Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• пичове, защо имам чувство, че срещата на вилата и вискитата не са се състояли?!
    някой от вас днес беше ли на празника на албена, да каже как беше?
    препоръка е

Коментар

• Лорде /с всичките ти никове/,коментирай това-http://www.investor.bg/biudjet-i-finansi/333/a/chujdite-investicii-v-bylgariia-za-pyrvoto-polugodie-se-sviha-pochti-napolovina-245041/
      "През първите шест месеца на тази година нетните постъпления от инвестиции на чуждестранни лица в недвижими имоти възлизат на 3,4 млн. евро, докато година по-рано бяха 48 млн. евро. Според изчисленията на Investor.bg това е спад от 92,9%."
      Чужденците се избиват да купуват, и то ЯКО...
      Last edited by 0; 24.08.2017, 20:44.

Коментар

• Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
        Момчета, кво става, да не би да се сринаха имотите? Щото ние днес с Купата пихме по бира-две на морския бряг и не успяхме да разберем. Кога ще става евтино, догодина ли, кога? Мойте прогнози са мрачни. Светлина не се види. И едни нови сгради разглеждах от ония дни около Американското посолство - изкупени жилищата до едно. На цени които няма да ви харесат и бихте ме обвинили в имотен популизъм.
        Берти, Дарки, дайте малко надежда на матряла, да посмята кога ще му върже на джобчето. Кредитче, ГПР, дали ще има от последното нагоре, а цени на имотята надолу?
        Интересно като брокер или инвеститор си ги разглеждал?
        Наздраве!

Коментар

• Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

Абе ти как знаеш всичко за Сф за Плевен, като живееш в странство?
          Който иска да знае и се интересува знае. Има много начини за това.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

И да обясняваш на матриала все тая, а на някой разумен само отваряш очите. Който знае и мисли напред и е готов да поеме риска той би намазал. Когато се разбере вече че някъде е добре да се инвестира това са крачки назад. Матриала иска да му е ясно всичко, но гледа другите кво правят. Абсолютно си прав - скоро ще разберат и плевенските цени какви са и за какво, щото '' има и има'' така да се каже.. Знам и следя какво се купува. Знам за колко пари би трябвало да намериш нещо святно но не можеш. Но казах отдавна - загатнах преди време нещо, не знам колко от анализаторитв са вденали.
            За квартирите си абсолютно прав. Особено за квартири наистина годни за живеене.
            Купата да се намеси, не ми се пише, прилично количество бърбън надянахме допреди час с него. Почерпи човека и му казвам още веднъж мерси, публично. И къщето му е страхотно.
            Абе ти как знаеш всичко за Сф за Плевен, като живееш в странство?

Коментар

• Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

Виж са приятел иди в имот бг и си потърси квартира в Плевен да речем в Сторгозия или Дружба.И не поставяй никакви ограничения ни по цена ни по вид строителство ни етаж.Като излязат резултатите от търсенето ще се облещиш.В цяла Сторгозия се предлагат 4 словм четири имота под наем.Същото е и в Дружба.Така че слушай Левчо какво говори и на мен не ми се вярваше ама вече втори колега живее в Ловеч и пътува до Плевен щото нема квартири.Са разправят че на мястото на събореният циментов завод щели да строят завод за авточасти за Мерцедес...Ако тръгне и строежа на Белене а то е неизбежно у Плевен ше стане мазало.То и сега не мое да караш всико е коли.Пак повтарям и аз не вярвах но нещата наистина са така.Имам една братовчедка брокерка и тя го потвърди.Казва че народа е полудял..а цените много се вдигнали.Са колегата търси да купи и разправя че за 40000 евро не мое си позволиш нищо свястно
              И да обясняваш на матриала все тая, а на някой разумен само отваряш очите. Който знае и мисли напред и е готов да поеме риска той би намазал. Когато се разбере вече че някъде е добре да се инвестира това са крачки назад. Матриала иска да му е ясно всичко, но гледа другите кво правят. Абсолютно си прав - скоро ще разберат и плевенските цени какви са и за какво, щото '' има и има'' така да се каже.. Знам и следя какво се купува. Знам за колко пари би трябвало да намериш нещо святно но не можеш. Но казах отдавна - загатнах преди време нещо, не знам колко от анализаторитв са вденали.
              За квартирите си абсолютно прав. Особено за квартири наистина годни за живеене.
              Купата да се намеси, не ми се пише, прилично количество бърбън надянахме допреди час с него. Почерпи човека и му казвам още веднъж мерси, публично. И къщето му е страхотно.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

• А бе май положението ни не е толкова зле от гледна точка покупкателната способност. Ето например да похваля строителя - https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=309il0&f1=2 .

