Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

Бравос, Обективний, признал съм те за царица на тези неща. Само имотите дето подценяваш.
    Царица ???

А имотите никога не съм подценявал ............. Пак се изказваш като прекъснал фелдшер у II kурс
    Имотите ги уважавам , предполагам , най-много от вас , затова съм и с най голяма бройка , като собственост ..............

Мнението ми за движението на цената им , обаче , няма нищо общо със собственоста или харесването.............

Или пък с ........... желаното !!!
    Last edited by X_Y; Вчера, 14:29.

Коментар

• Първоначално изпратено от cupwinner Разгледай мнение

накавръче, роден си в панел и явно и в панел си решил да остарееш. Акъл не ми побира подобен избор, пред къща в Карлово или в някое испанско селце близо до Бургос. Виж тука в темата колко понижители са се преориентирали към къща, Лимончо, ботич и др. Накавръче за съжаление твоя мироглед стига само до така мечтаното ЕПК, добре ще го купиш... ми после? 100-те К ще отидат за ЕПК-то, след това си работник... доживот. Ще зависиш от всичко и всички. Не се опитвам да те обидя, а ти показвам алтернативите, алтернативи са смелите и авантюристични натури, алтернативата за добър живот.

Знаеш ли, ако влезеш в битка шансовете да спечелиш са 50/50, ако не влезеш в битка шансовете да спечелиш са 0.

Ето ти примери: кретенчо в Германия с къщи в Германия и Гърция, симбатаа с апарти във Варшава, за Левчо и Дъри няма смисъл да ти казвам, всеки излязъл понаучи език и нови неща, вижда повече от света и насъбира и повече кеш. А тебе те е страх, защо? Хората без пукната стотинка отиват в Испания и се уреждат. Аз навремето с една раница на гърба си заминах за Холандия без пукната стотинка в джоба. Тогава да имах 100К сега сигурно щех да съм баш мелеонер.
      Кавръка ще се коригира, знам аз. Просто му не е дошъл момента. На неговите години бях излязъл.
      Така е, Купа, но и аз да имах както казваш 100К бих допуснал същата грешка, вероятно бих стоял в очакване нещо да се случи.
      Ето, толкова години по-късно се е случило...разко движение на имотите нагоре в края на миналото десетилетие, после спад, застой, и ето как свършва следващото десетилетие - в очакване на нова криза. А очакванията понякога траят години. Мъртъв период ако си го проспал отново.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

• Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение
        Хелоу , брокерчета , ипотечни папурковци и анонимни панелени пияндета ....................

Отдавна не съм влизал в темата , но то няма и за какво ................ Едно и също да си пишем всеки ден - излишно е , а и е ''запазена марка '' на брокериците у темата ( и на среднощните самотни ракиджии ) ..................
        Мненито ми , по темата е известно - остава да дочакаме края на годината и да се ........... броиме

Повода да пиша сега е обявено от мен решение за сделка на 17.12. 2019 при Нефта .........
        Всеизвестно е , че никога не оставям публично даден анонс , без последващо теглене на чертата .......
        И при Злато , и при Биткойн и при валутни двойки ( миналия месец беше EUR/ GBP) .....

17.12,2019 :

Продадох тогава на 60 $ барел и няколко дни по - късно на 64 $ барел ...................
        Сега - месец по късно - сме на 52 $ барел .........
        Едната е + 700€ , другата е + 1000 € .................

И .... ще ги затварям .

А , ако някой каже , че не е по темата ........... да знае че е просто реплика на ВЕЧЕ съществуващ въпрос !!!!!

18.12.2019

Бравос, Обективний, признал съм те за царица на тези неща. Само имотите дето подценяваш.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

• Хелоу , брокерчета , ипотечни папурковци и анонимни панелени пияндета ....................

Отдавна не съм влизал в темата , но то няма и за какво ................ Едно и също да си пишем всеки ден - излишно е , а и е ''запазена марка '' на брокериците у темата ( и на среднощните самотни ракиджии ) ..................
          Мненито ми , по темата е известно - остава да дочакаме края на годината и да се ........... броиме

Повода да пиша сега е обявено от мен решение за сделка на 17.12. 2019 при Нефта .........
          Всеизвестно е , че никога не оставям публично даден анонс , без последващо теглене на чертата .......
          И при Злато , и при Биткойн и при валутни двойки ( миналия месец беше EUR/ GBP) .....

17.12,2019 :
          Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

Идващите дни ще продавам Нефт .......... .......... Да знаеш ......
          Ама , ей , сървул , ти в '' закачките'' си с мен - милионер може да станеш ............
          Продадох тогава на 60 $ барел и няколко дни по - късно на 64 $ барел ...................
          Сега - месец по късно - сме на 52 $ барел .........
          Едната е + 700€ , другата е + 1000 € .................

