Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от cupwinner Разгледай мнение

берти, понеже не пътуваш със самолети та май не си преживявал тръпката да стигнеш до летището през папурищата в делничен ден. А тръпката да изпуснеш самолета хванат в капана на задръстването у центъро на папурите е голяма.

виж тука ко стаа: https://www.imoti.net/bg/obiava/prod...08/?sid=hupn37

продаваш само вратата (направена от тънките радиатори) на папурския незаконен гараж и купуваш обзаведен апартамент
    случва ми се чат пат
    иначе сега точно натам отивам

за колегите, които пращат колцентровете в украйна... ами дай боже. това ще означава само едно - тия хора заети сега да имат по-висок стандарт и алтернатива да бачкат друго... уин-уин стратегия за малките апарти в папура....

даже при голямо мяу ще се отдава много по лесно маломерка от голям или лукс апарт... хората все пак трябва да живеят някъде.

ратко изтегли 4 валета с тия маломерки купени в ниското... ратко не помня кога ги беше взимал? сподели.

само цените са му кисели на папура в момента.
    Last edited by bertram; 07.06.2019, 11:54.
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

Коментар

• Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

QA искат програмиране. Не става.
      Ми да де, иска се да си седнеш на дупето и да излезнеш от форума. За цъкачи нема работа, нали викаш - автоматизация имало.

Коментар

• Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

за наематели или по-скромни хора е добре

- панел и епк, с доста компроментирани откъм подръжка входове и фасади - не всички, но има доста грозни

+ място бол за паркиране
        + метро наблизо
        + най-голямото съсредоточаване на работни места в София (частни фирми , повечето чужди) - наблизо

+ широки булеварди
        + добри въздушни течения, липса на къщи с печки = относително чист въздух за софия
        + липса на ромеи (като се изключи едно мини катунче дам в полето)
        + магазини наблизо.

мале мале като се чета - готов съм за заместник на бони
        берти, понеже не пътуваш със самолети та май не си преживявал тръпката да стигнеш до летището през папурищата в делничен ден. А тръпката да изпуснеш самолета хванат в капана на задръстването у центъро на папурите е голяма.

виж тука ко стаа: https://www.investinbansko.com/

продаваш само вратата (направена от тънките радиатори) на папурския незаконен гараж и купуваш обзаведен апартамент
        Last edited by cupwinner; 07.06.2019, 11:45.

Коментар

Кол центровете заминават до 10 години. Добре запомнете това. В момента експлоатират млади хора заради езиците им. Пита се задачата, какво ще правят те след като се автоматизира процеса. Какви умения ще имат, и какво ще създават?? Нищо. Защото ако сега са на по 22,23,след 10 години на над 35,години,вече индустрията ще се е автоматизирала. Бизнес парка са само офиси. Ами то в бъдеще и офисите ще изнесат дистанционно, с цел намаляне на разходи.
          накавръче остави папурищата, ма виж ко стаа https://www.investor.bg/novini/130/a...2020-g-283515/

май ботич ще познае кога ще дойде кризата кога догодина вдигнат лихвите от 15 юли

сега обаче приятелски съвет, помисли за 2029-та дали ще си в състояние да се задомиш с жена, че и деца да правиш.
          Last edited by cupwinner; 07.06.2019, 11:16.

Коментар

• Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

Ще станат нещо друго, стига си ревал. Ти все едно не смени няколко професии и се опитваш да хванеш нова като QA в момента? Ами с мотане във форума няма да стане.
            QA искат програмиране. Не става.

Коментар

Кол центровете заминават до 10 години. Добре запомнете това. В момента експлоатират млади хора заради езиците им. Пита се задачата, какво ще правят те след като се автоматизира процеса. Какви умения ще имат, и какво ще създават?? Нищо. Защото ако сега са на по 22,23,след 10 години на над 35,години,вече индустрията ще се е автоматизирала. Бизнес парка са само офиси. Ами то в бъдеще и офисите ще изнесат дистанционно, с цел намаляне на разходи.
              Ще станат нещо друго, стига си ревал. Ти все едно не смени няколко професии и се опитваш да хванеш нова като QA в момента? Ами с мотане във форума няма да стане.

