Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
    Като имотите летят от там и наемите защо така-от две седмици виси обява-600лв.наем за двустаен 70кв.,обзаведен и с електроуреди. На 300метра от входа на Южният парк.
    ми обади се, може да се окаже, че отдавна е отдаден, но имат подобен и много подходящ, но на малко по-висока цена. може и телефона да си оставиш ))
    препоръка е

Коментар

• Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

Не е нещо което заслужава внимание, Дарки, не би ми помогнало особено само то единствено да си купя имот.
      Е стига скромности де. Професията ти е уважавана. То не е и професия, по-скоро призвание.

Коментар

• Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение

Какво работиш? Ако не е тайна, де......
        Не е нещо което заслужава внимание, Дарки, не би ми помогнало особено само то единствено да си купя имот.
        Last edited by bulgarian lev; 11.08.2017, 13:16.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

• Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
          Като имотите летят от там и наемите защо така-от две седмици виси обява-600лв.наем за двустаен 70кв.,обзаведен и с електроуреди. На 300метра от входа на Южният парк.
          Ако е брокерска обява - за да се обадиш. Има много фалшиви. Ще ти предложат друго. Може да не е свалена, друг вариант. Трети вариант - още не е отдаден, Септември обаче ще бъде Май.

Коментар

• Като имотите летят от там и наемите защо така-от две седмици виси обява-600лв.наем за двустаен 70кв.,обзаведен и с електроуреди. На 300метра от входа на Южният парк.

Коментар

• културни момчета излязохте... очаквах по-остра реакция

целокупния български народ не обича да чете, понеже му е сложна материята, но като цяло е по-мъдър от разни анал-лизатори...
              Institution: FBI Correctional Facility
              Jurisdiction: Unknown

Коментар

• Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

Виж ти какви хейтъри са се навъдили! Че и със самочувствие че не му пречили. Тази тема се чете от целокупния български народ, не само от теб! Тренда (дългосрочния) е ясен вече и на децата, ако на теб не ти е удобен и те рънбат цените на НИ, ще трябва да поработиш повечко или на две- три места...
                Не хейтъри, Лорде, анализатори с учители философи, доктори Хонорис Кауза като бат Стоичков.

Коментар

• Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

тия двамата се надъхват от 2 месеца .. единия с 1 седмица на албена другия с 2 седмици на 'вилата' ... то едни песни то едни влакогонци... да им завиди човек направо...оспамиха темата...ако всички 'инвеститори' в НИ са като тях .. пазара е обречен
                  Берти, аз вече писах, че не се имам за инвеститор в НИ. От изказванията ти в темата, обаче имам чувството, че ти точно за такъв се имаш. Стига си злобял бе човек, ха поспри се. Пий чаша студена вода и се замисли защо скочи от влака още на първата спирка. Аз какво съм виновен, че цените растат и ще продължават да се повишават чаааак до 2029-та. Привет и бъди здрав, това е по-важно от изпуснатите шансове с имотите. Не се коркай толкова ей я къде е 2029-та...

Коментар

тия двамата се надъхват от 2 месеца .. единия с 1 седмица на албена другия с 2 седмици на 'вилата' ... то едни песни то едни влакогонци... да им завиди човек направо...оспамиха темата...ако всички 'инвеститори' в НИ са като тях .. пазара е обречен
                    Берти, от поне 4 години не само аз, да не изброявам колко още Ви излагаме мнението си че имотите поскъпват. Какво от това не се случи?
                    Някои "анал-изатори" останаха без работа вече, притихнаха. Появиха се други. Прав си, инвеститорите в НИ не са такива които проспиват 4 години от последния цикъл, не купуват защото или имотите не са им достъпни, или са алчни и чакат соц цени. - т.е половин заплата на квадрат., Те са усетили какво се случва, но не им се нрави. Инвеститори не са всички, някои просто биха купили имот за да го ползват, но е срамно за инвеститорите - спят и чакат нов десетгодишен период за да се включат. Няма да се включат и тогава.

Коментар

искаше ти се да поседнеш с тях на масата, на верандата...ама като не те поканиха...
                      препоръка е

Коментар

• Първоначално изпратено от Vatman Разгледай мнение
                        ако спрете да пишете вие двамата, тази тема отива в небитието... но бръмбарите в главите ви не ми пречат... така, че продължавайте с мечтите, те поне са безплатни както казваше великия български философ Хр. Стоичков.
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

Коментар

• Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                          Задължително! Майстора е ключова фигура в схемата. . Ще ме убедиш ти да излезна в пенсия преждевременно. А ми се работеше още известно време. Да не те посрещам лятос на верандата...Нека не мечтаем, мечтатели тук има достатъчно.
                          Какво работиш? Ако не е тайна, де......
                          Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

Коментар

• Първоначално изпратено от Vatman Разгледай мнение
                            ако спрете да пишете вие двамата, тази тема отива в небитието... но бръмбарите в главите ви не ми пречат... така, че продължавайте с мечтите, те поне са безплатни както казваше великия български философ Хр. Стоичков.
                            Виж ти какви хейтъри са се навъдили! Че и със самочувствие че не му пречили. Тази тема се чете от целокупния български народ, не само от теб! Тренда (дългосрочния) е ясен вече и на децата, ако на теб не ти е удобен и те рънбат цените на НИ, ще трябва да поработиш повечко или на две- три места...

Коментар

• ако спрете да пишете вие двамата, тази тема отива в небитието... но бръмбарите в главите ви не ми пречат... така, че продължавайте с мечтите, те поне са безплатни както казваше великия български философ Хр. Стоичков.
                              Institution: FBI Correctional Facility
                              Jurisdiction: Unknown

Коментар

• Първоначално изпратено от cupwinner Разгледай мнение
                                поздрав за всички (пътници и влакогонци) http://www.slovo.bg/showwork.php3?Au...ID=179&Level=1
                                Това от Моторни песни ли беше? Спомням си...да не си фен на Вапцаров, все пак там, в Банско е била къщата му.

Коментар

Working...
                                X