Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Много си говорите тук... за влакове, перони, влакогонци, чакащи..., и т.н.
    Казах скоро на един съфорумец... - едно е тук /форума/, друго е реален пазар! За всеки влак си има пътници! Колко са пътниците - определя пазара и конюнктурата?!? Дали е добра /положителна/ или лоша /негативна/, не го определя никой пишещ тук, а "невидимата ръка"...! Ако можете - използвайте движенията..., ако не - чакайте спокойното течение...!

Коментар

• Първоначално изпратено от cupwinner Разгледай мнение

Па ти си бил скатавка отсекъде бе Левчо. Язе требеше да пуним на ракетите резервоарите с въздух под налегане.
      Голема скатка бех. Първите 5 месеца ми се е...но после забухалях и даже бех спец свръзки. ВКР и засекретени разговори. Бегах през оградата само в началото. После си излизах през парадния вход с Ладата на спеца и у Плевен директно. Цивилен в Чертога, Караджейката и так далее.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

• Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

Почти съм готов. Навит. Фиш фиш е мястото. Друго няма. И не защото съм се запалил покрай теб. Надничам натам от преди да те познавам. Даже после те питах. Тоалетната отвън е просто задължителна. Другото е една спекула така да се каже. Но това като се видим. Аз не стоя в София. Така че не ми е таргет.
        Е те това па ако стане да сме си комшии! Що виски че унищожиме а?

Коментар

Па ти си бил скатавка отсекъде бе Левчо. Язе требеше да пуним на ракетите резервоарите с въздух под налегане.
          малииииий .... ... и кюмюр да зареждаш забрави !

Коментар

• Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

Туй кога беше , през 1950та година ли ?!
            През 50 та ти може да си бил в първо отделение.

Коментар

Аз бех телефонист у Телиш. Ракетното секретно поделение. Колко линии съм пуснал с катюшката като Парцалев от Тримата от запаса. Най-яко беше как се пуска жица през железопътна линия. Оттогава влаковете и пероните са ми ясни. Е, всеки може да глътне вода, това е така.

Коментар

• Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

Пиши за поскъпването....Иначе, като извадиш сим картата от чекмеджето и я търсиш у апарата.
                Във Варна не го виждам поскъпването.....

Коментар

Аз бех телефонист у Телиш. Ракетното секретно поделение. Колко линии съм пуснал с катюшката като Парцалев от Тримата от запаса. Най-яко беше как се пуска жица през железопътна линия. Оттогава влаковете и пероните са ми ясни. Е, всеки може да глътне вода, това е така.
                  Туй кога беше , през 1950та година ли ?!

Коментар

Варна е твоя таргет Левчо или В. Търново, заеби я тая София. И ако ша е за тебе, помисли за къща с двор и барбекю и външна тоалетна.
                    Почти съм готов. Навит. Фиш фиш е мястото. Друго няма. И не защото съм се запалил покрай теб. Надничам натам от преди да те познавам. Даже после те питах. Тоалетната отвън е просто задължителна. Другото е една спекула така да се каже. Но това като се видим. Аз не стоя в София. Така че не ми е таргет.
                    Last edited by bulgarian lev; 12.11.2017, 11:46.

Коментар

Рентата ще я набия в земеделие.
                      Това добре..., ама... пазар... имаш ли...?

Коментар

• Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

...а бе лорде как се активира стар номер?
                        Пиши за поскъпването....Иначе, като извадиш сим картата от чекмеджето и я туриш у апарата.
                        Last edited by 13ADROL; 12.11.2017, 11:45.

Коментар

Не знам дали ми е в кръвта, ама 1000 новорегистрирани коли всеки месец в София, не ми е в кръвта
                          Па иди на бай Пешо на гости, виж разгледай па решавай. Ма Радомир си е златно да знаеш, особено за овчарлък си е идеално.

Коментар

Бих се срещнал с теб. Прави ми впечатление, че и двамата сме израснали емоционално в сравнение с грозните сцени преди няколко години. Ама то като поскъпват НИ защо трябва да сме гневни?
                            Звънни ми на стария номер, отново е активиран.
                            ...а бе лорде как се активира стар номер?

Коментар

• Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

Лордов..., ама земеделието и скотовъдството..., не е като с рентата...
                              Рентата ще я набия в земеделие.

Коментар

Лордиевич, още умувам как да си изкупя греховете спрямо тебе. Ама ти толкова бърбън не може да изпиеш. Ако не в Банско то поне у Бела Вода може да направиме едно черпене. От Бела Вода горе през Голо Бърдо може да направиме една разходка до Радомир. Язе бех навремето ракетчик у Радомир та ги знам поделенията там у градо и горе

Коментар

Working...
                                X