Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение
    Не разбирам защо се заяждате.Пиша примери :
    1.Купен апартамент 1997 г. за 35000 $,продаден 2008 за 125000 евро
    2.Купена къща през 2000 г. за 15000 $,продадена 2015 г. за 79000 евро
    3.Купен апартамент на морето 2008 г. за 94000 евро,продаден 2013 г. за 125000 евро

Мога да напиша и други примери,като пиша само за сделки с НИ лично мой и такава на сестра ми.
    Боже, боже колко мъка има на света

Лично ти казжам отиди на 4ти километър

Коментар

• Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение

Кажи сега - като си купя хАпартаментче от графиката на imoti.net с 30% самоучастие
      в сделката след колко лазарника ще си "избия" инвестицията??
      Добави и комисион за брокерицата поне 3%!!
      Не разбирам защо се заяждате.Пиша примери :
      1.Купен апартамент 1997 г. за 35000 $,продаден 2008 за 125000 евро
      2.Купена къща през 2000 г. за 15000 $,продадена 2015 г. за 79000 евро
      3.Купен апартамент на морето 2008 г. за 94000 евро,продаден 2013 г. за 125000 евро

Мога да напиша и други примери,като пиша само за сделки с НИ лично мой и такава на сестра ми.

Коментар

• Бедният landlord

Цените на имотите след 2 години ще са в полет и то много як, китайците ще дойдат тогава пък те са свикнали на цени с 4 нули за квадратен метър. Ще изкупят България, който иска да разбере какви ще са цените просто да направи справка какви са китайските цени сега. Друго - точно в България ще купуват най много, не в Гърция, не в Германия или Франция !!!!!
        D.Y.F-091066

Коментар

• Завръщането на "понижителите ".....http://imoti.net/prices

Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение

Има и други стари понижители, примерно Дарки. Дарки-понижителя правеше доста смели прогнози за сгромолясване по време на кризата, но това е недостатъчно налЕ
          Друго си е да се изтъпани някой Марин, Иво и Васил или Мито и да предвещае пропаст като кратера Айткен и то във времена на тепърва завръщащ се ръст
          от "Създателите на Кризата" ...по една чаша ладна вОда , успокоително

Какво казваш..."Понижители II " ли се завърна на гоУемия Екран ??

изброените от теб не ги знам ......кога и къде са играли на "Понижения" , знам че Дъвката им Горчи , Здраво

но Тъмностранния е особено усърден в "Пониженията", не че му се отдава , но да се "из......каже" и той !

БъПъСъТъ-то.гледам са го сложИли за Амбразурчик , да отбива лошите Новини

ако някой пита за Новия Тренд - Това е Той./ Натопорчений ...http://imoti.net/prices
          .
          .
          .

Коментар

• Първоначално изпратено от skeptika Разгледай мнение
            щом цитираш Имоти.нет...значи си бая Стар "Понижител" , колко Год ти трябват за да ти узрее главата ,че Друг определя правилата... ???

Алчността Винаги се наказва Жестоко ...

я Ела в отбора на Повишителите....поне няма да се Срамуваш..а болката ти се лекува с Пари

а това е Новия натопорчен Тренд....http://imoti.net/prices

Понижавай Смело и стегай багажа за Село , обратното броене отдавна започва ,

първите списъци на "Червения отбор" ...Отдавна са готови , да се готви отбора на "Розовите мечтатели"

легенда:

Зелен цвят - Правилния отбор
            Червен цвят - "Другия отбор"
            Розов цвят - "Най-Лошия отбор"

Има и други стари понижители, примерно Дарки. Дарки-понижителя правеше доста смели прогнози за сгромолясване по време на кризата, но това е недостатъчно налЕ
            Друго си е да се изтъпани някой Марин, Иво и Васил или Мито и да предвещае пропаст като кратера Айткен и то във времена на тепърва завръщащ се ръст

Коментар

• Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
              Етооооо - получихме си сутрешната порция заклинания... Време е за вуду-магиите вече!!
              Брокериците пак нЕмат комисиони и ще карат на тролските надбавки на квадратен метър спам.
              Започвай немедлено да пишеш през ДВА реда!! И цвят, повече цвят да има!!
              Кажи сега - като си купя хАпартаментче от графиката на imoti.net с 30% самоучастие
              е, кажи и кредита с каква лихва ще вземеш.
              там минус 2 ли минус 3 ли процента

Коментар

• Първоначално изпратено от skeptika Разгледай мнение
                ....Понижавай Смело и стегай багажа за Село , обратното броене отдавна започва...
                Етооооо - получихме си сутрешната порция заклинания... Време е за вуду-магиите вече!!
                Брокериците пак нЕмат комисиони и ще карат на тролските надбавки на квадратен метър спам.
                Започвай немедлено да пишеш през ДВА реда!! И цвят, повече цвят да има!!
                "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

Коментар

• а ДобутрУ , стари Понижителю...кога спиш , кога правиш по 10 поста на страница??

