Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    Пак казвам не искам да дразня никой нека да размишляваме като умни хора. Аз помня 2005-2006-2007 как народа тичаше че влака тръгвал и при НИ и на БФБ, ето защо когато видя че много хора се втурват към "единствения вход", започвам да се оглеждам за алтернативи
    Поздрави на всички любители на тухлите!
    тони, ти май си харчиш парите по борсите и трябва да знаеш, кога се купува и кога да продаваш /ако искаш да продаваш/
    е, така е и при тухлите.
    почнат ли всички да се тъпчат по купетата, значи изтървал си го тоя влак.
    ако има влак в обратната посока - мятай се да се повозиш /билет трябва/
    ако не ...занимавай се с нещо друго известно време. и другия път следи отдалече за признаци на идващ влак, за да си от първите на касата.
    а, да, понякога някои пътници не дочакват гарата и скачат в движение, други ги сваля кондуктора...но трудно се уцелва да заемеш мястото на такъв пътник в читав влак.

панелените влакове ги избягвай.

това е
    успех
    препоръка е

Коментар

• Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
      Чак толкоз, аз направо адреси давам - и пак никой не дойде.
      Мишки сте и мишки ще си останете
      ми не намерихме оферти в превозвалник
      препоръка е

Коментар

• Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
        Тони, коя е банката с 3.5 % по ипотека, аз за 3.88 % гладам реклами.....
        Здравей мисля че това предложение на Прокредит беше за около 3,5%, също предлагат възможност за фиксиран лихвен процент но тогава май беше 4%, Наскоро ДСК и Пиреус идваха да рекламират и те са под 4% вече!

Коментар

• Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          съжалявам че снощи ви оставих, но бях гроги.
          Та опитвам се да ви карам да дискутираме една настъпваща еуфория без да обиждам никого. Приемам, че вие сте накупили 3-4 НИ преди да тръгне тълпата, ето защо визирам само нея - ТЪЛПАТА.

Вчера ходихме до Карлово и там гледам това, което е в цялата страна нови сгради с табели "Продава се" чакат своите купувачи, въпреки че имат работещо ВМЗ, СКФ и най-голямата сухопътна бригада.
          А в СФ и Пловдив изкупени още на дупка WTF?
          Приемам че 3,5% е ужасно ниска лихва невиждана в БГ и народа започна да се изкушава. ОК взимат колеги с цел инвестиция(която след време ще осттанела за децата ) Очакваната доходност от наеми да кажем е 4-5%, което е при пълен апартамент, без разходи за ремонт и без данъци и такси. Еми да ама те и квартирантите гледат рекламите по витрините и те може да решат да си вземат ипотека и тогава какво - най-вероятно при над 10 000жилища построени(и да приемем продадени) за 2016(а града според НСИ е нарастнал с 58 души за 2015г.), инвеститУрите в НИ ще започнат да се борят за квартиранти и ще смъкнат наемите или ще трябва да се бръкнат за още пари за да вдигнат нивото на жилището и даа изкушат някой? Няма ли да се завърти някакъв порочен водовъртеж, който Драги ще подсили ако вдигне основната лихва някъде средата или края на 2017?
          Или се надяваме баба Англичанка да дойде в панелката на бай Добри и да спре тази порочна спирала?
          Пак казвам не искам да дразня никой нека да размишляваме като умни хора. Аз помня 2005-2006-2007 как народа тичаше че влака тръгвал и при НИ и на БФБ, ето защо когато видя че много хора се втурват към "единствения вход", започвам да се оглеждам за алтернативи
          Тони, коя е банката с 3.5 % по ипотека, аз за 3.88 % гладам реклами.....

Коментар

• съжалявам че снощи ви оставих, но бях гроги.
            Та опитвам се да ви карам да дискутираме една настъпваща еуфория без да обиждам никого. Приемам, че вие сте накупили 3-4 НИ преди да тръгне тълпата, ето защо визирам само нея - ТЪЛПАТА.

Вчера ходихме до Карлово и там гледам това, което е в цялата страна нови сгради с табели "Продава се" чакат своите купувачи, въпреки че имат работещо ВМЗ, СКФ и най-голямата сухопътна бригада.
            А в СФ и Пловдив изкупени още на дупка WTF?
            Приемам че 3,5% е ужасно ниска лихва невиждана в БГ и народа започна да се изкушава. ОК взимат колеги с цел инвестиция(която след време ще осттанела за децата ) Очакваната доходност от наеми да кажем е 4-5%, което е при пълен апартамент, без разходи за ремонт и без данъци и такси. Еми да ама те и квартирантите гледат рекламите по витрините и те може да решат да си вземат ипотека и тогава какво - най-вероятно при над 10 000жилища построени(и да приемем продадени) за 2016(а града според НСИ е нарастнал с 58 души за 2015г.), инвеститУрите в НИ ще започнат да се борят за квартиранти и ще смъкнат наемите или ще трябва да се бръкнат за още пари за да вдигнат нивото на жилището и даа изкушат някой? Няма ли да се завърти някакъв порочен водовъртеж, който Драги ще подсили ако вдигне основната лихва някъде средата или края на 2017?
            Или се надяваме баба Англичанка да дойде в панелката на бай Добри и да спре тази порочна спирала?
            Last edited by tony1975; 23.10.2016, 07:54.

