Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от sunlight Разгледай мнение

Това ако се спазари на 500 евро, е изгодно. В момента себестойност сигурно е толко. Ще го глътне някой реализаирал печалба, но си трябва да ги можеш тия работи, да си имаш опит с надзорна фирма и работа с институции.
    Точно. Не за всеки работа. Пък после разпродай на парче и ще спечелиш.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

• Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

Язе чакам Цветанов да обяви неговите да не му ги взема без пари, че тоз асансьор трябва да се поддържа. А най-мразим да плащаме, както знаете …
      Иначе имаше един до студ град на много груб строеж ама самия апарт кукла (115кв) за 60к с 500лв наемател. Ама са пак над 20 години за избиване пък и наемателя неква далавера правеше - 1 стая с 3 рига копачки, като някое сървърно беше. Харчи по 3кв на час па сигурно си плаща на човек че няма електромер (бил нещо развален) ..
      Иначе времянките е така - 1 дето се плаща и събират пари с големи драми. Ако си спомняте един в красно село дето ви показах. Няма толкова хубав апарт на пазара за 100к.... ама без асансьор ми дойде в повече
      Много апартаменти ги гласят и ти хващат окото именно за да са продадат....при скрити неудобства. Колко съм обиколил навремето в Докторска. Направени, оборудвани кухня, баня, без жалене на средства, но...висок етаж, липса на асансьор, вестибюли, липса на балкон, високи стръмни и тесни стълбища, преходни стаи и какво ли не.

Коментар

• Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

Защото, Ботич, който го вземе трябва да го довърши и цената му от 619 на квадрат ще си стъпи на 900-1000. И то ако е от тези които се провират навсякъде.
        Тое ще го даде и на 500 според мен.

Коментар

• Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение
          Почти завършена сграда се продава ЦЯЛАТА
          https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=4m1h15&f1=1
          Това ако се спазари на 500 евро, е изгодно. В момента себестойност сигурно е толко. Ще го глътне някой реализаирал печалба, но си трябва да ги можеш тия работи, да си имаш опит с надзорна фирма и работа с институции.

Коментар

• Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

В района на Бигла, Лозенец, Природоматематическата е добре, но цифрите май са космически. Тука имам една работа, и въпреки че Лозенец е презастроен, в този район бива, има зеленина, метростанция наблизо.
            Долен Лозенец бива.

Коментар

Възможно е, с оглед и по-ниската цена на придобиване. Но аз не бих взел. Хайде да беше цена като на Ботич поста за по-малка площ, не за цялата от 500 и кусур квадрата ок, но онова в Борово беше на 1100 кв. м. После се разбра защо не е отвято. Отговора беше че до седмица вземат акт 15 и до няколко месеца акт 16. Та вече повече от година. Освен това стегнато беше въпросното, другите в съседство бяха недовършени, необитаеми. Смятай как ще вдигнеш сметките за ток. Изобщо, остави ти тая евтиния.
              В района на Бигла, Лозенец, Природоматематическата е добре, но цифрите май са космически. Тука имам една работа, и въпреки че Лозенец е презастроен, в този район бива, има зеленина, метростанция наблизо.

Коментар

• Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

OK. Мислех, че ще кажеш "да" и ще разкажеш.

Аз гледах едно филмче, по цифровата, какво се случва зад завесите и имам представа,
                а, така евго, гледай филмчета, чети книжки, трябва да си готов като дойде МОМЕНТЪТ
                препоръка е

Коментар

• Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

Според мен процентната възвръщаемост от наем на подобен имот трябва да е поне двойна спрямо нормален такъв....Иначе леко се губи смисъла предвид проблемите и трудното или направо невъзможно изчистване при нужда желание...
                  Възможно е, с оглед и по-ниската цена на придобиване. Но аз не бих взел. Хайде да беше цена като на Ботич поста за по-малка площ, не за цялата от 500 и кусур квадрата ок, но онова в Борово беше на 1100 кв. м. После се разбра защо не е отвято. Отговора беше че до седмица вземат акт 15 и до няколко месеца акт 16. Та вече повече от година. Освен това стегнато беше въпросното, другите в съседство бяха недовършени, необитаеми. Смятай как ще вдигнеш сметките за ток. Изобщо, остави ти тая евтиния.

