Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
    И кой те спря да инвестираш в още един апартамент? Ми инвестирай!
    Диверсификацията. На депозит вече обаче си е глупаво да държиш пари. Ако ти трябва високоликвиден актив, в момента златото е по-атрактивно.

Коментар

• Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
      Разбрал съм , но теб не мога да те разбера. Лихвите по банковите депозити не превишават вече 2% , а доходността от НИ вече е тройна и нагоре. За чий по дяволите да си затварям парите в депозит като мога да инвестирам в още един апартамент?
      И кой те спря да инвестираш в още един апартамент? Ми инвестирай!

Коментар

• Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение
        Точно така, ето и ти си разбрал - ктб е причината. ......такова „раздвижване“ на пазара ще доведе до нова, още по-голяма стагнация. В момента се надува, главно на теория (пунди) един нов краткотраен балон.
        Разбрал съм , но теб не мога да те разбера. Лихвите по банковите депозити не превишават вече 2% , а доходността от НИ вече е тройна и нагоре. За чий по дяволите да си затварям парите в депозит като мога да инвестирам в още един апартамент?

Коментар

• Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение
          Може и да е затворило......защото той вече е видял, че има и друг, нормален свят! Та сам може да затвори когато си поиска.
          Не мога да разбера защо след като толкова много мразите България висите в български форуми.След като там е толкова нормално и хубаво връщайте българските паспорти и чао Гергино.

Коментар

• Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
            Ходенето в чужбина ти е затворило вратата тука завинаги кат си дойдеш ще го разбереш.
            Може и да е затворило......защото той вече е видял, че има и друг, нормален свят! Та сам може да затвори когато си поиска.
            Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

Коментар

• Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
              Вчера водих интересен разговор с Георги Тодоров от "Корект консулт".Сподели ми, че цяла тяхна сграда била изкупена за месеци след фалита на КТБ.
              Който не вярва, да потърси г-н Тодоров от фирмата за коментар.
              Точно така, ето и ти си разбрал - ктб е причината. ......такова „раздвижване“ на пазара ще доведе до нова, още по-голяма стагнация. В момента се надува, главно на теория (пунди) един нов краткотраен балон.
              Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

Коментар

• Тъй както гледам как се развиват разговорите в темата,явно още има много надолу да ходят имотите.
                И да ви кажа, живея си в България, но живота в Германия е много по-добър от този в БГ, в Австрия също, в Италия, Франция, Испания, Холандия, Скандинавските страни, дори Португалия, дори и в Гърция живота е по-добър, може би само Румъния е долу-горе като нас.
                И мухльовците ще ми кажат - ами що живееш тука, ходи в чужбина. като е по-добре.
                На това ще им кажа - ами останах тук, защото ще останат само мухльовци в БГ. И много са като мен. И това не ме кара да съжалявам.
                Last edited by luboil; 06.05.2015, 18:28.

Коментар

• Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                  Щото един и да дърпа, 1000 лапат мухите край него. А при мен всеки ги взима тия кинти и си свирка, е те затва съм хванал Боже за шлифера
                  Аз бях писал що чиня, ама модераста го изтри. Кога лешперите като теб проумеят че ходенето в чужбина не ми затваря вратите обратно, тогава и ще мирясате. Сега все още си мислите че от вас зависи нещо
                  Ходенето в чужбина ти е затворило вратата тука завинаги кат си дойдеш ще го разбереш.

Коментар

• Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                    Картата казва че Виена е извън Германия По-здрав на твоята близка, сигурно е секретарка на тоя дето реално върти проекта - с такава заплата.

ПП; оригиналните уискита (дето Цар Киро ги прави в БГ) са по 3 евро, вярно - 20 грама тука В оригинален бритиш пъб - с английски персонал насред Германия. Има да лапате мухите мнооого
                    Е да беше секретарка ама не е тя върти проекта.Но не лъже и не се хвали а разказва реалността такава каквато е.За три евро в Германия мое си купиш само билет за градския транспорт нищо друго

Коментар

• Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                      Мани не му обяснявай щото ще се спука от яд.Човека живее с илюзията че от него няма по добре.Решил е че в Германия е по добре и няма как някой в България да живее по добре.Нека продължава да сънува.Моя много близка роднина завърши архитектура във Виена.В момента ръководи голям проект строителен.Заплатата 2500 евро.Та тя ми казва че е принудена да внася пенсионна осигуровка в частен фонд щото държавния не бил добър.Кат си плати наема сметките данъците и осигуровките и храната и се чуди как да изкара месеца.Форумните герои тука все милионери и богаташи.Голямо хвалене голяма работа.Тоя специално спи в някой кашон в парка ама тука голяма работа.Да ми хвалиш държава дет 20 грама алкохол менте е 10 евро баси
                      Картата казва че Виена е извън Германия По-здрав на твоята близка, сигурно е секретарка на тоя дето реално върти проекта - с такава заплата.

