Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Коментар

• Такъв си е матряла драги ми Дарки,

Вари го, печи го, все тая. За матряла да живве в Ж.К. си е върха на сладоледа. Но може би и така трябва да бъде, няма как всеки да живее в къща с двор, все пак и плебс си трябва. Иначе кой ще купува копторите, ако не плебса?

ето горе-долу така може да се покаже нагледно положението

https://img.pandawhale.com/post-2876...down-kPR3.jpeg

тия които живеят в полите на Витоша сме на върха, плебса е отдолу и така до Ботунец.

Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение
      Само много ограничен човек, не помирисвал бизнес и непознаващ собствената си потъваща икономически държава и невиждащ геополитическото цунами, което се задава, може да бърбори като тъпак целодневно за поскъпването на некачествените вмирисани бърлоги в гетата наречени „жилищни комплекси“.
      Пазари се раздвижват с реален ръст на икономиката/доходите, а не с празни приказки и цървулски надежди......а тоя покрив на гараж е направо без пари.....
      Last edited by dragorad; 04.09.2015, 18:46.

Коментар

• Само много ограничен човек, не помирисвал бизнес и непознаващ собствената си потъваща икономически държава и невиждащ геополитическото цунами, което се задава, може да бърбори като тъпак целодневно за поскъпването на некачествените вмирисани бърлоги в гетата наречени „жилищни комплекси“.
        Пазари се раздвижват с реален ръст на икономиката/доходите, а не с празни приказки и цървулски надежди......а тоя покрив на гараж е направо без пари.....
        Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

Коментар

• Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
          хаха,

благодаря за предложението, много мило.

то сигурно и ти забиваш по някоя кака в чужбина, като имаш настроение и малко парички.
          ее чак в чужбина не, пък и нямам пари за платена любов, но имам една колежка тук във 2-ро районно с която се забавляваме от време на време.

Коментар

• re

Първоначално изпратено от dragorad Разгледай мнение
            амии не, че не се разбираме, но разбрах, че по време на ученически екскурзии, доста нейни колеги учители са и се израдвали. Така, че ако ти е интересно, звънни и сигурен съм, че и на тебе ще ти излезе късмета.
            хаха,

благодаря за предложението, много мило.

то сигурно и ти забиваш по някоя кака в чужбина, като имаш настроение и малко парички.

Коментар

• Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
              Относно твой предишен пост Dragorad,

защо викаш, че жена ти е лека жена. Не се разбирате с нея ли?
              амии не, че не се разбираме, но разбрах, че по време на ученически екскурзии, доста нейни колеги учители са и се израдвали. Така, че ако ти е интересно, звънни и сигурен съм, че и на тебе ще ти излезе късмета.
              Last edited by dragorad; 04.09.2015, 14:52.

Коментар

• re

Относно твой предишен пост Dragorad,

защо викаш, че жена ти е лека жена. Не се разбирате с нея ли?

Коментар

• Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                  Един приятел иска да си прави покрив на един гараж покрит с ламарина и това само струва 5-6 хиляди лева !! Имаш ли представа кое колко струва дори като себестойност - 100 евро е покрива на квадрат.Или просто си мечтаем за гаражи за по два лева парчето или за по две вафли.
                  Тая цена е добра - ако покрива е настлан със слънчеви панели

Коментар

• Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                    Да тука във форума има и безплатни дори има такива дето ти дават пари за да ги отървеш от гадния коптор.Но в реалността само кашониерата е безплатна
                    И това ще стане, в Румъния ги почнаха вече с данъците

Коментар

• "Упражнителите" продължават да "Понижават" имотите

Първоначално изпратено от Людени Разгледай мнение
                      КогИ кЕ скАпне, имотЕто ? КаЖувайте ??
                      не ги бъзикай , Вече налапаха "горчивата дъвка" , Поскъпването е Факт , но понижителите Не се отказват , дерзать надо
                      дори не им прави впечатление ,че все по-малко се пише за Поскъпване...който трябваше да разбере- Вече е Разбрал!

оттук нататък Пазарът продължава в руслото си , никой няма стремеж да убеждава "Затраточниците" в нищо..те ще се убедят Последни

Пазар без "Знаещи и Уверени" в Старата посока Няма , Някой трябва да Изгуби..

какво би станало , ако всички Знаят ???
                      като в Тотото...ако всички печелят - Тотото фалира

а Цените на Имотите Пътуват Нагоре..http://www.imoti.net/prices
                      Last edited by skeptika; 04.09.2015, 08:57.
                      .
                      .
                      .

Коментар

• Аз това което пиша мога и да го докажа. Мога да пстна договора за покупко-продажба ако те интересува, но не вярвам да разбереш и бъкел от нидерландски.

