Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
    Стига бе, как можеш толкова неграмотно да пишеш
    Брокер на зор - толкоз

Коментар

• Първоначално изпратено от todorovmladenov Разгледай мнение
      През 2015 година се очаква голъамо повишение на цените на имотите в Софя.Броъат на продайбите нарастна през последното тримесечие а прелаганите йилища намалъават.Все повече се турсъат йилища с по голъама квадратура.Наъ турсени в момента са по големи апартаменти ,вторичен пазар,но в по нови монолитни сгради,но не туъ нареченото ново строителсво.Клиентите го избъагват поради неоснователно високите цени,силно намалена полезна площ на йилищата и честите дефекти-мухул,конденз,много ИТОНГ при строейа-токсичност и некачествено изпулнение.Наъ предпочитани са сравнитено новите ЕПК сгради от краъа на 90 -те,при които вутрешните стени са червена тухла и самите йилища са с много полезна площ и изклъучително функционални.
      Стига бе, как можеш толкова неграмотно да пишеш

Коментар

• poskupvane na imotite v Sofia

През 2015 година се очаква голъамо повишение на цените на имотите в Софя.Броъат на продайбите нарастна през последното тримесечие а прелаганите йилища намалъават.Все повече се турсъат йилища с по голъама квадратура.Наъ турсени в момента са по големи апартаменти ,вторичен пазар,но в по нови монолитни сгради,но не туъ нареченото ново строителсво.Клиентите го избъагват поради неоснователно високите цени,силно намалена полезна площ на йилищата и честите дефекти-мухул,конденз,много ИТОНГ при строейа-токсичност и некачествено изпулнение.Наъ предпочитани са сравнитено новите ЕПК сгради от краъа на 90 -те,при които вутрешните стени са червена тухла и самите йилища са с много полезна площ и изклъучително функционални.

Коментар

• Пазарът на имоти с най-голям ръст след началото на кризата

http://www.investor.bg/analizi/113/a...rizata-188165/

Ай честито на печелившите!

Коментар

• Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
            Ти пък знаеш какво правя. Комарджия, не ми ги разправяй на мен тия. Един латекс, обаче се окзава, че преди това трябва да направиш една шпакловчица, пък трябва да шкуриш два пъти и после това къде беше, онова къде ми е, айде не на нас - имотните тези номера. Нали само с квартиранти се разправям.На всички им идва до гуша в един момент и или си купуват ново или се прибират на село Ама вас щом ви кефи, няма лошо, май само на мен клиентите ми постъпват така.....вие-извънземни.
            Знаем, знаем ний к'во прайш
            От 2002 нова къща на груб строеж завършваш
            Е...не отричам, на финала си, някакви керемиди само остава да смениш

Коментар

• Първоначално изпратено от toto Разгледай мнение
              Да супер яко е. За 150-200 кинта те местят и подреждат всичко
              Аз съм се пренасял на времето за 2 дни с пълно обзавеждане на тристаен.

А да и едно пренасяне трае дори по-мало време от едно пролетно почистване ама той лорда не прави такива неща ...

освен това един бърз латекс се прави за отрицателно време в празен апартамент, а в пълен си е направо троен труд... последно дадох на майстора ключа (щото е празен апартамента), заминах за чужбина и като се върнах след седмица, всичко беше боядисано със нова шпакловка на едната стая и разни други поправки, платих и влязох - голям Кеф!
              Ти пък знаеш какво правя. Комарджия, не ми ги разправяй на мен тия. Един латекс, обаче се окзава, че преди това трябва да направиш една шпакловчица, пък трябва да шкуриш два пъти и после това къде беше, онова къде ми е, айде не на нас - имотните тези номера. Нали само с квартиранти се разправям.На всички им идва до гуша в един момент и или си купуват ново или се прибират на село Ама вас щом ви кефи, няма лошо, май само на мен клиентите ми постъпват така.....вие-извънземни.

