Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Е тва е новото строителство, ютонга се лепи върху дограмата.
    Честито на новодомците!
    Attached Files

Коментар

• Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
      Пишеш пълни глупости в момента
      Oн Трейдърко така си пише то не е само сега

Коментар

• Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
        Не знам, не те знам, само знам, че сън не те лови. За последно да ти споделя:
        Последният месец сключих два договора за наем- за един апартамент и за един офис. СЕГА си лягам спокоен, че пари под възглавницата имам, без да съм пенсионер. Чака ме спокоен сън, не ме натоварвай с твоите несбъднати мечти в сферата на имотите. Лека и доходнна
        за 10кв.м. колко ли да е наема .

Коментар

• Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
          Според новите изисквания за качеството на строителството налагани в ЕС, който иска да строи ще му излиза само 3 пъти по скъпо от до сега. Забравете за тухли четворки, вече има керамични блокове и само те отговарят като топлоизолационни свойства и са леко по скъпи. Забравете за неизолирани бетонни елементи, сграда с такива няма да получи разрешение за ползване.
          Така че който иска да строи ще трябва да покрива изискванията и не виждам как ще стане после да не продава няколко пъти по скъпо.
          Пишеш пълни глупости в момента

Коментар

• Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
            имот купих даже доста изгодно 2012 година
            Не знам, не те знам, само знам, че сън не те лови. За последно да ти споделя:
            Последният месец сключих два договора за наем- за един апартамент и за един офис. СЕГА си лягам спокоен, че пари под възглавницата имам, без да съм пенсионер. Чака ме спокоен сън, не ме натоварвай с твоите несбъднати мечти в сферата на имотите. Лека и доходнна

Коментар

Ахааааааааааааа, значи не щеш да приложиш доказателства към твърдението ти, тогава нали си знаеш. ОСТАВА ТВЪРДЕ ГОООООООООООООООООООЛО ТВЪРДЕНИЕ
              Вид Потребителски кредит
              Номер 660270

Туй е достатъчно проследимо

Коментар

• Бедният landlord

Според новите изисквания за качеството на строителството налагани в ЕС, който иска да строи ще му излиза само 3 пъти по скъпо от до сега. Забравете за тухли четворки, вече има керамични блокове и само те отговарят като топлоизолационни свойства и са леко по скъпи. Забравете за неизолирани бетонни елементи, сграда с такива няма да получи разрешение за ползване.
                Така че който иска да строи ще трябва да покрива изискванията и не виждам как ще стане после да не продава няколко пъти по скъпо.
                D.Y.F-091066

Коментар

• Първоначално изпратено от Бедният landlord
                  Ти имаш само един, много лъжеш и не си на център , когато става въпрос за имоти
                  ЛОВЯ СЕ С ТЕБ НА БАС КАКВО СИ МИ ПРАТИЛ, ама не ти стиска като всичко което е до факти нали
                  Що така се нервиш бе Нрадев като не си купил навреме имот, да не би аз да имам вина бе приятелю. ЩО не се успокоиш и да приемеш факта, че след около няма и 20 години пак можеш ти и червения кретен да се облажите на обезценяващи имоти?
                  имот купих даже доста изгодно 2012 година. в кеш
                  Last edited by nradev; 30.04.2015, 03:36.

Коментар

• Първоначално изпратено от Бедният landlord
                    Продължаваш да мълчиш като комунист за изгубените басове. ЩО ТАКА?
                    нали ти купих бутилка 12 годишно,кво искаш още. така де да смажеш и ти малко гърлото

Коментар

Нямам дори познати в банка, Райфа е в случая:
                      Лихвен % 5.6500000

Не ти ща почерпките, стана ми смешно просто
                      Ахааааааааааааа, значи не щеш да приложиш доказателства към твърдението ти, тогава нали си знаеш. ОСТАВА ТВЪРДЕ ГОООООООООООООООООООЛО ТВЪРДЕНИЕ

Коментар

• Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
                        справка за цената на алкохола в кварталния магазин

за 1 литър

мастика 10.10 лв. 47% акохол

най-евтина водка 10,90 лв. 40% алкохол

най-евтина ракия 11,50 лв. за за 40% .акохол

разбрахте ли сега че Лордов е тарикат и разбира от цени
                        Ти гледай да не пуснат Е85 по бензиностанциите че тука има по 99 цента литъра, ша почне да дестилира от него

Коментар

• справка за цената на алкохола в кварталния магазин

за 1 литър

мастика 10.10 лв. 47% акохол

най-евтина водка 10,90 лв. 40% алкохол

най-евтина ракия 11,50 лв. за за 40% .акохол

разбрахте ли сега че Лордов е тарикат и разбира от цени

Коментар

Дай да го видя това ГПР на потребителски леко над 5% в български заем и имаш каквото уиски пожелаеш от мен или сладолед или каквото консумираш, докато лъжеш! Става ли?

ПП. Условието: Да не си банкер.
                            Нямам дори познати в банка, Райфа е в случая:
                            Лихвен % 5.6500000

Не ти ща почерпките, стана ми смешно просто

Коментар

Рапоне, стига ме разсмива - в момента имам останка от потребителски в БГто на леко над 5% Къде си тръгнал с тия 8...
                              Дай да го видя това ГПР на потребителски леко над 5% в български заем и имаш каквото уиски пожелаеш от мен или сладолед или каквото консумираш, докато лъжеш! Става ли?

ПП. Условието: Да не си банкер.
                              Last edited by Бедният landlord; 29.04.2015, 21:59.

Коментар

Знаеш ти , знаеш, след като губиш басове, които още не можеш да преживееш.
                                Сакаш ли нов бас? Примерно, че имам само потребителски кредит, който няма нищо общо със закупен имот. На ГПР 7,98% Или, че до след 2 години ще ми дадат на мен лично ипотечен на под 5% лихва. Стиска ли ти загубвачо на басове?
                                Рапоне, стига ме разсмива - в момента имам останка от потребителски в БГто на леко над 5% Къде си тръгнал с тия 8...

Коментар

Working...
                                X