Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

Те твоите познати всичките са като теб - на дърти години сами, все ревящи от лошите жени. Сигурно е заради душегубките, дето обитавате....
    Жилището ми не е маломерно и съм млад още, чиче!

Коментар

За 55хил работят само изтръпнали кат тебе бре В Мюнхен под 100 хил с бонусите брутна е леко преебавка, нали почнах оттам през 2012та.
      Екстерните не ги броя въобще, не си ли нает - си преебан. Ти така както си тръгнал ще почнеш и аутсорса да включваш в статистиката хахахаха!
      браво кретенчо, загърби 100к в мюнхен и отиде на колко 40к, там, където си ))
      препоръка е

Коментар

• Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

Имам много познати......искат ново строителство и точно такива апартаменти ползват.

И като купят или наемат такъв, и се успокояват и започват да го хвалят колко е готино. За под наем е перфектен, според мен.
        Те твоите познати всичките са като теб - на дърти години сами, все ревящи от лошите жени. Сигурно е заради душегубките, дето обитавате....

Коментар

• Първоначално изпратено от simbad Разгледай мнение

Кретин ,
          7000+ да взимат до 10% от ИТ в Мюнхен. Като имаме предвид че 70% са в автомобилния софтуер а там конкрено диапазона е 55-85 000 брутно на година. Чисто е към 55% от това. В Алианц дават над 100, Гугъл е 120 000 но . По телекомуникационните фирми е много. Уаиркард е 70-90. Поне 50% в автомобилниня бранш са екстерн и заплатите им са малки -към 60 000. За тестери да не говорим.

https://www.glassdoor.de/Geh%C3%A4lt...924_KO8,26.htm
          ей ти статистика има и на Stepstone i tn.
          Остави бабините деветини и се придържай към реалността.
          За 55хил работят само изтръпнали кат тебе бре В Мюнхен под 100 хил с бонусите брутна е леко преебавка, нали почнах оттам през 2012та.
          Екстерните не ги броя въобще, не си ли нает - си преебан. Ти така както си тръгнал ще почнеш и аутсорса да включваш в статистиката хахахаха!

Коментар

Кретин ,
            7000+ да взимат до 10% от ИТ в Мюнхен. Като имаме предвид че 70% са в автомобилния софтуер а там конкрено диапазона е 55-85 000 брутно на година. Чисто е към 55% от това. В Алианц дават над 100, Гугъл е 120 000 но . По телекомуникационните фирми е много. Уаиркард е 70-90. Поне 50% в автомобилниня бранш са екстерн и заплатите им са малки -към 60 000. За тестери да не говорим.

Бъдете патриоти!!

https://www.mediapool.bg/kyoveshi-pr...ews293495.html

Коментар

Невероятната глупост по-скоро, получавах повече в София - и мога да сравня лично. В статията върви един пълен ташак - цитират се наеми в Мюнхен, но там заплатата бруто на ИТ е 7000+ евро месечно.. не говорим за цитираните други пера - здравеопазването го плаща касата в немско, храната е по-евтина, дрехите и те и т.н. Леко са пропуснали да споменат колко са тия души, сменили Германия за Б-стан. Защото са НИКОЛКО Но обратното си върви - по няколко десетки хиляди всяка година. Ще си дойдат хахаха, ама друг път! Да хранят гербавите, ей-ся
              Кретин ,

Коментар

Трябва да са бая малоумни да се заврат двойка на тая квадратура. Че и да се борят хааахахаха
                Имам много познати......искат ново строителство и точно такива апартаменти ползват.

И като купят или наемат такъв, и се успокояват и започват да го хвалят колко е готино. За под наем е перфектен, според мен.

Коментар

10 страници коментари(от вчера по това време)....огледите не вървят нещо , брокерите са на пост в нета да бълват пропаганда
                  Сефте да не си прав! Един брокер се налапа, един балък се набута - имаме новина за таз година

Коментар

По-скъпите ги купуват нотариуси, адвокати, лекари, банкери.......компетентни пичове с голямо его,

Интересното е, че скъпите апартаменти не могат да се изплатят от наеми....
                    Откри топлата вода. И евтините не могат - в Б-стан Туй ще да е от прослочутите български умения в математиката...

Коментар

Локацията е хубава, компактен и не е толкова скъп.

Дори млада двойка (мъж и жена) на заплата могат да се преборят да купят такъв апартамент с кредит.
                      Трябва да са бая малоумни да се заврат двойка на тая квадратура. Че и да се борят хааахахаха

Коментар

• Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

Ами имаше и два апарта големи, по 200 квадрата, един в Овча Купел и един на Люлин планина. Но не излиза сметката за наема. Затова ще си седя извън Сф най-вероятно, а такъв като тебе ще захранва сметката.
                        Такъв като теб не може да ми продаде нищо, ще умреш гладен ако чакаш на мен да ти захраня сметка

Коментар

• Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

Работил съм в 3 държави. Достатъчно. Гурбет, емигрант...все тая, като нямаш кинти файда че си емигрант. Местните казват: мако фАйда
                          Сигурно са го казали, като са те видели тебе В още 3 да работиш ти пожелавам, че без пенсия няма да ти е весело в скъпотията българска на старини.

Коментар

• 10 страници коментари(от вчера по това време)....огледите не вървят нещо , брокерите са на пост в нета да бълват пропаганда
                            Last edited by simbad; 22.05.2019, 14:28.

Коментар

• Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

А по-скъпите кой ги купува, група млади двойки ли?
                              По-скъпите ги купуват нотариуси, адвокати, лекари, банкери.......компетентни пичове с голямо его,

Интересното е, че скъпите апартаменти не могат да се изплатят от наеми....

Коментар

Локацията е хубава, компактен и не е толкова скъп.

Дори млада двойка (мъж и жена) на заплата могат да се преборят да купят такъв апартамент с кредит.
                                А по-скъпите кой ги купува, група млади двойки ли?

Коментар

Working...
                                X