Коментар

• Първоначално изпратено от Зайо Байо Разгледай мнение
                Има фирми дето се занимават с това - хамалски услуги му се казва, не сте ли чували бе хора!?
                Да супер яко е. За 150-200 кинта те местят и подреждат всичко
                Аз съм се пренасял на времето за 2 дни с пълно обзавеждане на тристаен.

А да и едно пренасяне трае дори по-мало време от едно пролетно почистване ама той лорда не прави такива неща ...

освен това един бърз латекс се прави за отрицателно време в празен апартамент, а в пълен си е направо троен труд... последно дадох на майстора ключа (щото е празен апартамента), заминах за чужбина и като се върнах след седмица, всичко беше боядисано със нова шпакловка на едната стая и разни други поправки, платих и влязох - голям Кеф!

Коментар

• Админе доживях да ме накажеш, а съм толкова нежен със словата !!! Хайде със здраве!!!

Коментар

• Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
                    За мен поевтиняването е реално - панеляка ми струва 20 месечни заплати.
                    Колкото жигулката при соца - и тя ми беше 20 заплати...
                    Жигулата по соца беше над 7000 лефа.
                    Средната работна заплата към 200 лефа.
                    Твоита заплата требе да е била много голяма!!!
                    Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

Коментар

И по нюзрума на тв7 вечем ви го казаха. От 2013г. до момента ръста е 14%
                      Като смениш офертната цена от евро в долар е точно така!!
                      "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

Коментар

• И по нюзрума на тв7 вечем ви го казаха. От 2013г. до момента ръста е 14%

Коментар

• Първоначално изпратено от Зайо Байо Разгледай мнение
                          Има фирми дето се занимават с това - хамалски услуги му се казва, не сте ли чували бе хора!?
                          Да, има ги из Студентски град, колкото искаш. Всеки по-якичък студент е готов да ти пренесе покъщината

Коментар

Имам един приятел който работи в съдебната с-ма 80-ти набор. Вече трети път един наш друг общ приятел му пренася покъщнината с буса, а аз се цаня за общак при пренасянето. Трети път е едно ужасно мъкнене от единия до другия край на града, нови монтажи продажби на половината овехтяли вещи и разходи по преместването- гориво и софри., та не знам за камъка и въжето къде са........

Коментар

ПовЕрвах ти. 2008-ма е някакъв магнит за драскачите, уви хистерията издава и то много. Щом на "черното" /поскъпването по НСИ/ се казва "бяло" /желание за поевтиняване в нечии души, то значи........
                              За мен поевтиняването е реално - панеляка ми струва 20 месечни заплати.
                              Колкото жигулката при соца - и тя ми беше 20 заплати...
                              "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

Коментар

• Първоначално изпратено от Mito Karamitov Разгледай мнение
                                Кукувел, бях те посъветвал да спреш да се празниш тук - всяко 2 мнение е твое
                                Отвори си собствена тема и си списваи там наволя
                                Не се ядосвай човече! Прав е колегата, беше си отворил собствена тема , но я заключиха. До да напомня, че има и тема докога ще се понижават, та там може който не му изнася да поскъпват там да си бълнува до зори. То ако така се понижаваха тези работи , нямаше всичко около теб да е тухли и бетон.

Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение
                                За млади хора това дишане ми се струва като с камък на шията. Нищо не закрепостява по-добре от собствен имот ако някой е на 30. Ни да имигрира, ни да си намери работа в друг град.. Един имот с ипотека и животът ти е предрешен.
                                Имам един приятел който работи в съдебната с-ма 80-ти набор. Вече трети път един наш друг общ приятел му пренася покъщнината с буса, а аз се цаня за общак при пренасянето. Трети път е едно ужасно мъкнене от единия до другия край на града, нови монтажи продажби на половината овехтяли вещи и разходи по преместването- гориво и софри., та не знам за камъка и въжето къде са........

Коментар

Working...
                                X