Първоначално изпратено от dragorad Разгледай мнение
                  към администраторите: единият постинг беше съвсем по темата, върнете го.

за сведение: имаше един друг форум в имоти.нет където заради изтрити мои постинги от администраторите им пуснах един бот да им пълни форума. Резултатът бе: много труд от мъдераторите

и в крайна сметка един умрял форум.

Ще видя още колко постинги ще ми изтриете и ако продължавате ще ви дам да триете денонощно щом ви харесва, бан не ме плаши, ако искате пробвайте, ако искате попитайте вашите колеги от другия форум. Все още съм добронамерен към този форум. /засега/

щом цитираш Имоти.нет...значи си бая Стар "Понижител" , колко Год ти трябват за да ти узрее главата ,че Друг определя правилата... ???

Алчността Винаги се наказва Жестоко ...

я Ела в отбора на Повишителите....поне няма да се Срамуваш..а болката ти се лекува с Пари

а това е Новия натопорчен Тренд....http://imoti.net/prices

Понижавай Смело и стегай багажа за Село , обратното броене отдавна започва ,

първите списъци на "Червения отбор" ...Отдавна са готови , да се готви отбора на "Розовите мечтатели"

легенда:

Зелен цвят - Правилния отбор
                  Червен цвят - "Другия отбор"
                  Розов цвят - "Най-Лошия отбор"
                  Last edited by skeptika; 09.09.2015, 07:34.
                  .
                  .
                  .

Коментар

• Тая тема сте я обърнали на място за хейтване.

Коментар

• Първоначално изпратено от dragorad Разгледай мнение
                      http://www.bgnow.eu/news.php?cat=2&cp=0&newsid=47255

това е само НАЧАЛОТО. Все повече нормални хора ще се махат от смръдливите коптори.

а цените на копторите накъде ще отидат??? ИТ специалистите ще бягат от София? Това доскоро беше немислимо! Какво безумие а?
                      силно заглавие, то най ми хареса от цялата статия

Коментар

• http://www.bgnow.eu/news.php?cat=2&cp=0&newsid=47255

това е само НАЧАЛОТО. Все повече нормални хора ще се махат от смръдливите коптори.

а цените на копторите накъде ще отидат??? ИТ специалистите ще бягат от София? Това доскоро беше немислимо! Какво безумие а?

Коментар

• http://www.investor.bg/analizi/113/a...-imoti-201964/

аз предричах края на необходимостта от брокита, но явно в америка съвсем им е писнало от тях. Днес в Америка - утре в кенефистан.

Това ще повлияе положително на цените на копторките. Тука обаче във форума скърцането със зъби ще стане по яко в даден момент.

Коментар

• http://www.investor.bg/ikonomika-i-p...amenti-201914/

дори и бежанците отказват да се нанесат в коптори /при положение, че зимата чука на вратата/ Май няма смисъл да коментирам факта, че дори бежанците са разбрали за гоУемото покачване на цените им нали? :

някой беше писал нещо за изкупуване на копторите от сирийци. Я да го разкаже пак та се се посмееме от сърце.

А цените си се повишават, галопират, тъгъдъкат, растът, раздвижват и изстрелват в космоса.

Коментар

• Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                              Не. Няма ти ареса, там не е мръсно като в БГ - и се спазват закони
                              от там се върнах в неделя, пак си помислИ.
                              ти да не си ме харесал нещо?

Коментар

• към администраторите: единият постинг беше съвсем по темата, върнете го.

за сведение: имаше един друг форум в имоти.нет където заради изтрити мои постинги от администраторите им пуснах един бот да им пълни форума. Резултатът бе: много труд от мъдераторите и в крайна сметка един умрял форум.

Ще видя още колко постинги ще ми изтриете и ако продължавате ще ви дам да триете денонощно щом ви харесва, бан не ме плаши, ако искате пробвайте, ако искате попитайте вашите колеги от другия форум. Все още съм добронамерен към този форум. /засега/

Коментар

Working...
                                X