Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Лорда
    Абе мизерници, ако ще ставаме по-малко, кво ни пречи да си се обединим отново с Турция? Там са си много. Вече ставам радетел на исляма. Вие апокалиптичните боклуци които нещете да раждате деца , е..л съм ви м.......та. Дреме ми на жезъла за вас. Да си влезем отново в османската империя та да растнат имотните цени в София.

Лорде, ти съвсем изтрещя! Ма така е като не си ходил скоро там да те онождат!
    Ако Република Турция стане част от ЕС, 90 % от българските фирми ги чака фалит.
    А БГ строителните фирми на 100%! Ще ни лапнат за закуска, а на обяд пак ще са гладни!

Коментар

• Колега , имаш пропуски с "Системата"

Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
      Стефи а ти говориш като някоя зависима.

Кое е комунистическото бе колежке?
      Едно е какво искат банките друго е какво искат хората.
      В момента всичко са фул с имоти и на всички опарили им държи влага. Едните предлагат паричен ресурс другите го търсят, къде ще се срещнат само пазара знае.

Как според теб се иницийра нов растеж, като едната страна се дърпа все още?
      И още нещо каква е гаранцията, че точно в жилищни НИ ще се налеят и изобщо в НИ. Споконно може се инвестират в други сектори и от тях да се иницийра растежа и да дръпне НИ

Кредитите ще падат, но вашето е спекула че точно ще се налеят в НИ. Там е лекия момент че вие сънувате този ръст без никаква фундаментална основа.
      Пиши още 1-2% на кредити и вече може си говорим за дъна и нови ръстове.

А да дообесня, малко са икон, школи които изучават човешките действия, избори и решения.

Анауката която изцяло анализира това не е иконоиката .

Може да кажеш ефтиния ресурс е стимул за иницииране на нова покупка, ама кога ще и поради каква причини ....

Комунистическо е да вярваш , че всичко е такова каквото ти се иска
      Всички искат власт , пари , но получават само толкова,колкото са поискали по правилния начин
      Пропуснал си Втора част на политикономията - тази на КапитализЪма.
      в която никъде не иде реч , че всички ще са доволни и щастливи...
      и Ще имат Право на Глас при решаване на Важните дела , Покупките - те имат само право на Мнение..!

прав си в едно: подчертано с черен Болд!!!
      това е в основата на всичко , но ако след него продължаваш да си пееш песента от училище-явно си бягал от правилните часове !

-----------
      онагледил съм ти го .......за по-добро възприятие........Червеният цвят е Грешният

Коментар

• Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение
        Засрами се , бе ! Как сърце и ръка ти даде напишеш това ?? Отиваш далече..........Тук не става вече въпрос за имоти или активи . Ти , ако искаш ставай резняк .......избора е личен , но не пиши за ''възраждане на османската империя''...............
        Ами дразните ме с това, че не искате да създавате семейства, че не купувате имоти, че чакате само апокалипсиса и циганите да ни завладеели. Като ще ни завладяват циганите, аз предпочитам турците да си станем отново държава и без това те са в момента най-мощния и бързоразвиващ се икономически съсед с динамична икономика, производство и всичко налично за което тук няма и ревете. А исляма е просто друг път към бога. Щом не го намирате вече в християнските ценности и етика да се създава здрав дом, семейство и деца и да се работи здраво и да се постигат блага, по-добре другия път от безпътицата. Около 10% от населението ни е традиционно изповядващо ислям така или иначе. То ще се окаже най-свестната част от населението, щото не са неолиберални толерасти като вас, а разчита на традиционни ценности.

Коментар

Абе мизерници, ако ще ставаме по-малко, кво ни пречи да си се обединим отново с Турция? Там са си много. Вече ставам радетел на исляма. Вие апокалиптичните боклуци които нещете да раждате деца , е..л съм ви м.......та. Дреме ми на жезъла за вас. Да си влезем отново в османската империя та да растнат имотните цени в София.
          Засрами се , бе ! Как сърце и ръка ти даде напишеш това ?? Отиваш далече..........Тук не става вече въпрос за имоти или активи . Ти , ако искаш ставай резняк .......избора е личен , но не пиши за ''възраждане на османската империя''...............

Коментар

• Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение
            Ама то на думи и баба може. Поне обещай че от тази вечер ще пикаеш седнал.
            Ако така ще катери моя актив с 10% на тримесечие, мога да пикая и легнал

Коментар

Вече ставам радетел на исляма.

