Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от travelboy Разгледай мнение
    Наивни сме да мислим,ч е Запада е богат защото има голяма производителност и технологии.Преосто от доста време те просто печатат пари .Даже напоследък и не ги печатат.Говорят за наливане на електронни пари.Преосто добавят малко нули в компютъра и воала всичко е пак ОК.Егати и извратения свят.
    Никога не съм мислел подобни неща.Вуйчо ми е от 1948г в Белгия.Имам трима братовчеди там единия е доктор и се премести в Монако.Никога няма да забравя какво ми говореше за здравната рИформа на Костов когато оня тъпанар тръгна да я прави.Думите бяха следните....
    1.Ще ви лекуват от всички болести без дори да знаете
    2.Ще ви правят ненужни операции
    3.Ще ви изписват ненужни лекарства
    4.Няма да ви оставят да умрете без да са ви излекували от всички болести и да са ви взели всичките пари и имоти а най добре и кредит по голям да оставите на децата си.
    Днес 20 години след тия думи виждам колко прав е бил братчеда...Но тогава роднините се бъзикаха с него и не му вярваха.А той казваше че имаме най добрият модел на здравеопазване....

Коментар

• Първоначално изпратено от Konsultants Разгледай мнение
      Продавам чудесни 3 стайни в Студентски град с промоционална цена 860 евро м2
      тел/ 0889880100
      Благодаря.И без пари да ги даваш не ме интересува

Коментар

• Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
        Тия селски тарикати дето се праят на отворковци произвеждат на Изток като плащат мизерни заолати и продават скъпо на Запад.Миналия месец бях във Виена и гледах цените по витрините.Това ще доведе до изнасяне на цялото производство на Изток а на Запад ше си загубят работните места и няма да има кой да купува.Дълговете на Западния свят са огромни и на държавния и на домакинствата и корпоративния.Фирмите непрекъснато издават нови облигации за да финансират старите дългове но това ще има край.Бях и дал краен срок за фалит към 2025 но след като виждам какво правят фалита ще е към 2020-2021.Ако продължат в тоя дух нищо чудно фалита да е към 2018.Големия въпрос е инфлация ли ще има или дефлация?
        Наивни сме да мислим,ч е Запада е богат защото има голяма производителност и технологии.Преосто от доста време те просто печатат пари .Даже напоследък и не ги печатат.Говорят за наливане на електронни пари.Преосто добавят малко нули в компютъра и воала всичко е пак ОК.Егати и извратения свят.

Коментар

• Продавам чудесни 3 стайни в Студентски град с промоционална цена 860 евро м2
          тел/ 0889880100

Коментар

• Първоначално изпратено от travelboy Разгледай мнение
            И аз така мисля.То технология ,че имат добре.Ама някакъв капут по CNN от завод в UK за велосипеди да ми разправя,че след Brexit щели да изнасят още повече и то за Корея ми се видя доста странно.Че то Корея е до Китай бе.Освен неговите велосипеди сами да въртят педалите (не бяха електрически)не виждам кой ще му ги купи при тия заплати.
            Тия селски тарикати дето се праят на отворковци произвеждат на Изток като плащат мизерни заолати и продават скъпо на Запад.Миналия месец бях във Виена и гледах цените по витрините.Това ще доведе до изнасяне на цялото производство на Изток а на Запад ше си загубят работните места и няма да има кой да купува.Дълговете на Западния свят са огромни и на държавния и на домакинствата и корпоративния.Фирмите непрекъснато издават нови облигации за да финансират старите дългове но това ще има край.Бях и дал краен срок за фалит към 2025 но след като виждам какво правят фалита ще е към 2020-2021.Ако продължат в тоя дух нищо чудно фалита да е към 2018.Големия въпрос е инфлация ли ще има или дефлация?

Коментар

Кретенов мисли че кат са го пуснали да проси в Германия ние тука в България вадим картофите с бомби.Този екземпляр се изживява като по по най.Ама тамън да блесне и хоп някой го затапи.До вчера се фукляваше с Комерцбанк.Кат му изкарах резултатите че тази банка на практика е фалирала мълчи кат комунист в Гестапо.А толкова искаше да е просветител с голям стандарт.Има един професор Краси Петров намерете му клиповете в тубата за да разберете че Запада е пътник.А физикът Тео от казанлък разправя че някакъв много важен еврейн е казал на негов ученик че през 2018 в САЩ ще има такава криза че 2008 ще е детска игра.А Тео е сериозен човек.Сал Кретена и другите будали кат него се правят на тарикати и плюят Родината си ама като дойде момента ше затворим границите и да си стоят там,На какво основание една германска шивачка ше взима15 пъти повече от една наша?Да не би да ушие 15 пъти повече гащи за същото време.Иде голям бахур за тия тарикати
              И аз така мисля.То технология ,че имат добре.Ама някакъв капут по CNN от завод в UK за велосипеди да ми разправя,че след Brexit щели да изнасят още повече и то за Корея ми се видя доста странно.Че то Корея е до Китай бе.Освен неговите велосипеди сами да въртят педалите (не бяха електрически)не виждам кой ще му ги купи при тия заплати.

