Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от ejko Разгледай мнение
    Съжалявам да го кажа, но явно много си се откъснал от нормалния свят... ако това, което си описал, се случи - поскъпването на имотите ти ще е успокоение, което никак няма да е достатъчно, за да те стопли. Просто не е добре за никой; независимо какви активи има. Внимавайте какво си пожелавате, хора!!!
    Разплакаме ме ИеЖЖкООО

Аз от кога го говоря това

Коментар

• Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
      на глухия перон чакат влака

гледам прогнозирания % на ръста за страната през няколко седмици го повишават, последно от днес е 3,1%.
      Мишле, налЕ беше опзициая на Стефито

Да не си я оППнаЛЛЛ че сега сте партия

Коментар

• Първоначално изпратено от john john Разгледай мнение
        Абе не знам ама как ще се зарадвам на 1евро=50лв или още по-добре звучи 1евро=150лв. И току виж бързия влак станал високоскоростен.
        Съжалявам да го кажа, но явно много си се откъснал от нормалния свят... ако това, което си описал, се случи - поскъпването на имотите ти ще е успокоение, което никак няма да е достатъчно, за да те стопли. Просто не е добре за никой; независимо какви активи има. Внимавайте какво си пожелавате, хора!!!

Коментар

• Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

гледам прогнозирания % на ръста за страната през няколко седмици го повишават, последно от днес е 3,1%.
          http://www.investor.bg/biudjet-i-fin...2016-g-227976/

Умолявам Инвестор да не дава толкова много новини накуп, че поНИжителофауната не може да ги асимилира и губи ориентация.

По 2-3 на ден (най-много), за да не се окаже, че влака е с реактивни двигатели.

П.С. Уточнение: Няма вече понижителофауна, има само примиреномляскащи горчилката изпращачи.
          Last edited by john john; 09.11.2016, 16:49.

Коментар

Каква Стефи ви гони? От мъка по изпуснатия влак, вече не знаете на кой перон сте.

препоръка е

Коментар

• Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

ама това Стефи с нова самоличност ли било. сега разбрах защо са тия умотворения
              Каква Стефи ви гони? От мъка по изпуснатия влак, вече не знаете на кой перон сте.

Коментар

• Първоначално изпратено от Mito Karamitov Разгледай мнение
                Само левчето от еврото остава някой да се осмели да откачи и празника ще е направо доукрасен с фойерверки.
                Стефи, дали Мистър Тиквонйй II не го усеща червеното вече и затова залага на куция кон цВецка

после пак ще говори че комунистите са виновни[/QUOTE]

ама това Стефи с нова самоличност ли било. сега разбрах защо са тия умотворения

Коментар

• ооопсс,

Кой ще работи в този технологичен парк и къде ще живеят работниците? На мене ми мирише на повишаване на наемите и цените. Сещайте се на какво...

http://www.investor.bg/bylgariia/451...malina-227961/

Коментар

Абе не знам ама как ще се зарадвам на 1евро=50лв или още по-добре звучи 1евро=150лв. И току виж бързия влак станал високоскоростен.
                    EEE мноого даде

По КУРса на ДМ за днес е 9.23

Коментар

• Първоначално изпратено от Mito Karamitov Разгледай мнение
                      Само левчето от еврото остава някой да се осмели да откачи и празника ще е направо доукрасен с фойерверки.

Стефи, дали Мистър Тиквонйй II не го усеща червеното вече и затова залага на куция кон цВецка

после пак ще говори че комунистите са виновни

Коментар

• Само левчето от еврото остава някой да се осмели да откачи и празника ще е направо доукрасен с фойерверки.[/QUOTE]

после пак ще говори че комунистите са виновни
                        Last edited by Mito Karamitov; 09.11.2016, 14:00.

Коментар

• Тръмп неведнъж е обвинявал Фед, че поддържа лихвените проценти ниски, за да помогне на президента Барак Обама, и подсказа, че може да замени Йелън, след като мандатът ѝ приключи през януари 2018 г.

http://www.investor.bg/sasht/337/a/k...ihvite-227952/

Такааа, още една подкрепа на тезата за потеглящите нагоре лихви. А тръгне ли при чичо Сам в БГ лихвите ще са с няколко пункта отгоре. А тръгнат ли лихвите нагоре народа ще се изпотрепе да хване последния вагон на влака. Даже гледам тука, че и други бивши колеги "понижители' вече са се качили на влака.

Коментар

Дарки, приятелю къде се изгуби? Аз приключих с купуването на имоти което започнах през 2013-та и сега съм в отбора на продавачите. Така както е тръгнало гледам, че май навреме приключих и сега се наслаждавам на топлината в купето на влака. Към 2028-ма ще гледам да разпродавам и живи и здрави 2029-та пак ще сме в отбора на понижителите.

П.С. Не знам дали си забелязал, но графиката на имоти.нет не работи (умишлено) от години, а хората се чудят защо в реалния пазар такива цени вече няма.
                            Евала Джон(Георги) - аз от 1 година продавам, че ми станаха 6 имотите и нямам време да ги наглеждам даже.
                            Да не говорим че са на 1000+ км разстояние. И най-доходоносния ми е чак в Атина, взех го за 23к и вземам 200е наем от племенника нищо че плаща от дъжд на вятър
                            Малко го взех с 50к лв заем та сега не печеля нищо но мисля че след няколко години ще е поне 60к, оптимистично 100к колкото е един тристаен момента в Софията
                            Last edited by bota156; 09.11.2016, 13:03.
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

Коментар

накъде тръгнаха цените 2002-ра когато лихвите също тръгваха нагоре? Защо мислиш, че сега ще е по-различно?
                              не знаеш.явно съм те надценил

Коментар

• Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
                                е те кат се покачват лихвите предполагам знаеш накъде ще тръгнат цените на имотите
                                накъде тръгнаха цените 2002-ра когато лихвите също тръгваха нагоре? Защо мислиш, че сега ще е по-различно?

Коментар

Working...
                                X