Коментар

• Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

Ботата е спец да намира ''изгодни'' имоти , които никога няма да имат Акт 16....Него не го бърка тва ...За другите хора не съм сигурен, че е така....и са ок да не плащат данъци...:-)
                    Язе чакам Цветанов да обяви неговите да не му ги взема без пари, че тоз асансьор трябва да се поддържа. А най-мразим да плащаме, както знаете …
                    Иначе имаше един до студ град на много груб строеж ама самия апарт кукла (115кв) за 60к с 500лв наемател. Ама са пак над 20 години за избиване пък и наемателя неква далавера правеше - 1 стая с 3 рига копачки, като някое сървърно беше. Харчи по 3кв на час па сигурно си плаща на човек че няма електромер (бил нещо развален) ..
                    Иначе времянките е така - 1 дето се плаща и събират пари с големи драми. Ако си спомняте един в красно село дето ви показах. Няма толкова хубав апарт на пазара за 100к.... ама без асансьор ми дойде в повече
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

Коментар

За наемателя никакъв проблем. Но ето, Берти е обяснил, разправии за наемодателя. И в сграда с нещо недовършено по общите части, партиди и пр. времянки колко наем ще поискаш? Накрая ще плащаш като поп. И какъв тип наематели очакваш. От този сорт са неизвестните.
                      Според мен процентната възвръщаемост от наем на подобен имот трябва да е поне двойна спрямо нормален такъв....Иначе леко се губи смисъла предвид проблемите и трудното или направо невъзможно изчистване при нужда желание...

Коментар

• https://www.bloombergtv.bg/v-razviti...skiya-konflikt
                        Вчера видяхме обръщане на кривата на доходността. Това значи, че доходността по по-краткосрочните американски държавни облигации стана по-висока от по-дългосрочните. Това се случва за втори път тази година и е сигнал за пазарите, че в най-близко бъдеще ще има рецесия".

Коментар

• Първоначално изпратено от Andy`Z Разгледай мнение

Защо смяташ така? На наемателя пука ли му, дали сградата е с акт 16?
                          За наемателя никакъв проблем. Но ето, Берти е обяснил, разправии за наемодателя. И в сграда с нещо недовършено по общите части, партиди и пр. времянки колко наем ще поискаш? Накрая ще плащаш като поп. И какъв тип наематели очакваш. От този сорт са неизвестните.

Коментар

• Първоначално изпратено от Andy`Z Разгледай мнение

баш за наеми е идеално, само да се справи хазяйна с 'времянките'. Не знам последно успяха ли да се преборят собствениците на такива имоти да си вадят партиди в електроразпределителните, защото иначе става голяма драма в кооперации с повече живеещи. Слагат си електромери, засичат, разпределят, но като не плати някой другите събират пари и за него, че иначе им спират тока и стават едни разправии едно чудо.

иначе че няма акт 16...голям праз за наемателя.
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

Коментар

Ами някои ги устройва. Нанасят се, дори обзавеждат прилично и си живеят. Но сградата си виси с акт 14. Преди повече от година гледах едно такова, не пишеше в обявата че няма и акт 15 дори. Обзаведено, направено. В Борово беше, на улиците Разград и Браила. Хубаво място, до България. Но се оказа с акт 14, без тенденция да покачи нагоре. Имаше две подземни паркоместа уж за две коли. Но май трябваше доста да ги кривиш и сучеш за да имаш две паркирани.
                              Освен това от примерите на Ботич - за собствено ползване иди дойди, става. По-трудно ще продадеш, ако се наложи, а за наем трудно ще получиш това което очакваш.

Коментар

• Първоначално изпратено от cupwinner Разгледай мнение

не съм, сори не мога да ти помогна в това отношение
                                OK. Мислех, че ще кажеш "да" и ще разкажеш.

Аз гледах едно филмче, по цифровата, какво се случва зад завесите и имам представа,

Коментар

Working...
                                X