Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• „Брекзит ще окаже влияние и върху пазара на недвижими имоти у нас.

Според Йордан Петров от Управителния съвет на Националното сдружение за недвижими имоти, логично е сътресение като Брекзит да се отрази на пазара на недвижими имоти, подобно на световната финансова криза, когато нивата на продажбите са паднали с 30-40 процента.

Разместване на пазара неминуемо ще има и то ще окаже негативно влияние върху пазара на недвижими имоти в България, прогнозира Петров с уговорката, че не могат да се очертаят точните параметри на промяната.“

https://news.bg/finance/kak-britansk...imi-imoti.html
    Last edited by darkside; 30.06.2016, 07:53.
    Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

Коментар

• Имотите Поскъпват , Отчаяние и Злоба вземат връх

.
      .
      така ще е до 2029 год..

който не купува сега...Наесен ще е още по-скъпо...и никакви политически катаклизми няма да свалят цените...Поскъпването Продължава

текуща цена за София..865.22 евро/кв

Алчността си каза Думата ..http://www.imoti.net/prices
      .
      .
      .

Коментар

• Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
        Много ли ще боли или ще е едно 10 - 20%.
        Коптор знаем какво е, но би ли обяснил кое не е. Площ, сграда, локация, кое не е, не може всичко в Бг да е коптор. Дай критерии на човек който ги вижда нещата.
        Бъди така добър.
        Питаш за срива на цените? Много ще боли.....повече от хемороидите..ти знаеш как е.......знаеш какво е коптор, живееш в него. Това, което даваш под наем е по-голям коптор.....а човекът, който ти е дал 800 е. наем е кръгъл идиот или перфектен мошеник....или най-вероятно е плод на болното ти въображение......
        Който продава в OLX стария си моно блок, вместо да го хвърли в кофата, е герой на Дикенс..
        Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

Коментар

• Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
          не те разбрах
          няма нищо, не е нещо важно
          препоръка е

Коментар

• Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
            радев, виждам, че временно играеш в отбора на лордовете фаянсаджии.
            благородно дело.
            откак му орязаха никовете много неравни станаха силите у форумо
            а загубим ли ляляджията, скука ще е тук ужасна
            не те разбрах

Коментар

• гледам стефи е направила "дует" с другия ник....голямо пригласяне, голямо чудо....опасявам се, че цените ще тръгнат надолу скоро
              препоръка е

Коментар

• Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение
                Я не ми се прави на ощипана! ...Кой ти се обяснява.....минало ти е времето....
                Един път написах, че ми е голяма тоягата и взеха да ми пишат странни неща!...Не лекувам хемороиди, бе хора! .....Харесвам дами!..И не купувам коптори, само ги оценявам.....евтино!
                Егати сбъркания свят......хайде, трийте ме! ..1,5 млн. влизания има в темата, стига толкова...Тренда ще е Down оттук нататък, ако ще да си съдерете задниците. Това е положението, срещу икономически и геополитически фактори не може да се върви, спекулата е временна, с молитви и статии става, но за кратко, който облажил, облажил.....
                Напиши поне ако не е тайна с колко ще е дауна да сме готови. Психически. Много ли ще боли или ще е едно 10 - 20%.
                Коптор знаем какво е, но би ли обяснил кое не е. Площ, сграда, локация, кое не е, не може всичко в Бг да е коптор. Дай критерии на човек който ги вижда нещата.
                Бъди така добър.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

• Първоначално изпратено от skeptika Разгледай мнение
                  [B][B][B][I][I]казах ти , че те Игнорирам ..а ти се обясняваш ...защо ??
                  никога не се обяснявай...
                  .
                  Я не ми се прави на ощипана! ...Кой ти се обяснява.....минало ти е времето....
                  И не купувам коптори, само ги оценявам.....евтино!
                  1,5 млн. влизания има в темата, стига толкова...Тренда ще е Down оттук нататък, ако ще да си съдерете задниците. Това е положението, срещу икономически и геополитически фактори не може да се върви, спекулата е временна, с молитви и статии става, но за кратко, който облажил, облажил.....
                  Last edited by darkside; 30.06.2016, 07:48.

