Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• А я вижте тук колко интересно пада доходността, вместо да се качва според разни шамани!

http://viaranews.com/2013/02/28/%D0%...-%D0%BD%D0%B0/

Какъв е извода? Всеки закъсал купувач въжделенец, иска покрив над главата, не смята доходност

Коментар

• Учи поговорки

Първоначално изпратено от Mr_Глупчо Разгледай мнение
      ГОВОРИШ глупости, при фалирали банки, няма имотен пазар!
      иначе форума е свободен, всеки има право да дърдори глупости
      прав си ........за глупостите...

учи поговорки - дават друга гледна точка

"ако всички знаят истината -кой ще пасе воловете" (турска поговорка)

Коментар

• Първоначално изпратено от ale1 Разгледай мнение
        Трейдъркоо колко време опонирам на Тази Теза ???..........Знаеш ли ??

Кипър няма нищо общо......... Кипър без Русия става "територия" като нас

омръзна ми да обяснявам , че

когато Всички Разберат , че Пазарът е Нагоре - вече е Кофти за Покупка,
        както и когато всички разберат , че е надолу-вече е късно дза продажби
        ------------------------

за това Няма Читави имоти на Ниски цени за продажба -
        каквото е имало - Изкупено е през 2010 - 2011 от Тези , които НЕ чакат Телевизора!

Офцете чакат да им кажат накъде е Пазара
        .........
        какъв Трейдър си , ако правиш такива заключения ???

номерът не е за знаеш нещо , ако си зрител.......това е Пазар....иде реч за Пари
        ГОВОРИШ глупости, при фалирали банки, няма имотен пазар!
        иначе форума е свободен, всеки има право да дърдори глупости

Коментар

• Трейдъркоо колко време опонирам на Тази Теза ???

Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
          Според мен пазара ще заработи от раз и когато стане всички ще са наясно че е тръгнал.

Сега в Кипър ,ще е първия имотен пазар който рязко ще отвори когато почнат да им връщат парите до 100к. евро от банките след като ги обединят и прочистят казано директно. Жалко за тези с диверсифицирани влогове до 100к. там в много банки по до 100к. , ще им върнат само 100к. евро.
          Трейдъркоо колко време опонирам на Тази Теза ???..........Знаеш ли ??

Кипър няма нищо общо......... Кипър без Русия става "територия" като нас

омръзна ми да обяснявам , че

когато Всички Разберат , че Пазарът е Нагоре - вече е Кофти за Покупка,
          както и когато всички разберат , че е надолу-вече е късно дза продажби
          ------------------------

за това Няма Читави имоти на Ниски цени за продажба -
          каквото е имало - Изкупено е през 2010 - 2011 от Тези , които НЕ чакат Телевизора!

Офцете чакат да им кажат накъде е Пазара
          .........
          какъв Трейдър си , ако правиш такива заключения ???

номерът не е за знаеш нещо , ако си зрител.......това е Пазар....иде реч за Пари

Коментар

• ale1

Според мен пазара ще заработи от раз и когато стане всички ще са наясно че е тръгнал.Сега в Кипър ,ще е първия имотен пазар който рязко ще отвори когато почнат да им връщат парите до 100к. евро от банките след като ги обединят и прочистят казано директно. Жалко за тези с диверсифицирани влогове до 100к. там в много банки по до 100к. , ще им върнат само 100к. евро.
            D.Y.F-091066

Коментар

• Какво да Спада ?!?!

Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
              Нормално е да се объркаш. Спад вече звучи смешно. Какво ще спада?
              То не остана нищо свестно за продан, камо ли да .спадат
              Пазарът Спира-когато хората си затворят Очите и отворят Ушите

Обратното обаче Не е вярно !

Пазарът Вече е Тръгнал , когато хората си Отворят очите

За това няма ожесточени коментари - мераклиите усещат неизбежното.......
              скрили са се ..похейтват двама/трима......................

Буря в чаша Вода

Коментар

• Лорда

Винаги има свестни неща, които собственика им има намерение да продаде. Проблема е че в момента парите от продажбата се превръщат в проблем и всеки се притеснява, че може да стане така че да ги прахоса , а парите от продажба на имот в класическия случай не се изкарват за месеци и какво да купиш ако не имот - немски бутиков нов таралясник ли , или да ги издухаш за глупости.
                D.Y.F-091066

Коментар

• Първоначално изпратено от boogeyman Разгледай мнение
                  цените на имотите изобщо не са паднали…..даже очаквам да започне края на спада на цените……офф, нещо се обърках…спирам да чета статии и мнения за имоти вече….
                  Нормално е да се объркаш. Спад вече звучи смешно. Какво ще спада? То не остана нищо свестно за продан, камо ли да спадат.

