Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
    Те са останали два... Предполагам под наем ще се дава - каква възвращаемост може да се очаква чисто, като се приспаднат данъци, такси?
    Амии аз съм единствен който ще дава под наем, другите са си такива дето ще си ги позват за бизнеса си. Нормалната възвращаемост с която ще си смяташ наема е 12%, като след всички данъци и такси остават 10% чиста доходност. (не е кой знае какво, но пък е сигурно) Близо е до летището в Лелистад, което от 2018-та трябва да бъде разширено за граждански и карго полети за да поеме част от полетите на летище Схипхол-Амстердам.
    Last edited by dragorad; 06.09.2015, 09:21.

Коментар

• Първоначално изпратено от dragorad Разгледай мнение
      http://www.vandijkhuizen.nl/13-9271-...eewolde-3897-a (ако ти трябва съдействие - пиши) Не съм брокер. Опазил ме господ.
      Квадратурите са дадени като застроена площ, защото при покупка може сам да си определиш дали искаш 2 етажа или да ти оставят на цялата височина. /в зависимост за какво ти трябва и ще ползваш сградата/ Сградата се строи от холандци с холандски материали. Те продават на 400евро/м2 и също имат печалба, значи представи си колко трябва да струва метъра в кенефистан.

Ако наистина ще купувваш /което доста ме съмнява/, а не се опитваш да ме изпитваш дали казвам истината, то трябва да побързаш, защото строежа вече започна, около средата на декември се очаква сградата да бъде издадена и въведена в експлоатация.
      Те са останали два... Предполагам под наем ще се дава - каква възвращаемост може да се очаква чисто, като се приспаднат данъци, такси?

Коментар

• Наистина няма как да се мериш. Подобни имоти в които съм инвестирал все още се предлагат по нета. Трябва само да разпиташ Гугъл по правилния начин. Моите покупки със съответните цени са доказуеми документално. Така, че ако не вярваш, то можем да се обзаложиме при нотариус и тогава мога да ти предоставя всички документи преведени и легализирани.

За невярващите пак повтарям, купих в София на 149лв/м2 апартамент + гараж, купих 2 дка земя в Гърция за 8К и логистична сграда в Нидерландия за 400 евро/м2

Всичко е доказуемо, срещу съответният залог, бих си направил труда да превеждам и легализирам съответните документи на бъгарски и да ги предоставя на невярващите.

Първоначално изпратено от nocalled Разгледай мнение
        капацитет си ти, 149лв квадрата за апартамент, 8к евро за 2 дка земя по гърция, 400е по холандия и всичко това кеш от дюшека...няма как да се меря с теб с моето гпр...колко ми каза бпст ...а ..14%
        ще отворя една тазгошишна олд пещера и ще чакам ррръсссста
        Last edited by dragorad; 06.09.2015, 09:12.

Коментар

• http://www.vandijkhuizen.nl/13-9271-...eewolde-3897-a (ако ти трябва съдействие - пиши) Не съм брокер. Опазил ме господ.
          Квадратурите са дадени като застроена площ, защото при покупка може сам да си определиш дали искаш 2 етажа или да ти оставят на цялата височина. /в зависимост за какво ти трябва и ще ползваш сградата/ Сградата се строи от холандци с холандски материали. Те продават на 400евро/м2 и също имат печалба, значи представи си колко трябва да струва метъра в кенефистан.

Ако наистина ще купувваш /което доста ме съмнява/, а не се опитваш да ме изпитваш дали казвам истината, то трябва да побързаш, защото строежа вече започна, около средата на декември се очаква сградата да бъде издадена и въведена в експлоатация.

Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
          Как мога да си купя и аз за толкова - дай насока!
          Last edited by dragorad; 06.09.2015, 08:55.

Коментар

• Те завалиите сами не си вярват на басните които пишат
            През последната година и половина не съм видяла по-голям марж между офертна и покупна цена над 5%. Ха,ха понижители, този термин много ме радва, не знам кой го е въвел, но знам, че случих на мъж иначе ,ако беше понижител, мале,мале тегло

Коментар

• Нали знаеш, че Митко Калайджиев има предвид всички птички /и жълти и зелени/. Чух че текста на песента я е взаимставал от някакъв банкер, който се хвалел, че банката му никога няма да фалира, благодарение на вечните ипотекари, влязли в кафеза.

Първоначално изпратено от skeptika Разгледай мнение

както пее "Колосът" Милко Калайджиев:https://www.youtube.com/watch?v=h_gp3jSqBOk
              всички "Птички" са в Кафеза и не могат да излезат

Коментар

амиии дадох 400 евро/м2 собствени пари и имам чувството, че съм се минал, това в Нидерландия, а представяш ли си пък какво им е на тези дето са купували в Люлин през 2008-2009та на 2000 евро/м2 в кенефистан и още робуват на банките с по 12% лихви за 30 години?
                Как мога да си купя и аз за толкова - дай насока!