Коментар

• Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

Почти съгласен, но къде са тия широки булеварди? Само Малинов - ама там задръстванията са монументални.
                И преди и сега Младост си беше спалня на София, сега малко по лъскава. Това е разликата, разказват му играта на този квартал в момента.

Коментар

берти, колцентровете са доста гъвкави откъм място на опериране. Днес им е изгодно в София, утре се вдигат и заминават в Украйна, а Венко измекярчето остава с ипотечките на шията. За тебе 4-5% рентабилност ли е?

Коментар

- панел и епк, с доста компроментирани откъм подръжка входове и фасади - не всички, но има доста грозни

+ място бол за паркиране
                    + метро наблизо
                    + най-голямото съсредоточаване на работни места в София (частни фирми , повечето чужди) - наблизо

+ широки булеварди
                    + добри въздушни течения, липса на къщи с печки = относително чист въздух за софия
                    + магазини наблизо.

Почти съгласен, но къде са тия широки булеварди? Само Малинов - ама там задръстванията са монументални.

Коментар

как бе, кой се ебава? виж колко елитно е там: https://www.google.nl/maps/@42.64271...2!8i6656?hl=nl

+ място бол за паркиране
                      + метро наблизо

+ широки булеварди
                      + магазини наблизо.

Last edited by bertram; 07.06.2019, 11:04.

Коментар

пичове,

много се ебавате с папура и баберките на ратко, но честно казано това е работещ бизнес-модел за отдаване на маломерни НИ с многа добра рентабилност. Гледайте какво строителство е в бизнес-парка и над него... гледам 10 крана има . Това са му клиентите на Ратко и е успял в кризата да купи убеден съм доста под 1000Е метъра.
                        берти, колцентровете са доста гъвкави откъм място на опериране. Днес им е изгодно в София, утре се вдигат и заминават в Украйна, а Венко измекярчето остава с ипотечките на шията. За тебе 4-5% рентабилност ли е?

Коментар

пичове,

много се ебавате с папура и баберките на ратко, но честно казано това е работещ бизнес-модел за отдаване на маломерни НИ с многа добра рентабилност. Гледайте какво строителство е в бизнес-парка и над него... гледам 10 крана има . Това са му клиентите на Ратко и е успял в кризата да купи убеден съм доста под 1000Е метъра.
                          На мен,също ми допада този бизнес модел. Малки и евтини жилища на идеалното място за отдаване под наем. Ако можех да си помисля преди 20 год.,че ще има Бизнес и Техно паркове в тази зона със сигурност щях да опитам това. Определено го считам за печелившо.Браво Венко !

Коментар

пичове,

как бе, кой се ебава? виж колко елитно е там: https://www.google.nl/maps/@42.64271...2!8i6656?hl=nl

Коментар

• пичове,

Коментар

• Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

кретенчо е доста читаво момче.
                                и преди съм го казвал.

видя ли как оряза мазното холандско гастерче, като го питаше на лични за инфо за бертрам?
                                а да ти прави впечатление, кой рови за инфо в нета и бърза да я споделя тук и без никой да го пита.
                                на теб примерно би ли ти харесало да де изтипоса тук, защото преди време не бяхте приятели и бая простотия написа и за дъщеря ти и за жена ти.
                                но може пък да си забравил, знам ли.

толко, сега ще спра за малко, че пак профанизира темата гастерчето налъмчо.
                                https://www.google.nl/maps/@42.63869...2!8i6656?hl=nl

като гледам какво е у папур 3 си мисля че май е по-добре в кашон или под моста у Германия

папуристанска идилия: https://www.google.nl/maps/@42.64580...2!8i6656?hl=nl
                                Last edited by cupwinner; 07.06.2019, 10:34.

Коментар

Working...
                                X