Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
    Като ти гледам истеричните писания, вече се убедих-ти наистина имаш проблем с тайминга. Изпуснат е момента и сега цял свят е виновен, че имотите поскъпват и ще продалжават да поскъпват.
    Имотите няма да продАлжават а ще продЪлжават... да поевтиняват, уви!

А за проблема с "тайминга" - продадох юли 2008-ма и купих ноември 2012-та, вероятно съвсем случайно!!
    Само лихвите ми бяха над 25% за периода....
    "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

Коментар

• Първоначално изпратено от diasnoto Разгледай мнение
      и пак ще се повторя... "От личен опит." т.е. аз инвестицията съм я направил, но не в софийския коптор. Поста ми не бе за да кажа задължително "не купувайте имоти в България" а просто да споделя печаливша алтернатива. Безплатен съвет бе.
      Браво...моля за извинение
      важното е ,че сте направил печеливша инвестиция

дали Тук или другаде...няма голямо значение !
      руснаците казват : "Хазяин - барень"

нищо по-хубаво няма от Собствен имот..

само в собствен имот имаш възможността да дишаш свободно
      .
      .
      .

Коментар

• Първоначално изпратено от skeptika Разгледай мнение
        щом пишат за Поскъпване в 24 часа........значи .......е прието от всички

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=4557967

прави ми впечатление "поникването" на нови Никове...
        вероятно много са закъснелите да купят и
        опитват да слагат пръчка в колелото на историята..

1- diasnoto - едно мнение
        2- Integer - четири мнения
        .........
        няма лошо , имат право да търсят обещаното ..
        и пак ще се повторя... "От личен опит." т.е. аз инвестицията съм я направил, но не в софийския коптор. Поста ми не бе за да кажа задължително "не купувайте имоти в България" а просто да споделя печаливша алтернатива. Безплатен съвет бе.

Коментар

• Прав си , така е , Поскъпването е Факт

Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение
          Това е КТБ ефектът, но той няма да доведе до устойчиво поскъпване. Очаквам и данните от първото тримесечие да са също така оптимистични, но дотам.
          щом пишат за Поскъпване в 24 часа........значи .......е прието от всички

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=4557967

прави ми впечатление "поникването" на нови Никове...
          вероятно много са закъснелите да купят и
          опитват да слагат пръчка в колелото на историята..

1- diasnoto - едно мнение
          2- Integer - четири мнения
          .........
          няма лошо , имат право да търсят обещаното ..
          .
          .
          .

Коментар

• Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
            Хъмммммдааааааа.... при нашите доходи, къде 10 пъти по-ниски от техните,
            може да очакване само и единствено РРРРРЪССССССТ на панеляците!!
            Като ти гледам истеричните писания, вече се убедих-ти наистина имаш проблем с тайминга. Изпуснат е момента и сега цял свят е виновен, че имотите поскъпват и ще продалжават да поскъпват.

Коментар

• Първоначално изпратено от skeptika Разгледай мнение
              Поскъпването е Факт...

Това е КТБ ефектът, но той няма да доведе до устойчиво поскъпване. Очаквам и данните от първото тримесечие да са също така оптимистични, но дотам.

Коментар

• Първоначално изпратено от diasnoto Разгледай мнение
                Безплатен съвет: Преди да имате неблагоразумието( демографски, политикоикономически и ред други причини) да купите имот/коптор в България, отделете няколко минути да проучите какви са цените на жилища, в сравнение с тези в София, в далеч по-приятна за живот/инвестиция държава- http://www.franksalt.com.mt/ . И нека поскъпването на родните имоти да бъде възможно най-голямо- това няма да има никакво значение. От личен опит.
                Хъмммммдааааааа.... при нашите доходи, къде 10 пъти по-ниски от техните,
                може да очакваме само и единствено РРРРРЪССССССТ на панеляците!!
                Last edited by bpst; 26.01.2015, 12:01.
                "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

Коментар

• Поскъпването е Факт...

Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение
                  От понеделник се очаква прилив на американци.
                  Първо ще изкупят всичката панелка, а после и на новото няма да простят.

Ще плащате после наеми в доларес
                  никой не може да ти опонира , когато си прав
                  и в този случай Пак си прав !

http://www.nsi.bg/sites/default/file...q4_VTO6MJX.pdf

дали ще са американци или бимбинистанци....

Поскъпването е Факт...
                  .
                  .
                  .

Коментар

• Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                    Цените в щатски долари паднаха и няма да стане номера да се продават вече на тези жалки евра имотите.
                    От понеделник се очаква прилив на американци. Първо ще изкупят всичката панелка, а после и на новото няма да простят.

Ще плащате после наеми в доларес

Коментар

• Безплатен съвет: Преди да имате неблагоразумието( демографски, политикоикономически и ред други причини) да купите имот/коптор в България, отделете няколко минути да проучите какви са цените на жилища, в сравнение с тези в София, в далеч по-приятна за живот/инвестиция държава- http://www.franksalt.com.mt/ . И нека поскъпването на родните имоти да бъде възможно най-голямо- това няма да има никакво значение. От личен опит.
                      Last edited by diasnoto; 25.01.2015, 10:22.

Коментар

• Цените в щатски долари паднаха и няма да стане номера да се продават вече на тези жалки евра имотите.
                        D.Y.F-091066

Коментар

• Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Нека да опресня темата: трайно повишение само! Пак за пример ще дам Луанда в Ангола - апартментите там са на невероятни цени (милиони долари)
                          Също така друг такъв пример е Кандахар - там пък панелен апартамент (съветски стандарт )бил лукс трудно достъпен за маовите жители в тази страна. Така е в Богота Колумбия - също така столица на една страна дарена като нашата България с много красива природа ! На пръв поглед изглежда не-мислимо - как така в тези страни с мизерия, престъпност и даже елементи на анархия са такива цените Не знам как е в Тирана - но със сигурност цените там са яко нагоре!

Коментар

• Първоначално изпратено от razbiratel Разгледай мнение
                            Банките играят на пазара още преди година и половина.... ама и те тънко не дават(защо ли?),... Вече е тенденция... Чакайте михаля да ви ощастливи.... И пазарувайте(тънко) за да продадете, голям калипир ще направите.
                            Тя тая работа не е като оная! Ама редно е хлапето да пипне ръжена за да разбере, че напарва,... старите са го казали навремето, не случайно! Ся лека нощ, да пожелая на Разбирателите!
                            П.п...копнея да прочета нещо, та да се поуча... ама нейси..
                            Модераторите да знаят, утре кът се избистря, сам ще се цензурирам...няма да ми е за сефте. ;-)
                            Тогава да те цитирам, а пък те като пипнат ръжена да не забравят Май по жарава ще ходят кат нестинари некупилите де, ама има още много да рИвът.

Коментар

• ...
                              Last edited by razbiratel; 25.01.2015, 07:51.

Коментар

• Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
                                Отдавна??
                                Още през 2008-ма ли???
                                Неколега, не отговаряй когато и как ти изнася.
                                Разкажи за инфлацията да се посмеем, не тази по статистиката , а твоята

Коментар

Working...
                                X