Коментар

• Първоначално изпратено от vankata23 Разгледай мнение
                Математиката ми е сила. Всъщност, единственото което правиш в темата е да говориш абсолютно празни и необосновани неща за Германия. Не съм сигурен, кое по-точно разбираш под аргументация, но ще поясня, че единствените цифри, които обсъждаме са дадените от мен. С изключение на 30-те милиона домакинства в Германия, колкото ти ги изкара. В такива моменти се чудя, как в 2016-та година съществуват хора които не могат да използват гугъл и да се информират, че домакинствата в Германия са 40 милиона, не 30. Но за какво да говорим с факти, като може да си лафим каквото ни дойде. Но така де, аргументацията ти е желязна - каква са за теб 10 милона домакинства.

Всъщност, не съм убеден, защо лафиш, все едно, че съм казал, че много голяма част от домакинствата са на помощи, или пък, че получават кой-знае какви пари? Кое мое твърдение накара да извадиш такова заключение - не е ясно. Казах само, че има домакинства, който живеят в по-добри жилища, отколкото могат да си позволят. Също така казах, че не е ясно на работещите до кога ще им е изгодно да са социално ориентирани. А 500 000 домакинства и 1 милиард евро не е малка цифра, дори за Германия. Не е само процентовото съотношение важно, справка - помощите за цигани в България - не са нищо в проценти и в сравнение с кражбите от обществени поръчки

Вече видяхме в УК какво стана. Не смятам, че и в останалата част на стария континент ще се задържат "социалните" настроения.

Мунчо, при корекцията към 40млн твоите обосновки стават още по-жалки Кое ти било сила, че не разбрах? Пойнта който ти разбих се опитваше да представи пазара като нереален и как видиш ли работещите нямали дохода и щял да се промени заради това. Уви, не печелиш драги, цифрите показват точно обратното 98% и отгоре си го позволяват и си пеят

Коментар

Математиката ми е сила. Всъщност, единственото което правиш в темата е да говориш абсолютно празни и необосновани неща за Германия. Не съм сигурен, кое по-точно разбираш под аргументация, но ще поясня, че единствените цифри, които обсъждаме са дадените от мен. С изключение на 30-те милиона домакинства в Германия, колкото ти ги изкара. В такива моменти се чудя, как в 2016-та година съществуват хора които не могат да използват гугъл и да се информират, че домакинствата в Германия са 40 милиона, не 30. Но за какво да говорим с факти, като може да си лафим каквото ни дойде. Но така де, аргументацията ти е желязна - каква са за теб 10 милона домакинства.

Всъщност, не съм убеден, защо лафиш, все едно, че съм казал, че много голяма част от домакинствата са на помощи, или пък, че получават кой-знае какви пари? Кое мое твърдение накара да извадиш такова заключение - не е ясно. Казах само, че има домакинства, който живеят в по-добри жилища, отколкото могат да си позволят. Също така казах, че не е ясно на работещите до кога ще им е изгодно да са социално ориентирани. А 500 000 домакинства и 1 милиард евро не е малка цифра, дори за Германия. Не е само процентовото съотношение важно, справка - помощите за цигани в България - не са нищо в проценти и в сравнение с кражбите от обществени поръчки

Вече видяхме в УК какво стана. Не смятам, че и в останалата част на стария континент ще се задържат "социалните" настроения.
                  Кретенов мисли че кат са го пуснали да проси в Германия ние тука в България вадим картофите с бомби.Този екземпляр се изживява като по по най.Ама тамън да блесне и хоп някой го затапи.До вчера се фукляваше с Комерцбанк.Кат му изкарах резултатите че тази банка на практика е фалирала мълчи кат комунист в Гестапо.А толкова искаше да е просветител с голям стандарт.Има един професор Краси Петров намерете му клиповете в тубата за да разберете че Запада е пътник.А физикът Тео от казанлък разправя че някакъв много важен еврейн е казал на негов ученик че през 2018 в САЩ ще има такава криза че 2008 ще е детска игра.А Тео е сериозен човек.Сал Кретена и другите будали кат него се правят на тарикати и плюят Родината си ама като дойде момента ше затворим границите и да си стоят там,На какво основание една германска шивачка ше взима15 пъти повече от една наша?Да не би да ушие 15 пъти повече гащи за същото време.Иде голям бахур за тия тарикати

