Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

A има и други като Не лъжи и Не пожелавай дома на ближния си; не пожелавай жената на ближния си; нито нивата му; нито роба му, ни робинята му, ни вола му, ни осела му, нито някакъв негов добитък - нищо, което е на ближния ти.
    Внимавай,че и ти идваш при нас в "сектата" хахаха

Коментар

• Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

Това с шамара е отживелица. Ако двойката не гледа в една посока и не преследва основни общи цели...отпиши я. Иначе 100% верни разсъждения.
      А понякога знаеш ли как отрезнява щото има жени део не може да им затвориш устата по друг начин.Отписването е крайна мярка според мен и не бива да се прилага веднага трябва да се ползват другите опции преди това.Не става въпрос за сериозен бой просто един шамар.

Коментар

• Първоначално изпратено от cupwinner Разгледай мнение
        Навън времето се застудява, листата пожълтяват и много семейства наематели си дават сметка, че по-добре със същите пари да изплащат ипотека, отколкото да плащат наем от който парите никога няма да се върнат.
        Ще изчакаме края на тримесечието за да видим резултата. Аз бях предрекъл 15% покачване за 2018-та на продажните цени.
        Ти беше предрекъл 15%,мина пролетта, лятото, и една трета от есента... и какво се оказа, ?
        ​​​​​​Спад в сделките и ръст от 7.5%..Та поне като не мислиш, не четеш и не се интересуваш, не говори глупости.

Коментар

нема ли поне малко да си починеш? потърси адекватна медицинска помощ
          Нема здравна застроховка завалията аз му предложих вчера да му платя прегледа и лечението а за настаняване в Карлуково ше трябва и вие да помагате

Коментар

Е пооткраднал е малко кинти от работодателя му. Той сам си призаваше. Но виновни не са крадците, а богатите трупащи имот след имот.

Една от божиите заповеди “Не кради!” не се отнася за накавръка.
            A има и други като Не лъжи и Не пожелавай дома на ближния си; не пожелавай жената на ближния си; нито нивата му; нито роба му, ни робинята му, ни вола му, ни осела му, нито някакъв негов добитък - нищо, което е на ближния ти.

Коментар

• Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

Кавръче ,ако имаше малко по-добро образование и обща култура в България,индивиди като Валтер Калашников, нямаше да съществуват !
              А,ако имаше прокуратура и паравоенните им измишльотини също !
              Учудваш ме ти и такива като теб,които вярвате,че може да се осъществи подобно нещо,забравяйки,че трябва да "национализирате" от тези които създават подобни организации !!!
              Първоначално си мислех,че с тези врели-некипели искаш да ни кажеш нещо и ние не те разбираме,докато не разбрах ,че ти сериозно вярваш в подобни глупости и много се натъжих.
              Нали не мислиш ,че ти си от работническата класа ?!
              Е пооткраднал е малко кинти от работодателя му. Той сам си призаваше. Но виновни не са крадците, а богатите трупащи имот след имот.

Една от божиите заповеди “Не кради!” не се отнася за накавръка.
              Last edited by cupwinner; 06.10.2018, 12:18.

Коментар

• Навън времето се застудява, листата пожълтяват и много семейства наематели си дават сметка, че по-добре със същите пари да изплащат ипотека, отколкото да плащат наем от който парите никога няма да се върнат.
                Ще изчакаме края на тримесечието за да видим резултата. Аз бях предрекъл 15% покачване за 2018-та на продажните цени.

Коментар

• Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

Ратко се майтапи, но когато национализацията дойде и масите се надигнат, съвсем скоро, той е наясно ще се изостави маломерките. Трудните времена ше са за тези които са трупали имоти на гърба на работническата класа.
                  Кавръче ,ако имаше малко по-добро образование и обща култура в България,индивиди като Валтер Калашников, нямаше да съществуват !
                  А,ако имаше прокуратура и паравоенните им измишльотини също !
                  Учудваш ме ти и такива като теб,които вярвате,че може да се осъществи подобно нещо,забравяйки,че трябва да "национализирате" от тези които създават подобни организации !!!
                  Първоначално си мислех,че с тези врели-некипели искаш да ни кажеш нещо и ние не те разбираме,докато не разбрах ,че ти сериозно вярваш в подобни глупости и много се натъжих.
                  Нали не мислиш ,че ти си от работническата класа ?!

Коментар

...но когато национализацията дойде и масите се надигнат.
                    нема ли поне малко да си починеш? потърси адекватна медицинска помощ

Коментар

• Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

прилагам едно клише в подкрепа
                      God must have loved stupid people. He made so many of them
                      Хахаха имах един шеф навремето. Чешит. Той казваше да не се оплакваме, а да ги пазим като национално богатство, че иначе умира бизнеса

Е прав беше

Коментар

Това е добра новина. Означава, че няма работна ръка, заплатите ще се вдигат и още българи ще се завръщат. Тренда миграция навън вече е нулев, от догодина повече ще са завърналите се отколкото емигрирали. Съответно цените на имотите пак нагоре заради повишено търсене.

Коментар

• Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

Виж сега, квота глупаци и от двата пола природата създава. И тя има право на почивен ден ...
                          прилагам едно клише в подкрепа
                          God must have loved stupid people. He made so many of them
                          препоръка е

Коментар

• https://m.dnevnik.bg/bulgaria/2018/1..._no_interesut/

Коментар

Каква отживелица е ? Пак се изказвате неподготвени. Да, физическото насилие е престъпление, и то над жени и деца си е за затвора. В същоти време обаче, много жени си падат по това от време на време да има екшън, щото иначе това за тях не е любов. И в крайна сметка много жени си казват"абе какъв е тоя мъж дето един шамар го е страх да ми удари" Има го и тоя момент на женския садомазохизъм. Тук съм далеч от това да защитавам боя и насилието.
                              Виж сега, квота глупаци и от двата пола природата създава. И тя има право на почивен ден ...

Коментар

Ратко се майтапи, но когато национализацията дойде и масите се надигнат, съвсем скоро, той е наясно ще се изостави маломерките. Трудните времена ше са за тези които са трупали имоти на гърба на работническата класа.
                                ето, още не сме приложили национализацията и вече имаме вътрешни разслоения.

препоръка е

Коментар

Working...
                                X