Ама то на думи и баба може. Поне обещай че от тази вечер ще пикаеш седнал.

Коментар

• Супер, имотите или 10 пъти обезценка на книжните пари, да сме по ясни
                Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

Коментар

• Очаквам имотите да поскъпнат 10 пъти и то за много кратък период от 2-3 години !!!
                  D.Y.F-091066

Коментар

• Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                    Ще Ти Се
                    То и на Манго като види Черно Море - му се ще да се подкваси на кисело млеко - та да има какво да яде
                    а ти внимавай - да не ядосваш хората - Искрен Приятелски Съвет
                    че човек сам каквото си направи - НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА МУ ГО НАПРАВИ!!!
                    Аз ли ги ядосвам
                    МИСЛЯ, ЧЕ ГИ ЯДОСВАТ ЕДИНСТВЕНО ЦЕНИТЕ

Коментар

• Първоначално изпратено от stefi Разгледай мнение
                      пишеш за поведенчески модели а разсъждаваш като комунист .

трудно е да вляза в подробности-трябва все пак да се пази добрия тон

хората са едни и същи, нито нещо ново са научили , нито нещо старо са забравили

макроикономистите със същия успех могат да прогнозират земетресенията , наводненията....
                      Стефи а ти говориш като някоя зависима.

Кое е комунистическото бе колежке?
                      Едно е какво искат банките друго е какво искат хората.
                      В момента всичко са фул с имоти и на всички опарили им държи влага. Едните предлагат паричен ресурс другите го търсят, къде ще се срещнат само пазара знае.

Как според теб се иницийра нов растеж, като едната страна се дърпа все още?
                      И още нещо каква е гаранцията, че точно в жилищни НИ ще се налеят и изобщо в НИ. Споконно може се инвестират в други сектори и от тях да се иницийра растежа и да дръпне НИ

Кредитите ще падат, но вашето е спекула че точно ще се налеят в НИ. Там е лекия момент че вие сънувате този ръст без никаква фундаментална основа.
                      Пиши още 1-2% на кредити и вече може си говорим за дъна и нови ръстове.

А да дообесня, малко са икон, школи които изучават човешките действия, избори и решения. А науката която изцяло анализира това не е иконоиката.
                      Може да кажеш ефтиния ресурс е стимул за иницииране на нова покупка, ама кога ще и поради каква причини ....
                      Last edited by needtoknowmore; 17.12.2012, 17:40.
                      Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

Коментар

• Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                        .......... ще поскъпнат имотите
                        ...........
                        Ще Ти Се
                        То и на Манго като види Черно Море - му се ще да се подкваси на кисело млеко - та да има какво да яде
                        а ти внимавай - да не ядосваш хората - Искрен Приятелски Съвет
                        че човек сам каквото си направи - НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА МУ ГО НАПРАВИ!!!
                        remember remember the fifth of november

Коментар

а задаваш ли си въпроса защо нашите лични данни не се размахват по форумите - а твоите - ДА
                          Много ти е голяма УСТАТА момко
                          и ЛОГИЧНО - все глупости ръси - ТАЗИ ТВОЯ ГОЛЯМА УСТА
                          Знам, че не ти харесва ,че ще поскъпнат имотите и се фокусирай върху това, а не кой какъв бил и къде му били личните данни. Кажи си просто:
                          "НЕ МИ ХАРЕСВА ЧЕ ЩЕ ПОСКЪПНАТ ИМОТИТЕ, ЩОТО СЪМ СКЪСАН МАРИНЧО ДА МУ СЕ НЕ ВИДИ!"

Коментар

И вие мариновците сте около 4-5, ама нищо не съм казал

а задаваш ли си въпроса защо нашите лични данни не се размахват по форумите - а твоите - ДА
                            Много ти е голяма УСТАТА момко
                            и ЛОГИЧНО - все глупости ръси - ТАЗИ ТВОЯ ГОЛЯМА УСТА

Коментар

Абе то аз знам и как на един друг, в един друг форум, бяха му изкарали всички лични данни
                              Дали затова сега, този другия, сменя никовете - един през друг
                              И вие мариновците сте около 4-5, ама нищо не съм казал

Коментар

Хахахахах, твоите 30%-тови прогнози ги знаем от един друг форум. Там здраво стана за смях, скри се и после се появи тук
                                Абе то аз знам и как на един друг, в един друг форум, бяха му изкарали всички лични данни
                                Дали затова сега, този другия, сменя никовете - един през друг

Коментар

Working...
                                X