Злоба ли е или завист е това което усещам от твоите напъни? Да аз давам на хората да водят колко струва м2 в нормалния свят за да си направят добре сметката колко би трябвало да дадат за м2 в кенефистан.

Първоначално изпратено от Сините камъни Разгледай мнение
                        Ами като си сключил договор за наем, не помниш ли сумата!
                        Даваш задачки с непълни данни.

Ай стига експерименти, бе риълчета!
                        Какво,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,........... провокирате народа да купува и продава?

Стииииига, напъни, стига лъжи!

Та 149 лв/кв си е баш подарък според брокерските разбирания.

Една малка подробност: човека от когото купих гаража, беше платил на строителя 14000 евро на зелено за за него /имам го дори на документи/, като към гаража има отделно собствено паркомясто пред него. Значи идвали са разни сривльовци да ми предлагат по 550 еврака за кв, но аз за по-малко от 5000 не го давам. My precious.

================================================== ==========
                        продавам гараж 35м2 /с общите части/ на партер, с готова баня и тоалетна, пода на гаража е с теракот, с автоматична врата с дистанционно, може да се преустрои на ателие, магазинче, офис, кабинет, дву-тристаен апартамент, на топ локация до бъдеща спирка на метрото. Искам 5000 евро на м2.
                        наблизо има магазини, спирки на трамвай5, тролей и автобус 111, пазар, училище, РУ на МВР, болница, съд, гробища, автокъщи, автоморга, автосервиз, автомивка, бензиностанция и тн... супер инвестиция!!! Само за частни лица.

Коментар

• Първоначално изпратено от dragorad Разгледай мнение
                          наблизо има магазини, спирки на трамвай5, тролей и автобус 111, пазар, училище, РУ на МВР, болница, съд, гробища, автокъщи, автоморга, автосервиз, автомивка, бензиностанция и тн... супер инвестиция!!! Само за частни лица.
                          .................................................. ...................

Пропуснал си Пси Хи Хи Атрич Ното!

Коментар

Въпрос към бъдещите инвеститори: закупих бизнес сграда с хале в Нидерландия, цената излиза към 400 евро за м2. Сградата вече е в процес на строеж и към началото на декември очаквам да ми дадат ключовете. Сградата закупих със собственост върху земята.

Та въпроса ми е: Вие ако можехте да изберете между подобна инвестиция и между инвестиция в кенефистан, кое бихте избрали? В случая цената сравнима ли е с цените в кенефистан? Каква доходност предполагате че ще ми носи сградата? /вече имам сключен договор за наем/

Ами като си сключил договор за наем, не помниш ли сумата!
                            Даваш задачки с непълни данни.

Ай стига експерименти, бе риълчета!
                            Какво,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,........... провокирате народа да купува и продава?

Стииииига, напъни, стига лъжи!

Коментар

Въпрос към бъдещите инвеститори: закупих бизнес сграда с хале в Нидерландия, цената излиза към 400 евро за м2. Сградата вече е в процес на строеж и към началото на декември очаквам да ми дадат ключовете. Сградата закупих със собственост върху земята.

Та въпроса ми е: Вие ако можехте да изберете между подобна инвестиция и между инвестиция в кенефистан, кое бихте избрали? В случая цената сравнима ли е с цените в кенефистан? Каква доходност предполагате че ще ми носи сградата? /вече имам сключен договор за наем/
                              Закупил със собственост върху земята, ама кеш ли или с кредит!

Щото ако е кредит, нищо не си закупил!
                              Ключ може и да ти дадат, както дават, така и вземат,.... наториалният акт е важен!
                              т
                              Та след колко години ще имаш такъв не разбрах!

Коментар

е анджък де ти май не четеш обявата ми. аз моя го давам за 5 иляди квадрато, в чисто нова копторация е.
                                Що не се отърваваш от шибания гараж докато е време в тея несигурни времена, цените и без това вървят надолу както казваш? А кандидати имаш. Ако не си държиш колата вътре или не вземаш наем или нямаш усещането че цената ще се вдигне разкарай го сега докато още народонаселението се чуди нагоре ли ще са цените, надолу ли. Ако го даваш за 5000 евро квадрата, може да изчакаш, дори вероятно не много дълго, сигурно е че стане ли тази цената ще ти го лапнат, гаражите са кът. Но недей да си противоречиш, има хора като теб дето хем им е смешна теорията че квадрата поскъпва, т.е. не вярват и заливат с жлъч и ирония каква химера е това, хем в себе си скрито вярват че цената ще се вдигне. Народа казал - ,,хем сърби, хем боли, драго ми е...''
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

Working...
                                X