Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
    немам линк но нещо като 2-3%. и не е лощо да си изясниш какво е номинал. не може да има повече от 1 номинал
    Ето ти линк. http://www.bankofgreece.gr/Pages/en/...ldimosiou.aspx
    В примера ми само Х е номинал.
    #dagoduhatbednite

Коментар

• КАК колеги не сетихте да питате трола НРАДЕВ по какъв начин продаде 30 имота при положение, че притежава само един !? АЗ притежавам 4 на мое име и не давам акъл като него, НО той е вездесъщ смята нещо, без да е математик и финансист се бара само на теория ТОЗИ трол се опитва да каже, че България е по задлъжняла от Гърция, това реално ли ви се струва или бълнувания на болен психопат? Признава от време на време, че не си пил лекарствата, ама това нас какво ни брига? Пак си е за освидетелстване!

Коментар

• Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
        Дори да е така, в което се съмнявам, това е просто дълг, като този в Бг или помощ, обвързана с реформи и нямаща нищо общо с пазарните нива?
        тоя дълг е емитиран вече. от тук нататък е с условия.

Коментар

немам линк но нещо като 2-3%. и не е лощо да си изясниш какво е номинал. не може да има повече от 1 номинал
          Дори да е така, в което се съмнявам, това е просто дълг, като този в Бг или помощ, обвързана с реформи и нямаща нищо общо с пазарните нива?
          Пътека се прави камък по камък!

Коментар

• Първоначално изпратено от vankata23 Разгледай мнение
            Признавам - възможно е да съм в грешка. Сподели, ако имаш линк към инфо за %-тите на които гърците си пласираха последния път? *
            Само да не е номинал Х и лихва върху номинала У; като цената за номинала е Z; където Z<X. Защото тогава отиваме в излишни усложнения на нещо безкрайно просто.

Коментар

Отново да попитам - след като могат да се финансират на 2% според теб в днешно време, защо се пазарят с ЕЦБ и др..? Не смяташ ли, че просто няма мераклии?
              с безплатните лекции до тука нема време да обяснявам неща дето се учат 1ви курс в УНСС на велики инвеститори от форума.чети пресата там ще ти обяснят

Коментар

за длъжника ка се продава е без значение той си дължи все толкоз. има занчение за инвеститорите,тука си се объркал колега. ти го гледаш като инвеститор.ама стана въпрос за цена на финасирането а не за дохода на спекулантите
                Признавам - възможно е да съм в грешка. Сподели, ако имаш линк към инфо за %-тите на които гърците си пласираха последния път? *
                Само да не е номинал Х и лихва върху номинала У; като цената за номинала е Z; където Z<X. Защото тогава отиваме в излишни усложнения на нещо безкрайно просто.
                #dagoduhatbednite

Коментар

за длъжника ка се продава е без значение той си дължи все толкоз. има занчение за инвеститорите,тука си се объркал колега. ти го гледаш като инвеститор.ама стана въпрос за цена на финасирането а не за дохода на спекулантите
                  Според теб Гърция може да се финансира в днешно време на 2% за 10г. облигации на пазарен принцип?
                  Last edited by 15%; 02.06.2015, 21:26.

Коментар

• Първоначално изпратено от vankata23 Разгледай мнение
                    И сега идва въпроса - защо се продава "доста под номинал" и това не рефлектира ли върху лихвата. Ако го сметнеш - едни и същи неща са, формулирани по 2 начина.

Коментар

10% е доходността зашото се продава доста под номинал . ама лихвата е 2%
                      И сега идва въпроса - защо се продава "доста под номинал" и това не рефлектира ли върху лихвата. Ако го сметнеш - едни и същи неща са, формулирани по 2 начина.

http://www.tradingeconomics.com/bonds
                      Ето процентите.
                      Last edited by vankata23; 02.06.2015, 21:20.
                      #dagoduhatbednite

Коментар

• Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                        НЕ СИ ПРАВ КОЛЕГА, не си човек да го сечеш така ВЕЛИКИЯ ФИНАНСИСТ КОЛЕГАТА НРАДЕВ!!!
                        ТОЙ така се надяваше, че ние сме по-зле от Гърция с по-голяма задлъжнялост, като антибългарин обичаше да чува това, ама не ти го обори, не е редно , не е мъжко, не е женско, как ще спи сега колегата НРАДЕВ????????КАК ЩЕ СПИ ПРЕДИ ДА ГО АРЕСТУВАТ ЗА ВНУШЕНИЯ СРЕЩУ ОТЕЧЕСТВОТО?!
                        Аз лично бих го извадил от дружбенската му бърлога и ще го изправя срещу съда за уронване на престижа на банковата ни система, ама съм в конфликт на интереси, почти цял живот му обяснявам, че е в грешка.......
                        тебе те знаем че си по арестите. ам за баса за покупките и продажбите не каза нищо

Коментар

Най-грубо казано, според мен лихвата на БГ и Гърция за 10 г. са съответно около 3% за БГ и 10% за Гърция. То е малко по-сложно да се каже с точност, защото БГ последно пласира 12 год., а и гръцките са различни, но най-общо казано е това - над 3 пъти разлика в наша полза.
                          НЕ СИ ПРАВ КОЛЕГА, не си човек да го сечеш така ВЕЛИКИЯ ФИНАНСИСТ КОЛЕГАТА НРАДЕВ!!!
                          ТОЙ така се надяваше, че ние сме по-зле от Гърция с по-голяма задлъжнялост, като антибългарин обичаше да чува това, ама не ти го обори, не е редно , не е мъжко, не е женско, как ще спи сега колегата НРАДЕВ????????КАК ЩЕ СПИ ПРЕДИ ДА ГО АРЕСТУВАТ ЗА ВНУШЕНИЯ СРЕЩУ ОТЕЧЕСТВОТО?!
                          Аз лично бих го извадил от дружбенската му бърлога и ще го изправя срещу съда за уронване на престижа на банковата ни система, ама съм в конфликт на интереси, почти цял живот му обяснявам, че е в грешка.......

Коментар

колега ела на урок да ти обясня какво е лихва по облигация и какво е доходност. не вземам скъпо
                            Говорим за облигации отпреди 5-10г. или такива от настоящето? Защото светът не вижда мераклии за настоящи такива. Като могат да се финансират на 2% защо се правят на клоуни вече не знам колко години. Да си ги взимат от частните банки, застрахователи и др. и да за?бат преговорите с ЕЦБ, СБ и т.н.
                            Иначе си прав - имам нужда от курсове
                            Last edited by 15%; 02.06.2015, 21:16.

Коментар

Най-грубо казано, според мен лихвата на БГ и Гърция за 10 г. са съответно около 3% за БГ и 10% за Гърция. То е малко по-сложно да се каже с точност, защото БГ последно пласира 12 год., а и гръцките са различни, но най-общо казано е това - над 3 пъти разлика в наша полза.
                              колега ела на урок да ти обясня какво е лихва по облигация и какво е доходност. не вземам скъпо

Коментар

на 300 милиарда 10% е 30 милиарда баси бюджета имат гърците той целия замина за лихви.за сетен път се убеждавам че тука в форума 99% от пишещите немат и минимална финасова култура просто си уплътняват времето тук защото нямат какво да правят. то с тия инвестиции от по 1000 лева не мой да си позволят и да идат на кръчма 1 път у месеца

Коментар

Working...
                                X