Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
    сигурен съм .провери в нета и ще се убедиш
    Гледам, но виждам различни цифри. Сподели линк или нещо достоверно.
    Пътека се прави камък по камък!

Коментар

• Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
      30 имота купил/продал като физическо лице, не като брокер!!!!!!!!

ХХАХАХАХАХА, ХОХОХО, ХИХИХИХ ХЕХЕХЕХ,ХАХАХАХАХАХАХХХХХХХХХ
      за последните години съм купил 5 и съм продал 4 само в София. ловим бас на бутилка 12 годишно.мога да докажа.
      Last edited by nradev; 02.06.2015, 20:54.

Коментар

• Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
        Ванка, всички тия неща са едни приказки. Борда го лашкат всяка година, макроикономиката е зле та зле - и затъването в кредити БЕЗ да подобри картината го отразява. Как да понесем кризата зле като бяхме в кризата преди да почне (за останалите)? КТБ мина МЕГАЗЛЕ, щом се стигна до дупка в бюджета и дефицит заради една единствена банка! Държавата не я бива в ни една област, посочи ми поне една? Политическа картина ли, я преброй колко правителства сменихме само ...
        БГ е високорискове като африканска бананова република
        Почти винаги съм сългасен с теб, но тук не мога да се съглася.
        Борда е като на коча мъдите И всеки много добре го знае.
        Макроикономиката върви добре, стабилна е. Не е икономическо чудо, ама е окей.
        За кризата - имаше ръст, не сме били в криза. Тея приказки "в криза сме" са на разните работодатели, дето са конкурентноспособни като космите задните ми части и скачат на протест за увеличение на МРЗ с 10€ hah
        Аз пък мисля, че КТБ мина много добре, на фона на размера на банката и държавните средства в нея.. Да не забравяме че Леман беше една единствена банка, пък разклати планетата за 3 години.
        А за правителствата - те се сменят навсякъде. Политиците са зле, ама са стабилни и последователни в действията си - няма големи изненади като при Орбан. Не смятам, че БГ е високорискова държава.
        Съгласен съм, че в БГ е зле, ама не чак толкова, колкото го изкарваме.
        #dagoduhatbednite

Коментар

аиде да не се обиждаме на брокер. казах купил и продал а не посредничил.на запад не ме интересува ние коментираме за тука. то там и лихвите по кредитите са 2% за първокласни длъжници ама то плащаш 8%
          30 имота купил/продал като физическо лице, не като брокер!!!!!!!!

ХХАХАХАХАХА, ХОХОХО, ХИХИХИХ ХЕХЕХЕХ,ХАХАХАХАХАХАХХХХХХХХХ

Коментар

• Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
            Сигурен ли си в това
            сигурен съм .провери в нета и ще се убедиш

Коментар

няма да влизаме в подробности само ми кажи защо държавния дълг на България е по скъп от този на Гърция
              Сигурен ли си в това
              Пътека се прави камък по камък!

Коментар

• [QUOTE=redcretin;1059822969]Ми тая сметка не е и спестовна, щом теглиш безнаказано до 3 пъти месечно от нея. Запада има достатъчно спестовни продукти - в Германия има такъв до 4,77% фиксирана годишна лихва Кого лъжеш ве мой?

това е заблуда а не лъжа. той просто не познава числата
                Last edited by nradev; 02.06.2015, 20:37.

Коментар

• Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                  Ми тая сметка не е и спестовна, щом теглиш безнаказано до 3 пъти месечно от нея. Запада има достатъчно спестовни продукти - в Германия има такъв до 4,77% фиксирана годишна лихва Кого лъжеш ве мой?
                  Такъв процент доходност дори при президента Херцог не е имало

Коментар

• Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                    Колега, защо се правиш на глупав като не си! Продал си 30 имота като брокер, ама си купил само един като физическо лице и знаеш, че лихвите по депозитите на запад са от 0,25 до 0,5% което е в пъти по-малко от доходността от наем от НИ. Това ли те яде отвътре признай?
                    аиде да не се обиждаме на брокер. казах купил и продал а не посредничил.на запад не ме интересува ние коментираме за тука. то там и лихвите по кредитите са 2% за първокласни длъжници ама ти плащаш 8%
                    Last edited by nradev; 03.06.2015, 09:01.