Коментар

амиии дадох 400 евро/м2 собствени пари и имам чувството, че съм се минал, това в Нидерландия, а представяш ли си пък какво им е на тези дето са купували в Люлин през 2008-2009та на 2000 евро/м2 в кенефистан и още робуват на банките с по 12% лихви за 30 години?
                  капацитет си ти, 149лв квадрата за апартамент, 8к евро за 2 дка земя по гърция, 400е по холандия и всичко това кеш от дюшека...няма как да се меря с теб с моето гпр...колко ми каза бпст ...а ..14%
                  ще отворя една тазгошишна олд пещера и ще чакам ррръсссста

Коментар

• добро утро драги "Нощни Имотни понижители"........спите ли

по здрав явам близките на нашите понижители..а и самите понижители
                    днешното Набиване на акъл включва когнитивна психология + Милко Калайджиев
                    ........
                    фрустрация - Емоционално състояние на човек, излъган в своите очаквания
                    и/или лишен от възможността да постигне силно желана цел
                    http://rechnik.info/%D1%84%D1%80%D1%...86%D0%B8%D1%8F

Когнитивен дисонанс - Когнитивният дисонанс е състояние, характерно със
                    сблъсък в съзнанието на индивида между неговите знания, убеждение, нагласи
                    и новопостъпила от околната среда информация, която им противоречи
                    https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A...B0%D0%BD%D1%81

както пее "Колосът" Милко Калайджиев:https://www.youtube.com/watch?v=h_gp3jSqBOk
                    всички "Птички" са в Кафеза и не могат да излезат

в конкурентния портал има Персонална статистика за всеки имот..
                    Кликаш , Гледаш Ръста на Графиката..Онемяваш , плюеш , пЦуваш....и накрая Купуваш
                    Пазарът е проста система..защото участниците са...
                    .........
                    БъПъСътЪ-то , ЛъГъБъТъ-то , Polax, Тъмностранният Даринчо , Димитърчофци,
                    Драгомирчофци и пр знайни и незнайни анонимници....започвайте с "опроверженията" , само това ви остана.... ,
                    и аз имам проблем....много ще ми е студена бирата днес а пържените картофи..много горещи
                    ..........
                    Пазар Не се Коментира , Пазар се Слуша и се Следва, иначе..Болка
                    .
                    .
                    .

Коментар

• Първоначално изпратено от nocalled Разгледай мнение
                      па тия нидерландците много прости ора са бре, да чакат наш ганьо да ги отвори на бизнес и инвестиции тама

Коментар

• Първоначално изпратено от nocalled Разгледай мнение
                        юначе, кога панелките беха по 600е лихвата беше къде 7-9%...освен ако и ти не си дипл. инж. и да си теглил от германските банки....или от ВС касата на кремиковци...
                        Това, че ТИ нямаш достъп в наша банка до кредит на 3% ГПР не означава, че и другите нямат...
                        Свиркай си и смятай каква е разликата на 4% доход от наем и 14% гепере по заем!
                        Може да се консултираш с неЗемния Скептичен Лорд със Зелената Птича Бибитка - той знае накъде върви РРРРЪССССТА!!
                        'айде лека и наздраве с по една пещерняшка...
                        Че направо се фрустрирах с този небивал ръст и 10YO едномалцово!!
                        "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

Коментар

• Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
                          Верно - мноооо ми е Горчива Дъвката - аз купих на 600 еврака с 3% гепере!!
                          На теб нали ти е сладко на 1 200 еврака с 14% гепере??
                          Е - 'айде, облизвай се с imoti.net!!
                          юначе, кога панелките беха по 600е лихвата беше къде 7-9%...освен ако и ти не си дипл. инж. и да си теглил от германските банки....или от ВС касата на кремиковци...

Коментар

имал си бол пари - дал си, всеки прави грешки. За 600евро/м2 в Нидерландия ще купиш инвестиция дето ще ти носи 15% гарантирана доходност. А оня пък с 1200, че и с банкова лихва която всъщност си е узаконен пладнешки обир не ща да го мисля завалията. Верно ли има такива ора по земята кенефистанска?
                            па тия нидерландците много прости ора са бре, да чакат наш ганьо да ги отвори на бизнес и инвестиции тама

Коментар

http://www.standartnews.com/balgariy...to-299420.html

Купувайте в кенефистан, абсурдистан, свинаристан, циганистан, мутристан и тн. ...стан

инвестицията е невероятна! в която и да е точка 5000евро/м2 е минимума. Нема такава държава, нема такова место.
                              ...13. 10 лева за картофки

27 лева за картофи, супа и бира. Толкова излязла сметката на турист в Банско. Касовата бележка бе споделяна хиляди пъти в Фейсбук, както бе у споделяно чувството, че нещо никак не е наред с българските курорти.

...
                              този да не е бил в твоя гараж, преправен на заведение))

Коментар

• имал си бол пари - дал си, всеки прави грешки. За 600евро/м2 в Нидерландия ще купиш инвестиция дето ще ти носи 15% гарантирана доходност. А оня пък с 1200, че и с банкова лихва която всъщност си е узаконен пладнешки обир не ща да го мисля завалията. Верно ли има такива ора по земята кенефистанска?

Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
                                Верно - мноооо ми е Горчива Дъвката - аз купих на 600 еврака с 3% гепере!!
                                На теб нали ти е сладко на [COLOR="Red"][SIZE="4"]1 200 еврака с 14% гепере
                                Last edited by dragorad; 05.09.2015, 21:22.

Коментар

Working...
                                X