Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
    Имам един въпрос към имотните гуру в темата.
    Някой срещал ли е фирмата "Имо пропърти" и какво можете да ми кажете за нея. Аз поразрових и разбрах, че в нея са прехвърлени лошите кредити на Пощата, предполагам, че е била тяхна фирма, в която са прехвърлени.
    Трябва ми още инфо.
    Надеждна ли е?
    Благодаря предварително.

Коментар

• Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
      https://www.investor.bg/sasht/337/a/...godina-257962/
      Айдее честито на всички бъдещи ипотекари,както казва Берти.
      Четете хубаво.
      „Централните банкери очакват ...по стръмно увеличение на лихвените проценти през следващите две години”
      Дано по скоро гризнат дървото всичките и брокери,имотни агенции,строителни фирми дето строят през куп за грош,скакалците от провинцията дето глътнаха и те сума ти заеми...
      Къса памет...много къса ...за пореден път..
      Както паричаната политика беше мека както се изразяваха ...сега ще видите и „твърдата”
      брокерите нищо не гризат...тия дето сега имат работа трупат подкожна мазнина за 10г напред (имам предвид баш собствениците на агенции) бачкери се намират да тичат по огледи, но остава сочно за агенциите в момента. няма лошо...ако че са много зле повечето агенти.

строители и инвеститори вече трета реколта блокове вадят печените кучета и там бая дръпнаха с материала, а идиотите дето винаги ги има преекспонирани ...те ще гризнат дръвцето вероятно.. за мен най-големият индикатор е когато случайни хора се метнат в строителството...май има още малко време.

хората с ипотеки големи от последните 1-2 години не мога да ги мисля.. да са мислили когато са теглили по 100-200К евро заеми с идеята, че статуса и бизнеса им ще са ок идните 25 години.

днес бях по Пловдив...ами изненадан бях, че и там са се развъртели яко строителите нови строежи, висят табели купуваме парцели, продавем..по магистралата реклами на агенции... има ляб в таз ралта ... явно.

с колега от Пловдив (ИТ) говорихме, че покрай новите работни места са дошли доста хора от Южна България (Ямбол, Кърждали и тн) и купуват с ипотеки във Филибето... доста на мускули ... ако тръгнат лихвите нагоре доста хора ще са на хляб и вода, но малкия човек е най-сладък за тупане от банките и най-издържлив на тормоз...

поздрави
      Last edited by bertram; 21.03.2018, 22:32.
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

Коментар

• Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

Ратко не ти се вярва или си мислиш че кат имаш папур ше го ядеш
        ориза расте в мочурливи почви. единствения, който дава до 3 реколти годишно.
        всички азиатци го знаят.

дадох ти бизнес консултация, но ти упорстваш.

Коментар

Как ,бил съм 3 месеца в Плевен в ШЗО и после още 9 месеца в Карлово ,нощни стрелби,лагери,всичко съм.минал .
          Днешните мъже като ги гледам как си скубят веждите не ги мисля твойте щерки какво ше ти докарат.
          Днешните мъже бих ги наредил да правят всички "паметник" на нощното шкафче или сцената от картината на Дьолакроа "Свободата води народа".
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

М да злобата отново се излива.Само че те не отиват да не говорим че си карат жипките и продават каквото е останало.А който няма апартамент пак си няма....
            Къде видя злоба!? Аз ти ги пращам комшии, не се ли радваш? Ще качиш някоя брокерица на удобна задна седалка, и ако можеш и легнал, ще жънеш с пълна газ!

Коментар

• Първоначално изпратено от Blueberry Разгледай мнение

Брокери и строители може да останат, така че тази година да спестяват повече. И ми е през к...а като са без работа. Да ходят да копат на село, тъкмо ще помогнат за демографията.
              М да злобата отново се излива.Само че те не отиват да не говорим че си карат жипките и продават каквото е останало.А който няма апартамент пак си няма....

Коментар

Кат останеш без работа ква файда че имотяту поевтинели с два лева квадратя
                Брокери и строители може да останат, така че тази година да спестяват повече. И ми е през к...а като са без работа. Да ходят да копат на село, тъкмо ще помогнат за демографията.

Коментар

• https://m.imot.bg/details/1o151248780649286

този гараж се продава за €62 000, ако към него закупите и апартамент на цена €160 000 има отстъпка от цената €10 000.
                  Last edited by cupwinner; 21.03.2018, 21:32.

Коментар

• Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

минавай на ориз.
                    Ратко не ти се вярва или си мислиш че кат имаш папур ше го ядеш

Коментар

https://www.investor.bg/sasht/337/a/...godina-257962/

Четете хубаво.

„Централните банкери очакват ...по стръмно увеличение на лихвените проценти през следващите две години”
                      Дано по скоро гризнат дървото всичките и брокери,имотни агенции,строителни фирми дето строят през куп за грош,скакалците от провинцията дето глътнаха и те сума ти заеми...
                      Както паричаната политика беше мека както се изразяваха ...сега ще видите и „твърдата”
                      Кат останеш без работа ква файда че имотяту поевтинели с два лева квадратя

Коментар

• Имам един въпрос към имотните гуру в темата.
                        Някой срещал ли е фирмата "Имо пропърти" и какво можете да ми кажете за нея. Аз поразрових и разбрах, че в нея са прехвърлени лошите кредити на Пощата, предполагам, че е била тяхна фирма, в която са прехвърлени.
                        Трябва ми още инфо.
                        Надеждна ли е?
                        Благодаря предварително.
                        Last edited by polax; 21.03.2018, 20:54.

Коментар

• https://www.investor.bg/sasht/337/a/...godina-257962/

Четете хубаво.

Коментар

Без да плаша никого но момци вие не виждате ли накъде отива светът???До 10-12г Европа ще е блато а Северна Америка няколко острова или под водата.Не слушате ли ушатия Емо чолака кво ви говори....Предстои циклон след циклон да ни се изреждат..Чудя се кога ще сея боб картофи слънчоглед царевица чушки домати????Осъзнайте се
                            минавай на ориз.

Коментар

• Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

не се бъзикам, той сега е санитар при чаршафите.
                              много е напреде с матряла.
                              Така е, Венци...назад съм с "матряла" - докато написа поста средно правиш 20 вдишвания. И аз толкоз, но ми чукват в касичката между 39 и 41 стотинки. Ако пожелаеш може да си сметнеш колко твои вдишвания, респ. колко стотинки дрънкат за мен докато се качиш с асансьора от партера до таванската ти маломерка. Два варианта - асансьора е на партера и качването е бързо. Втори вариант - чакаш го да дойде и тогава тръгваш. Опитай и преброй вдишванията и ще разбереш.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

• Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение
                                Айде и аз при момците Само дето нямам истории от казармата.
                                Бай Пешо, не бъди такъв апокалиптичен. На Земята е имало и по-добри, и по-лоши времена. И това ще мине. Да сме благодарни, че живеем в сравнително спокойни времена, в сравнително спокоен регион.
                                да кажем безкръвни..., което ако погледнем историята май рядко е било за толкова дълъг период. Чак спокойни не бих казал.
                                Позабравил съм древната история, но не беше ли Рим първият милионен град ? И около него пълно с предците на сегашните шведи ? Разбирали ли са се добре ? Като изключим някой и друг палеж ...И най-вече Гражданите мигрирали ли са към селата в даден момент като лебо е намалял ?

Коментар

Working...
                                X