Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

Венко Кратунчо е топ идиота на темата а ти си му приятел..
    кретенчо е доста читаво момче.
    и преди съм го казвал.

видя ли как оряза мазното холандско гастерче, като го питаше на лични за инфо за бертрам?
    а да ти прави впечатление, кой рови за инфо в нета и бърза да я споделя тук и без никой да го пита.
    на теб примерно би ли ти харесало да де изтипоса тук, защото преди време не бяхте приятели и бая простотия написа и за дъщеря ти и за жена ти.
    но може пък да си забравил, знам ли.

толко, сега ще спра за малко, че пак профанизира темата гастерчето налъмчо.
    препоръка е

Коментар

не е верно бай Пеше. папурко-смехурко е топ идиота, а кретунчо му е интимен приятел

междувременно у папуристан; https://www.google.nl/maps/@42.62494...2!8i6656?hl=nl
      Last edited by cupwinner; 07.06.2019, 10:09.

Коментар

• Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

ма гледам неще и у света троЙца, да му се изхождат съседите около колата.
        Радев ще отиде къде иска.Света Троица немаме претенции да сме елит кат папурковците.Но не сме краен квартал и сме почти на Центъра за 20 минути пеша....А ти като тръгнеш вечерта пеша на другио ден вечерта мое да стигнеш

Коментар

не мисля, че и 10 като тебе и пешето може да накривите капата на кретенчо.
          напълно възможно е да не си разбрал, но ставаш само за ташак тук. а пешето изглежда иска да заеме ролята на друфия и да сте си чифт )))
          нямам против, забавни сте ми и двамата, че като ви бъзне човек доста подрипате.

Коментар

Mа разбира се бе Венко.Радев не е глупав да плаща двойни цена за откровен боклук у Папурково.
            ма гледам неще и у света троЙца, да му се изхождат съседите около колата.
            препоръка е

Коментар

мани, аз се радвам, че ти стоиш на родното си място, че ако идеш по европата и те видят ората, ще си кажат; БАЙ ГАНьО е жив!
              Те и по Европата са същите папурковци.За разлика от теб аз не се прехласвам по европейски педали лицемери и чекиджии.Такива точно като Ганьо ги мааш у главата...Дреме ми на кукуригуто кво щели да си кажат у Европа

Коментар

• Първоначално изпратено от cupwinner Разгледай мнение

драги ми папурко, виждам нещо ного се косиш. Гледам вчера твоя приятел крети са го направили на гъз у темата, а ти се криеш като мишок и не го подкрепяш като преди. Живуркай си там у папурищата, гледай си Пазарджик през прозореца, паркирай си таралясника у незаконния "гараж" насред нивите и не се коркай.

виж какъв "живот" цари у папуристан https://www.google.nl/maps/@42.63340...2!8i6656?hl=nl
                не мисля, че и 10 като тебе и пешето може да накривите капата на кретенчо.
                напълно възможно е да не си разбрал, но ставаш само за ташак тук. а пешето изглежда иска да заеме ролята на друфия и да сте си чифт )))
                нямам против, забавни сте ми и двамата, че като ви бъзне човек доста подрипате.
                препоръка е

Коментар

е, то се интересува, който може да купи.
                  който са му отредили децата да живее в гараж в новата им кооперация, за какво му е да знае?!
                  Mа разбира се бе Венко.Радев не е глупав да плаща двойни цена за откровен боклук у Папурково.

Коментар

а аз не искам да си мисля, но как можа природата след стотици хиляди години еволюция, да се върне в начална точка....създавайки теб, толкова отчайващо прост.
                    драги ми папурко, виждам нещо ного се косиш. Гледам вчера твоя приятел крети са го направили на гъз у темата, а ти се криеш като мишок и не го подкрепяш като преди. Живуркай си там у папурищата, гледай си Пазарджик през прозореца, паркирай си таралясника у незаконния "гараж" насред нивите и не се коркай.

виж какъв "живот" цари у папуристан https://www.google.nl/maps/@42.63340...2!8i6656?hl=nl
                    Last edited by cupwinner; 07.06.2019, 09:51.

