Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
    ето как вървят по офертна цена къщите в Радомир.

http://www.imoti.net/kashta-pernik-o...no2732724.html

Ама че жалка работа. За да получиш контактите на агенцията продавач, трябва да пратиш SMS за 2.40 лв.
    Тия с имоти ли се занимават или са секстелефон. Сигурно ако звънна в агенцията ще ми вдигне брокерка дето диша тежко и иска да й говоря мръсотии.

Коментар

• Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение
      Ще ти кажа една притча: Един седнал с гол задник върху кактус. Всички наоколо се учудили... Той ги погледнал и казал:
      – Само аз си знам....за момента това беше най-доброто, което можех да направя.....

Та има го и тоя момент при някои хора. Тавана на цените при старото строителство и новото на подпаркетно е преминат, за да има пазар. Луксозните имоти никога не са били обект на обсъждане от мен, те са „другия пазар“, там нещата си вървят и винаги ще вървят. В тая къща в Радомир би живял човек с много занижен критерий за живот. Цената и няма да я коментирам......за имот на къра е умопомрачителна.....
      То хубаво да държат ниво цените, но поне да има някакво качество. Реално. Такова почти няма или много трудно може да се намери. Така хем цените високи, хем ако вземеш кредит, за да го изплатиш, ще се е срутило преди да можеш да върнеш парите на банката

Коментар

• Графе , ти почивай Спокойно , Поевтиняването на имотите е в Историята

.
        .
        Имотите Поскъпват и без теб . ,

макар че някои Закъснели Купувачи се Опитват да ги понижават с Празни приказки

макар че нищо не им пречи да изчакат до 2029 год , до следващото Поевтиняване
        .
        .
        .

Коментар

В кой хотел си? Бил съм в половината хотели там, това ми е любимото място!

Или си на квартира, като се има предвид колко си скръндзав...лорде?
          Не очаквам отговор.... и наистина смятам, че това беше тавана на цените. Оттук нататък - плато и „надоле, надоле слезни“ по Смирненски..... А като приемем еврото, защото точно така тълкувам думите на Боко за „неприемането сега“, шокът в държавата ще е достатъчно голям, че някой да мисли за тухли/панели......
          на хотел 1 звезда е .горе -долу като на квартира. ако искаш приличен хотел в БГ ,требе да вземеш поне 4 звезди

Коментар

• Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
            Повечето от хората нямат идея какво са пазарите и как действат:

http://investmentwatchblog.com/the-a...all-every-day/

Примера не е за имоти, но принципът е същия. Цената е тази която някой е готов да плати.
            дребния инвеститор знае цената на актива ,но не и неговата стойност.

Коментар

• Първоначално изпратено от Babbitt Разгледай мнение
              Л@зур. Тавана беше през 2008г. Сега пълзим по стената на нивото на контактите. До новия таван има много време.
              Тука те хванахме,че си Лорда. хотела е на МВР. С 1 звезда

Коментар

• ако хората нямаха Надежди...нямаше да има Пазари.....

Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                Надеждата крепи човека, но тя никога за нищо не е отговорна.“ - М.Норбеков

Такава надежда е пасивна надежда. Не бива да превръщаме надеждата в илюзия.
                Тя не води до никъде, освен до следващо разочарование. Това е неприемане, отказ да се видят нещата каквито са, бягство от реалността.
                нямаше да има нито Религии , Партии , Приятелски кръгове по интереси...всичко щеше да е "Градът на слънцето" на Кампанела

лошото е , че Историята винаги се Повтаря за късопаметните ....в нашия случай.с Имотите ....ще се повтори през 2029 год
                .
                .
                .

Коментар

• „Надеждата крепи човека, но тя никога за нищо не е отговорна.“ - М.Норбеков

Такава надежда е пасивна надежда. Не бива да превръщаме надеждата в илюзия.
                  Тя не води до никъде, освен до следващо разочарование. Това е неприемане, отказ да се видят нещата каквито са, бягство от реалността.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

• какво е пазара и как действа

Първоначално изпратено от skeptika Разгледай мнение
                    Първа Истина , Сентимент Тук : http://www.investor.bg/polls/view/606/

Втора Истина , Бенчмарк , Тук :..http://www.imoti.net/prices

Трета Истина..Фундамент , Тук : http://www.investor.bg/bylgariia/451...pazara-219970/

няма как да съм брокер....ако ви познавам постъпките.......аз съм "Скептик" ..като Този , от http://nauka.offnews.bg/news/Skeptik...a-da-r_42.html

никаква атака не пробвам..Не е нужно....такива като теб се "самоАтакуват"...http://www.e-training.bg/bgr/zashho-...nipulirat-sami

.......
                    ако Не Купиш..Ще Изгубиш много пари , всичко е Психология...без Числа , Формули и таблици...."олекотените" винаги губят"

щом си в Русия....гори ли торфа в подмосковието вече...всяка година през юли стават пожарите там..и не се диша
                    Повечето от хората нямат идея какво са пазарите и как действат:

http://investmentwatchblog.com/the-a...all-every-day/

Примера не е за имоти, но принципът е същия. Цената е тази която някой е готов да плати.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

• Имотите Поскъпват

Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение
                      Каква е тая лицемерна загриженост?!

Пробваш нов вид атака ли?
                      ....
                      Преди време ти предложих да продадеш нещо с комисион ХХ ХХХ. Ти не прие.......е, продаде се, с 350 000 надолу, но се продаде.

но ти със сигурност не си брокер.