Коментар

• Първоначално изпратено от vankata23 Разгледай мнение
                      Риска е висок - хубаво. От къде идва тоя риск?
                      Имаме стабилен валутен борд от 17 години, макроикономическата картинка е добра, и е стабилна последните 10 години. Не понесохме кризата толкова зле, изпитанието (КТБ) отново добре мина. Държавата не е специализирана само в 1-2 облсти, достатъчно диверсифицирана е. Политическата картинка е достатъчно стабилна (в сравнение с Гърция, Унрагария и много други), социално държавата също е стабилна. Високите лихви идват от високия риск, а къде е риска в БГ?
                      Ванка, всички тия неща са едни приказки. Борда го лашкат всяка година, макроикономиката е зле та зле - и затъването в кредити БЕЗ да подобри картината го отразява. Как да понесем кризата зле като бяхме в кризата преди да почне (за останалите)? КТБ мина МЕГАЗЛЕ, щом се стигна до дупка в бюджета и дефицит заради една единствена банка! Държавата не я бива в ни една област, посочи ми поне една? Политическа картина ли, я преброй колко правителства сменихме само ...
                      БГ е високорискове като африканска бананова република

Коментар

• Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                        The interest rate for a ……(.my name ) Euro Account is 0.125% per annum

How is the Interest Rate Calculated?

Interest is calculated daily and credited 4 times a year (end of March, June, September and December). Interest on the account is canceled for the month if the customer makes more than 3 withdrawals per month

Ето ред от извадката за лихвата на мой депозит в чужда банка. Депозита е безсрочен, нямам срочни годишни депозити, но уверявам ви лихвата е нищожна. Ето така ще стане и в България съвсееем скоро. Когато преди 3 години споделих с моята лична банк офисър - беше симпатична млада дама колко е лихвата в България, 5-6 % и казах тогава, тя ахна и изумя. Попита ме да не бъркам нещо, попита всичко наред ли с тази банка. Как функционира все още. Аз и казах че дори не е една банка, а почти всички банки в България се движат така в този диапазон, тя се изуми още повече.
                        Ми тая сметка не е и спестовна, щом теглиш безнаказано до 3 пъти месечно от нея. Запада има достатъчно спестовни продукти - в Германия има такъв до 4,77% фиксирана годишна лихва Кого лъжеш ве мой?

Коментар

Явно и ти си от хората дето разбират от всичко . освен от имоти разбираш и от финанси. купил 3 имота и прочел 3 статии в пресата по финанси и вече експерт. аз съм купил и продал 30 имота ако ше си ги мерим. а за финасите не че се хваля ама пъм прочел 10 000 страници специалзирана литература. лихвите падат само в мечтите на ипотекарите. риска на държавата е голям затова и лихвите са високи. даже по заемита на държавата са по-високи от заемите на Гърция
                          Колега, защо се правиш на глупав като не си! Продал си 30 имота като брокер, ама си купил само един като физическо лице и знаеш, че лихвите по депозитите на запад са от 0,25 до 0,5% което е в пъти по-малко от доходността от наем от НИ. Това ли те яде отвътре признай?

Коментар

Имаме стабилен валутен борд от 17 години, макроикономическата картинка е добра, и е стабилна последните 10 години. Не понесохме кризата толкова зле, изпитанието (КТБ) отново добре мина. Държавата не е специализирана само в 1-2 облсти, достатъчно диверсифицирана е. Политическата картинка е достатъчно стабилна (в сравнение с Гърция, Унрагария и много други), социално държавата също е стабилна. Високите лихви идват от високия риск, а къде е риска в БГ?
                            социално кое му е добро пенсиите по 300 лева средно и пак огромна дупка в бюджета на НОИ.

Коментар

няма да влизаме в подробности само ми кажи защо държавния дълг на България е по скъп от този на Гърция

Коментар

Явно и ти си от хората дето разбират от всичко . освен от имоти разбираш и от финанси. купил 3 имота и прочел 3 статии в пресата по финанси и вече експерт. аз съм купил и продал 30 имота ако ше си ги мерим. а за финасите не че се хваля ама пъм прочел 10 000 страници специалзирана литература. лихвите падат само в мечтите на ипотекарите. риска на държавата е голям затова и лихвите са високи. даже по заемита на държавата са по-високи от заемите на Гърция
                                #dagoduhatbednite

Коментар

Working...
                                X