Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
    темата отиде по дяволите
    външни тоалетни, ходене пеша за икономия, самоуки майстори - пак по икономически причини...
    Ми ако искаш да я прекръстем на вайкане защо имотите са скъпи и не искат да поевтиняват въпреки многото желаещи да си купят имот евтино.Много пъти съм казвал че наказание за мързела е мизерията.Така че приятен живот в очакване на евтинията.Аз съм убеден че марсианците ще дойдат преди евтинията

Коментар

• темата отиде по дяволите
      външни тоалетни, ходене пеша за икономия, самоуки майстори - пак по икономически причини...
      препоръка е

Коментар

• Моля, стига сте писали за тоалетни. Спрете да се джафкате и пишете по темата.
        रादोस्त

Коментар

• Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
          60 санта сняг у дома може да има само ако по време на снеговалежа съм бил на Карибите или нейде из островите на Тихия океан.Ти ме бъркаш със столичанин тотал мързел.През зимата не ходя бос до тоалетна.
          ...Значи към удоволствието „външен нужник“ да добавим и фитнес.....изриване на сняг!
          Last edited by X_Y; 11.07.2016, 14:30.
          Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

Коментар

• Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение
            Mисълта как Пешо и Лордът крачат боси през 60 санта сняг към тоалетната ме изпълва с неизбежна, но закономерна завист. Те туй си е lifestyle choice
            +11111111111 За такъв кенеф бих убил, майна!
            Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

Коментар

• Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение
              Mисълта как Пешо и Лордът крачат боси през 60 санта сняг към тоалетната ме изпълва с неизбежна, но закономерна завист. Те туй си е lifestyle choice
              60 санта сняг у дома може да има само ако по време на снеговалежа съм бил на Карибите или нейде из островите на Тихия океан.Ти ме бъркаш със столичанин тотал мързел.През зимата не ходя бос до тоалетна.
              Last edited by X_Y; 11.07.2016, 14:29.

Коментар

Сутрин ставаш и бос по росната трева отиваш в тоалетната.

Коментар

Ти виждал ли си външен санитарен възел?Стига писахте простотии.Аз имам такъв и ако реша мога да те поканя да го видиш но има опастност да получиш комплекс.Само ще спомена че пред вратата му има няколко бананови палми райграс цветя.Сутрин ставаш и бос по росната трева отиваш в тоалетната.Има си и летна баня.Оставяш си вратата отворена и покрай теб се разхождат разни животинки после ставаш и директно под душа.Та тия неща струват колкото половината ти панелка.Няма по добро нещо от външната тоалетна затова престанете да пишете глупости и да се излагате по форумите.Проблема на тоалетната не е дали е външна или вътрешна а кой е собственика и.Който си е мизерник няма значение къде му е кенефа
                  Ааааа......Пешо, тва е трилър човеко!...Тва е за билборд!... Наистина звучи като на Хаваите!.....Не бях се замислил....ми нужника е като параклис, място за уединение, молитва!......Да останеш сам със себе си! Даже аз съм сигурен, че най-гениалните идеи там са се пръкнали!
                  А за цената си прав - сигурно струва колкото половин панелка...даже повече...то една панелка по мои цени си е 15 000/20 000 лева........
                  Last edited by darkside; 11.07.2016, 14:08.

Коментар

Ти виждал ли си външен санитарен възел?Стига писахте простотии.Аз имам такъв и ако реша мога да те поканя да го видиш но има опастност да получиш комплекс.Само ще спомена че пред вратата му има няколко бананови палми райграс цветя.Сутрин ставаш и бос по росната трева отиваш в тоалетната.Има си и летна баня.Оставяш си вратата отворена и покрай теб се разхождат разни животинки после ставаш и директно под душа.Та тия неща струват колкото половината ти панелка.Няма по добро нещо от външната тоалетна затова престанете да пишете глупости и да се излагате по форумите.Проблема на тоалетната не е дали е външна или вътрешна а кой е собственика и.Който си е мизерник няма значение къде му е кенефа
                    на един акъл сте със слатинския
                    дай ви външни кенефи и големи приказки
                    ставал и ходел бос до кенефа и после също бос - в кревата....за хигиена нещо чува ли се тама, къде ходиш по голема нужда на отворена врата а около тебе шетат кокошките и козите
                    да ти кажа имам идея от хубави къщи ма някак като стане дума за това и не се сещам за тебе и за лорда
                    а има и още нещо общо меджу вас - където и да изкажете мнение все настъпва смях

айде със здраве
                    препоръка е

Коментар

• Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                      Не ми се спори кой е фрустриран. Само да кажа, че в момента сме в тренд нагоре, защо би трябвало да се фрустрирам аз Фрустрирани сте вие дето всячески избягвате темата за поскъпването. Виж го Дарки, почвам да се притеснявам за това момче, води диалози със себеси в темата за пониженията. Ти му пригласяш от време на време, което ме навежда на мисълта, че си му другия ник. Щото съгласи се, че не е много нормално да казваш на бялото черно.
                      Ще ти го навра новото заглавие и пак пиши за 140 какво беше?
                      Домакинствата у нас - все по-богати
                      http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1590331
                      финансовото богатство на българите се е утроило от 2005 г. насам
                      Е, тази новина как се връзва с брътвежите на Дарки за понижения, а и твоите мечти?
                      Последното изречение от публикацията - ''....ще продължават да се повишават бавно и скоро няма да доближат нивата от 2008 година....''
                      Бих добавил бавно, но устойчиво. А достигнати ли са нива преди пазара ще ги достигне пак.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

• Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                        превъзбудена си... едва смогваш да обходиш всички темии и да плеснеш линковете...
                        да не се е покачила офертната цена и на твоя имот с външен санитарен възел?
                        Last edited by X_Y; 11.07.2016, 13:21.

Коментар

• Първоначално изпратено от skeptika Разгледай мнение
                          .
                          .

а пишат И мечатели , защо не си пишат в мухлясалата тема

сигурно се срамуват...аз бих се срамувал ,

ако има Такива Изследвания за Пазара на Имоти...http://www.investor.bg/polls/view/628/

при тези цени , да чакаш спад е като да чакаш от умрял писмо.....http://www.imoti.net/prices
                          Какви мечтатели стефунке?... Има всички предпоставки за Голямото Обръщане на Тренда - твърде високи цени, ниско качество на новото, миризмите на старото строителство, мега предлагане, ограничено търсене.... Я виж по-добре какви патици имате в „бизнеса“: „...цените растат, значи икономиката процъфтява“....и това е изпълнителен директор.......и кучетата по улицата знаят причината за спекулата в момента....

https://www.youtube.com/watch?v=TQyYixEZMZQ

Коментар

• Първоначално изпратено от skeptika Разгледай мнение
                            .
                            .

ако има Такива Изследвания за Пазара на Имоти...http://www.investor.bg/polls/view/628/

при тези цени , да чакаш спад е като да чакаш от умрял писмо.....http://www.imoti.net/prices
                            превъзбудена си... едва смогваш да обходиш всички темии и да плеснеш линковете...
                            да не се е покачила офертната цена и на твоя имот с външен санитарен възел?
                            препоръка е

Коментар

• Темата е : Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

.
                              .

.
                              .
                              .

Коментар

• Eй ама голяма завист срещу Лорда.Запрете се бе хора не му завиждайте.Дай Боже за всекиго имот добра работа хубава заплата готина и кротка жена красиви и разумни деца

Коментар

Working...
                                X