Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
    Ти си комплексиран тъпак! Показвал си нещо в сънищата си. С труд пари не се изкарват. Това го знаят и децата, само психопатите от Курило не го знаят.
    С труд не изкарват глупавите и мързеливите като тебе дето са свикнали на държавната софра и квото успеят да откраднат и да гепят. Мангал си ако не по кожа, по манталитет.

Коментар

Ти си комплексиран тъпак! Показвал си нещо в сънищата си. С труд пари не се изкарват. Това го знаят и децата, само психопатите от Курило не го знаят.
      Лорделов не се инфектирай.Релакс.

Коментар

• Първоначално изпратено от ivancholak Разгледай мнение
        Тъпанар си кво да те правя. Бързо забрави какво съм ти показвал. Три нула нула. Бимберици. С труд изкарани. Не с милиционерски заплати от гърба на хората. Свободен труд ФЕРЩЕЙН ?

Коментар

Напротив, жълтия метал носи само тревоги къде и как да го съхраняваш за да не си смени притежателя. Освен това е много ялов - не носи текущ доход. Само като се разделиш с него , може да получиш нещо. Ама на мен не ми оставя добър спомен. Щото не обичам разделите
          Виж напоследък практикувам йога и ми е много интересно. Заставам на площад св. Неделя в поза сключен лотос. Поглеждам на североизток- нац 6км. имам имот. Поглеждам на изток- на 4км и на 4,5км.. имам имоти. Поглеждам на югозапад- на 9км на 42км. и на 58км.. имам имоти. И всичкитях съм ги зарязал на такива далечни разстояния докато навлизам в нирвана, без да се тревожа за тях , че някой ще ги вземе под мишка и ще ми ги свие, пък и половината ми носят текущ доход който ми позволява да стоя денонощно в поза сключен лотос.
          Лордче, стойките Лотос не помагат особено много за имоти на разстояние 42 или 58 км от теб. На там са тръгнали Урук Хай и Хасан и са много гладни. С тях са и другите капацитети.
          Last edited by marmalad; 23.03.2013, 23:25.

Коментар

• Първоначално изпратено от Батко Пешо Разгледай мнение
            А има и един чичо Рихтер му викат.Он ако удари 6,5 и Лорда ще има да плаща ипотекииииииииииииии че и пра пра пра пра унуците му
            За Ънкъл Рихтер ,заборавил виноват Не дай Боже не съм му душманин само дразнител.

Коментар

• Първоначално изпратено от van05 Разгледай мнение
              Лорделко не калкулира графа риск.

Не дай боже кейсов великите сили ни спретнат едно леко умиротворяване с малки бонбончики ( а целта ще е задължително кепитъла на страната).
              Какво ще имаш.Ако са парцели със сгради (сгради-йок) но ленда си седи.Те така с бетонките.Имаш нещо бетонно у въздуха,което е темпорари както самият ни живот.
              Нарочно вкарвам чуждици за да те дразня защото си промит мозък.
              А има и един чичо Рихтер му викат.Он ако удари 6,5 и Лорда ще има да плаща ипотекииииииииииииии че и пра пра пра пра унуците му

Коментар

Много ти станаха лъжите и мечтите. Тойките си ги сложил за самочувствие щото иначе голите нули те шибат като празна манерка по г.за. Ти за един кръщен медальон ми завидя, пък ми описваш мечти с тройки. За нумизматика се сещам колко ще спечелиш, щом са ти скъпи монетките на БНБ както пишеш в друга тема. Може да си вярваш, че имаш нумизматика, ама не прекалявай с тройките както правиш като се нашмъркаш
                Тъпанар си кво да те правя. Бързо забрави какво съм ти показвал. Три нула нула. Бимберици. С труд изкарани. Не с милиционерски заплати от гърба на хората. Свободен труд ФЕРЩЕЙН ?

Коментар

• Лорделко не калкулира графа риск.

Не дай боже кейсов великите сили ни спретнат едно леко умиротворяване с малки бонбончики ( а целта ще е задължително кепитъла на страната).
                  Какво ще имаш.Ако са парцели със сгради (сгради-йок) но ленда си седи.Те така с бетонките.Имаш нещо бетонно у въздуха,което е темпорари както самият ни живот.
                  Нарочно вкарвам чуждици за да те дразня защото си промит мозък.

