Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
    Всички ще се върнат стари уморени болни и без зъби.Към момента не го осъзнават и пишат глупости по форумите но има време
    В десятката ги удари милите ни гастарбайтери! ЩЕ се върнат стари, уморени, болни, беззъби и със социална пенсийка тези които плюват Родината. ХАК да им е на предателите. ЩОМ са предали род и Родина в нужда, заслужават най-нерадостната съдба, която ще ги връхлети.

Коментар

Всички ще се върнат стари уморени болни и без зъби.Към момента не го осъзнават и пишат глупости по форумите но има време
      Някои четат само.....,четат razbiratel и си казват ОК, четат vankata23 ..отново ОК
      Различни гледни точки,но има градивност,разбиране,идеи......Форум
      Четат те теб ...нищо...лъха злоба бе майна, спокойно, да не се прехапеш,преглътни спокойно и не забравяй да гледаш в собствената си паница.....
      Айде със здраве !

п.с. Мила ми е родината, но е скапана държавата,за момента няма връщане.
      Ще поживеем ,ще видим....

Коментар

• Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        тази тема е вече на над 4 години. Още малко и ще стане време да ходи на училище

А ръст при имотите още няма
        С тези темпове най-вероятно и училище ще завърши и ръст на цените няма да има, но надеждата остава.

Коментар

• Първоначално изпратено от vankata23 Разгледай мнение
          Не схванах - за какви обещания говорим?

Свикнал е да го обират комунетата
          На оня другия сладур баща му 100% не си е оставил пенсионните пари - затова е и свършил в бедност. Българска работа - могат да мислят само за днешния ден, но не и за утре....

Коментар

Ванчо живота ме е научил да не вярвам на обещания
            Не схванах - за какви обещания говорим?
            #dagoduhatbednite

Коментар

• Ванчо живота ме е научил да не вярвам на обещания

Коментар

• Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение
                Всички? Наистина?

В едно изречение си кондензирал пословичната злоба и завист на българина -ашколсун

Като си помисля, за последен път огромен брой беззъби съм виждал на антипротестите на БСП. Циганин до комуниста - различни по цвят на кожата, но единни в отсъствието на всякаква грижа към зъбите си

ти като гледам си синтезирал цялата си злоба в 3 изречения, което не съм сигурен по-добър резултат ли е...?

Коментар

Всички ще се върнат стари уморени болни и без зъби.

Всички? Наистина?

В едно изречение си кондензирал пословичната злоба и завист на българина -ашколсун

Като си помисля, за последен път огромен брой беззъби съм виждал на антипротестите на БСП. Циганин до комуниста - различни по цвят на кожата, но единни в отсъствието на всякаква грижа към зъбите си

Коментар

Смяташ, че пътя до старините, когато си "уморен, болен и без зъби" е по-приятен с 1200 лева, отколкото с 8к?
                    Така да бъде - всеки с мнението си.

Първоначално изпратено от razbiratel Разгледай мнение
                    Такава е действителността, нямам несъгласие! Все верни неща си написал….. но истината е в това, че „кокала”, и там трудно някой ще го пусне, …. Какъв е извода, ами създай си „ кокал”, мисли и работи в тази посока, за да можеш някой ден наистина да излезеш от зависимостта ( или да я намалиш до по приятни нива) ! Ако мислиш че там където си, ще се случи по бързо значи всичко е наред,…но ако ще е да бичиш 20-30 годинки, за да хапваш - пийваш, коли и почивки, в един момент ще се окажеш амортизиран със занижено КПД …. и системата ще те изплюе ( както стана примерно с баща ми, след 30 годишен, квалифициран труд във ФРГ – имаше една такава държава преди време. Лингвист беше човека и въпреки това, след толкова години се прибра в България на 60г и умря беден какъвто беше заминал…до последно зависим от системата която в същността си е една и съща навсякъде..така става в 90% от случаите )

Поздрави!

П.п… задал си въпроси на основа мой коментар към друг от форума, но си го направил градивно, без да обиждаш, затова не си позволих да те подмина без отговор…. Късмет ти желая!
                    Колко много съм съгласен. За жалост, за да си направиш "кокал" трябват толкова много неща, че ми се вие свят. Know-how го имам, желание за работа от сутрин до вечер 6 дни в седмицата - имам, но други неща ми липсват:
                    1) 1.1 - На български - връзки (лошо нещо), нужните познанства, за да ми улеснят създаването на "кокъла"
                    1.2 На английски - networkin (хубаво нещо)) - същата работа, интересно е как едно и също в две култури е прието като две различни неща - в едната е лошо, в другата е хубаво.

