Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
    https://m.imot.bg/details/1b155920323754554

Топ оферта в Лозенец, с двор
    това е хем на супер оживено място (откъм коли) кръстовището на милин камък със Свети наум...точно на кръстовището... хем е 'яко' хем става само за бизнес, но пък паркирането е сложно (спирането даже на наум е импосибъл), а пешеходците са малко...с една дума дърво
    Last edited by bertram; 30.05.2019, 22:48.
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

Коментар

• Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

Даааа, ей ся шъ разпиша да я напраят, да ми водят кучета, котки, магарета и конье. под прозореца...
      Преди няколко години отсвирих страхотна оферта в Стрелбище / на 2-3 линия от парка супер място.../ за зелено щото в голяма част от сградата беше планиран некъв медицински център...
      Точно така. Подобни неща се правят в отделни сгради, не в жилищни.
      Да не говорим че и за зъболекарски кабинет не става. Едното помещение чакалня, само системите за аспирация и подаване на вода по време на работа му заеха кухнята. И за зъболекаря няма място.. И за прост селски зъболекарски кабинет трудно ще стане.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

• Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

За зъболекарски кабинет или ветеринарна клиника. Хмм. Смятай още толкова кинти за ремонта и получаване на статута. Нов архитектурен план, нови скици и всичките неща си вървят. Знаем го с теб, говорили сме.
        Даааа, ей ся шъ разпиша да я напраят, да ми водят кучета, котки, магарета и конье. под прозореца...
        Преди няколко години отсвирих страхотна оферта в Стрелбище / на 2-3 линия от парка супер място.../ за зелено щото в голяма част от сградата беше планиран некъв медицински център...

Коментар

Топ ма ще го купиш ли ? И живееш в него , не за бизнес... Освен тва дето Левчо пише със смяната на статутите не е проста работа...Трябва съгласие на бая народ по сградата и т.н. Като се запънат некои например /че сменят апарти на търгашки или други обекти в блока ама друг път/ апарта си остава с двора...
          Постват се само неща дето никой не ще да го купи, но то и няма друго предлагане...коптори и яко зелени тва е...

Коментар

Кеша няма да се занули. Проверих тия дни. Но стойността на имотите ще коригира. Бъди сигурен. Инфото ми е от висш персонал в банковото лоби. В момента банките се готвят за обрат в цикъла, и да събират това дето го раздават. Няма как да събират нещо дето го няма. Ако кеша се занули, няма какво да събират банките. Елементарно е. Доста хора които купиха на завишени цени, ще претърпят корекции в стойностите н имотите си.
            Леко противоречие в поста ти. Както Берти ясно е написал, но да перефразирам. Кат няма кеш няма цени, кат има кеш има яки цени на всичко в частност на имотите. Та сега ако кеша остане защо цените ще падат ? Ако цените падат кеша требе да зачезне некъде..къде ?.....Кое от двете избираш ?
            Мани ги тея инфота. Разказват ти тези истории от години...То не бяха архитекти, брокери не нам кви....Казват ти нещо което искаш да чуеш....Това не отрича варианта цените да паднат..., но ако паднат нема да е щото некой лобист ти е казал така....:-)Колко народ секи има различно мнение и се некой Че познае...

Коментар

За зъболекарски кабинет или ветеринарна клиника. Хмм. Смятай още толкова кинти за ремонта и получаване на статута. Нов архитектурен план, нови скици и всичките неща си вървят. Знаем го с теб, говорили сме.

Коментар

• Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

aaa на кои хора? На кои имота съм искал да се рути?
                Зле си човече, после що се сърдиш, че си болен.! Ти боледуваш чуждото щастие.....

Коментар

Ами, на всички, които имат разрешение за ползване, без твоя. И се кефиш от този факт. Не е ли жалко?

Коментар

• https://m.imot.bg/details/1b155920323754554

Коментар

Имотите се рутят от силните на деня, иначе как ще пазаруват евтино ако са само нагоре.

Коментар

• https://www.bloombergtv.bg/biznes-sr...shi-upravnitsi

Фил Филипов, собственик на „Atlas Cranes & Excavators", „Бизнес среща“, 30.05.2019 г.

Фил Филипов дава и един интересен съвет за българския бизнес, а именно да бъде по-точен, по-дисциплиниран и да държи на качеството си. Но какъв ценен съвет самият той е получавал в кариерата си?
                        „Най-добрият съвет, който съм получавал, е да избягвам банките. Те ти дават чадър, но, когато завали, ти го вземат“.

Коментар

• Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                          Бота 156 много се изложи според мен. Оказа се Андрешко, който се опитва да рути имоти на хора на, които завижда.
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

Коментар

• Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

мяу при кеша - > мяу при имотите.
                            2008 нямаше мяу за кеша, а за ипотеките при това умерено мяу а не голямо.
                            голямо беше 96-та.. после знаем какви бяха цените
                            Мяу в икономиката >мяу при имотите.

Коментар

• Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

Така е...Кеша на определен период гърми....Винаги има основателна причина да се занули...
                              Разбира се в този момент при липсата му и имотите ще са еФтинджос...
                              мяу при кеша - > мяу при имотите.
                              2008 нямаше мяу за кеша, а за ипотеките при това умерено мяу а не голямо.
                              голямо беше 96-та.. после знаем какви бяха цените
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

Коментар

• Първоначално изпратено от cupwinner Разгледай мнение
                                https://www.investor.bg/po-sveta/453...lishta-283154/

четете перонци

днес в Париж, утре в София.
                                Купа, ти какво, обнадеждаваш наемателите ли. Че сега ако плащат 500€ ще плащат 300? Не, няма да се наложи да плащат 800€ примерно. Пак е нещо. Great reassuarance for all tenants.

Коментар

Working...
                                X