Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от simbad Разгледай мнение

Кретин ,
    7000+ да взимат до 10% от ИТ в Мюнхен. Като имаме предвид че 70% са в автомобилния софтуер а там конкрено диапазона е 55-85 000 брутно на година. Чисто е към 55% от това. В Алианц дават над 100, Гугъл е 120 000 но . По телекомуникационните фирми е много. Уаиркард е 70-90. Поне 50% в автомобилниня бранш са екстерн и заплатите им са малки -към 60 000. За тестери да не говорим.

https://www.glassdoor.de/Geh%C3%A4lt...924_KO8,26.htm
    ей ти статистика има и на Stepstone i tn.
    Остави бабините деветини и се придържай към реалността.
    Бъдете патриоти!!

https://www.mediapool.bg/kyoveshi-pr...ews293495.html

Коментар

• Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

Невероятната глупост по-скоро, получавах повече в София - и мога да сравня лично. В статията върви един пълен ташак - цитират се наеми в Мюнхен, но там заплатата бруто на ИТ е 7000+ евро месечно.. не говорим за цитираните други пера - здравеопазването го плаща касата в немско, храната е по-евтина, дрехите и те и т.н. Леко са пропуснали да споменат колко са тия души, сменили Германия за Б-стан. Защото са НИКОЛКО Но обратното си върви - по няколко десетки хиляди всяка година. Ще си дойдат хахаха, ама друг път! Да хранят гербавите, ей-ся
      Кретин ,
      7000+ да взимат до 10% от ИТ в Мюнхен. Като имаме предвид че 70% са в автомобилния софтуер а там конкрено диапазона е 55-85 000 брутно на година. Чисто е към 55% от това. В Алианц дават над 100, Гугъл е 120 000 но . По телекомуникационните фирми е много. Уаиркард е 70-90. Поне 50% в автомобилниня бранш са екстерн и заплатите им са малки -към 60 000. За тестери да не говорим.

https://www.glassdoor.de/Geh%C3%A4lt...924_KO8,26.htm
      ей ти статистика има и на Stepstone i tn.
      Остави бабините деветини и се придържай към реалността.

Коментар

Трябва да са бая малоумни да се заврат двойка на тая квадратура. Че и да се борят хааахахаха
        Имам много познати......искат ново строителство и точно такива апартаменти ползват.

И като купят или наемат такъв, и се успокояват и започват да го хвалят колко е готино. За под наем е перфектен, според мен.

Коментар

• Първоначално изпратено от simbad Разгледай мнение
          10 страници коментари(от вчера по това време)....огледите не вървят нещо , брокерите са на пост в нета да бълват пропаганда
          Сефте да не си прав! Един брокер се налапа, един балък се набута - имаме новина за таз година

Коментар

• Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

По-скъпите ги купуват нотариуси, адвокати, лекари, банкери.......компетентни пичове с голямо его,

Интересното е, че скъпите апартаменти не могат да се изплатят от наеми....
            Откри топлата вода. И евтините не могат - в Б-стан Туй ще да е от прослочутите български умения в математиката...

Коментар

Локацията е хубава, компактен и не е толкова скъп.

Дори млада двойка (мъж и жена) на заплата могат да се преборят да купят такъв апартамент с кредит.
              Трябва да са бая малоумни да се заврат двойка на тая квадратура. Че и да се борят хааахахаха

Коментар

• Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

Ами имаше и два апарта големи, по 200 квадрата, един в Овча Купел и един на Люлин планина. Но не излиза сметката за наема. Затова ще си седя извън Сф най-вероятно, а такъв като тебе ще захранва сметката.
                Такъв като теб не може да ми продаде нищо, ще умреш гладен ако чакаш на мен да ти захраня сметка

Коментар

Работил съм в 3 държави. Достатъчно. Гурбет, емигрант...все тая, като нямаш кинти файда че си емигрант. Местните казват: мако фАйда
                  Сигурно са го казали, като са те видели тебе В още 3 да работиш ти пожелавам, че без пенсия няма да ти е весело в скъпотията българска на старини.

Коментар

• 10 страници коментари(от вчера по това време)....огледите не вървят нещо , брокерите са на пост в нета да бълват пропаганда
                    Last edited by simbad; 22.05.2019, 14:28.

Коментар

• Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

А по-скъпите кой ги купува, група млади двойки ли?
                      По-скъпите ги купуват нотариуси, адвокати, лекари, банкери.......компетентни пичове с голямо его,

Интересното е, че скъпите апартаменти не могат да се изплатят от наеми....

Коментар

Дори млада двойка (мъж и жена) на заплата могат да се преборят да купят такъв апартамент с кредит.
                        А по-скъпите кой ги купува, група млади двойки ли?

Коментар

Не знам колко са били платежоспособни. Маверик би казал. Само един се опита да рути цената, но другия брокер го отсвири. Късмет е, дамата шефка е знаела какво да запази за себе си. Нямам снимки, а и обявата изчезна моментално, та няма и линк. Имот който се продаде за ден и няколко часа. Не очаквах подобна блъсканица. Повечето тук биха се досетили защо.

Коментар

То и аз не спя, на 250м2 място БОЛ Знам че не си го и представяш, седи си там в кухненския бокс в маломерката ...
                            Ами имаше и два апарта големи, по 200 квадрата, един в Овча Купел и един на Люлин планина. Но не излиза сметката за наема. Затова ще си седя извън Сф най-вероятно, а такъв като тебе ще захранва сметката.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

Нимоа ти помогна, аз робска психика нямам Хеле пък под чаршафите в пустинята.
                              И защо после в БГ? Ах ясно, щото друго не познаваш. Гурбета - и БГтовицата.
                              Работил съм в 3 държави. Достатъчно. Гурбет, емигрант...все тая, като нямаш кинти файда че си емигрант. Местните казват: мако фАйда
                              Last edited by bulgarian lev; 22.05.2019, 13:14.

Коментар

Левчо,

много хубав избор си направил. Наистина ли имаше навалица за този апарт? Дали всички кандидати бяха платежоспособни?
                                Не знам колко са били платежоспособни. Маверик би казал. Само един се опита да рути цената, но другия брокер го отсвири. Късмет е, дамата шефка е знаела какво да запази за себе си. Нямам снимки, а и обявата изчезна моментално, та няма и линк. Имот който се продаде за ден и няколко часа. Не очаквах подобна блъсканица. Повечето тук биха се досетили защо.

Коментар

Working...
                                X