Коментар

• Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
              Не се притеснявай за мен приятелю, аз като си поставя за цел да намеря някой, може да обърна земното кълбо, но ще го намеря и ще му търся сметка какви ги е писал за Родината. Теб те знам, не си лош, ама хем обичаш да инвестираш в имоти, хем не вярваш, че това е най-добрата инвестиция. Ти имаш някаква лека форма на шизофрения. Ти мислиш ли, че летящия холандец, ако наистина беше инвестирал във вила в КК Албена, аз нямаше да го докарам в БТР?
              Чак толкоз, аз направо адреси давам - и пак никой не дойде.
              Мишки сте и мишки ще си останете

Коментар

Не се притеснявай за мен приятелю, аз като си поставя за цел да намеря някой, може да обърна земното кълбо, но ще го намеря и ще му търся сметка какви ги е писал за Родината. Теб те знам, не си лош, ама хем обичаш да инвестираш в имоти, хем не вярваш, че това е най-добрата инвестиция. Ти имаш някаква лека форма на шизофрения. Ти мислиш ли, че летящия холандец, ако наистина беше инвестирал във вила в КК Албена, аз нямаше да го докарам в БТР?
                не съм казал че не е добра инвестиция. ама тя твоята инвестиция по наследство бе

Коментар

• Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
                  По-кротко с пърцуцата

Коментар

Жалко е, че някога си бил част от България, такива като теб е хубано, че никога повече няма да се наричат българи. Дъщеря ти не е българска гражданка, но би би било хубаво като навремето целия ти род да бъде изгорен на кладата, би било страведливо и честно, като в старите времена.
                    По-кротко с пърцуцата

Коментар

• Първоначално изпратено от john john Разгледай мнение
                      избрал си си този ник поразително точно. ти ЧЛЕНЕ пишеш много разделно.

Провери си сам какво означава DROL на холандски с преводача на гугъл.

битието и пещерската мастика определят минцунерското чалга-съзнание
                      ================================================== ===========

13A DROL
                      Жалко е, че някога си бил част от България, такива като теб е хубаво, че никога повече няма да се наричат българи. Дъщеря ти не е българска гражданка, но би би било хубаво като навремето целия ти род да бъде изгорен на кладата, би било страведливо и честно, като в старите времена.
                      Last edited by 13ADROL; 23.10.2016, 00:06.

Коментар

битието и пещерската мастика определят милиционерското чалга-съзнание

13A DROL
                        Ти нали си знаеш, че ще останеш завинаги чужденец в страната гостоприемник?Имотите в бившата ти Родина поскъпват, знам, че е неприятно, там където си, няма да можеш да си купиш и кенеф, това ли те фрустрира?
                        Last edited by 13ADROL; 23.10.2016, 00:00.

Коментар

Прав си, особено, ако ти е замъглен мозъка до степен да не можеш да пишеш членеразделно.

битието и пещерската мастика определят минцунерското чалга-съзнание

13A DROL
                          Last edited by john john; 22.10.2016, 23:55.

Коментар

ми наистина е смешно да се споменава за "инвестиция" от 1000лв. Прав е човека да се смее, при положение, че само по кръчми хвърляме 1500 лева седмично.

битието и пещерската определят минцунерското съзнание
                            ===============================================
                            Прав си, особено, ако ти е замъглен мозъка до степен да не можеш да пишеш членеразделно.
                            Last edited by 13ADROL; 22.10.2016, 23:42.

Коментар

Емотикони много, ама кирилица йок. Жалка е съдбата гастарбатерска!
                              ми наистина е смешно да се споменава за "инвестиция" от 1000лв. Прав е човека да се смее, при положение, че само по кръчми хвърляме 1500 лева седмично.

битието и пещерската определят минцунерското съзнание
                              ===============================================

Коментар

• Умирам от кеф!

Не съм гастарбайтер, като повечето писачи в имотните теми. Тия полуидиоти си мислят, че като кажат, че не купуват имоти в БГ, значи, че ще се оправдаят пред близките си за какво са ги напуснали!!!!!!!!!! Абе кретениииииииииииииииииии, нас не ни интересуват вашите морални терзания, че сте напуснали роди родина, имотите поскъпават с вас или без вас, просто вашите душевни терзания не ни интересуват местните. Вие сте национални предатели и това остава завинаги в сърцата на тези дето сте ги изоставили!!

Коментар

Working...
                                X