Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• http://m.capital.bg/biznes/finansi/2...reshta_bankite

На 21 този месец проблемът с края на рекордно ниските лихви ще се обсъжда и ще даде ясна насока за бизнеса. Имотите висят на косъм. Такива са очакванията. Но не и моите.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

• http://m.capital.bg/biznes/pazari/20..._investitorite

Нека пазарите са в час...паричните стимули полека се свиват. Но на практика са излети толкова много книги че ефекта на погъделичкване на инфлацията, този така желан стимул на икономическия растеж е неизбежна. А лихвите никой няма да вдигне до нива да спече кредитирането и да съсипе и без това крехкия резултат постигнат досега. Пътят е ясен. Повишаване на доходите и инфлация. Умерена може би. Но у нас понижение на имотите няма как да се случи специално в резултат на тези мерки.
      Последен валс ще свири на чакалнята. Перона е пълен, пари в банките има...всичко е ОК.

Коментар

• Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
        Ай,ай,ай!Как грозно са се изпокарали двама от харесваните от мен участниците в Инвестора?!Язък!
        Взе ми буквите от клавиатурата. Неутралния спрямо цените бате Пешо, но винаги здраво стъпил на земята и умния и красив перонен лъв Берти

Коментар

• Ай,ай,ай!Как грозно са се изпокарали двама от харесваните от мен участниците в Инвестора?!Язък!

Коментар

• бат Пеше,

много си активен... жената явно е платила интернета

иначе сте ми много странни с това факулте ... никой не е казвал, че факултето няма прекрасна панорама, слънце и не граничи с хубав парк ... това, което казваме е, че и най-прекрасната природа се осира, когато на нея се оставят орки без държава и без ред. Минавал съм през факултето сигурно 100 пъти в последните години и всеки път ме е яд, че държавата не ги разбута тия, но са там ФАКТ... ако някой иска да ходи да живее със съседи братчедите на киро японеца от една страна и камари боклуци от друга.. жив и здрав, но не може да се каже, че факултета е примамлива локация за покупка на имот. В блоковете в околността почти няма дом на 1 етаж в който да не е влизано поне веднъж я през прозорец я през тераса.

най се 'кефя' като седне някой дето идва в софия еднаж на 5 години и знае само да псува трафик и всичко и всички да ми разправя колко хубаво се живее във факултета или на татарлито и тн...не е важно какво е било, а е важно какво е и какво ще/може да бъде ...

когато почнеш да гледаш назад и да махаш важно с пръст едно е ясно ...изпял си си песента .. радвай се на пенция и не мисли,че света започва и завършва с тебе..

нямам претенции за нищо освен за нормална дискусия без хейтване ...

дразня ти се основно че - ковеш ИТ сектора, който плаща най-добри заплати в момента и задържа няколко хиляди читави мислещи млади хора в България ( богоизбраните кратуни от АЕЦ-а не ги броим те са краен брой и няма как да има нови 10 АЕЦ-а, че да задържат младите хора в България)

Енергетиката поне в България е държавен регулиран сектор силно инфилтриран от ДС мафията и всякакви паралели с ИТ са все едно да сравняваш мафиотска огранизация с рок група...
            Last edited by RUBLA; 14.11.2017, 19:36.
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

Коментар

• Първоначално изпратено от cupwinner Разгледай мнение

колкото ще дава ромското население тогава. Дано да са се култивирали малко
              да бе, да, това да не е рИмската махала на банско.

Коментар

• Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

Просто е, младежите си заминават с ИТ фирмите - в чужбина Процесът е необратим и вече е в ход.
                А криза на долар и евро чакай, че си нямаш работа. Левът е друга бира, както видяхме през '97а
                Пак се объркахме.Не ми се вярва младежите да хукнат по Индия Пакистан Китай Виетнам

Коментар

• Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

Преди някой писа за Факултето. От мен да знаеш, наблюдения. Щом ромите са заселили някое място, то значи е било хубаво и си е заслужавало. Ром на лошо място не отива. Не искам да коментирам ромите.. Това е цяла наука и тук не може да се получи.
                  В Плевен преди три години бяха прекъснати тел. кабели на цял квартал. За малко имаше тел.сигнал и после пак нямаше. Дълго време. Ромите на няколко пъти крадоха медните кабели. Има едно кварталче (не Буковлък където са 6000) а малка общност около Автогара север където обезкостяват до скелетиране каквото им падне. Плячката се докарва с талиги и каруци. Не мога да им ръкопляскам че са готини. Който иска да го прави.
                  Мани го оня дет тежко го дава.Факултето е много по близо до Павлово отколкото до нас ма нека си плещи глупости и да си верва.Факултето е страхотно място със страхотна гледка.И при ромите е като при нас има и свестни и готини и мърша.
                  Last edited by RUBLA; 14.11.2017, 19:25.

Коментар

• Първоначално изпратено от хамстер Разгледай мнение

за папура 3 имаш ли идея как ще вървят наемите на маломерките?
                    колкото ще дава ромското население тогава. Дано да са се култивирали малко

Коментар

• не мога да разбера каква е тази мания у пасажерите на влака да искат всички да се качат на техния влак....за чии...обикновено хората се радват, когато са сами в купето, могат да се изтегнат и да си четат спокойно вестника...че и да си събуят обувките и да си вдигнат краката на седалката.. кеф..

за какво се натискат да се натъпчат всички като животни в индийски експрес и се присмиват на тези дето чакат следващия влак??

за мен отговорите са два :
                      1. глупост...
                      2. искат да си продадат билетите по-скъпо и да слязат да чакат следващия влак....
                      3. ?

като говорим за влак да се разбира пазар на НИ, а билетите са имотите
                      Last edited by bertram; 14.11.2017, 20:16.
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

Коментар

• Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

Направено за европредседатели и любовниците им около тех. Личи от аероплан.
                        Може и от дрон... Но си абсолютно прав - това е таргет групата и собственика е добър предприемач... Ясен е коректен и не е пунта мара обявата....

Коментар

https://www.imot.bg/2e149941135211498 До 10-ина години, това ще са наемите в Дружбите, Люлините и Обелите
                          Направено за европредседатели и любовниците им около тех. Личи от аероплан.

Коментар

• Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

За тая квадрута, състояние или.. само номинал... ???
                            minimal.

Коментар

https://www.imot.bg/2e149941135211498 До 10-ина години, това ще са наемите в Дружбите, Люлините и Обелите
                              За тая квадрута, състояние или.. само номинал... ???

Коментар

за папура 3 имаш ли идея как ще вървят наемите на маломерките?

Коментар

Working...
                                X