Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

Порови и ще видиш,че съм права !
    Порових но всичко е копи пейст и няма достатъчно достоверни независими източници. Все пак около сайта има неква потайност . Сайта е достатъчно силен и влиятелен . И спокойно може да мине без руснаците. Заемането му на политически позиции само би му навредила . Но кой знае . Според мен за всеки случай е следен от службите в САЩ

Коментар

• Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

просто разбиранията ни за стандарт на живот са различни.
      ако твоето "риба и узо на брега на морето" е "евтин гирос и стрийт фууд" в бедните махали на Солун... да със 700Е на месец си капитан!
      безсмислено е да спорим
      Берти баш риба и узо са по евтини у Гърция спрямо България. За гироса няма какво да коментираме - и най-евтиния дюнер тук е по скъп. В Атина има и на 1.4евракис. Тука ресторантите с уж хубава храна са в пъти по скъпи освен ако не сравняваш с Миконос.
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

Коментар

• Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

Фейк е
        ,,zero,,. нема общо със София Ако у некви про Руски тролски сайтове в България излизат материали от ,,zero,, е друго нещо.
        Порови и ще видиш,че съм права !

Коментар

Можеш да провериш,аз не казвам нищо Има разследване за това,но нямам време сега да го търся и пускам тук,въпреки,че съм го правила преди време хихих
          Фейк е
          ,,zero,,. нема общо със София Ако у некви про Руски тролски сайтове в България излизат материали от ,,zero,, е друго нещо.

Коментар

• https://clubz.bg/41965-zero_hedge_ve...arska_upotreba

Коментар

• Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
              https://www.investor.bg/ikonomika-i-...esenta-283091/

​​​​​​.... Ако изберат и Вайдман за нов централен банкер.. По хубаво от това няма.. Това пусто евро не ни трябва..
              който печати парите на една държава я управлява... не му трябва да е президент, не му трябва да е прокурор... хартийките и дългът са моркова и камшика на истинският център на властта...
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

Коментар

• Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

Я дай пояснения за,, zero,, . и регистрацията му на Софийски адрес.

Да не са ти наемате ли.
                Можеш да провериш,аз не казвам нищо Има разследване за това,но нямам време сега да го търся и пускам тук,въпреки,че съм го правила преди време хихих

Коментар

• https://www.investor.bg/ikonomika-i-...esenta-283091/

Решението за ERM II се отлага поне до есента

Хърватия също подаде молба за банковия съюз, но без никакви допълнителни условия като България

България няма да получи отговор за влизането на лева в ERM II през юли, както бе обявено преди година, съобщава Mediapool, позовавайки се на "източници, запознати с процеса". Вместо това решението ще бъде отложено най-рано за есента, след избирането на нова Европейска комисия и може би дори след изтичането на мандата на сегашния президент на Европейската централна банка (ЕЦБ) Марио Драги.

​​​​​​.... Ако изберат и Вайдман за нов централен банкер.. По хубаво от това няма.. Това пусто евро не ни трябва..

Коментар

Затова написах,че нищо не казвам с/у статията,а само с/у нейното интерпретиране. Близо до акъла е ,че няма как да не е про-руски след като бащата на Даниел е Красимир Иванджийски,а сайта ЗероХедж и Строго секретно са регистрирани на един и същи софийски адрес.
                    Я дай пояснения за,, zero,, . и регистрацията му на Софийски адрес.

Да не са ти наематели.
                    Last edited by Todor Sabev; 29.05.2019, 16:53.

Коментар

• Първоначално изпратено от redcretin

За теб като турист - кафе 5 евро, баничка 10 евро. Да се научиш да уважаваш Гърция За тия дето сме там като у дома си - по 50 цента.
                      Каква мизерия бе кавал, гирос 1во качество е между 1.5 и 2.5 евра, в София го има само на ЕДНО място същия и е 6.80 лева Познай колко можеш да сравниш двойно повече месечен доход с двойно по-ниски цени за основни стоки, че и стрийт фууд дори! Я виж ДДСто в Гърция за храните колко е сега - и после се обяснявай като ученичка

Писах че на човек 700 евро е да живее безгрижно барабар с купоните и ресторантите, за двама не съм писал. В коментарите после сам си се наврял да пишеш нелепици, знам че ти е вътре - ама ще свикнеш.
                      просто разбиранията ни за стандарт на живот са различни.
                      ако твоето "риба и узо на брега на морето" е "евтин гирос и стрийт фууд" в бедните махали на Солун... да със 700Е на месец си капитан!
                      безсмислено е да спорим
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

Коментар

• Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

Каврък на мен ще ми дадат ли 2 милиона? Мога да си заложа зъбите примерно ..
                        Баси мислех че само 100-на са милионерите. А те са дооооста повече, само кметовете на градовете са над 1000 .
                        Само кмета на младост не успя да се дореди до милиона
                        На Младоския кмет му направиха комплот няколко мастити фирми от строителния бранш, за да продължат да строят. Оня с цайсите Ваклин, просто си е вдигнал ръчичката за да участва на фронтовата линия. Това беше добре де.. Колкото повече строежи, толкова по добре..

Коментар

• Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

Баси мислех че само 100-на са милионерите. А те са дооооста повече, само кметовете на градовете са над 1000
                          На нас няма.. Ех.. Хубаво се бях ориентирал аз към младежкия ГЕРБ 2007 ма, 2008 ма.. Но... Да съм мислил тогава...

Коментар

• Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

https://m.dir.bg/dnes/temida/kmetat-...a-ot-25-000-lv
                            Кметът на Божурищевзел 1 млн. лв. кредитпри годишна заплата от 25 000 лв.

Повдигат обвинения на Георги Димов и на другите двама задържани по случая

Така седят нещата с кредитите и богатитеIT та
                            Баси мислех че само 100-на са милионерите. А те са дооооста повече, само кметовете на градовете са над 1000 .
                            Само кмета на младост не успя да се дореди до милиона

За Гърция - Крети който знае от опит си личи . Е има все пак и евтини неща в България които в Гърция ги няма, ама може и без тях пък и са много малко
                            Last edited by bota156; 29.05.2019, 16:50.
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

Коментар

• Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

не му давай да чете зирото... то може да обърне заклет оптимист към тъмната страна, а да не говорим за негативно настроен .... ще се помеша кавръчето ако чете зиро-то
                              https://m.dir.bg/dnes/temida/kmetat-...a-ot-25-000-lv
                              Кметът на Божурищевзел 1 млн. лв. кредитпри годишна заплата от 25 000 лв.

Повдигат обвинения на Георги Димов и на другите двама задържани по случая

Така седят нещата с кредитите и богатитеIT та

Коментар

• Първоначално изпратено от sunlight Разгледай мнение

Данните в статията са коректни. А сайта е про - руски найстина.
                                Затова написах,че нищо не казвам с/у статията,а само с/у нейното интерпретиране. Близо до акъла е ,че няма как да не е про-руски след като бащата на Даниел е Красимир Иванджийски,а сайта ЗероХедж и Строго секретно са регистрирани на един и същи софийски адрес.

Коментар

Working...
                                X