Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
    не мисля, че така дискутираните стрес тестове ще доведат до желания спад в цените
    всички повтарят заклинанието банките ще пуснат събраните активи и ще сринат цените
    но, няма ли това наистина да свали значително цените и още по-лошо
    да задържи продажбите на новите /прясно финансирани/ от същите банки проекти и ипотеки и пак да се набълбоцат с чисто нови тухли, редом с тия де отлежаха вече 7-8 години

та лорде, аз казвам, няма да има спад в цените.
    не и само заради стрестестовете
    Приятелю, ratten, сакън, не споменавай името Господне! Така де Лорд значи и Господ на ингилизки. Да не изям хурката без време, докато така приятно си общуваме. Впрочем и аз мисля същото като теб, но ме гложде все пак, че до края на годината може да имаме корекцийка с 9,3% надолЕ. Това трябва да ме радва или плаши и аз вече се обърках.
    Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

Коментар

• Първоначално изпратено от музовир Разгледай мнение
      Как мислите уважаеми колеги, дали наистина ще има спад в цените на имотите тази година с оглед стрес теста наложен от БНБ?
      не мисля, че така дискутираните стрес тестове ще доведат до желания спад в цените
      всички повтарят заклинанието банките ще пуснат събраните активи и ще сринат цените
      но, няма ли това наистина да свали значително цените и още по-лошо
      да задържи продажбите на новите /прясно финансирани/ от същите банки проекти и ипотеки и пак да се набълбоцат с чисто нови тухли, редом с тия де отлежаха вече 7-8 години

та лорде, аз казвам, няма да има спад в цените.
      не и само заради стрес тестовете

готов съм да се вържем на едни 10YO блек рам
      препоръка е

Коментар

• Как мислите уважаеми колеги, дали наистина ще има спад в цените на имотите тази година с оглед стрес теста наложен от БНБ?
        Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

Коментар

• 3%

Ами 165 000 000 са 3% от 5 000 000 000....
          "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

Коментар

• Пиши си глупостите без да ме цитираш, моля!

Трето предупреждение!

Първоначално изпратено от land_lord31 Разгледай мнение
            Ама ти не спираш да пишеш глупости бе Зираат спец. Явно и числата не са ти ясни вече
            Пиши си сам, моля!! Не ме цитирай!!

Когато прозреш разликата между 165 000 и 165 000 000 ще говорим!

Коментар

• Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
              Второ предупреждение!

Ясно - имаш актив за 330 милиона в "Редута"...

Всички знаем, че имаш - спокойно, спокойно!!
              Ама ти не спираш да пишеш глупости бе Зираат спец. Явно и числата не са ти ясни вече
              7 Reasons to Own A Homehttp://www.investor.bg/users/index/20139/

Коментар

Второ предупреждение!

Аз не ти казах, какво включва и ти веднага го намери в нета. ОК, ама актива ми в Редута е двойно на това, което си написал и то минимум. Като не разбирате от финанси , как ви правят банкери в Зираат, не мога да се сетя!
                Ясно - имаш актив за 330 милиона в "Редута"...

Всички знаем, че имаш - спокойно, спокойно!!

Коментар

• Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
                  AQR включва и оценка на активите, [COR="Red"]ОЦЕНКА НА АКТИВИТЕ[/LOR]....

Не е само стрес тестове при определени параметри (тази дума я виж в речника!)!

Предната седмица правих оценка на актив за 165 000 000 лв. - колкото
                  имот в "Редута"...., а може би целият "Редута", а??

Е, признавам - нямам активи в [COL="Sienna"][]Радомир[/B][/COR] и околията, ноооо - ще си купя...
                  Аз не ти казах, какво включва и ти веднага го намери в нета. ОК, ама актива ми в Редута е двойно на това, което си написал и то минимум. Като не разбирате от финанси , как ви правят банкери в Зираат, не мога да се сетя!

Коментар

• Голям си кр*тен бе!!!

Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                    Ми то го има, идва и в БГ:
                    http://www.investor.bg/po-sveta/453/...dinata-216185/
                    'ми той и Станишка казА 2008-ма, че у нас нЕма да до'де!!

И - видЕ ли - не дОде ни криза, ни нищо!!

За Станишка де!!

Коментар

На този голям спад ли разчитат понижителите БПСТ-та?
                      AQR включва и оценка на активите, ОЦЕНКА НА АКТИВИТЕ....

Не е само стрес тестове при определени параметри (тази дума я виж в речника!)!

Предната седмица правих оценка на актив за 165 000 000 лв. - колкото
                      имот в "Редута"...., а може би целият "Редута", а??

Е, признавам - нямам активи в Радомир и околията, ноооо - ще си купя...

Коментар

• Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                        http://www.capital.bg/biznes/imoti/2...stichen_izbor/

Стига с тея стрес тестове. Стрес ще има обаче!
                        Ми то го има, идва и в БГ:
                        http://www.investor.bg/po-sveta/453/...dinata-216185/

Коментар

• Положителните новини в сектора на индустриалните и логистичните площи от началото на

http://www.capital.bg/biznes/imoti/2...stichen_izbor/

Стига с тея стрес тестове. Стрес ще има обаче!
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

• Първоначално изпратено от land_lord31 Разгледай мнение
                            На този голям спад ли разчитат понижителите БПСТ-та?
                            Стрес-тестът ще обхваща три години - 2016-2018 г., като основните шокове са предвидени за първата и донякъде втората (виж таблицата). Негативният сценарий предвижда 2016 г. да се развие при спад от 2.2% на БВП, дефлация, срив на цените на имотите с 9.3% и леко покачване на безработицата. През следващата година в черният вариант на БНБ рецесията се задълбочава с нови 3.2%, но укротяване при другите показатели, а за 2018 г. се предвижда възстановяване.
                            http://www.capital.bg/biznes/finansi...bvp_za_2016_g/
                            Ще умра от смях
                            През 2018 доста други ще сте умрели. Финансово

Коментар

• На този голям спад ли разчитат понижителите БПСТ-та?
                              Стрес-тестът ще обхваща три години - 2016-2018 г., като основните шокове са предвидени за първата и донякъде втората (виж таблицата). Негативният сценарий предвижда 2016 г. да се развие при спад от 2.2% на БВП, дефлация, срив на цените на имотите с 9.3% и леко покачване на безработицата. През следващата година в черният вариант на БНБ рецесията се задълбочава с нови 3.2%, но укротяване при другите показатели, а за 2018 г. се предвижда възстановяване.
                              http://www.capital.bg/biznes/finansi...bvp_za_2016_g/
                              Ще умра от смях

Коментар

• кое не ти е ясно - НовоНиковецо ?!

Първоначално изпратено от dope0000 Разгледай мнение
                                Въпросът ми е породен от изказването на Левон Хампарцумян пред Капитал преди 2 седмици, в което каза, че изваждането на голям брой обезпечения, които са основно недвижими имоти, в къс период би сринало пазара. Някой да го е чел?
                                Хампарцумян каза в прав текст : Забравете за евтини имоти...

Хампарцумян Не каза в прав текст : Припомнете си ЦветанВасилевата структура и последствията

тогава....??
                                .
                                .
                                .

Коментар

Working...
                                X