Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

Ратко на зелено взе, което предполага да е кеш. банките не зелено не кредитират с малки изключения
    ...и двамата сте си лика прилика. Нали и ти се беше ушил с кредит за панелката в Дружба 3, Папурко и той, само, че за Папура 3. И на двама ви акъла ви стига само като за УНСС и сте тъпи счетита.

Коментар

• Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
      cupwinner - аз не съм сигурен че ще им стигне куража да отменят гарантираните, това ще е много сериозен трус за банковата система и има и риск. На тяхно място бип почнал да ги намалявам през няколко месеца, няма да се получи някоя какафония и по принцип трябва да пуснат истинско печатане на пари без даване на заем. Могат да финансират правителствата и да намалят данъците, да им подарят половината приходи в бюджета в пари в брой и данъците да се смъкнат наполовина. Не виждам друг разумен отговор на това което прави Тръмп, Европа трябва да направи същото - ниски данъци, защото иначе изостава и се излага и пропада.
      Прав си, аз също не вярвам, най-вероятно тавана ще падне наполовина сега и след време пак наполовина. Така ми се струва. Но за да отговорят на действията на чичо Сам ще трябва повече неща да направят европолитиците, а те са доста мудни.

Коментар

• Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

и пак ще има 50 милиарда щото тия дет продадат пак у банка ще ги сложат. паричната маса нема общо с имотите ама ти отде да знаеш. я кажи акт се подиграваш за УНСС-то на Ратко ти какво образование имаш. според мен килийно
        дори килийно образование е по-добро от УНСС. Дори и магаре да вържеш пред УНСС, би станало по-добър икономист от излизащите от сградата.

Коментар

• Първоначално изпратено от cupwinner

Е лятната среща не му беше по джоба се разбра, ако си беше казал щях да взема от Папура и щях да го закарам пак обратно там. Ама с тия кредити ясно защо му е скъп бензина...
          Ратко на зелено взе, което предполага да е кеш. банките не зелено не кредитират с малки изключения

Коментар

• Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
            http://sales.bcpea.org/bg/properties/item247370.html

каврък ти си човека за този имот

1. ЕПК
            2. 100кв
            3. 14-етаж = велика панорама
            4. овча купел 2 = скоро до метро.

под 50К евра ще останат и за ремонт.

нали такова търсеше ?

с хората в имота е гадно, но през ЧСИ е така..

ще си направиш ремонт на покрива и ще си сложиш солари
            ама това е само начална цена

Коментар

• cupwinner - аз не съм сигурен че ще им стигне куража да отменят гарантираните, това ще е много сериозен трус за банковата система и има и риск. На тяхно място бип почнал да ги намалявам през няколко месеца, няма да се получи някоя какафония и по принцип трябва да пуснат истинско печатане на пари без даване на заем. Могат да финансират правителствата и да намалят данъците, да им подарят половината приходи в бюджета в пари в брой и данъците да се смъкнат наполовина. Не виждам друг разумен отговор на това което прави Тръмп, Европа трябва да направи същото - ниски данъци, защото иначе изостава и се излага и пропада.
              D.Y.F-091066

Коментар

• Първоначално изпратено от cupwinner Разгледай мнение
                Поздравявам инвестиралите в https://www.onecoin.eu/en/

Да им е честита печалбата! Следват инвестиралите в биткойн и всякакви други криптовалути. БГ бабите казват: “Да би мирно седяло, не би чудо видяло” Имотите били неликвиден актив, инвеститорите в имоти имали ниска финансова култура. Сега видяхме високата финансова култура на инвеститорите в криптовалути.
                това са спекуланти. не ги бъркай с инвеститори

Коментар

браво супертрейдъре за балансираното мнение. По мое мнение наистина е редно ЕЦБ да поправи грешката с гарантираните депозити. Това полижение изкривява доста положението в което се намират някои банки. Истината ще лъсне когато гарантирани депозити няма и тогава ще се види на кои банки вярват хората и на кои не. Сега обаче в БГ банките има около 50млрд евро под формата на гарантирани депозити, отмени ли се това положение, съм почти сигурен, че 1/3 от тази сума ще се превърне в актив под форма на недвижим имот.
                  и пак ще има 50 милиарда щото тия дет продадат пак у банка ще ги сложат. паричната маса нема общо с имотите ама ти отде да знаеш. я кажи като се подиграваш за УНСС-то на Ратко ти какво образование имаш. според мен килийно
                  Last edited by nradev; 20.01.2018, 09:27.

