Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

днес да сме 15 юли, закъде бързаш? Да сме 2020. Има време всичко по реда си. Срива си чука на вратата, аз продадох докато е време. Ти какво купи 2017-2019 нали ще има бум на цените до 2029? Не е късно какво чакаш?
    Опаа имаме дата на срива 15 юли 2020-та.

Коментар

• Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

Какво става със срива да ме светнеш нещо, пак ли ще го отлагаш? Нали броеше пилците, пардон, сделките. Нали си велик математик и прочее....виж и при теб хич не е трудно )
      днес да сме 15 юли, закъде бързаш? Да сме 2020. Има време всичко по реда си. Срива си чука на вратата, аз продадох докато е време. Ти какво купи 2017-2019 нали ще има бум на цените до 2029? Не е късно какво чакаш?
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

Коментар

• Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

Признавам си София е най-хубавия град за живот, след него е Мадрид в Европа, навсякъде другаде е задух ум да ти зайде, Ако не е задух ще е кучи студ, ако ли не ще вали, ако ли не ще пече, само в София има баир.
        Уф то не било трудно
        Какво става със срива да ме светнеш нещо, пак ли ще го отлагаш? Нали броеше пилците, пардон, сделките. Нали си велик математик и прочее....виж и при теб хич не е трудно )

Коментар

• Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

Това ли успя да измислиш? Аз му пиша за европейски столици, той ме праща в Африка! Абе, момче, земи се стегни и приеми поражението, иначе изглеждаш жалък!
          Признавам си София е най-хубавия град за живот, след него е Мадрид в Европа, навсякъде другаде е задух ум да ти зайде, Ако не е задух ще е кучи студ, ако ли не ще вали, ако ли не ще пече, само в София има баир.
          Уф то не било трудно
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

Коментар

• Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

Това е на мястото на бившия Фохар (затова и така са го кръстили). Мястото е хубаво и дано го построят и завършат в срок. Подобни проекти ще вдигнат нивото, но е важно да се довърши както го рекламират. До него има нови кооперации и гледам, че е доста оживено пред тях в смисъл, че се обитават.
            Едно време терена го държаха мутри - допреди няколко години. Не бих рискувал и стотинка

Коментар

това с пенсионерите е така...уви не се получи.
              вземи един с джобните. като ти писне жегата в солун отиваш малко на планина в Банско и обратното.
              и ще са ти близо
              Пуснах го на жената линка, да си каже и тя. Ама едва ли, перспективите пред страната са лоши - на кой му трябва на баир - лозе?

Коментар

• Първоначално изпратено от cupwinner Разгледай мнение

хмм, ако нещата са сериозни, на тия цени бих се метнал и аз там на едни 60-70м2
                Не за наем. За спалня и обитаване е прилично.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

повечето пишман бизнесмени в Банско са софянци и руснаци, при тебе моркова е вътре барабар с доматите, но това го знаете само ти и банкера
                  Доста наведени в стойка Г с общински моркови отзад гледам има::
                  ДЛЪЖНИЦИ НА ОБЩИНА БАНСКО С НЕУРЕДЕНИ ПУБЛИЧНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ над 5 000 лв - Юридически лица
                  Ако още не сте изядени от световната финансова олигархия – просто още не ви е дошъл редът.

Коментар

повечето пишман бизнесмени в Банско са софянци и руснаци, при тебе моркова е вътре барабар с доматите, но това го знаете само ти и банкера
                    да. чудех се, ти откъде си го научил.
                    препоръка е

Коментар

• Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

моркова е голям, но почти не се вижда. забелязват се само поклащащите се дисаги на моркова, присаден отзаде на пишман бизнесмените в това населено място.

Коментар

• Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

При ваканционните имоти в Банско морковът отзад е голям, за сметка на това отпред е голям ...
                        В Банско отчетоха отлив на туристи през зимния сезон

Посетителите на зимния курорт са значително намалели през тази година

По официални данни има един спад от 15-20%.
                        моркова е голям, но почти не се вижда. забелязват се само поклащащите се дисаги на моркова, присаден отзаде на пишман бизнесмените в това населено място.
                        препоръка е

Коментар

до 2029та ако издържи системата ще е построено 10 пъти. може да го вземеш на тъмно зелено с възможност да си избереш и спазариш... ако ти стиска действай.
                          трябва и гараж/паркомясто, че улицата отпред ще се задръсти, а без кола ще е тегаво там.
                          минава само един селски рейс по кумата.

иначе оттам има гледка към цяла софия. дооста добра.

даже да не го ползваш ако се случи това което предричаш ще го шитнеш 2028-ма и ще си с добра сума готов за 2029-та.
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

Коментар

може да си сигурен, че няма да е със септични ями. ще си изградят канализация. иначе в момента мисля, че работят по строителната площадка. последния път като ги загледах бяха съборили сградите и разчистваха.

Коментар

• Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

При ваканционните имоти в Банско морковът отзад е голям, за сметка на това отпред е голям ...
                              В Банско отчетоха отлив на туристи през зимния сезон

Посетителите на зимния курорт са значително намалели през тази година

По официални данни има един спад от 15-20%.
                              Това е повече от чудесна новина. Ама кухите лейки няма как да го знаят.

Коментар

Левчо, знаеш че пребивавам в Бояна когато съм в София. Ще отида да метна едно око, когато завършат кота "било". Мястото е чудесно, навремето Албена АД го продадоха на Юропропърти. Там обаче за наеми забрави, даже ми е интересно как ще се оправят с изходната канализация, че тия големи блокове трудно ще ги пуснат на септични ями.
                                може да си сигурен, че няма да е със септични ями. ще си изградят канализация. иначе в момента мисля, че работят по строителната площадка. последния път като ги загледах бяха съборили сградите и разчистваха.

по спомен като правиха ул. Кумата ( ака панорамния път в тази му част) се направи и канализация.
                                Last edited by bertram; 02.06.2019, 21:08.
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

Коментар

Working...
                                X