Ето, като си спомних за тия 350К, пак се изнервих ....та як ръст викаш......

Първа Истина , Сентимент Тук : http://www.investor.bg/polls/view/606/

Втора Истина , Бенчмарк , Тук :..http://www.imoti.net/prices

Трета Истина..Фундамент , Тук : http://www.investor.bg/bylgariia/451...pazara-219970/

няма как да съм брокер....ако ви познавам постъпките.......аз съм "Скептик" ..като Този , от http://nauka.offnews.bg/news/Skeptik...a-da-r_42.html

никаква атака не пробвам..Не е нужно....такива като теб се "самоАтакуват"...http://www.e-training.bg/bgr/zashho-...nipulirat-sami

.......
                      ако Не Купиш..Ще Изгубиш много пари , всичко е Психология...без Числа , Формули и таблици...."олекотените" винаги губят"

щом си в Русия....гори ли торфа в подмосковието вече...всяка година през юли стават пожарите там..и не се диша
                      .
                      .
                      .

Коментар

• Пожелавам успех на всички тук! Тренирайте за мускули, един мъж не треа да е тюфлек, яжте и пийте хубави неща, чукайте готини дами и наблюдавайте цирка. Може и да участвате в него !
                        Не четете/не вземайте за чиста монета/ поръчкови статии, никой не пише безплатно,....и винаги с голяма цел, която е пари и само пари. И умната......наблюдавайте реалния свят около вас, говорете с колеги/познати от цяла бг, съпоставяйте/сравнявайте инфото с „официалната“ версия.....имате глави, мислете. Иначе такива като скептика/лева ще ви „страхуват“!
                        Last edited by darkside; 02.07.2016, 11:34.
                        Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

Коментар

• до психоанал(и)тика:

Първоначално изпратено от skeptika Разгледай мнение
                          .
                          .
                          .
                          Инвестор винаги "дава Повече " ..
                          Събраните данъци от сделки с имоти в София потвърждават ръста на пазара

Зам Кметът Барбалов , за БТА :

Столична община е изпълнила финансовия си план на 50% към края на май.
                          Това съобщава в интервю за БТА зам.-кметът по финансите Дончо Барбалов.

За сравнение, през миналата година изпълнението на финансовия план на общината за
                          първите пет месеца на годината е било 45%
                          .
                          ..............
                          миналата година по това време - 45 % (молива е играл)
                          тази година за Същото време .- 50 % (молива е играл здраво)
                          ..........

даже ИмотоСкептикоПонижителите трябва да узреят...при ръст на приходите..за един и същ Период ....Повече Сделки , повече бебета, повече цигански сватби, по-Високи Цени на Кондомите.........

и по-високи стойности на Кръвното налягане и на СкептикоОчаянието
                          Нали ти казваш какво да правим? Хайде, казвай....ето тук вече си казал и аз съм ти отговорил:
                          Първоначално изпратено от skeptika
                          ще си докараш някоя Беля на главата....
                          това ми е работата.....и повярвай , Опасни са последствията...аз страдам от същото психично разстройство....объркан съм, често забравям имена, накъде съм тръгнал....
                          излез на въздух ,зарежи го този форум..тук ти се вдига кръвното , Сугестираш се..

изпускаш се , а не си струва.....абсолютно сериозен съм.......и добронамерен
                          Каква е тая лицемерна загриженост?! Пробваш нов вид атака ли? Не използвам само метафори....използвам смартфон, безкраен интернет, безкрайни разговори....на чист въздух съм....... в Русия съм......
                          Преди време ти предложих да продадеш нещо с комисион ХХ ХХХ. Ти не прие.......е, продаде се, с 350 000 надолу, но се продаде. Но ти със сигурност не си брокер. Ето, като си спомних за тия 350К, пак се изнервих ....та як ръст викаш......
                          Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

Коментар

• Събраните данъци от сделки с имоти в София потвърждават ръста на пазара

.
                            .
                            .
                            Инвестор винаги "дава Повече " ..
                            Събраните данъци от сделки с имоти в София потвърждават ръста на пазара

Зам Кметът Барбалов , за БТА :

Столична община е изпълнила финансовия си план на 50% към края на май.
                            Това съобщава в интервю за БТА зам.-кметът по финансите Дончо Барбалов.

За сравнение, през миналата година изпълнението на финансовия план на общината за
                            първите пет месеца на годината е било 45%
                            .
                            ..............
                            миналата година по това време - 45 %
                            тази година за Същото време .- 50 %
                            ..........

даже ИмотоСкептикоПонижителите трябва да узреят...при ръст на приходите..за един и същ Период ....Повече Сделки , по-Високи Цени.........

и по-високи стойности на Кръвното налягане и на Очаянието
                            .
                            .
                            .

Коментар

• Първоначално изпратено от Babbitt Разгледай мнение
                              Л@зур. Тавана беше през 2008г. Сега пълзим по стената на нивото на контактите. До новия таван има много време.
                              Броя сделки ще покаже тавана. Другото е огледи и цъкане с език.

Коментар

В кой хотел си? Бил съм в половината хотели там, това ми е любимото място!

Или си на квартира, като се има предвид колко си скръндзав...лорде?
                                Не очаквам отговор.... и наистина смятам, че това беше тавана на цените. Оттук нататък - плато и „надоле, надоле слезни“ по Смирненски..... А като приемем еврото, защото точно така тълкувам думите на Боко за „неприемането сега“, шокът в държавата ще е достатъчно голям, че някой да мисли за тухли/панели......

Коментар

Working...
                                X