Коментар

• Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                    Използвай си главата и научи малко математика 0.5млн на фона на 30млн са капка в морето. А и както вече казах, стандартите са леко различни и никой не бедства, също както вече казах - тези с подпомагането нямат никакво влияние на пазара - едно че са пренебрежимо малко, второ че са .. подпомагани, то е очевидно. Тъпотиите ти за Сталин ще ги пренебрегна, както и останалирте плоски лафове - аргументирам се, за разлика от теб.

#dagoduhatbednite

Коментар

• Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                      това е думата - нормално.
                      но като прочета няколко мнения, дето в софия има само коптори и панели и се изказвам и аз по темата
                      Панелите и ЕПК-тата са, ако се не лъжа, над 50% от сградния фонд в София. Само панеляците са 42.7% от всички жилища, ЕПК-тата не знам колко са точно, но като се има предвид, че те пък са по-големи като сгради, като нищо обхващат още 8-10% от жилищата.
                      При всички тия положението е неспасяемо.
                      В центъра и част от "елитните" квартали (Докторето, Яворов, Лозенец) има и много кооперации от преди войната. Огромната част от тях са ужасяващи коптори. Биха били нелоши, ако собствениците им ги поддържаха, което обаче не се случва и сградите, а и жилищата в тях са в окаяно състояние.
                      Общо взето, във всеки квартал има единични сгради ново строителство, които си заслужават - жилища с добри квадратури, разпределения и гаражи. Подчертавам - единични сгради. Пълен абсурд е да се говори за елитни квартали.
                      Never underestimate the predictability of stupidity

Коментар

500 000 домакинства и ти си взел да разправяш, как помощи за бедняци, за да живеят в жилища НАД възможностите им не съществуват. Просто отбелязвам аз. 500 000 домакинства получават кинта да живеят над реалните си възможности.

Също така
                        "НЕ подпомага хората с недостатъчни доходи да развиват пазара на наеми и имоти. Те са незначителен брой и не участват в него, дори не са в статистическата грешка."

500 000 домакинстве - статистическа грешка. Браво, Сталин. И той така разправял, едно - трагедия, милионче - статистика
                        Използвай си главата и научи малко математика 0.5млн на фона на 30млн са капка в морето. А и както вече казах, стандартите са леко различни и никой не бедства, също както вече казах - тези с подпомагането нямат никакво влияние на пазара - едно че са пренебрежимо малко, второ че са .. подпомагани, то е очевидно. Тъпотиите ти за Сталин ще ги пренебрегна, както и останалирте плоски лафове - аргументирам се, за разлика от теб.

Коментар

• Здравейте,

Решил съм да закупя една вила между Албена и Балчик. Как мислите дали си заслужава инвестицията? Имота е 1дка на 1-ва линия, погледнах и регистъра на свлачищата, но там свлачище регистрирано няма. Върху 1дка предполагам ще има място за малък външен басейн.

Коментар

Аз пък съм на биричка и една проста селска манджа която обожавам патлиджани домати лук чушки чесънче.Лошото е че в нашия смотан град нема хубава бира.
                            Да, няма. Аз обичам бира, но пия по повечко от една когато седна. А за това което каза умирам, навремето баба, бог да я прости ги правеше такива вкусотии. Устата ми се изпълни със слюнка. Наздраве още веднъж!
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

• Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                              Градски, я наздраве, свършили сме си работата, поне с имотите и поне аз за себе си така смятам. Време е да строшим някой лев за душата, днес така реших. Danzka vodka - blue label с кралски скариди за 4 мин във вряла вода с връзка копър. Доматен сок и Italian marinated mushrooms. Засядам. Може да не свърша скоро.
                              Аз пък съм на биричка и една проста селска манджа която обожавам патлиджани домати лук чушки чесънче.Лошото е че в нашия смотан град нема хубава бира.

Коментар

Ти кога стигнеш моя стандарт ела ми се обади.И да знаеш селото е горно уйно,В това село не спестяваме по 500 евро щото с такива спестявания жилище в дтугия живот
                                Градски, я наздраве, свършили сме си работата, поне с имотите и поне аз за себе си така смятам. Време е да строшим някой лев за душата, днес така реших. Danzka vodka - blue label с кралски скариди за 4 мин във вряла вода с връзка копър. Доматен сок и Italian marinated mushrooms. Засядам. Може да не свърша скоро.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

Working...
                                X