Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    ха ха ха, галопираш ти!
    би ли ми споделил с кои компании галопираш с тренда. Явно съм се припознал от ник-а.
    Да имам - почти всички сами дивидентни, ама те стигнаха доста високи цени(спрямо върховете си 2007-2008), та се чудя и аз!
    Галопирам с Хим, ЦЦб и Петрол-а ама посоката не е желана

Коментар

• Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
      Не съм бил аз.
      Далеч ми идват ОСА-тата, всички са в София, а аз във Варна.
      Колкото до адсиц-ите подкрепям с две ръце, все пак е някаква собственост в реален актив, но трябва задължително читав мажоритар, щото аз се опарих в един фонд "Бенчмарк фонд имоти" май беше , болезнено беше но вече мина, срама остана

ПС: Тони, чета повече от колкото пиша и съм останал с впечатление, че си изцяло насочен към дивидентни компании. Аз предпочитам галопиращи с тренда/ сега галопирам в обратна посока на желаната от мен, но какво да се прави/.
      Мисля си, че твоята стратегия е подходяща за сегашната политико икономическа ситуация в страната.
      Успех!
      ха ха ха, галопираш ти!
      би ли ми споделил с кои компании галопираш с тренда. Явно съм се припознал от ник-а.
      Да имам - почти всички сами дивидентни, ама те стигнаха доста високи цени(спрямо върховете си 2007-2008), та се чудя и аз!

Коментар

Може - говорех за градове в които имотите имат възвращаемост, но не това е идеята ми. Просто възможността стоейки си при тъщата в Карлово, да имам дял в бизнес сграда в София е супер! Все пак има 2-3 читави дружества, които показаха че могат! И уникалността на продукта е супер, ей го - имам 5бона ама с тях не мога да купя апартамент или магазин(трябва да се ошуборя в заеми), а така с адсиц-ите взимам си акции за 5 000 и съм инвестирал в имот в София . Друго - дори и да имам апартамент под наем взимам годишно от него 3 000лв ама не мога да ги вложа в друг или само в част от него(стая или т.н.), но с адсиц-ите мога да си ги реинвестирам и да получа по-голям дял без проблем!!!

Поздрави!

п.п. с теб не бяхме ли на едно оса на СФТРД през 2013?
        Не съм бил аз.
        Далеч ми идват ОСА-тата, всички са в София, а аз във Варна.
        Колкото до адсиц-ите подкрепям с две ръце, все пак е някаква собственост в реален актив, но трябва задължително читав мажоритар, щото аз се опарих в един фонд "Бенчмарк фонд имоти" май беше , болезнено беше но вече мина, срама остана

ПС: Тони, чета повече от колкото пиша и съм останал с впечатление, че си изцяло насочен към дивидентни компании. Аз предпочитам галопиращи с тренда/ сега галопирам в обратна посока на желаната от мен, но какво да се прави/.
        Мисля си, че твоята стратегия е подходяща за сегашната политико икономическа ситуация в страната.
        Успех!

Коментар

• Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
          Тони, аз бих поспорил за бумтящата икономика на Варна. Добре, че ги има "Златните" и Албена, че да има някаква икономика, зимата е мор. А за качеството на строителството, ми нямам думи! Нова кооперация на 10тина години се разпада от единия край.
          А за имотните на борсата съм изцяло ЗА макар аз да нямам от първите, а само малко от вторите
          Може - говорех за градове в които имотите имат възвращаемост, но не това е идеята ми. Просто възможността стоейки си при тъщата в Карлово, да имам дял в бизнес сграда в София е супер! Все пак има 2-3 читави дружества, които показаха че могат! И уникалността на продукта е супер, ей го - имам 5бона ама с тях не мога да купя апартамент или магазин(трябва да се ошуборя в заеми), а така с адсиц-ите взимам си акции за 5 000 и съм инвестирал в имот в София . Друго - дори и да имам апартамент под наем взимам годишно от него 3 000лв ама не мога да ги вложа в друг или само в част от него(стая или т.н.), но с адсиц-ите мога да си ги реинвестирам и да получа по-голям дял без проблем!!!

Поздрави!

п.п. с теб не бяхме ли на едно оса на СФТРД през 2013?

Коментар

чета Ви и си мисля - не е ли разкошно че я има БФБ!!!
            ето всички казват - има само няколко града с бумтяща икономика - София, Пловдив, Бургас, Стара Загора(тук бих поспорил) и Варна. Само там - особенно в София, заплатите биват и могат да се правят пари.
            Да ама готиното е че аз мога да си живея в Плевен и чрез БФБ да имам дялове в Софарма имоти и ФНИ България и така да печеля от имоти отдавани под наем в София доста добре!!!
            Тони, аз бих поспорил за бумтящата икономика на Варна. Добре, че ги има "Златните" и Албена, че да има някаква икономика, зимата е мор. А за качеството на строителството, ми нямам думи! Нова кооперация на 10тина години се разпада от единия край.
            А за имотните на борсата съм изцяло ЗА макар аз да нямам от първите, а само малко от вторите

Коментар

• чета Ви и си мисля - не е ли разкошно че я има БФБ!!!
              ето всички казват - има само няколко града с бумтяща икономика - София, Пловдив, Бургас, Стара Загора(тук бих поспорил) и Варна. Само там - особенно в София, заплатите биват и могат да се правят пари.
              Да ама готиното е че аз мога да си живея в Плевен и чрез БФБ да имам дялове в Софарма имоти и ФНИ България и така да печеля от имоти отдавани под наем в София доста добре!!!