Коментар

• казах ти , че те Игнорирам ..а ти се обясняваш ...защо ??

Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение
                    Единствената ми допирна точка с теб е музиката. Имам голяма колекция оригинални и записани дискове, плеър сони есприт с лампов DAC и преамплифаер, лампов усилвател2Х12,5Wс линеен звук (специални кондензатори, позлатени проводници и букси) и двулентови боксове „Бенг и Олуфсен“ с говорители „Динаудио“. Наясно съм със саунда, искам да кажа, но всичко, което изброих може да не ти говори нищо.....както е и с имотите!
                    никога не се обяснявай...

ако си прав...никой няма да ти го признае (VII смъртен грях)

ако грешиш..никой няма да ти го прости
                    .......
                    имотите са си имоти - това не е повод за конфликт м-у непознати...просто различни гледни точки

колкото до музиката..чудесно е , че имаме сходен вкус ..може да се окаже ,че не само музиката е обединяваща...
                    .
                    .
                    .

Коментар

.
                      .
                      за мен е удоволствие.......надявам се , че и за нашите неразбиращи и неинформирани друзя.... също

слушаше ми се класика...+ 30 Олд....и попадам на Status Quo ...https://www.youtube.com/watch?v=v6qMD1lIWT0
                      Единствената ми допирна точка с теб е музиката. Имам голяма колекция оригинални и записани дискове, плеър сони есприт с лампов DAC и преамплифаер, лампов усилвател2Х12,5Wс линеен звук (специални кондензатори, позлатени проводници и букси) и двулентови боксове „Бенг и Олуфсен“ с говорители „Динаудио“. Наясно съм със саунда, искам да кажа, но всичко, което изброих може да не ти говори нищо.....както е и с имотите!
                      ...........
                      ПП Всичко това съм купил на цената на коптор 100кв.м. по моята ценова листа......

Коментар

• ти го линкваш отвън....или през прокси..или ..........абе ще го намериш

Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                        За мен също е удоволствие!
                        С това паче се уволних навремето от армията...празнувах в Караджейката, Чертога. А Максим Горанов беше по това време DJ в Караджейката и Среброструй. Въртеше парчето нон-стоп.
                        Тук на линка ми излезе нот авейлабъл. Видеото. Но ще го намеря другаде.
                        in the army now e песента ....

когато я завъртяха ..било е вероятно през 1987 ...тъкмо бяха вкарали един голям Betamax в "Дружба" ...

беше ОК
                        .
                        .
                        .

Коментар

.
                          .
                          за мен е удоволствие.......надявам се , че и за нашите неразбиращи и неинформирани друзя.... също

слушаше ми се класика...+ 30 Олд....и попадам на Status Quo ...https://www.youtube.com/watch?v=v6qMD1lIWT0
                          За мен също е удоволствие!
                          С това парче се уволних навремето от армията...празнувах в Караджейката, Чертога. А Максим Горанов беше по това време DJ в Караджейката и Среброструй. Въртеше парчето нон-стоп.
                          Тук на линка ми излезе нот авейлабъл. Видеото. Но ще го намеря другаде.

Коментар

• Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                            Дарки не знам дали осъзнаваш поведението си?Но собственика на коптор няма да ти продаде коптора си на исканата от теб цена.И ми е непонятно защо спориш с лорда.
                            Ти как мислиш. Осъзнавам ли какво пиша?
                            Не знаех, че споря с лорда.....а такива коптори не бих купувал и за 1 еуро (поне 80% от предлаганите са такива), но има едни фондове, които търпеливо чакат деня си......нали знаеш?

Коментар

• няма за какво , дагее

Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                              Thank,s a lot....за Toto и Вoney'М
                              .
                              .

.
                              .
                              .

Коментар

запази "Линията на поведение" ...https://www.youtube.com/watch?v=csvMrjvl__8
                                Thank,s a lot....за Toto и Вoney'М

Коментар

Working...
                                X