Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
    Построил съм зрял капитализъм, ама червената ти тиква няма да го схване
    Да не сте си играли с каомшийката на майка и баща?Вземи си изтрии млякото от устата и спри да лъжеш.Щото за да лъжеш трябва да си много умен.

Коментар

• Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
      Ми ти явно си построил комунизма.Имаш ли поне 24 години че нещо се оплиташ като пили в калчища
      Построил съм зрял капитализъм, ама червената ти тиква няма да го схване

Коментар

Ако искам - ще работя. Ако не искам - няма да работя
        Белите хора сме така, ти като циганин - може да споделиш отделно
        Ми ти явно си построил комунизма.Имаш ли поне 24 години че нещо се оплиташ като пили в калчища

Коментар

• Първоначално изпратено от skeptika Разгледай мнение
          другарю иностранец , безусловната Истина е ,че всяка Онлайн медия ,
          в т.ч. и Инвестор гонят кликове ,

на края на месеца "Gemius"...не прощава...

иначе отдавна да си получил "дългосрочен отдих по IP"
          ....то това се отнася и за теб!

Коментар

• всичко което си написал е потенциална истина , сещаш ли се ??

Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
            Не е зле да се възползваш от безплатния си непоискан съвет в стил:
            1. на кого давам акъл, дали той няма повече от мен
            2. кого карам да си хвърля паспорта, дали той няма повече избор от мен
            3. на кого броя парите, дали той няма повече от мен

и все в тоя дух, белким схванеш посоката. Ганьо
            другарю иностранец , безусловната Истина е ,че всяка Онлайн медия ,
            в т.ч. и Инвестор гонят кликове ,

на края на месеца "Gemius"...не прощава...

иначе отдавна да си получил "дългосрочен отдих по IP"
            .
            .
            .

Коментар

Лъжата е грях не бива да лъжеш.Лъжата е присъща на циганите.Вчера в Германия не беше празник.Цял ден си бил на работа
              Ако искам - ще работя. Ако не искам - няма да работя
              Белите хора сме така, ти като циганин - може да споделиш отделно

Коментар

• Първоначално изпратено от skeptika Разгледай мнение
                няма да те критикаря като останалите..те си "вършат" работата и без моя помощ..
                един безплатен / непоискан съвет :

що не се упражняваш във форуми от сорта:

1- "що е носталгия и има ли почва у мен"
                2- "никога няма да се върна в кочината"
                3- "българите са боклуци"
                4 - "плюенето ме прави Значим"
                .............

така хем Няма да си на НЕподходящото място ,
                хем "опонентурата" ще е на ниво
                Не е зле да се възползваш от безплатния си непоискан съвет в стил:
                1. на кого давам акъл, дали той няма повече от мен
                2. кого карам да си хвърля паспорта, дали той няма повече избор от мен
                3. на кого броя парите, дали той няма повече от мен

и все в тоя дух, белким схванеш посоката. Ганьо

Коментар

• Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
                  как кое .ами не му дават кредит
                  Като му е червено кредитното досие , като на шебек задника, как да му дадат.....

Коментар

• Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                    И кой те спря да инвестираш в още един апартамент? Ми инвестирай!
                    как кое .ами не му дават кредит

Коментар

• Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                      Дарксайд си посипа главата с пепел, явно го дразни поскъпването и последствията нему. Жалко дарки само ти и драгорад останахте да вярвате в поевтиняването!
                      Хайде да не бързаме лорде. ти сам каза, че ктб е причината за раздвижването. А това е временно явление. Малък балон се надува в момента, това е.
                      Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

Коментар

Да речем че вместо с лешпери а-ла Ганьо хапнах агнешко с испанец, македонец и българин Както вече подсказах - мангизи има навсякъде ама на юг от Букурещ недостигат, та ги намерих там където е нормално заплащането. И фокуса е точно в това, а не в гледането като гладно цигане пред баничарница
                        Инак последния ти лаф демонстрира и същността на булгаристанеца - да му падат пари и да си прави каквото иска, ако има как от Тотото (само дето и на късметлиите им свършват за 1-2 години тия). Затова Ганьо е беден и завистлив, а навън да имаш пари се счита за нормално.

ПП: няколко пъти в годината, като посъберете някое евро - добре дошли в цивилизацията.
                        Лъжата е грях не бива да лъжеш.Лъжата е присъща на циганите.Вчера в Германия не беше празник.Цял ден си бил на работа

Коментар

• за всичко си прав - но това е Имотен форум

Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                          Не я мразим ве, само ни напушва на смях когато някой Ганьо се обяснява какво да си правим паспортите И гледаме да не се застояваме много в Бегето, щото смрадта на Ганьовци ни напомня и защо живеем навънка в Европата
                          няма да те критикаря като останалите..те си "вършат" работата и без моя помощ..
                          един безплатен / непоискан съвет :

що не се упражняваш във форуми от сорта:

1- "що е носталгия и има ли почва у мен"
                          2- "никога няма да се върна в кочината"
                          3- "българите са боклуци"
                          4 - "плюенето ме прави Значим"
                          .............

така хем Няма да си на НЕподходящото място ,
                          хем "опонентурата" ще е на ниво
                          .
                          .
                          .

Коментар

Да речем че вместо с лешпери а-ла Ганьо хапнах агнешко с испанец, македонец и българин Както вече подсказах - мангизи има навсякъде ама на юг от Букурещ недостигат, та ги намерих там където е нормално заплащането. И фокуса е точно в това, а не в гледането като гладно цигане пред баничарница
                            Инак последния ти лаф демонстрира и същността на булгаристанеца - да му падат пари и да си прави каквото иска, ако има как от Тотото (само дето и на късметлиите им свършват за 1-2 години тия). Затова Ганьо е беден и завистлив, а навън да имаш пари се счита за нормално.

ПП: няколко пъти в годината, като посъберете някое евро - добре дошли в цивилизацията.
                            Говорим на различни езици,.. но разбрах мнението ти, не държа да разбереш моето. Всичко хубаво!

Коментар

• Първоначално изпратено от razbiratel Разгледай мнение
                              Ще отмина квалификациите, млад си явно, бързаш и преиграваш, явно си въобразяваш, че чрез квалификации ще си надиганеш егото, ама не става тъй да знаеш... но както и да е, не ми е важно, та затова... !
                              Друго да те питам, как, Ти прекара днешния ден? Колко свободно време имаше, видя ли се с роднини, близки приятели, познати... удовлетворен ли си от дните, не само от парите ( агнешко със стрък чесън хапна ли, заобиколен от близки и познати?)... Както вече подсказах, мангизи има навсякъде, дори и на територията на която, явно ти, не си ги намерил... Но не е в това фокуса,... Фокуса за мен е в свободното време, прекарано където, с който и както си желая .. това е истинското богатство, парите са само средството...
                              Поздрави!
                              П.п...границите,... и за такива като мен (ганьовци и лешпери - както квалифицираш ти ), са отворени, в двете посоки, по няколко пъти в годината...

Коментар

Не мога да разбера защо след като толкова много мразите България висите в български форуми.След като там е толкова нормално и хубаво връщайте българските паспорти и чао Гергино.
                                Не я мразим ве, само ни напушва на смях когато някой Ганьо се обяснява какво да си правим паспортите И гледаме да не се застояваме много в Бегето, щото смрадта на Ганьовци ни напомня и защо живеем навънка в Европата

Коментар

Working...
                                X