Коментар

• Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                Така де , но тези от Кула и Тутракан много реват тука Като , че ли са хиляди деееа
                както казва населението:

Ум Царува , Ум Робува...
                Ум Вече Купува Скъпи имоти
                .
                .
                .

Коментар

• Първоначално изпратено от skeptika Разгледай мнение
                  моето родно село е с 80 човека по адресна регустрация...

там Никой не строи

строи се там - където има Възвращаемост

Урбанизацията от края на 80-те вече е Икономическа емиграция..

хората се заселват там - където Работят

в София , Пловдив ,Варна и Бургас има Търсене - Цените Растат ...

в Малко Търново Кула и Тутракан....
                  Така де , но тези от Кула и Тутракан много реват тука Като , че ли са хиляди деееа

Коментар

• Първоначално изпратено от skeptika Разгледай мнение
                    това е Много сериозна Пазарна Информация..

явно съм улучил подходящият момент за покупка

и то благодарение на Вас , благодаря Ви
                    Виж, аз не знам кой купил, кой продал, с колко се е вдигнал оборота или цените на имотите, но знам че квартала (местоположението), инфраструктурата и поддръжката на сградата са изключително важни. И миналата година имаше и сега все още има добри имоти на нормални цени.

ПП: не съм инвеститор в НИ, и не вярвам в това като стратегия.
                    “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

Коментар

• Едва ли ще поскъпнат в Абсурдистан жилищата ,но вижте в Швеция каква къща се продава . На външен вид нищо особенно ,но вътре > http://www.pontuzlofgren.se/fornangsvagen-4/ Цената и е 2 375 000 kr
                      Last edited by коки; 13.11.2014, 23:30.
                      Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

Коментар

• нормално Положение..

Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                        За съжаление точно това се случва - продължават да презастрояват. Това не ме учудва след като не се плаща почти нищо за да строиш в урбанизирана среда. Отдавна повтарям като развален грамофон - такса и то много голяма за разрешение да се строи на местата с голямо застрояване - ТОВА Е РЕШЕНИЕТО.Закроява ли се повече от 20% от парцела - такса и да тя да е пропорционална на застрояването.
                        моето родно село е с 80 човека по адресна регустрация...

там Никой не строи

строи се там - където има Възвращаемост

Урбанизацията от края на 80-те вече е Икономическа емиграция..

хората се заселват там - където Работят

в София , Пловдив ,Варна и Бургас има Търсене - Цените Растат ...

в Малко Търново Кула и Тутракан....
                        .
                        .
                        .

Коментар

• индианеца

За съжаление точно това се случва - продължават да презастрояват. Това не ме учудва след като не се плаща почти нищо за да строиш в урбанизирана среда. Отдавна повтарям като развален грамофон - такса и то много голяма за разрешение да се строи на местата с голямо застрояване - ТОВА Е РЕШЕНИЕТО.Закроява ли се повече от 20% от парцела - такса и да тя да е пропорционална на застрояването.
                          D.Y.F-091066

Коментар

• Първоначално изпратено от индианеца Разгледай мнение
                            Само не разбирам защо са ти 1000 регистрации.
                            Шизофренията е широко разпространено заболяване. ...

Коментар

• Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                              Това е прост народ, дори тези които усетиха как може да им изчезнат парите и да си ги търсят от арменския поп ще се вържат че парите им вече са прехвърлени в нова сигурна банка и няма да си дръпнат. Само голямата секира ги оправя.
                              Само стой и гледай...... бързаш!

Коментар

• Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                                Няма да се възнанови този пазар-
                                - връщат им парите от депозитите и то хитро..уж са в някаква банка и те ще си ги оставят там разбира се и няма да теглят.
                                - това означава дефлация, обезценка на активите, безработица и демографски срив.
                                - Тези които го правят ще бъдат запомнени с лошо все пак и в един момент всичко ще избие.
                                Просто чакаме денят Х.
                                Чини ми се вярно за малките градове, иначе в големие не виждам да се получава така.
                                Отново отвориха строежите - в моя район са започнати чисто нови 4 жилищни сгради. Лошата новина е, че продължават с безмерното архитектурно безхаберие - като почнеш с разположение, площ, та стигнеш до 2 паркоместа едно зад друго (?!) и маневрена площадка къде може да завие само Айго. 7 години шибане и пак тая.

Коментар

Working...
                                X