Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

2129 ли каза ?
    Тази статия е леко разбиваща и пак показват, че съм голям оптимист ... Панелки 15-20 години , а аз мислех че 30-40 някои ще изкарат, печалба средно 11% на строителите, а си мислех че е 20-30% от 1200 евро продажна цена вадим 38% за държавата, 25% за терена и 11% печалба....Тва грубо... Остава себестойността на строежа...верно било малко над 300 Евро....
    песимисте, не искам да си мисля какъв хаос ще настане когато 1-2 панелни блока у папурково 3 дадат фирА...

Коментар

• Първоначално изпратено от cupwinner Разгледай мнение
      https://www.investor.bg/bylgariia/45...lishte-283534/

мдаааам, 2029-та ше има дискаунти...
      2129 ли каза ?
      Тази статия е леко разбиваща и показва, че съм голям оптимист ... Панелки 15-20 години , а аз мислех че 30-40 някои ще изкарат, печалба средно 11% на строителите, а си мислех че е 20-30% от 1200 евро продажна цена вадим 38% за държавата, 25% за терена и 11% печалба....Тва грубо... Остава себестойността на строежа...верно било малко над 300 Евро....
      Last edited by pesimist4o na kvadrat; 07.06.2019, 09:20.

Коментар

мани яд ме е че VW, не останаха да произвеждат гоУф у Перник, ми отидоха при турчилята.
        това потвърдено ли е?

последно бях чел , че са останали България и Турция на финалната права, като за България уж на площадката на Кремиковци (слухове)
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

Коментар

• Щом Радев взе да скача на зелено, ясна е работата. Радев, когато спреда между завършено и зелено се отвори в големи граници +липса на раб. ръка, и високи заплати, пазара тръгва надолу до година.

Коментар

Радев, струва ми се нещо си се засилил към тулата...Да не иде връО ?
            Мани ама ако и берти, бота и каръка купат уйдеха тулите у киреча

Коментар

мани яд ме е че VW, не останаха да произвеждат гоУф у Перник, ми отидоха при турчилята.
              Малиии, гоУф у Перник....Голям пропуск , че не го правят там....Работниците щяха да обучават инженерите.... , а ако не вдяват немците има и винкел под ръка :-)

Коментар

• Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

Важни са нивата на заплатите. Масово търсят евтин труд, затова са и тук.
                Точното е търсят ниски разходи...Евтиният труд е само един компонент от цялото. И да доста конкурентни сме в цялото и затва местят администрацията тук...

Коментар

• Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

накавръче, аз “ЗА” нека дойдат всички.
                  Само заводите да не правят из БГ, сичко у столицата требе да се набучи. Да пушат фабричните комини, да идват нови столичани от врачанските села и движението в столицата да става все по-приятно .

Коментар

• https://www.investor.bg/bylgariia/45...lishte-283534/

мдаааам, 2029-та ше има дискаунти...

Коментар

Не че е кой знае какво, но капка по капка стигаме до Купата 2029...
                      ''
                      Френският гигант за химикалки, самобръсначки и запалки Bic обяви в четвъртък намерението си да открие свой център в София, съобщи в. „Монд“.

Стъпката е част от стратегията за преструктуриране на холдинга. Тя предвижда да бъдат съкратени около 450 позиции в световен мащаб, главно в администрацията, като същевременно се създадат 400 нови работни места.

Половината от тях ще са в новия офис на Bic в София.
                      ''

Коментар

Не че е кой знае какво, но капка по капка стигаме до Купата 2029...
                        ''
                        Френският гигант за химикалки, самобръсначки и запалки Bic обяви в четвъртък намерението си да открие свой център в София, съобщи в. „Монд“.

Стъпката е част от стратегията за преструктуриране на холдинга. Тя предвижда да бъдат съкратени около 450 позиции в световен мащаб, главно в администрацията, като същевременно се създадат 400 нови работни места.

''

Коментар

• Не че е кой знае какво, но капка по капка стигаме до Купата 2029...
                          ''

''

Коментар

• Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

У папура по 1200 им сакат ама аз там нема се набия
                            това трябва да е панел за тая цена ))

слушай, не ти трябва ни у левски, ни у люлин и двете са добре заредени с кафяви.
                            за под наем ако го взимаш, ще си скъсаш нервите с такива наематели.
                            да се местиш ти, не виждам смисъл, освен ако не си довел някоя позастаряла студентка.
                            като дойде големото кукуригу, първо тия квартали ще разберат.
                            препоръка е

Коментар

• Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

У папура по 1200 им сакат ама аз там нема се набия
                              Радев, струва ми се нещо си се засилил към тулата...Да не иде връО ?

Коментар

• Първоначално изпратено от national power

А тоя зема на заем 1000 евро да си дойде и после цела годи на върти свирки да го върне.Ей такива плашипутарници ни излагат по света.Неудачника си е неудачни навсякъде.Специално тоя освен че е хард идиот е и хард лузър.
                                мани, аз се радвам, че ти стоиш на родното си място, че ако идеш по европата и те видят ората, ще си кажат; БАЙ ГАНьО е жив!
                                препоръка е

Коментар

Working...
                                X