Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

глупчо, идея нямаш колко си далеч
    От кое, от самонадеяното пуйче дето се не е оперило още ли или от имотите ти? Поясни, моля!
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

• Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

То ти ще повярваш, къде ще идеш, та той ли?
      глупчо, идея нямаш колко си далеч
      препоръка е

Коментар

Такаааа лии? много сте отвъртени това една субфракция гъзета.
        ...ъм...какво всъщност искаше да кажеш..?...?...?
        препоръка е

Коментар

• току-шо ме осени жестоко прозрение, хвълтрлящо светлина върху смисъла на живота и други бля, бля....бля....бл...я...бля бля
          колкото повече се приемаш за някакъв инвеститор и колкото повече матрЯли и умни сентенции си чел.....
          толкова по-тежко преживяваш предизвестието за вдигане на наема
          Last edited by ratten; 17.01.2018, 22:45.
          препоръка е

Коментар

• Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
            Смятай-приходи от наемите,минус разходи за данъщи,ремонт,празни месеци,данък върху наема.Повечето покупки са със заеми.Тоест цената е обявената + лихвата по заема.Не остават много като печалба
            Смятал съм и доста други фактори като например обезценка на сградата с годините /не е еднакво сграда от 30-та година и нова при еднакво друго / или че данъчното бреме ще се вдигне в пъти в бъдещето и т.н. Положението не е цветущо. Но къде е ? Смятал съм и индексите на борсите за 100 години назад. За твое инфо не са по-добре. Добре че беше баба ми да ме светне. Това че сега си 'уцелил' няколко добри години и акции в дългосрочен план много други не са уцелили. Нали го разбираш това ? Задавал ли си си въпроса защо една частна компания става публична, а не си остане закрита с много евтини кредити /парите от дълго време са без пари/ и набере нужните средства чрез тях ? Коя банка ще ти даде заем за търговия с акции и какъв би бил залога ако някоя ти даде? Ако беше лесно и гарантирано печелившо Кавръков отива тегли заем на 3% и почва да изкарва по 10% от инвестициите си всяка година...След някоя ще купи и банката а не само апартамента който желае. Въпроса е дали всяка година средният инвеститор изкарва по 10% ? Или една си +10, после +20, после минус 20. Не за вас щото сте спецове и няма как да сте на минус, а за обикновеното момче от село като мен как е ?

Коментар

объркал си последователността на действията във времето.
              Такаааа лии? много сте отвъртени това една субфракция гъзета.

Коментар

, той може и да ти повярва ...
                То ти ще повярваш, къде ще идеш, та той ли?

Коментар

Смятай-приходи от наемите,минус разходи за данъщи,ремонт,празни месеци,данък върху наема.Повечето покупки са със заеми.Тоест цената е обявената + лихвата по заема.Не остават много като печалба
                  Викаш... дивидента от картона е по-сигурно от гореизброените кахъри...?!
                  Last edited by maverik; 17.01.2018, 23:37.

Коментар

Какво...купувам още три гаража и сядам да броя стотинките
                    объркал си последователността на действията във времето.
                    препоръка е

Коментар

Ти пишеш във всяка тема-хайде напиши какви са ти инвестициите, за да не връткаш после-'Нали ви казах !"
                      Луд ли си, бре?! Похвалника и бог не го търпи!

Коментар

Точно така. Виждам в теб себе си. И за добавянето към капитала и за последното ти изречение. Аз защо се набих мислиш на гараж на над 1500 евро квадрата завчера дето се вика. Тука може да се плескат по челата колкото си искат.
                        , той може и да ти повярва ...
                        препоръка е

Коментар

• Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

Ама доходност си носи..., за разлика от картоните на бЪфЪбЪ-ту...
                          Ти пишеш във всяка тема-хайде напиши какви са ти инвестициите, за да не връткаш после-'Нали ви казах !"

Коментар

• Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

Всяка инвестиция има предимства и недостатъци. Всеки си мисли че е прав с другият не особено ''умен''. А според мен крайният резултат от всяка инвестиция е еднакъв в зависимост от това колко бързо се качиш на правилният влак и кога слезеш от него когато започне да се претоварва с пътници. Ето колегата вчера писа , че е направил дабъл от коптор в Люлин за 3 години. Не е зле...Само биткойна е без недостатъци и ще стане скоро милион. Милион нищо :-). Но тези които са слезнали от неговият влак вече може и да са направили милион нещо. Погледнато в дългосрочен план имотите не са по-зле от другите неща нали ?
                            https://www.investor.bg/drugi/338/a/...godini-253241/

Коментар

• Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение

И като се разболее детето му, да кара по разбитите междуселски пътища 150 км до единствената незакрита болница, в града с единствената денонощна аптека. Зимата да няма ток, лятото - вода. Да си пази черешата с пушка, понеже все повече хора не правят разлика между чуждото и своето. И т.н. Обаче ще има интернет на нещата, който ще му позволява да си включи бойлера секунда преди селския рейс да го окаля с вода от локвата.
                              Успех.
                              , точно е така, но житейския опит трябва всеки да си го добие сам. инак не вярва.
                              препоръка е

Коментар

• Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

е това за ниската финансова култура е всеизвестно. само ниско културните още не са разбрали. нито ликвидност нито диверсификация има тая инвестиция
                                Ама доходност си носи..., за разлика от картоните на бЪфЪбЪ-ту...

Коментар

Working...
                                X