2) Достатъчен капитал. Каквото и да си говорим - не става с 20 бона в джоба. Без нужния капитал и моето know+how отива подяволите, понеже мен ме бива в оптимизацията на процеси, машини, пре-организация на екипи, а не в "да направя от нищо - нещо".

Така де, може нещата да се променят - виждам - има надежда
                    Last edited by vankata23; 08.05.2015, 12:38.
                    #dagoduhatbednite

Коментар

• Първоначално изпратено от razbiratel Разгледай мнение
                      Такава е действителността, нямам несъгласие! Все верни неща си написал….. но истината е в това, че „кокала”, и там трудно някой ще го пусне, …. Какъв е извода, ами създай си „ кокал”, мисли и работи в тази посока, за да можеш някой ден наистина да излезеш от зависимостта ( или да я намалиш до по приятни нива) ! Ако мислиш че там където си, ще се случи по бързо значи всичко е наред,…но ако ще е да бичиш 20-30 годинки, за да хапваш - пийваш, коли и почивки, в един момент ще се окажеш амортизиран със занижено КПД …. и системата ще те изплюе ( както стана примерно с баща ми, след 30 годишен, квалифициран труд във ФРГ – имаше една такава държава преди време. Лингвист беше човека и въпреки това, след толкова години се прибра в България на 60г и умря беден какъвто беше заминал…до последно зависим от системата която в същността си е една и съща навсякъде..така става в 90% от случаите )

Поздрави!

П.п… задал си въпроси на основа мой коментар към друг от форума, но си го направил градивно, без да обиждаш, затова не си позволих да те подмина без отговор…. Късмет ти желая!

Коментар

• Първоначално изпратено от vankata23 Разгледай мнение
                        Интересно - колко такива познаваш, с отворени граници по няколко пъти в годината?

Интересния моемент е, че тези които /ако/ познаваш, са хванали кокълчето и не го пускат. Ако не си имал щастието да се родиш в периода 65-75 или близките години си приятно изчукан. Или си пенсия с 200 кинта месечно, или си младеж с перспективи за 1200 лева !? Радвай се на границите с 1200 лева

Така де, може ли човека от Германия да се връне - може, ако този с кокъла не реши, че му е писнало да се гаври с хората и реши, че тея дето всъщност му изкарват паричките заслужават малко повече от 1200 лева (по малко да се разбира поне двойно)

Така де, ако имаш бизнес, или познат с бизнес - знаеш как е - 1200 лева максимум, и това е.

Защото хората навън оценяват и може да цакаш 4 двупосочни полета за 2 месеца, без да се притесняваш от цената на керосина Малко е изтито, по очевидни причин, светът е малък.

Как нито един "бизнесмен" няма начин да ми предложи нормално заплащане (тоест 2400 лева+), защото разбиранията му са такива - ще си наеме идиот за 1200 кинта и с другите ще са му отворени границите още веднъж-дваж. Тънкия момент е, че не осъзнава, че с 1200 лева ще си купи точно това- идиот.
                        Явно на-запад хората са идиоти, че предлагат 8 бона и нагоре. Как пък са толкова тъпи - с тая безработица - може наполовина да резнат паричките. Може да са осъзнали, че ако паричките са на половина и кадрите ще са такива - половинчати.

Така де, живи-здрави, който където го ценят - там.

пс. Не съм работел в България никога, но имам безкрайно много познати - от там идват цифрите. Само кандидатствах на две места преди година-две - дори отговор не получих - сигурно не струвам

Поздрави!

Коментар

• Първоначално изпратено от ar2r Разгледай мнение
                          Различни ценности имаме. За някои парите са ценни, за други имотите за трети ХОРАТА. Кой как се е възпитал.

Има една хубава приказка - "Камъкът си тежи на мястото".

Айде наздраве пичове - калкулирайте си парите и си свиркайте, нас тука не ни мислете - преебани сме :Д
                          Щом държите - чукайте камъни в Белене - е те тва е България погледната отвън.

Коментар

• Ръст не става, но не можеш да отречеш, че са много забавни.

Коментар

• Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                              тази тема е вече на над 4 години. Още малко и ще стане време да ходи на училище

Че то ръст ако така ставаше с простотиите на Пунди и заклинанията на милиционера Драго, то ехеее аз вече отдавна да съм продал всички имоти и да съм се освободил от това бреме...

Коментар

• тази тема е вече на над 4 години. Още малко и ще стане време да ходи на училище

Коментар

Working...
                                X