Коментар

• Аз мога да ви кажа Бъдещето. Иначе, основно се интересувам от жени, коли и софри!
                    Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

Коментар

знаеш ли колко пъти съм си мислил да си купя гаражи още като бяха по 6-8К евра... паркоместата в манастирски ливади ... нямам работа там но гледах ква е мъка а имаше места.... отказах се не заради друго , а защото не ми се занимава с олигофрени.

имаш гаражна клетка.. даваш я под наем примерно за 80-100 кинта на Бай Ганьо, който е и наемател в блока... 6 месеца ти я ползва и се крие...събираш си парите с мъка и за някакви 500-600 лева трябва да се занимаваш с идиоти... един такъв да имаш на 5 гаража и ти вгорчава живота и разправията не си струва.

за мен условието е ако имаш такъв имот да го отдаваш на годишна база авансово... искаш да ползваш гаража 2018-та - дай 2000лв сега до 31. януари и жив и здрав.. примерно...ако става така е ок...но ако трябва да се занимаваш за по 100-200 кинта на месец да звъниш да ти се крият.... айде няма нужда.
                      Мерси, Берти. Това исках да чуя.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

• Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

Берти, ти няма ли да защитиш гаражната инвестиция. Имам нужда от поддръжници, защото Плъха ме разубеди и ще я харижа утре на някой комшия.
                        знаеш ли колко пъти съм си мислил да си купя гаражи още като бяха по 6-8К евра... паркоместата в манастирски ливади ... нямам работа там но гледах ква е мъка а имаше места.... отказах се не заради друго , а защото не ми се занимава с олигофрени.

имаш гаражна клетка.. даваш я под наем примерно за 80-100 кинта на Бай Ганьо, който е и наемател в блока... 6 месеца ти я ползва и се крие...събираш си парите с мъка и за някакви 500-600 лева трябва да се занимаваш с идиоти... един такъв да имаш на 5 гаража и ти вгорчава живота и разправията не си струва.

за мен условието е ако имаш такъв имот да го отдаваш на годишна база авансово... искаш да ползваш гаража 2018-та - дай 2000лв сега до 31. януари и жив и здрав.. примерно...ако става така е ок...но ако трябва да се занимаваш за по 100-200 кинта на месец да звъниш да ти се крият.... айде няма нужда.
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

Коментар

• Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

Берти, ти няма ли да защитиш гаражната инвестиция. Имам нужда от поддръжници, защото Плъха ме разубеди и ще я харижа утре на някой комшия.
                          бе ти първо я направи.
                          препоръка е

Коментар

не съм фен на ЕПК , а кавръка го кефи...та не се сдържах
                            дебна друго в сайта на ЧСИ, но го няма засега...
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

Що не се набиеш ти там? Покрива е общ, солари само след подписи от всички живущи в блока, това да не ти е сибствена къща.
                              не съм фен на ЕПК , а кавръка го кефи...та не се сдържах
                              дебна друго в сайта на ЧСИ, но го няма засега...

ПП майтапа настрана, но от ЧСИ бих взел само празно и да е било ипотекирано в банка.... иначе е мъка ваденето на обитатели или ако има някакви делби, съдебни спорове и тн ...
                              Last edited by bertram; 19.01.2018, 23:38.
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

Коментар

• Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

За съжаление имам проблеми с височините...
                                Втори и трети етаж...
                                защо тогава трябва да е епк?
                                препоръка е

Коментар

Working...
                                X