Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от master of the seven seas Разгледай мнение
    Емотикони много, ама кирилица йок. Жалка е съдбата гастарбатерска!

Коментар

• Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

Супер си, явно можеш да влагаш по 1,5 хиляди стотинки на седмица, ама не можеш да пишеш на кирилица. Жалка история! Поредният еничар на БГ. Честито гастарбатерю!

Коментар

• Първоначално изпратено от master of the seven seas Разгледай мнение
        Imam 1.5K razhodi na sedmica.... Ti za kakvi 'vlogenija' balnuvash

Супер си, явно можеш да влагаш по 1,5 хиляди стотинки на седмица, ама не можеш да пишеш на кирилица. Жалка история! Поредният еничар на БГ. Честито гастарбатерю!

Коментар

1К е за покупка за напълване в определена акция в която вече имам позиция бе колега, явно никогаш не си бил на БФБ. Непубличните ми са добре спрямо дивидента който носят в аритметична прогресия в последните 4 години.Ама какво да те отварям, ти нали си финансист, който твърди, че все още съществува депозит с 9% лихва. Кажи къде е тази банка с тази лихва
          Imam 1.5K razhodi na sedmica.... Ti za kakvi 'vlogenija' balnuvash

Коментар

• Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
            На каква възраст ще да е тухлата?
            тинейжърка
            препоръка е

Коментар

• Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
              аз така и не разбрах на тини приятеля защо се е набил за тия пари в панелка, че и да я ремонтира.
              мислех, че за едни 50к евро в пловдив може добра тристайна тухла да вземе
              но както викат шопите "он си знае панелата"
              На каква възраст ще да е тухлата?

Коментар

• Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
                а бе мани ги тоя фалшиви проценти .кажи в абсолютна стойност колко лапна. то ако сметаМЕ в % излиза че на 600К доходност 6% прави доход 36К годишно. с 36 К доход защо пиеш домашна пърцуца само не разбрах
                Пак не си разбрал, колега, не четеш внимателно, не съм написал, че доходността от наем на имот е точно от този имот. Що за юрист си и финансист, като не можеш да четеш внимателно? Доходността от наем ми е от имот, но не от този, който съм посочил.

Коментар

• аз така и не разбрах на тини приятеля защо се е набил за тия пари в панелка, че и да я ремонтира.
                  мислех, че за едни 50к евро в пловдив може добра тристайна тухла да вземе
                  но както викат шопите "он си знае панелата"
                  препоръка е

Коментар

Реалността ти убягва колега Радев. Къща в София имам на офертна около Е600 000!?
                    Не пишем за нея в момента, моля не разводнявай дискукията, пишем за депозити и акции. Та аз имам депозит в щатски долари на 3% в една банка , сключен преди около една година, ти не вярвам да имаш дори такъв изгоден депозит. Що се отнася до имотите в момента имам 6% доходност от наем, има ли такъв процент доходност при теб? В момента преговарям за имот с 9% доходност. Всички тези факти мога да ги докажа, ако желаеш, но явно ти нямаш желание за това........
                    а бе мани ги тоя фалшиви проценти .кажи в абсолютна стойност колко лапна. то ако сметаМЕ в % излиза че на 600К доходност 6% прави доход 36К годишно. с 36 К доход защо пиеш домашна пърцуца само не разбрах

Коментар

не съм казал че съществува в момента, а че си го лапах 5 годинки. а ти от къщата в Радомир дет е 800К по офертна а догодина към милион е прогнозата,колко наем взе за тия 5 години
                      E, и аз си лапах 2 години в КТБ на 6,8., ама това не е повод за хвалба, сега към настоящия момент освен от имоти , няма как да лапаш такава доходност, това ли те трови?

Коментар

• Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                        Абе лорде сериозно ли ще набиеш още 1К на БФБ-ту, туй че една акция не е публична на значи, че няма мажоритар..
                        Има, знам, но мажоритаря по моята акция е пичага. И да, сериозно ще набия още едно К в акция на БФБ. Българин съм все пак, не летящ холандецц..цц

Коментар

не съм казал че съществува в момента, а че си го лапах 5 годинки. а ти от къщата в Радомир дет е 800К по офертна а догодина към милион е прогнозата,колко наем взе да тия 5 години
                          Реалността ти убягва колега Радев. Къща в София имам на офертна около Е600 000!?
                          Не пишем за нея в момента, моля не разводнявай дискукията, пишем за депозити и акции. Та аз имам депозит в щатски долари на 3% в една банка , сключен преди около една година, ти не вярвам да имаш дори такъв изгоден депозит. Що се отнася до имотите в момента имам 6% доходност от наем, има ли такъв процент доходност при теб? В момента преговарям за имот с 9% доходност. Всички тези факти мога да ги докажа, ако желаеш, но явно ти нямаш желание за това........

Коментар

Малоумието е пълно прав си колега! БФБ се посочва, че и аз съм на БФБ и то на загуба от тама от две години. Само непубличните ми акции се държат прекрасно, явно без мажоритар мажоритаров. Не вярвам в БФБ, въпреки, че ще набия още 1К там в най-скоро време просто за диверсификация. Замислил съм и покупка и продажба на НИ, но трябва да се консултирам с рода, не за друго просто за сигурност.
                            Абе лорде сериозно ли ще набиеш още 1К на БФБ-ту, туй че една акция не е публична на значи, че няма мажоритар..

Коментар

1К е за покупка за напълване в определена акция в която вече имам позиция бе колега, явно никогаш не си бил на БФБ. Непубличните ми са добре спрямо дивидента който носят в аритметична прогресия в последните 4 години.Ама какво да те отварям, ти нали си финансист, който твърди, че все още съществува депозит с 9% лихва. Кажи къде е тази банка с тази лихва
                              не съм казал че съществува в момента, а че си го лапах 5 годинки. а ти от къщата в Радомир дет е 800К по офертна а догодина към милион е прогнозата,колко наем взе за тия 5 години
                              Last edited by nradev; 22.10.2016, 21:38.

Коментар

е как разбра че непубличните са добре като то нема пазар. те по неликвидни даже от панелка в Пловдив. и с това 1К направо изби рибата

Коментар

Working...
                                X