Коментар

• Гумичката за триене е играла здраво.Браво на админа,Адмирации, защото е изтрил двустранно.
                    За съжаление клонингите пак ще напълзят темата и няма да казват нищо съществено.

Коментар

• Първоначално изпратено от stefi Разгледай мнение
                      през 2010 агресията беше най-силна - имаше доста за продаване ....
                      и се продадаваше под натиск - виж спр на АВ.....имаше доста .....враждебни сделки

иначе за строителите си прав - те всичките са еднопосочници като офцете....

стори ли познатия-строя и аз.....
                      спре ли той-спирам и аз

не че Купувачите не са оФце....същите са и те

Купува ли познатия-Купувам и аз.....
                      спре ли той-спирам и аз

не очаквах , че толкова ще продължи "процедурата" .....
                      чак в края на 2010 започнаха първите "шарени" новини
                      дори и "Кризата" ни е българска...като за роби

най-сигурният ЪП сигнал са "живите факли" .... посоката е безусловно Нагоре
                      Има ли някой който не го мързи да премести този велик АНАЛиз в темата за Бисери и вицове?!

Коментар

• Това е 98 -я ти пост за Една Седмица - ти не спиш ли ??

Първоначално изпратено от van05
                        Ключаров, има дефицит само и единствено на платежоспособни купувачи.
                        Ръстът е само в пространството между ушите ти.
                        Това е 98 -я ти пост за Една Седмица - ти не спиш ли ?

Успокой се , ще си докараш някой Болест на главата ....говоря сериозно !
                        Притеснението прави лоши чудеса - обърка ли се сметанката - няма лек !

Тези които се самозапалват са като теб - вие сте с Лабилна психика и Наивни......
                        и те са чакали , чакали...докато накрая са "дочакали"

Без собствено жилище можеш - ЛордиеФкоФски е насреща - но без Здраве... ???

Няма Дилема : Здрав на квартира или с онкозаболяване.............

Ако аз съм купувач и ако имам Пари - ще Купувам за да се спасия от притеснението .......
                        .малцина знаят какво Предстои а вие сте Неподготвени -
                        нямам право да ти давам акъл , просто разсъждавам на глас
                        Last edited by avramcho; 21.03.2013, 07:45.

Коментар

• Първоначално изпратено от индианеца Разгледай мнение
                          Че новите поизчезнаха, защото от 5 години почти нищо не се строи, и не виждам сериозно да е започнало да се строи. А като започне да се строи, трябва време, за да се завършат обектите. Не е само до цена, а и до имане на какво да купиш.
                          Като си казал А, кажи и Б, тоест като свърши дадена стока има дефицит. Когато има дефицит има.........РЪСТ!

Коментар

• Не бъркай Капитализма с Комунизма

Първоначално изпратено от qqq
                            ..

Не бъркай Капитализма с Комунизма.....Ово йе Капитализом

всеки има право да прави каквото пожелае със себе си - това е свобода , това е Избор

-дали да даваш
                            -дали да вземаш

благодарение на тези "герои" карам бензин по 2.60 и плащам ток по 20 ст

Пазарът,респ. Животът не е място за любов

объркАл си годината , пич (Априлският Пленум беше през 1956...) а комунизма го Отмениха през 1989
                            Last edited by X_Y; 20.03.2013, 11:42.

Коментар

• вероятно си прав...

Първоначално изпратено от индианеца Разгледай мнение
                              Че новите поизчезнаха, защото от 5 години почти нищо не се строи, и не виждам сериозно да е започнало да се строи. А като започне да се строи, трябва време, за да се завършат обектите. Не е само до цена, а и до имане на какво да купиш.
                              през 2010 агресията беше най-силна - имаше доста за продаване ....
                              и се продадаваше под натиск - виж спр на АВ.....имаше доста .....враждебни сделки

иначе за строителите си прав - те всичките са еднопосочници като офцете....

стори ли познатия-строя и аз.....
                              спре ли той-спирам и аз

не че Купувачите не са оФце....същите са и те

Купува ли познатия-Купувам и аз.....
                              спре ли той-спирам и аз

не очаквах , че толкова ще продължи "процедурата" .....
                              чак в края на 2010 започнаха първите "шарени" новини
                              дори и "Кризата" ни е българска...като за роби

най-сигурният ЪП сигнал са "живите факли" .... посоката е безусловно Нагоре

Коментар

• Първоначално изпратено от stefi Разгледай мнение
                                какво искаш да кажеш

Коментар

Working...
                                X