Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение
    Тъй значи. Вярно, че българинът е пословично глупав, ама ако наистина толкоз изпростее, че си обърне спестяванията в още бетон, мога само да си представям как това ще повиши ликвидността. Направо се плаша, че ще има давещи се по улицата от ликвидност

А съответстващото море (океан?) наематели, откъде?
    който не е живял продължително време на квартира - не знае
    определението Ви не ме обижда..собствения ми имот ми дава Спокойствие..

дори да съм глупак
    .
    .
    .

Коментар

• Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
      Не беше този Миро, но както и да е.........бъди здрав за да познаваш правилните оферти, щоото за счети разбрахме, че не ставаш, а и нямаш нужното образование, за брокер на НИ още ставаш щото от теб нищо не зависи.
      Ей....не спря да се тровиш с тая пещерска мастика
      Ама....ай да си здрав и ти, та още дълги години да ни радваш и забавляваш в този все по-скучен форум

Коментар

• Първоначално изпратено от mirandi Разгледай мнение
        Що па ма лични
        Тоя изгодния днес го продадох....
        Панелка от 92 кв.м., саниранка, сменени дограмички, за някакви си 35К еврака..
        Евтенийка, само за нелегални наематели
        Ама замина, брато, сорка .
        Не беше този Миро, но както и да е.........бъди здрав за да познаваш правилните оферти, щоото за счети разбрахме, че не ставаш, а и нямаш нужното образование, за брокер на НИ още ставаш щото от теб нищо не зависи.

Коментар

Къде си бе приятел? Беше се изгубил по пистите.
          Точно щях да те питам за един много изгоден апартамент в комплекс "Тракия"!
          Ти си баровец, знам, но аз търся доходност та затова. Нали ми виждаш ника- беден съм, а ти като експерт по НИ в Пловдив може да ми дадеш съвет на милиционера. Смили се над бедния и ми пиши на лични.
          Що па ма лични
          Тоя изгодния днес го продадох....
          Панелка от 92 кв.м., саниранка, сменени дограмички, за някакви си 35К еврака..
          Евтенийка, само за нелегални наематели
          Ама замина, брато, сорка .

Коментар

• Първоначално изпратено от mirandi Разгледай мнение
            Ха,ха,хаааааааааааааа, бах тази демокрация
            Бившият милиционер, пазител на реда и законността, днес се е преквалифицирал в ятак и landlord на нелегални емигранти
            Те та затова, тая държава е на това дередже
            Къде си бе приятел? Беше се изгубил по пистите.
            Точно щях да те питам за един много изгоден апартамент в комплекс "Тракия"!
            Ти си баровец, знам, но аз търся доходност та затова. Нали ми виждаш ника- беден съм, а ти като експерт по НИ в Пловдив може да ми дадеш съвет на милиционера. Смили се над бедния и ми пиши на лични.

Коментар

Откъде ли? Батеее; всеки ден у софето се установяват по 30-70 нелегални имигранти вервай ми
              Ха,ха,хаааааааааааааа, бах тази демокрация
              Бившият милиционер, пазител на реда и законността, днес се е преквалифицирал в ятак и landlord на нелегални емигранти
              Те та затова, тая държава е на това дередже

Коментар

• Първоначално изпратено от индианеца Разгледай мнение
                Егати.. ти от нелегални емигранти ли смяташ ад печелиш от наеми ?
                Няма проблеми, някой беше казал, че парите не миришат, а те плащат на парче /човек/.

Коментар

• analog

Той ако си похарчи спестяванията българина ще спечели много, повярвай камъни да купи - инертни материали ще спечели от тези пари. Не стига че ще му ги откраднат хайдуците, но и ще бъде унизен за туй че е бил толкоз прост да им се довери и да вярва в "твърдите" валути. Унижението ще бъде много болезнено преживяно.Няма значение в какво ще ги набие - изхарчи, защото те парите му са вече похарчени в Китай и Русия и той няма как да си ги получи..не си ги е поискал, не са му казали горчивата истина.
                  D.Y.F-091066

Коментар

Откъде ли? Батеее; всеки ден у софето се установяват по 30-70 нелегални имигранти вервай ми
                    Егати.. ти от нелегални емигранти ли смяташ ад печелиш от наеми ?

Коментар

Тъй значи. Вярно, че българинът е пословично глупав, ама ако наистина толкоз изпростее, че си обърне спестяванията в още бетон, мога само да си представям как това ще повиши ликвидността. Направо се плаша, че ще има давещи се по улицата от ликвидност

Коментар

• Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                        Не е нормална ниската ликвидност за такъв актив и прекалено трудната продажба.

Коментар

И баба ми повтаряше същото - имот се купува, имот се не продава
                          Така си е - не се продава, 'щото нЕма кой да купува!
                          Освен в Сф и още 3-4 града...
                          "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

Коментар

• analog

Не е нормална ниската ликвидност за такъв актив и прекалено трудната продажба. В момента в който хората разберат че няма как доходността от депозит да е по висока от тази от имот под наем и че високите лихви предлагани от банки не са доходност която последните заработват с техните внесени-депозирани пари а стръв да си внесат парите в пирамиди ...всичко ще си дойде на мястото.
                            D.Y.F-091066

Коментар

• Все пак, който има намерение да продава, да побърза до Коледа. Еуфорията покрай ктб няма да е вечна.....
                              Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

Коментар

• Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                                ЗАЩО да продават въобще ако нямат нужда от. парите в момента ?

И баба ми повтаряше същото - имот се купува, имот се не продава

Коментар

Working...
                                X