И .... ще ги затварям .

А , ако някой каже , че не е по темата ........... да знае че е просто реплика на ВЕЧЕ съществуващ въпрос !!!!!

18.12.2019
          Първоначално изпратено от xshell Разгледай мнение

Или пък "всеки трейдър казва така, след някоя несбъдната прогноза".

Нещо изморен ми се виждаш по писането, върви ли с нефта?

Коментар

• Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

Само да не стане така че стадото да бъде подкарано към залата за стригане умишлено. Винаги имайте едно на ум, драги зрители. Левът искат да повярват че е надценен, но в последния момент може да му лепнат курс не 1,95583 лева за 1 евро, не 4 или 5 лева за едно евро, а да кажем 1,20 лв за едно евро. И тогава ще падне много вълна. Ама много.
            Толкова много, че ако не беше прост фелдшер - щеше да видиш как точно дойните крави в ИТ сектора стават безработни в тоя сценарий Те и сега са по ръба да си загубят ишлемето, през 2019 инвестициите в ИКТ са на 50% от тия през 2018та. За тях е добре да обеднеят вместо да си загубят работата, колкото и странно да ти звучи - но всички останали ще паднете под ръба на прага на бедност...

Коментар

• От темата Обратно броене до ERM 2 за правителството на Борисов

"Ха-ха-ха, пичове, аз отдавна ви разправям, че Мбоко Тиквеску и гербавите тъпанари са затънали до ушите и готвят сваляне на борда и обезценка на лева. Тиквата и калинките му са може би единствените малоумници в света, които успяха да постигнат галопираща инфлация при валутен борд.

Точно заради корумпираното им правителство няма никакви изгледи в близкото десетилетие шефовете от Западна Европа да пуснат българите в Еврозоната или Шенген. А и точно сега, когато Германската Икономика е на косъм от рецесия, шансовете на Тиквата и калинките му за еврозоната клонят към минус безкрайност.

Подозирам обаче, че с тези приказки от последните дни по медиите, че уж щели да приемат България за ERM, те пускат поредната залъгалка за населението, накрая ще излязат и ще излъжат, че уж от Евросъюза искали махането на валутния борд и лева да бъде обезценен.

Хора много внимавайте политиците в България да не ви извъртят поредния мръсен номер и да обезценят заплати, пенсии, спестяванията и авоарите ви. Положението наистина е сериозно. Опичайте си акъла"

И аз ви казвам Опичайте си акъла

Коментар

• Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

Това е според английски таблоид. Не нещо от сертифицирана агенция за такъв тип проучвания. Жълт източник. Реално не е така. Ние си го знаем.
                накавръче, роден си в панел и явно и в панел си решил да остарееш. Акъл не ми побира подобен избор, пред къща в Карлово или в някое испанско селце близо до Бургос. Виж тука в темата колко понижители са се преориентирали към къща, Лимончо, ботич и др. Накавръче за съжаление твоя мироглед стига само до така мечтаното ЕПК, добре ще го купиш... ми после? 100-те К ще отидат за ЕПК-то, след това си работник... доживот. Ще зависиш от всичко и всички. Не се опитвам да те обидя, а ти показвам алтернативите, алтернативи са смелите и авантюристични натури, алтернативата за добър живот.

Знаеш ли, ако влезеш в битка шансовете да спечелиш са 50/50, ако не влезеш в битка шансовете да спечелиш са 0.

Ето ти примери: кретенчо в Германия с къщи в Германия и Гърция, симбатаа с апарти във Варшава, за Левчо и Дъри няма смисъл да ти казвам, всеки излязъл понаучи език и нови неща, вижда повече от света и насъбира и повече кеш. А тебе те е страх, защо? Хората без пукната стотинка отиват в Испания и се уреждат. Аз навремето с една раница на гърба си заминах за Холандия без пукната стотинка в джоба. Тогава да имах 100К сега сигурно щех да съм баш мелеонер.
                Last edited by cupwinner; Вчера, 00:26.

Коментар

Както винаги, най-умни от всички ганьовци са... британците. Ама как така? София е центъро на вселената.
                  Също пресни новини от вчера, синът на мой приятел анестезиолог хвърля камък към Австрия и купува апартамент в Банско. Щял да си купува ВИП сезонна карта и не бил сам имал доста последователи. Където е текло - пак ще тече! АЗ КАЗАХ.

http://www.blagoevgrad.utre.bg/2020/...AXGWoVnoigHNB4

[ATTACH=CONFIG]n3534453[/ATTACH]
                  Това е според английски таблоид. Не нещо от сертифицирана агенция за такъв тип проучвания. Жълт източник. Реално не е така. Ние си го знаем.

