Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

Ще се оправиш ти. И имотче в Сф като ковнеш и си тип топ.. Ще намажеш ските не моем те стигнем.
    Мдам, и в Карлово имаме етаж от къща, с два гаража и южен двор. В центъра на Видин, на топ място имот, земя, до Поликлиниката, и една гарсониера в краен квартал. Пак е нещо, и панелката в София на майка.

Коментар

• Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
      Сега се оказах с един декар имот и къща/от кирпич/, на 31км от това село Чупрене, дето щели да правят лифт. Добре че навремето казах на майка ми да не продава къщата в Струин дол. Двете села са на 31 км едно от друго, като Струин дол,е близо до Сръбската граница. Усещам как Струин дол става новия Разлог, а Чупрене новото Банско. Купата да се стяга щото ще има голяма конкуренция. 4000 легла, като за начало е добре. Селски туризъм ще има на кило. И от сега вече казвам н е с е п р о д а в а. Ха ха..
      Ще се оправиш ти. И имотче в Сф като ковнеш и си тип топ.. Ще намажеш ските не моем те стигнем.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

• Сега се оказах с един декар имот и къща/от кирпич/, на 31км от това село Чупрене, дето щели да правят лифт. Добре че навремето казах на майка ми да не продава къщата в Струин дол. Двете села са на 31 км едно от друго, като Струин дол,е близо до Сръбската граница. Усещам как Струин дол става новия Разлог, а Чупрене новото Банско. Купата да се стяга щото ще има голяма конкуренция. 4000 легла, като за начало е добре. Селски туризъм ще има на кило. И от сега вече казвам н е с е п р о д а в а. Ха ха..

Коментар

• Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

[ATTACH=CONFIG]n3425968[/ATTACH]
          не, не, това е инкасатора, мюмюн...от село мечка, плевенско
          Last edited by ratten; 03.01.2019, 21:39.
          препоръка е

Коментар

• Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

не се закачай с човека, оказа се, че ти е колега по тока и да не ти изстине стола у аеца без време...ако случайно реши да се връща.

Click image for larger version

Name:	47682090_2723626424529388_879702507306090496_n.jpg
Views:	1
Size:	44.2 КБ
ID:	3425968
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

Коментар

• Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
              Каврък, да не стане само у нас като в Словакия. Рекордно нисък лихвен процент жил. кредити - 1%. В резултат дори в Кошице и Прешов е яко по-скъпо от София.
              Не, тука е друго. Мафията не прощава. Ей сега си говорих с един колега от ДСК. Такива схеми ми разкри, какво правят и как нашиват хората, че лошо ми стана.

Коментар

• Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

Ха ха ха не съм учил в унисисету...
                там не се учеше за токо.
                инжинер е...опразвай чекмеджЕто
                препоръка е

Коментар

• Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

не се закачай с човека, оказа се, че ти е колега по тока и да не ти изстине стола у аеца без време...ако случайно реши да се връща.
                  Ха ха ха не съм учил в унисисету...

Коментар

• Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

Няма разбира се.Ще останеш без къща много преди пенсия
                    препоръка е

Коментар

• Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

Аз къща на пенсия няма да плащам, ипотеката ми е къса

ПП: кат гледам тия графики, може да изброя и сделките една по една хахахаха!
                      Няма разбира се.Ще останеш без къща много преди пенсия

Коментар

• https://web.facebook.com/smehsmehsme...type=3&theater

на всички ипотекарчета за много години
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

Коментар

• Първоначално изпратено от sunlight Разгледай мнение
                          Акциите на Apple са надолу 38% от върха си през октомври 2018. При нас имотите яко ЪП. Искам да поздравя повишителите в темата. Излязохте прави. Имота е най - добрата инвестиция. Даже и Бъфет, който в момента губи вече 3.3 милярда $ от инвестицията в Apple излезе по - малко инвеститор от Вас.

Поздрави и респект. Велики сте.
                          Боли ма швепса за акциите на Ейпъл Гугъл Майкрософт и която се сетиш.Ако щат нищо да не струват все ми е тая.Колкото по бързо умрат толкова по добре за всички ни
                          Last edited by X_Y; 03.01.2019, 19:41.

Коментар

• Каврък, да не стане само у нас като в Словакия. Рекордно нисък лихвен процент жил. кредити - 1%. В резултат дори в Кошице и Прешов е яко по-скъпо от София.

Коментар

• Купата днес има повод да празнува, без негово съгласие не бих споделил нищо повече, но искам да го поздравя и да му пожелая здраве и все така здраво да държи юздите....и кофите с вар!
                              Наздраве, Купа!

Коментар

• Първоначално изпратено от sunlight Разгледай мнение
                                Акциите на Apple са надолу 38% от върха си през октомври 2018. При нас имотите яко ЪП. Искам да поздравя повишителите в темата. Излязохте прави. Имота е най - добрата инвестиция. Даже и Бъфет, който в момента губи вече 3.3 милярда $ от инвестицията в Apple излезе по - малко инвеститор от Вас.

Поздрави и респект. Велики сте.
                                Бъфет не е чел статията ,,да спиш с врага си" потърси я в Гугъл. Това е ясно поне от 3 години.

Коментар

Working...
                                X