Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

Не знам колко са били платежоспособни. Маверик би казал. Само един се опита да рути цената, но другия брокер го отсвири. Късмет е, дамата шефка е знаела какво да запази за себе си. Нямам снимки, а и обявата изчезна моментално, та няма и линк. Имот който се продаде за ден и няколко часа. Не очаквах подобна блъсканица. Повечето тук биха се досетили защо.
    Локацията е хубава, компактен и не е толкова скъп.

Дори млада двойка (мъж и жена) на заплата могат да се преборят да купят такъв апартамент с кредит.

Коментар

• Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

То и аз не спя, на 250м2 място БОЛ Знам че не си го и представяш, седи си там в кухненския бокс в маломерката ...
      Ами имаше и два апарта големи, по 200 квадрата, един в Овча Купел и един на Люлин планина. Но не излиза сметката за наема. Затова ще си седя извън Сф най-вероятно, а такъв като тебе ще захранва сметката.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

Нимоа ти помогна, аз робска психика нямам Хеле пък под чаршафите в пустинята.
        И защо после в БГ? Ах ясно, щото друго не познаваш. Гурбета - и БГтовицата.
        Работил съм в 3 държави. Достатъчно. Гурбет, емигрант...все тая, като нямаш кинти файда че си емигрант. Местните казват: мако фАйда
        Last edited by bulgarian lev; 22.05.2019, 13:14.

Коментар

• Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

Левчо,

много хубав избор си направил. Наистина ли имаше навалица за този апарт? Дали всички кандидати бяха платежоспособни?
          Не знам колко са били платежоспособни. Маверик би казал. Само един се опита да рути цената, но другия брокер го отсвири. Късмет е, дамата шефка е знаела какво да запази за себе си. Нямам снимки, а и обявата изчезна моментално, та няма и линк. Имот който се продаде за ден и няколко часа. Не очаквах подобна блъсканица. Повечето тук биха се досетили защо.

Коментар

Ей такъв роб искам да съм още 10ина годинки и в Бг, ама не става.
            Нимоа ти помогна, аз робска психика нямам Хеле пък под чаршафите в пустинята.
            И защо после в БГ? Ах ясно, щото друго не познаваш. Гурбета - и БГтовицата.

Коментар

• Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

да де точно това имах предвид. голям ливъридж като на CFD
              Ся последно форекс или ЦФД? То ливъриджа е отделно понятие, и форекса може да се пипа без ливъридж.

Коментар

Мерси, Ботич. О, няма лошо, не се обиждам. Всеки си споделя мнението, нормално. А и нека някои съфорумци полаят, да освободят стреса, полезно е.
                Левчо,

много хубав избор си направил. Наистина ли имаше навалица за този апарт? Дали всички кандидати бяха платежоспособни?

Коментар

но все още не спя с наемателите си под един покрив. Нощем стават наебатели - и те, и ти с шуменското лейди. Скърцат ли кушетките?
                  То и аз не спя, на 250м2 място БОЛ Знам че не си го и представяш, седи си там в кухненския бокс в маломерката ...

Коментар

• В България не са чак отрицателни, но са доста доста ниски лихвите по депозити и ипотечни кредити:

https://www.businessinsider.com/nega...-prices-2019-5

Коментар

• Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

Евала Лев - важното е ти да си доволен и жената. Другите само гледаме отстрани и лаем. Дали за добро или лошо все тая - да не ти пука.
                      Мерси, Ботич. О, няма лошо, не се обиждам. Всеки си споделя мнението, нормално. А и нека някои съфорумци полаят, да освободят стреса, полезно е.

Коментар

интересна логика. който е по млад лапа повече
                        Някакъв комплекс ли имаш от мене та след всеки мой пост държиш да покажеш колко ти е багажа?

А сега се върни и прочети какво съм написал и се опитай да осмислиш ти каква глупост написа

Коментар

Резняк си стана вече, Моамеде? Тия като мен ходят на море, ти ходиш на работа да робуваш. Там е разликата
                          Ей такъв роб искам да съм още 10ина годинки и в Бг, ама не става.

Коментар

за 350 се дават двустайните бре и то нагласени. ако лакомееш вероятно ще ти се сменят наемателите често и може и да попаднеш на некой вандал
                            Двустайни в приличен вид - Крива Река, Хиподрума около новата метростанция, до Била откъм цар Борис, особено ако са ново строителство са 500€. Да не говорим колко отдават ама и струват апарти на Люлин Планина, Тунджа, Шандор Петюфи...изобщо района на Берти. Ами Даскал Манол, Виктор Григориевич...45 кв метра 550 евро - водях договора стария на моята наемателка. Айде това е много, видели са я чужденка и са я поодрали леко.
                            Last edited by bulgarian lev; 22.05.2019, 12:07.

Коментар

Зависи колко изгодни са били сделките. Но би могло, само че вместо форекс използвай ливъридж.
                              да де точно това имах предвид. голям ливъридж като на CFD

Коментар

Ясно в каква мизерийка живееш Съвременнико. Къде да те уча, ти беше оня уникат, дето не може да отдаде ...
                                но все още не спя с наемателите си под един покрив. Нощем стават наебатели - и те, и ти с шуменското лейди. Скърцат ли кушетките?

Коментар

Working...
                                X