Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
    220 000 продажби. 2/3 са земеделска земя . остават към 70 000 половината са между роднини дето си прехвърлят идеални части и фиктивни продажби . така че 8 0000 хич не са малък процент
    2/3 земеделска земя посмали малко, а тези между роднини се наричат дарения и са извън продажбите като цяло.

Коментар

• Първоначално изпратено от tbm2.net Разгледай мнение
      При чси-тата се продават годишно около 8000 имота в цялата страна. А в цялата страна по пирнцип продажбите са общо 220 000 годишно. И всъщност при чси-тата повечето неща не стават за нищо всеки сам може да си ги разгледа тук http://sales.bcpea.org/bg/index.html В София град в момента се предлагат 506 имота като по-малко от 200 са апартаменти от тези 200 апартамента колко са в строеж и без акт 16, който никога няма да се получи не е ясно. Някои са и 1/2 или 1/4 от апартамент, които не могат да си ги поделят роднини в разни съдебни дела изобщо при чси-тата положението с имотите е "вземи ги ти".
      да бе да . само тия с кенефите горят. тия с читавите имоти са 100% изрядни платци

Коментар

• Първоначално изпратено от tbm2.net Разгледай мнение
        При чси-тата се продават годишно около 8000 имота в цялата страна. А в цялата страна по пирнцип продажбите са общо 220 000 годишно. И всъщност при чси-тата повечето неща не стават за нищо всеки сам може да си ги разгледа тук http://sales.bcpea.org/bg/index.html В София град в момента се предлагат 506 имота като по-малко от 200 са апартаменти от тези 200 апартамента колко са в строеж и без акт 16, който никога няма да се получи не е ясно. Някои са и 1/2 или 1/4 от апартамент, които не могат да си ги поделят роднини в разни съдебни дела изобщо при чси-тата положението с имотите е "вземи ги ти".
        220 000 продажби. 2/3 са земеделска земя . остават към 70 000 половината са между роднини дето си прехвърлят идеални части и фиктивни продажби . така че 8 0000 хич не са малък процент

Коментар

• Първоначално изпратено от green hawk Разгледай мнение
          всеки третокласник знае какво означава писането с ГОООЛЕМИ букви в Нета
          ............
          в случая с двамата другари това е следствие от

Фрустрация , Дисхармония ,Ярост, Отчаяние....и Загуба на Пари
          kупуваай
          #dagoduhatbednite

Коментар

• Имотите Поскъпват постоянно...а "писачите с големи Букви" Явно.....

Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
            Засега има ПОСКЪПВАНЕ само на офертите....
            Никой нищо не казва за РЕАЛНИ сделки!!
            Отворете сайтовете на баМките и ЧСИ-тата - там пише на какви цени НЕ стават сделки!
            Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение
            Точно това ми направи впечатление тези дни - имоти, които ЧСИтата не могат да продадат и само свалят цената. При това не някакви кочини.
            всеки третокласник знае какво означава писането с ГОООЛЕМИ букви в Нета
            ............
            в случая с двамата другари това е следствие от

Фрустрация , Дисхармония ,Ярост, Отчаяние....и Загуба на Пари

Коментар

• Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
              Никак не ми се иска да бъде така, но според мен поскъпване /говоря за София конкретно/ има и то сериозно. Аз си мисля, че е някаква временна вълна, та даже цунами от КТБ и сгромолясването на депозитите едновременно, но ще видим. Имам 3-4 реални примера в подкрепа на това, но все пак те на са представителна извадка, както казват социолозите
              Разкажи повече, ако имаш време - за кой район става въпрос, за какво строителство, какви имоти. Да разнообразим темата с малко конкретика

Коментар

• В Капитал и Дневник на равни периоди от време пускат рекламно-оптимистични брокерски нахъсвания. Обикновено коментарите под материалите са много по-информативни и ценни, просто защото не са платени

Коментар

• Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение
                  Точно това ми направи впечатление тези дни - имоти, които ЧСИтата не могат да продадат и само свалят цената. При това не някакви кочини.

Коментар

• Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение
                    И всичката тази оптимистична информация идва единствено от брокери?!

А къде са стенещите купувачи, които се чудят къде са изчезнали бленуваните 207 имота в района на Докторски паметник?
                    А от кого трябва да идва информацията за имотите според теб?

Коментар

• Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

А къде са стенещите купувачи, които се чудят къде са изчезнали бленуваните 207 имота в района на Докторски паметник?
                      когато имаше ръст по 20-30% на година викаха купи сега че другата година двойно
                      . като почна срут викаха ударихме дъното сега е ефтино много е изгодно от утре почва ръста. как никой не каза имаме срут 10% за година и вероятно и следващата година пак ще има срут. това дъно го стигаме безброй пъти баси. освен това се коментира само София където има лекинко покачване 3-4% последната година ама за продължаващия спад в останалата част от страната не казват нищо. все пак София е само 20% от населението
                      Last edited by nradev; 19.06.2015, 23:25.

Коментар

• Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение

Коментар

• "Какво е количеството на имотите на пазара и какво е количеството на търсене от купувачите.

Ако се наблюдават процесите в района на Докторския паметник например - преди четири месеца офертите там бяха 460, а в момента са 253. Имаме около 40% спад в броя на офертите в този район и това предполага и промяна в цените както за конкретния пример, така и в определени други квартали на София и в страната. В почти всички райони на столицата има промяна, но аз не бих разглеждал само районите, а и подрайоните, в които има интерес."

http://www.capital.bg/biznes/imoti/2..._se_zavrushta/
                          “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

Коментар

• Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
                            Отворете сайтовете на баМките и ЧСИ-тата - там пише на какви цени НЕ стават сделки!

Коментар

• Никак не ми се иска да бъде така, но според мен поскъпване /говоря за София конкретно/ има и то сериозно. Аз си мисля, че е някаква временна вълна, та даже цунами от КТБ и сгромолясването на депозитите едновременно, но ще видим. Имам 3-4 реални примера в подкрепа на това, но все пак те на са представителна извадка, както казват социолозите
                              Пътека се прави камък по камък!

Коментар

• Засега има ПОСКЪПВАНЕ само на офертите....
                                Никой нищо не казва за РЕАЛНИ сделки!!
                                "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

Коментар

Working...
                                X