е ИДИОТА, КОЙ С НАПРАЗНИ НАДЕЖДИ И МЕЧТИ?
                  Хайде сега пробвай с КУПУВА четиристаен

Коментар

• Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение
                    Милорд, аз под един и същ ник пиша Различни Неща, а Вие под многото си никове пишете Едни и Същи Глупости, които са плод на мечтите Ви, на страха от загубите вследствие безразсъдни инвестиции и кредити, и илюзии подхранвани от "жълтата" имотна преса и вероятно от алкохола...........
                    Да сигурно, ама нали ти беше този незнам под каква наркоза точно, дето предрече за едно тримесечие преди една година спад с 30%, реализира се спад с 2%. Сега пак пишеш глупости от подобно естество, ама давам ти само бегъл пример как се е променила офертната цена на един мой имот за 1 година:

Продава ЧЕТИРИСТАЕН

Актуалната цена на Вашият имот е 58 475 Евро.
                    *Цената е актуална към 13.12.2011.
                    Възможно е цената на Вашият имот да варира в зависимост от типа строителство, състоянието и точното му местоположение.

Продава ЧЕТИРИСТАЕН

Актуалната цена на Вашият имот е 58 881 Евро.
                    *Цената е актуална към 18.12.2012.

ХАЙДЕ КАЖИ СЕГА КОЙ Е ИДИОТА, КОЙ С НАПРАЗНИ НАДЕЖДИ И МЕЧТИ?

Коментар

Милорд, ако случайно твърдо сте решил да ходите "нататък" на огледи, вземете си вазелин, щото нещата мое да станат мноу хард.....

Коментар

Хахахахах, твоите 30%-тови прогнози ги знаем от един друг форум. Там здраво стана за смях, скри се и после се появи тук
                        Милорд, аз под един и същ ник пиша Различни Неща, а Вие под многото си никове пишете Едни и Същи Глупости, които са плод на мечтите Ви, на страха от загубите вследствие безразсъдни инвестиции и кредити, и илюзии подхранвани от "жълтата" имотна преса и вероятно от алкохола...........

Коментар

• Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

лорде, ти за два кимизарника си продаде Родината.....

Каква е следващата стъпка - може би родата....

Изтрещелий....!!!
                          Чичка, нещо много си се объркал, не аз предавам Родината, а такива мрънкачи като теб, дето все мрънкат, че им били високи цените на имотите, а те са част от националното ни богатство. Аз съм се реализирал тук в България , храня 6 гърла, инвестирам, гледам си семейството и дома, ходя редовно на черква, а вие скайповите спекуланти и в чакалнята на терминал 2 сте истинските предатели на Родината. Ясно ли е "Директоре" изтрещеникой?

Коментар

лорде, ти за два кимизарника си продаде Родината.....

Каква е следващата стъпка - може би родата....

Изтрещелий....!!!

Коментар

Лорде, ти съвсем изтрещя! Ма така е като не си ходил скоро там да те онождат!
                              Ако Република Турция стане част от ЕС, 90 % от българските фирми ги чака фалит.
                              А БГ строителните фирми на 100%! Ще ни лапнат за закуска, а на обяд пак ще са гладни!

Коментар

• Колега , имаш пропуски с "Системата"

Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
                                Стефи а ти говориш като някоя зависима.

Кое е комунистическото бе колежке?
                                Едно е какво искат банките друго е какво искат хората.
                                В момента всичко са фул с имоти и на всички опарили им държи влага. Едните предлагат паричен ресурс другите го търсят, къде ще се срещнат само пазара знае.

Как според теб се иницийра нов растеж, като едната страна се дърпа все още?
                                И още нещо каква е гаранцията, че точно в жилищни НИ ще се налеят и изобщо в НИ. Споконно може се инвестират в други сектори и от тях да се иницийра растежа и да дръпне НИ

Кредитите ще падат, но вашето е спекула че точно ще се налеят в НИ. Там е лекия момент че вие сънувате този ръст без никаква фундаментална основа.
                                Пиши още 1-2% на кредити и вече може си говорим за дъна и нови ръстове.

А да дообесня, малко са икон, школи които изучават човешките действия, избори и решения.

Анауката която изцяло анализира това не е иконоиката .

Може да кажеш ефтиния ресурс е стимул за иницииране на нова покупка, ама кога ще и поради каква причини ....

Комунистическо е да вярваш , че всичко е такова каквото ти се иска
                                Всички искат власт , пари , но получават само толкова,колкото са поискали по правилния начин
                                Пропуснал си Втора част на политикономията - тази на КапитализЪма.
                                в която никъде не иде реч , че всички ще са доволни и щастливи...
                                и Ще имат Право на Глас при решаване на Важните дела , Покупките - те имат само право на Мнение..!

прав си в едно: подчертано с черен Болд!!!
                                това е в основата на всичко , но ако след него продължаваш да си пееш песента от училище-явно си бягал от правилните часове !

-----------
                                онагледил съм ти го .......за по-добро възприятие........Червеният цвят е Грешният

Коментар

Working...
                                X