Коментар

Напротив, жълтия метал носи само тревоги къде и как да го съхраняваш за да не си смени притежателя. Освен това е много ялов - не носи текущ доход. Само като се разделиш с него , може да получиш нещо. Ама на мен не ми оставя добър спомен. Щото не обичам разделите
                    Виж напоследък практикувам йога и ми е много интересно. Заставам на площад св. Неделя в поза сключен лотос. Поглеждам на североизток- на 6км. имам имот. Поглеждам на изток- на 4км и на 4,5км.. имам имоти. Поглеждам на югозапад- на 9км на 42км. и на 58км.. имам имоти. И всички тях съм ги зарязал на такива далечни разстояния докато навлизам в нирвана, без да се тревожа за тях , че някой ще ги вземе под мишка и ще ми ги свие, пък и половината ми носят текущ доход който ми позволява да стоя денонощно в поза сключен лотос.
                    Твоите коптори също не носят текущ доход.Но фантазиите са безплатни.

Коментар

Да много трудни за съхраняване, 300 бона тежат колкото портфейла ми. Ама ти де си виждал 300 бона на куп. Да не говорим че ако ми трябва заем 300 бона,ще го взема докато ти стигнеш до най близкия си имот. Да не говорим, че от нумизматика за един час мога да направя печалба колкото ти вземаш наеми за 3 години, капиш мой френд или ти станаха много тройките?
                      Много ти станаха лъжите и мечтите. Тойките си ги сложил за самочувствие щото иначе голите нули те шибат като празна манерка по г.за. Ти за един кръщен медальон ми завидя, пък ми описваш мечти с тройки. За нумизматика се сещам колко ще спечелиш, щом са ти скъпи монетките на БНБ както пишеш в друга тема. Може да си вярваш, че имаш нумизматика, ама не прекалявай с тройките както правиш като се нашмъркаш

Коментар

Виж напоследък практикувам йога и ми е много интересно. Заставам на площад св. Неделя в поза сключен лотос. Поглеждам на североизток- на 6км. имам имот. Поглеждам на изток- на 4км и на 4,5км.. имам имоти. Поглеждам на югозапад- на 9км на 42км. и на 58км.. имам имоти. И всички тях съм ги зарязал на такива далечни разстояния докато навлизам в нирвана, без да се тревожа за тях , че някой ще ги вземе под мишка и ще ми ги свие, пък и половината ми носят текущ доход който ми позволява да стоя денонощно в поза сключен лотос.
                        Да много трудни за съхраняване, 300 бона тежат колкото портфейла ми. Ама ти де си виждал 300 бона на куп. Да не говорим че ако ми трябва заем 300 бона,ще го взема докато ти стигнеш до най близкия си имот. Да не говорим, че от нумизматика за един час мога да направя печалба колкото ти вземаш наеми за 3 години, капиш мой френд или ти станаха много тройките?

Коментар

Звучи като самохвалене,или май като оплакване?

Коментар

хахах, СВОБОДАТА е състояние на духа а НЕЗАВИСИМОСТА я дава жълтия метал, един такъв с големи карати, дето го лапат навред и очите им стават на понички само като го видят.

Коментар

Съгласен съм, че трябва да се живее в симбиоза със Земята. Затова имоти няма да има за всички, повечето ще си останете безДОМници
                              Завърят стара плоча.Хаха.
                              Даже е по добре ВСИЧКО ДА Е СКЪПО.Да се потребява все по малко и все по малко каквото и да е.Така Земята ще бъде запазена за по дълго време място за живот.
                              Взема да стана Ъпчовче макар че логически требе да съм такъв защото имам всичко и за продаване пък йок купувачи.

Коментар

• Първоначално изпратено от van05 Разгледай мнение
                                Хмм.Свобода и независимост с 50 к кредит и мътно бъдеще.
                                Интересен подход.

И да те опонирам.Ако мислехме за тези след нас глобално.Нямаше така да издигаме в култ "консумирането" и вечнит растежжжж.Водещ до изчепване на ресурсите (изяждане и изс***иране) на благата на майката земя.

Опазване на околната среда и вечният търсен растеж са в конфликт във фундамента си.
                                Вечен растеж-все повече и повече развъждане на човечеството и консумиране на все повече и повече блага и това до кога ще продължи?
                                Опазване на околната среда- е точно обратното на желаното от икономистите.

Та искам да подчертая преди да ме обвиниш че съм някакъв зелен,пембен и прочие
                                лапач на някакви готови кинти.
                                Те така.Трябва да се живее в симбиоза със Земята ,а не паразитстване което е сегашният модел на Економиката.
                                Съгласен съм, че трябва да се живее в симбиоза със Земята. Затова имоти няма да има за всички, повечето ще си останете безДОМници

Коментар

Working...
                                X