ВТОРИ ет: Ап. 11 с мазе 2м2 - 96м2/77м2 (52м2 +тераса 25м2), източен, с цена 79 800 евро; Резервиран

Някой си е резервирал апартамент, като по графиката сбора от площта на стаите е 42.01кв.+25.42 тераса= 67,43кв. На графиката обща площ е дадена 77,83кв. Тъкмо да си помисля, че разликата от 10кв. са общите части, а то в обявата пише 96/ 77 (52+25). Т.е. с общи части 96, без общи части 77, макар че го смята 67,43. Сигурно 10кв. са стените. В математическа черна дупка съм.
                И 96квадрата да са - 831,25 евро на квадрат х 25.42 - 21 130евро или 41хил. лева.
                41 000лева за 25 квадрата плоча с ограда. Евала.
                Цена къмто реална жилищна площ без тераса - 1 900евро на квадрат/ 3 700лева

Last edited by Moesia; 24.08.2017, 16:16.

Коментар

• Първоначално изпратено от cupwinner Разгледай мнение

ама прав си, Левчо си е жив за оплакване, на тая жега на плажа да се мъчи като грешен дявол с бира и цаца. Брокерска му работа...

Иначе как е положението? Влакогонците още ли са на гарата да чакат обратния влак или вече дъвчат горчивата дъвка на примирението?

иде есен, традиционно силният сезон за покупки на имоти, май положението е затишие пред силен вятър, няма да има голямо покачване, само около 15-20% не повече. Не знам обаче как биха реагирали наематели на предизвестие за покачване с 15-20%

хайде чао засега и доскоро
                  Абе като ви / те / чета имам усещането че май не "влакогонците" ами вие / ти / имате паричен проблем ... това неспирно повтаряне до видиотяване на една и съща мантра , създаване на нови никове и разговори със себе си ...

Коментар

е сигурно си прав в очите на влакогонците за които алтернативата под моста на перловската река не е проблем

както казва уважаемия Лордиевич: "ама мола ти се, суедващио кандидат-наемател мола..."
                    А Владайската бара не е ли решение?

Коментар

Момчета, кво става, да не би да се сринаха имотите? Щото ние днес с Купата пихме по бира-две на морския бряг и не успяхме да разберем. Кога ще става евтино, догодина ли, кога? Мойте прогнози са мрачни. Светлина не се види. И едни нови сгради разглеждах от ония дни около Американското посолство - изкупени жилищата до едно. На цени които няма да ви харесат и бихте ме обвинили в имотен популизъм.
                      Берти, Дарки, дайте малко надежда на матряла, да посмята кога ще му върже на джобчето. Кредитче, ГПР, дали ще има от последното нагоре, а цени на имотята надолу?
                      Левчо ти имаш ли представа някаква какво се случва в Плевен?Наистина ли не мое и намериш квартира??/!!!!

Коментар

• Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

Съвсем си я закъсал щом и по време на отпуската нема мира...паралиите почиват и не им дреме , па вие не мирясвате гладни брокерчета ...
                        Виж са приятел иди в имот бг и си потърси квартира в Плевен да речем в Сторгозия или Дружба.И не поставяй никакви ограничения ни по цена ни по вид строителство ни етаж.Като излязат резултатите от търсенето ще се облещиш.В цяла Сторгозия се предлагат 4 словм четири имота под наем.Същото е и в Дружба.Така че слушай Левчо какво говори и на мен не ми се вярваше ама вече втори колега живее в Ловеч и пътува до Плевен щото нема квартири.Са разправят че на мястото на събореният циментов завод щели да строят завод за авточасти за Мерцедес...Ако тръгне и строежа на Белене а то е неизбежно у Плевен ше стане мазало.То и сега не мое да караш всико е коли.Пак повтарям и аз не вярвах но нещата наистина са така.Имам една братовчедка брокерка и тя го потвърди.Казва че народа е полудял..а цените много се вдигнали.Са колегата търси да купи и разправя че за 40000 евро не мое си позволиш нищо свястно

Коментар

Грешиш, Майна. Аз съм вечно в отпуска. Така съм си постлал. А иначе, само питах.
                          Лесна е твойта Левчооо, а аз се мъча на тия жеги да бутам косачката.

Коментар

• Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

хахах биха се изнесли и ще останеш без наематели
                            е сигурно си прав в очите на влакогонците за които алтернативата под моста на перловската река не е проблем

както казва уважаемия Лордиевич: "ама мола ти се, суедващио кандидат-наемател мола..."
                            Last edited by cupwinner; 24.08.2017, 07:38.

Коментар

ама прав си, Левчо си е жив за оплакване, на тая жега на плажа да се мъчи като грешен дявол с бира и цаца. Брокерска му работа...

Иначе как е положението? Влакогонците още ли са на гарата да чакат обратния влак или вече дъвчат горчивата дъвка на примирението?

иде есен, традиционно силният сезон за покупки на имоти, май положението е затишие пред силен вятър, няма да има голямо покачване, само около 15-20% не повече. Не знам обаче как биха реагирали наематели на предизвестие за покачване с 15-20%

хахах биха се изнесли и ще останеш без наематели

Коментар

• Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

Съвсем си я закъсал щом и по време на отпуската нема мира...паралиите почиват и не им дреме , па вие не мирясвате гладни брокерчета ...

Коментар

Working...
                                X