Коментар

песимисте, не искам да си мисля какъв хаос ще настане когато 1-2 панелни блока у папурково 3 дадат фирА...
                      а аз не искам да си мисля, но как можа природата след стотици хиляди години еволюция, да се върне в начална точка....създавайки теб, толкова отчайващо прост.
                      препоръка е

Коментар

• Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

панелите (не ги харесвам пак да си кажа) имат много яка структура.
                        някъде може да се предаде някоя заварка, но това не бута конструкцията въобще. Ако не вярваш виж онези 'разкостените' панелки от ромите в Ямбол.. да се чуди човек това как не ги е погребало докато 'берат жилязо' от конструкцията, палят огън вътре и тн простотии.

стомана и бетон при правилна хидроизолация могат да изкарат 100+ години без да има съществени проблеми. Баш папуристанските панели понеже са в елита си правят покривите и няма течове, които да разкажат играта на конструкцията.

та не се надявайте с песимиста на някакъв бум при панелите. Може някой да хлътне по ред прични (подпочвени води главно), но това може да се случи на всяка сграда.

и аз бях убеден, че ще мигрират от панели към тухли .. и се случва като се пачкосат, НО панелките остават веднага за под наем и са конструктивно здрави. Собствениците са доволни, че взимат сухо, а наемателите не им дреме че панела ще е за брак след време, защото са наематели...

само се чудя на тези, които са склонни да платят 75К ойро за двустайна панела люкс.
                        И аз им се чудя, но нещата са по-дълбоки и са виновни строителите. При новото зелено общите площи са много ама много раздути.. Нещо има инфлация при общите площи.....Гледаш цената еднаква на квадрат обаче при панелката зимаш 30% повече реална площ и влизаш веднага, а не след мин 3 години / толкова с довършителните работи минимум/ Та макар това да не е мой избор разбирам тези, които го правят...

Коментар

песимисте, не искам да си мисля какъв хаос ще настане когато 1-2 панелни блока у папурково 3 дадат фирА...
                          панелите (не ги харесвам пак да си кажа) имат много яка структура.
                          някъде може да се предаде някоя заварка, но това не бута конструкцията въобще. Ако не вярваш виж онези 'разкостените' панелки от ромите в Ямбол.. да се чуди човек това как не ги е погребало докато 'берат жилязо' от конструкцията, палят огън вътре и тн простотии.

стомана и бетон при правилна хидроизолация могат да изкарат 100+ години без да има съществени проблеми. Баш папуристанските панели понеже са в елита си правят покривите и няма течове, които да разкажат играта на конструкцията.

та не се надявайте с песимиста на някакъв бум при панелите. Може някой да хлътне по ред прични (подпочвени води главно), но това може да се случи на всяка сграда.

и аз бях убеден, че ще мигрират от панели към тухли .. и се случва като се пачкосат, НО панелките остават веднага за под наем и са конструктивно здрави. Собствениците са доволни, че взимат сухо, а наемателите не им дреме че панела ще е за брак след време, защото са наематели...

само се чудя на тези, които са склонни да платят 75К ойро за двустайна панела люкс.
                          Last edited by bertram; 07.06.2019, 09:26.
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

Коментар

• Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

2129 ли каза ?
                            Тази статия е леко разбиваща и пак показват, че съм голям оптимист ... Панелки 15-20 години , а аз мислех че 30-40 някои ще изкарат, печалба средно 11% на строителите, а си мислех че е 20-30% от 1200 евро продажна цена вадим 38% за държавата, 25% за терена и 11% печалба....Тва грубо... Остава себестойността на строежа...верно било малко над 300 Евро....

Коментар

https://www.investor.bg/bylgariia/45...lishte-283534/

мдаааам, 2029-та ше има дискаунти...
                              2129 ли каза ?
                              Тази статия е леко разбиваща и показва, че съм голям оптимист ... Панелки 15-20 години , а аз мислех че 30-40 някои ще изкарат, печалба средно 11% на строителите, а си мислех че е 20-30% от 1200 евро продажна цена вадим 38% за държавата, 25% за терена и 11% печалба....Тва грубо... Остава себестойността на строежа...верно било малко над 300 Евро....
                              Last edited by pesimist4o na kvadrat; 07.06.2019, 09:20.

Коментар

мани яд ме е че VW, не останаха да произвеждат гоУф у Перник, ми отидоха при турчилята.
                                това потвърдено ли е?

последно бях чел , че са останали България и Турция на финалната права, като за България уж на площадката на Кремиковци (слухове)
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

Коментар

Working...
                                X