Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
    Затворените комплекси не са добро решение.
    Специално тоя комплекс дето президента живее е на ебати тъпото място.Там просто не става за живот за младо семейство с деца.

Коментар

• Първоначално изпратено от Батко Пешо Разгледай мнение
      Явно гледаме с различни очи.Ако за теб това са магазини и транспорт за мен не са.А шумът от околовръстното е много неприятен.На село е в пъти по добре.Само се замисли примерно ако детето ти учи примерно в Математическата гимназия колко време ще му трябва да пътува.
      Ми верно не са, на село какви аптеки има, като едно време, какви хоремази- цял показен магазин!!!
      И всичко ти е близко - френска, немска, секакви гимназии .И най-вече, но не на последно място -никой не пикае в подлезите.Това предимство няма просто какво да го бие!!!

Значи, да обобщим -в центъра, въпреки че има училища, аптеки, денонощни болници, магазини, и т.н, които изведнъж се оказват от изключителна важност-твърдо не, в затворените комплекси -също твърдо не.Чакаме с нетърпение нататъшните съждения...

Коментар

• Затворените комплекси не са добро решение.

Коментар

• Първоначално изпратено от javcho Разгледай мнение
          Като си ходил, защо гледа в небето и не видя, че има и аптека, и детска градина, и магазини?

---

"Търговската зона" е уникално допълнение към комплекса, имащо за цел да предложи оптимално съчетание от услуги: супермаркет, аптека - дрогерия, банков клон, химическо чистене, фризьорски салон; места за хранене - ресторанти и кафенета; съоръжения за спорт и релакс - басейн, фитнес, масажи, сауна и баскетболно игрище; целодневна дестка градина и офиси.

---

Има дори автобус влизащ вътрe в квартала, метрото също ще стига до там.
          Ама щом мислиш да се придвижваш с рейсчета, по-добре си стой на село.

---

Считано от 01.09.2012г. бе разкрита нова автобусна линия 314 на Градски транспорт за осигуряване на транспортна обезпеченост на жк. „София парк”. В близост до комплекса се намират още спирки на автобуси 76, 213, 214, 111 и 413, които гарантират бърз и лесен достъп до основните квартали в София.
          Явно гледаме с различни очи.Ако за теб това са магазини и транспорт за мен не са.А шумът от околовръстното е много неприятен.На село е в пъти по добре.Само се замисли примерно ако детето ти учи примерно в Математическата гимназия колко време ще му трябва да пътува.

Коментар

АЗ за разлика от теб съм ходил там дори мислех да купувам но точно това което съм написал ме отказа.
            Като си ходил, защо гледа в небето и не видя, че има и аптека, и детска градина, и магазини?

---

"Търговската зона" е уникално допълнение към комплекса, имащо за цел да предложи оптимално съчетание от услуги: супермаркет, аптека - дрогерия, банков клон, химическо чистене, фризьорски салон; места за хранене - ресторанти и кафенета; съоръжения за спорт и релакс - басейн, фитнес, масажи, сауна и баскетболно игрище; целодневна дестка градина и офиси.

---

Има дори автобус влизащ вътрe в квартала, метрото също ще стига до там.
            Ама щом мислиш да се придвижваш с рейсчета, по-добре си стой на село.

---

Считано от 01.09.2012г. бе разкрита нова автобусна линия 314 на Градски транспорт за осигуряване на транспортна обезпеченост на жк. „София парк”. В близост до комплекса се намират още спирки на автобуси 76, 213, 214, 111 и 413, които гарантират бърз и лесен достъп до основните квартали в София.

Коментар

АЗ за разлика от теб съм ходил там дори мислех да купувам но точно това което съм написал ме отказа.
              Ако не съм в дълбока грешка, това е комплекса зад Хюлет Пакард срещу Бизнес Парка. Там местоположението като идея хич не е лошо, обаче като се види на място не е кой знае какво. Според мен там е перфектно място за офиси (каквито впрочем дал Бог), ама за живеене е много "у лево", де да знам... Ся тва нещо ако беше някъде около НИМ щеше да е съвсем друго... ама не е

Коментар

Ако беше разгледал сайта по-подробно, само 20тина страници са все пак, нямаше да пишеш глупости.
                От това което си изброил няма единствено училище и болница.

Коментар

• Първоначално изпратено от Crux Разгледай мнение
                  Така е и мисля, че мястото не е лошо, но неслучайно никъде няма упоменати цени. Преди време ги бях питал за оферта и ако не се лъжа, цените започваха от 1500 Евро/кв. м. Това е адски много.
                  Преди година някъде:

на шпакловка от 1200-1300Е.
                  обзаведените от 1400-1500Е.

В момента нямам идея, но по-скоро ще са още надолу.

Коментар

Ха докато свърша малко работа и хората се изказали вече
                    Та това тука е мутренската мечта за бъдещето на малкото останали нормални хора. Да живеят в гета за бели като в Нигерия и да се доят до последно. То реално така ще стане рано или късно де. Всъщност не си свободен собственик на къща, а ползвател на терена срещу сериозно заплащане! Та цената няма смисъл да коментираме, никъде не видях на колко са се спрели за подръжката тази година
                    И кво стана с кучето?

Коментар

Ако беше разгледал сайта по-подробно, само 20тина страници са все пак, нямаше да пишеш глупости.
                      Така е и мисля, че мястото не е лошо, но неслучайно никъде няма упоменати цени. Преди време ги бях питал за оферта и ако не се лъжа, цените започваха от 1500 Евро/кв. м. Това е адски много.
                      Never underestimate the predictability of stupidity

Коментар

И да не мога да си отворя прозореца цяла нощ?Та това е на околовръстното.Няма транспорт няма училища няма детски градини болници аптеки пазар?Това не става за семейство с малки деца.

Коментар

Хах, май столичаните са снимани тук

Коментар

И да не мога да си отворя прозореца цяла нощ?Та това е на околовръстното.Няма транспорт няма училища няма детски градини болници аптеки пазар?Това не става за семейство с малки деца.

Коментар

• Първоначално изпратено от Веско Разгледай мнение
                              Остава и да споделиш къда си виждал такъв квартал да е построен някъде в БГ . И не знам твоя идеал, ама няма да живея там сам: трябва някаква достъпност, транспорт, елементарна сигурност, хубаво е да има и канал, ако и трафопоста е стабилен и вода се намира целогодишно можем да почнем говорим и за цени
                              http://www.residentialpark-sofia.com/

Коментар

• Първоначално изпратено от van05 Разгледай мнение
                                Не мога да разбера какъв е този фетишизъм "апартамент".Лично за мен качествено жилище е еднофамилна къщичка 100-120 м2 с дворче 0.5 дек с райграс и гараж .
                                Всичко друго(етажното строителство) са боксове за прасенца или бройлери (да ме извиняват хапартаментодържателите макар и аз да съм такъв)
                                Остава и да споделиш къда си виждал такъв квартал да е построен някъде в БГ . И не знам твоя идеал, ама няма да живея там сам: трябва някаква достъпност, транспорт, елементарна сигурност, хубаво е да има и канал, ако и трафопоста е стабилен и вода се намира целогодишно можем да почнем говорим и за цени

Коментар

Working...
                                X