Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
    Бота 156 много се изложи според мен. Оказа се Андрешко, който се опитва да рути имоти на хора на, които завижда.
    aaa на кои хора? На кои имота съм искал да се рути?
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

Коментар

• Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

мяу при кеша - > мяу при имотите.
      2008 нямаше мяу за кеша, а за ипотеките при това умерено мяу а не голямо.
      голямо беше 96-та.. после знаем какви бяха цените
      Мяу в икономиката >мяу при имотите.

Коментар

• Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

Така е...Кеша на определен период гърми....Винаги има основателна причина да се занули...
        Разбира се в този момент при липсата му и имотите ще са еФтинджос...
        мяу при кеша - > мяу при имотите.
        2008 нямаше мяу за кеша, а за ипотеките при това умерено мяу а не голямо.
        голямо беше 96-та.. после знаем какви бяха цените
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

Коментар

• Първоначално изпратено от cupwinner Разгледай мнение
          https://www.investor.bg/po-sveta/453...lishta-283154/

четете перонци

днес в Париж, утре в София.
          Купа, ти какво, обнадеждаваш наемателите ли. Че сега ако плащат 500€ ще плащат 300? Не, няма да се наложи да плащат 800€ примерно. Пак е нещо. Great reassuarance for all tenants.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

• Бота 156 много се изложи според мен. Оказа се Андрешко, който се опитва да рути имоти на хора на, които завижда.

Коментар

Така е...Кеша на определен период гърми....Винаги има основателна причина да се занули...
              Но ние не продаваме. Кютим си и си чакаме момента. Притиснатите продават.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

Кеша няма да се занули. Проверих тия дни. Но стойността на имотите ще коригира. Бъди сигурен. Инфото ми е от висш персонал в банковото лоби. В момента банките се готвят за обрат в цикъла, и да събират това дето го раздават. Няма как да събират нещо дето го няма. Ако кеша се занули, няма какво да събират банките. Елементарно е. Доста хора които купиха на завишени цени, ще претърпят корекции в стойностите н имотите си.

Коментар

• Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                  https://www.pariteni.bg/?tid=40&oid=227753

Статията на статиите четете..

ЕЦБ се притеснява от високия дълг, слабите банки и ценовия балон на недвижимите имоти

Рисковете за финансовата стабилност нарастват

!!!!!!!!!!

Коментар

• https://www.pariteni.bg/?tid=40&oid=227753

Статията на статиите четете..

ЕЦБ се притеснява от високия дълг, слабите банки и ценовия балон на недвижимите имоти

Рисковете за финансовата стабилност нарастват

!!!!!!!!!!

Коментар

• Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

по немските села е доста развит вътрешния туризъм.
                      имам наблюдения върху едно селце под алпите и съвсем близо до австрийската граница.
                      лятото е лудница. бабки, дедки, колоездачи, бегачи, фраш!
                      Инфраструктура за 50 хил при население 10 хил. Ку щеш

Коментар

• Първоначално изпратено от cupwinner Разгледай мнение
                        https://www.investor.bg/po-sveta/453...lishta-283154/

четете перонци

тези са минимум 200г. пред нас... уви.

Коментар

• https://www.investor.bg/po-sveta/453...lishta-283154/

четете перонци

Коментар

В района на Бигла, Лозенец, Природоматематическата е добре, но цифрите май са космически. Тука имам една работа, и въпреки че Лозенец е презастроен, в този район бива, има зеленина, метростанция наблизо.
                            Кавръче братчеда живее на Бигла мани не говори за там че като тръгнем за тех не моем го намерим къде живее човеко излиза да ме чека на метрото ужас е там

Коментар

• Първоначално изпратено от bertram

Амстердам за разлика от вашето село е мулти-култи , център на презокеанска търговия и логистика с векове. Там има хора от цял свят, а също така има и много ресторанти, защото има хора С ПАРИ (всякакви), които са склонни да харчат, а не чакат промоция или акция в местния хоремаг. Та там със сигурност има много интересни места, които туристите може да уцелят, но може и да пропуснат.
                              по немските села е доста развит вътрешния туризъм.
                              имам наблюдения върху едно селце под алпите и съвсем близо до австрийската граница.
                              лятото е лудница. бабки, дедки, колоездачи, бегачи, фраш!
                              препоръка е

Коментар

В района на Бигла, Лозенец, Природоматематическата е добре, но цифрите май са космически. Тука имам една работа, и въпреки че Лозенец е презастроен, в този район бива, има зеленина, метростанция наблизо.
                                за там ти трябва да може да пишеш ЕСЕ и да знаеш доста псалмове.

Коментар

Working...
                                X