Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• добро утро , драги "Понижители"...спите ли

линкът по-долу ще ви разсъни

http://www.investor.bg/bylgariia/451...godina-198363/

щом го ударихте на лични нападки..при това доста неетични , дори Груби , работата е ясна...

на Дъното сте , омразата отмина , дойде Отчаянието..а след него...Покупка на високи цени

разумните като nocalled отдавна купиха и сега ви гледат сеира..

ще ви мине , "пробойните отзад" зарастват , но Напомнят..Срещу Пазар не се Рита , Боли
    .
    .
    .

Коментар

• Първоначално изпратено от dragorad Разгледай мнение
      и двете са верни, купуваш от кенефистанец, продаваш на кенефистанец, вземаш кинтите, слгаш в кенефистанска банка още няколко години и накрая дърпаш чергата, прибирайки всичко.

какво прави щерката лорде? става ли вече за... екскурзии? дай малко инфо, че жена ми Ева все разпитва за вас.
      Глупости........

Коментар

• Първоначално изпратено от nocalled Разгледай мнение
        никакъв инвеститор не съм, аз съм като опикано бебе в сравнение с маста драгорадов
        всяка краткосрочна спекулация , може да се превърне в дългосрочна "инвестиция"

Коментар

• Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
          Хем сте си взели, хем не вярвате в бъдеще тук. Едното със сигурност е невярно
          и двете са верни, купуваш от кенефистанец, продаваш на кенефистанец, вземаш кинтите, слгаш в кенефистанска банка още няколко години и накрая дърпаш чергата, прибирайки всичко.

какво прави щерката лорде? става ли вече за... екскурзии? дай малко инфо, че жена ми Ева все разпитва за вас.

Коментар

• Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
            Взели сме, не ни мисли
            Циганите предпочитат да си ви полазят вас, халал да са ви!
            Хем сте си взели, хем не вярвате в бъдеще тук. Едното със сигурност е невярно

Коментар

И защо мислиш, че "понижителите" са тегло? Аз мисля, че голяма част от тях могат да те купят за доста палави нощи.
              Стига бе, да купуваш брокерица? Тя трябва да черпи ако има какво да сложи в уста

Коментар

• кучетата си лаят, поскъпването си върви...

цената може да ви се стори височка, но съвсем не е, гаража носи 1200 лева месечна доходност, функционира като депо за куриерски пратки. Продавам го с бизнеса. Към гаража има апартамент и паркомясто.

================================================== =

продавам гараж 35м2 /с общите части/ на партер, с готова баня и тоалетна, пода на гаража е с теракот, с автоматична врата с дистанционно, може да се преустрои на ателие, магазинче, офис, кабинет, дву-тристаен апартамент, на топ локация до бъдеща спирка на метрото. Искам 6000 евро на м2.
                наблизо има магазини, спирки на трамвай5, тролей и автобус 111, пазар, училище, РУ на МВР, болница, съд, гробища, автокъщи, автоморга, автосервиз, автомивка, бензиностанция и тн... супер инвестиция!!! Само за частни лица.

Коментар

• Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                  И къде ги има?А и защо никой не ги взема като са безплатни?Че и циганите не ги искат?Дарки стига бълнувания и глупости.
                  Взели сме, не ни мисли
                  Циганите предпочитат да си ви полазят вас, халал да са ви!

Коментар

• Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение
                    Госпожо, Вие треа да почерпите!...Етикетът го изисква!....
                    тоест НЕ. Преевах се, зех го от кам Жемс Баучер. Поздрави Дарки.
                    г-жа Фирдевс.2015г.

Коментар

• Госпожо, Вие треа да почерпите!...Етикетът го изисква!....
                      Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

Коментар

• Приятели, днес се напих и купИх мезонет в ЛозИниц. Днес съм ок а утре Нье.
                        г-жа Фирдевс.2015г.

Коментар

Дарки романтиката при брокерките с понижител като тебе не фърфи. Друго си е да си се гушне тя с повишител като ландлорда на по мастика в панелната боксониера, а лорда потен, по почти бели гащи и потник да разказва за изворната топла вода която блика от крана на на боядисаната с блажна боя баня.
                          +++++++++++++++++++1
                          Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

Коментар

никакъв инвеститор не съм, аз съм като опикано бебе в сравнение с маста драгорадов
                            Просто си немаш на идея колко си прав......

Коментар

обследва му банката...ако е ипотечковец...ако е кешовик кой му обследва
                              Ако е кешовик Че си купи адвокат и нотариус!
                              А колко % от сделките са кеш - 5-10???
                              Най-добре знае Скептичното Пиле!!

Първоначално изпратено от Babbitt
                              "...Във всяка сделка между купувач и продавач има риск, има хиляди шарлатани които са комбина с адвокати, нотариуси и т.н. С договорена сделка на цена по данъчна оценка така могат да те изпържат, че.......да не говоря, че има и още хиляди начини на имотни измами..."

'що да правим договорена сделка на цена по данъчна оценка???
                              Плащаме си фулл по банкова сметка!!
                              Аааааа - те инвестиращите брокерици нЕмат пари за таксите???
                              "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

Коментар

след някоя и друга година в кенефистанските новини http://youtu.be/Qr18PYagUIo

пък и почти цяла софия е строена върху разломи, представете си, че живеете на по-горен етаж и почувствате бкока да се движи? Тия с къщите за секунди са навън, ама в блоковете ще настане яка паника.

и българските и руските панелки са строени по едни и същи проекти от едни и същи виетнамци. Имайте го предвид.
                                стига с тия прогнози бре, на бспт му преседна 10годишната пърцуца, още не занулил ипотеката а панелата е готова да пада

Коментар

Working...
                                X