Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
    А кеш нямам, не стига. Или ...имах, но изпуснах момента, очаквах още известно понижение. И така нямам и не мога да си позволя да купя имот на този етап.
    Изчакай, за къде бързаш?... Ето, в Пловдив например, Илиана Василева вчера каза, че сделки има за панелка или старо за ремонт при 30% 0тстъпка от офертната цена......
    Last edited by darkside; 09.07.2016, 10:05.
    Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

Коментар

• Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
      На мен ми е много интересно как така ще реша да си продам апартамента на 149 евро квадрата щото на някой му се искало евтино.Ми аз само за обзавеждане съм хвърлил една много сериозна сума..Няма как такава цена на 20 минути пеш от Шератон.....Но илюзиите са безплатни.Иначе евтинко има у Перник у квартало ефтинийка ама що ли не купуват.В Червен бряг в Левски в Свищов също е ефтинджос ама никой не купуе...Тарикатите чакат на жълтите павета 149 евро квадрата.Нека си чакат не пречат ама да престанат с развеселяването на публиката в този форум
      Ще ти е още по-интересно като ти го вземе банката и го шитне на търг

Коментар

• Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
        Трябва ли и аз да ги чета 4 години за да ми стане ясно че най-отявлените тука не притежават имот в София. Солидна причина да са понижители. Само Радев има, писал е човека.
        Как няма един пич да излезе и да каже - наистина, колеги съфорумци, колкото и да е странно след години на понижение, макар и не достигнало параметрите които очаквахме в София цените се устремиха нагоре. Може би не всички с еднакви темпове, но тренда е очевиден. Да оставим офертите, пазара сам сопределя ще се продаде ли или ще виси една обява на имота.
        Но аз признавам, драги колеги, заема не е изгоден, особено при финансиране над 50%от сумата. А кеш нямам, не стига. Или ...имах, но изпуснах момента, очаквах още известно понижение. И така нямам и не мога да си позволя да купя имот на този етап.

според мен и 50% е много на 8 % ГПР

Коментар

• Първоначално изпратено от Babbitt Разгледай мнение
          Аз съм по-любопитен ти какво имаш или предлагаш? Нищо ли?
          писал съм тук, какво и кога съм купил
          айде сег апитай стефи да каже
          препоръка е

Коментар

• Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
            много съм любопитен, скептичната стефи какво е купила...можеш ли да я питаш
            Аз съм по-любопитен ти какво имаш или предлагаш? Нищо ли?

Коментар

• Първоначално изпратено от Babbitt
              Абе що никой от лузърите понижители не напише реална квадратура, квартал и цена? Егати и и комплексарите!!!!!!!!!!!!!!!
              много съм любопитен, скептичната стефи какво е купила...можеш ли да я питаш
              препоръка е

Коментар

Знаят, ама само мечтаят тъпите понижители. Не им се връзвай. Аз ги чета 4 години и са ми ясни !
                Трябва ли и аз да ги чета 4 години за да ми стане ясно че най-отявлените тука не притежават имот в София. Солидна причина да са понижители. Само Радев има, писал е човека.
                Как няма един пич да излезе и да каже - наистина, колеги съфорумци, колкото и да е странно след години на понижение, макар и не достигнало параметрите които очаквахме в София цените се устремиха нагоре. Може би не всички с еднакви темпове, но тренда е очевиден. Да оставим офертите, пазара сам сопределя ще се продаде ли или ще виси една обява на имота.
                Но аз признавам, драги колеги, заема не е изгоден, особено при финансиране над 50%от сумата. А кеш нямам, не стига. Или ...имах, но изпуснах момента, очаквах още известно понижение. И така нямам и не мога да си позволя да купя имот на този етап.
                Last edited by X_Y; 09.07.2016, 10:59.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

Абе що никой не напише реална квадратура, квартал и цена? !!!!!!!!!!!!!!!
                  Панел 45кв.м източни квартали.без кредит. би трябвало да съм повишител,ама аз съм реалист. а това твоето се казва пожелателен икономикс.цена 2012 година 21К еуро с транзакционните разходи
                  Last edited by X_Y; 09.07.2016, 11:01.

Коментар

Единственото вярно нещо , което пишеш в живота е, че си ухапан. Всичко друго е мираж нали.
                    Ти ако купиш в Лозенец, аз ще купя в Ибиса.
                    Глей ся, Лорде....

Като за теб, свалям мизата...
                    Удряме 1000 дребни лева на масата и се срещаме се на жълтите павета ..Отиваме при нотариуса, дето ми изповяда сделката, той декларира, че имам сделка на такъв имот и вади документ. Разменяме известна сума пари - демек от твоята кунка минават в моята и се разделяме по живо по здраво.....Аз отивам да почерпя приятели, ти отиваш да правиш покрив.....

Коментар

• Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      Не съм писал това.....
                      Писах, че съм купил и това е вярно...

Слагай 10 бона на масата и да се хващаме на бас ....

пп Интелектуалец значи..
                      Преди доста време имаше една бригада бояджии ( БАНаджии).....
                      Добре работиха хората. С интелект.....Не съм чувал да се хвалят с книгите, които са чели....
                      Това занимание го оставяли на собствениците на коптори в Ботунец и Радомир...
                      Единственото вярно нещо , което пишеш в живота е, че си ухапан. Всичко друго е мираж нали.
                      Ти ако купиш в Лозенец, аз ще купя в Ибиса.

Коментар

...?
                        Не съм писал това.....
                        Писах, че съм купил и това е вярно...

Слагай 10 бона на масата и да се хващаме на бас ....

пп Интелектуалец значи..
                        .
                        Last edited by X_Y; 09.07.2016, 11:02.

Коментар

Ооо чичо, радвам се че не си в час както обикновено със софийските квартали. Откакто те ухапа кучето в квартирата, си друг човек. Никога не наемаш квартира по-скъпа от кв. Ботунец
                          Кучето ме ухапа на улицата. Не знаех, че мога да увелича разходната част на бюджета на София с 5 бона, но нека има и за бедните ...

Ако закъсаш за кинти за да си плащаш ипотеките по тухлите, мога да те наема за 20 лв на ден, да ми боядисаш мазето на апартамента до Римска стена ........

Малко, но от сърце и като за "майсторлъка" ти..

Коментар

• Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            Ботунец.....?

Не, мерси....
                            Ооо чичо, радвам се че не си в час както обикновено със софийските квартали. Откакто те ухапа кучето в квартирата, си друг човек. Никога не наемаш квартира по-скъпа от кв. Ботунец

Коментар

Квадратура съм посочил ,ама юрист да не чете не е много юридическо Местоположението е на 1км. от театър "Зад канала" в източна посока.
                              Ботунец.....?

Не, мерси....

Коментар

• Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
                                не каза квадратура и местоположение
                                Квадратура съм посочил ,ама юрист да не чете не е много юридическо Местоположението е на 1км. от театър "Зад канала" в източна посока.

Коментар

Working...
                                X