ПП; оригиналните уискита (дето Цар Киро ги прави в БГ) са по 3 евро, вярно - 20 грама тука В оригинален бритиш пъб - с английски персонал насред Германия. Има да лапате мухите мнооого

Коментар

• Първоначално изпратено от razbiratel Разгледай мнение
                        Аз съм още един Ганьо и дърпам средномесечно, ренти, горе / долу, като цитираните от теб средностатистически дойчевъзнаграждения (бруто ) , над тва имам и служебни ангажименти, .. Що реши
                        че си хванал оня за шлифера и тука все калдаринки сме се сбрали?!
                        Щом там си у дома, що чиниш в БГ форум... Нали си открил топлата вода, кво те интересуват ганьовците какви ги бистрят ?!
                        Щото един и да дърпа, 1000 лапат мухите край него. А при мен всеки ги взима тия кинти и си свирка, е те затва съм хванал Боже за шлифера
                        Аз бях писал що чиня, ама модераста го изтри. Кога лешперите като теб проумеят че ходенето в чужбина не ми затваря вратите обратно, тогава и ще мирясате. Сега все още си мислите че от вас зависи нещо

Коментар

• Май е време да въведат задължителното КУПУВАНЕ за да купят тези които не са купили на ниски цени. НО аз ще си чакам купувачите да узреят и да ми броят по 2000 евро за м2.

Първоначално изпратено от skeptika Разгледай мнение
                          трябва да се чете Рецептата , за това я пиша..не заради теб

за да четат и останалите като теб , ИНВЕСТОР се чете
                          .

който НЕ Купува на Ниски цени

ЩЕ Купува , на Високи цени
                          .....

иначе можеш да си пишеш каквото пожелаеш..

да регистрираш още ......Найсет ника..все едно и също ще е

не му препоръчвай..той е сеирджия , не е купил нищо , нито е продал

той е от тези които "работят за Гемиус"
                          а иска да влезе във филм за тарикати

Коментар

• Трябва да се Учиш...

Първоначално изпратено от dragorad Разгледай мнение
                            Благодаря ти Пунди,

Ти ме успокои. Ша прибавя още 100% поне.

трябва да се чете Рецептата , за това я пиша..не заради теб

за да четат и останалите като теб , ИНВЕСТОР се чете
                            .

който НЕ Купува на Ниски цени

ЩЕ Купува , на Високи цени
                            .....

иначе можеш да си пишеш каквото пожелаеш..

да регистрираш още ......Найсет ника..все едно и също ще е

Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                            Ако си купил през 2013г. , не е момента да продаваш сега.
                            Предполагам, че този момент ще настъпи след около 5 години, но не е препоръка.....
                            не му препоръчвай..той е сеирджия , не е купил нищо , нито е продал

той е от тези които "работят за Гемиус"
                            а иска да влезе във филм за тарикати
                            .
                            .
                            .

Коментар

• Вчера водих интересен разговор с Георги Тодоров от "Корект консулт".Сподели ми, че цяла тяхна сграда била изкупена за месеци след фалита на КТБ.
                              Който не вярва, да потърси г-н Тодоров от фирмата за коментар.

Коментар

• Първоначално изпратено от dragorad Разгледай мнение
                                Аз имам имоти за продаване купени през 2013. Досега още няма заинтересовани купувачи, въпреки, че цената на която продавам е само +3% от покупната. Какво да правя? Да изчакам ли още? Кога ще мога да продам безпроблемно? Ще дойде ли време купувачите да се редят на опашка за оглед и ще има ли наддаване?
                                Ако си купил през 2013г. , не е момента да продаваш сега. Предполагам, че този момент ще настъпи след около 5 години, но не е препоръка.....

Коментар

Working...
                                X