Коментар

• Както винаги, най-умни от всички ганьовци са... британците. Ама как така? София е центъро на вселената.
                    Също пресни новини от вчера, синът на мой приятел анестезиолог хвърля камък към Австрия и купува апартамент в Банско. Щял да си купува ВИП сезонна карта и не бил сам имал доста последователи. Където е текло - пак ще тече! АЗ КАЗАХ.

http://www.blagoevgrad.utre.bg/2020/...AXGWoVnoigHNB4
                    Click image for larger version

Name:	Annotation 2020-01-26 191545.jpg
Views:	1
Size:	44.9 КБ
ID:	3534453

https://cash4bulgarianproperties.com...st-place-live/

Click image for larger version

Name:	Annotation 2020-01-26 192326.jpg
Views:	1
Size:	48.9 КБ
ID:	3534455

Last edited by cupwinner; 26.01.2020, 20:23.

Коментар

• https://m.investor.bg/ikonomika-i-po...nomika-297427/

Аутомотива потъва..

Неслучайно германската автомобилна индустрия смята да съкрати около 50% от работната си сила през следващите 5 години“, коментира Фезелов.

Той посочи, че това до голяма степен се дължи на факта, че големите производители, като Volkswagen, Mercedes, BMW, са в процес на преход към електрически автомобили. „Там нещата са много по-роботизирани, много малко човешки труд се изисква при създаването им“, посочи гостът.

„Освобождаването на 400 хил. работни места ще се отрази върху европейската икономика“, посочи гостът.

Пирона в ковчега ще го бочнат когато им сервират сметката за емисиите.
                      И преди съм казвал, че най новото ограбване от страна на правителствата, е манипулацията на хората със емисиите на въглерода. Циклите в климата и природата са независими. Не случайно в САЩ се определят от разхода на гориво, а не от това дето излиза от ауспуха. Това до голяма степен е далеч по рационално. В Европа обаче всичко, цялата политика е насочена към икономически колапс.
                      Last edited by nkavrakov1982; 26.01.2020, 18:25.

Коментар

13-ти март наближава!!! Ще те разкъсам ако нема гоУемо МЯУ (при имотите). Ще ти се наложи да сменяш ника. А пък ако те оберат банкстерите ще се попикам от смех. Тука във форума ще станеш единица мярка за глупост. (малка глупост = 1/3 накаврък, голяма глупост = 1/2 накаврък, тотална простотия = 1 накаврък) Дипломата ти от УНСС ще ти я приравня с моята от ПУЦ. (то не, че сега има разлика де) или ще те накарам да си я изядеш.
                        https://www.investor.bg/biudjet-i-fi...a-bord-297435/

Министерство на финансите: Няма риск за валутния борд

Този режим ще бъде запазен до присъединяване на България към еврозоната и приемането на еврото

Правителството и Българската народна банка подписаха споразумение за условията, при които ще се водят преговори включването на България във валутно-курсовия механизъм ERM II, т.нар. чакалня на еврозоната. Първите два ангажимента в това споразумение казват точно това – курсът на лева спрямо еврото да остане какъвто е в момента, посочи председателят на бюджетната комисия.

Купич, очаквах от теб поне месец, два реверанс, не очаквах да си толкоз жесток
                        Last edited by nkavrakov1982; 26.01.2020, 17:39.

Коментар

Купич, понамали консумацията на Холандски кексчета. Прекаляваш с тях ми се струва.
                          13-ти март наближава!!! Ще те разкъсам ако нема гоУемо МЯУ (при имотите). Ще ти се наложи да сменяш ника. А пък ако те оберат банкстерите ще се попикам от смех. Тука във форума ще станеш единица мярка за глупост. (малка глупост = 1/3 накаврък, голяма глупост = 1/2 накаврък, тотална простотия = 1 накаврък) Дипломата ти от УНСС ще ти я приравня с моята от ПУЦ. (то не, че сега има разлика де) или ще те накарам да си я изядеш.
                          Last edited by cupwinner; 26.01.2020, 17:00.

Коментар

• Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение

Договарянето на курса не означава промяна. А ако се стигне до някакви искания за промяна от европейска страна, значи го приемайте като пореден сигнал, че не ни искат.
                            Това казвам и аз.

Коментар

Това е така, но сме член на МВФ, фалитите на частни компании като банките са едно, но спекулации с валутни курсове, и девалвации на валута нешо съвсем друго. Осврн това в условията за членство е записано че курса подлежи да се ДОГОВАРЯ, едва когато, вече държаватаже приета за ЕРМ 2.Подчертавам подлежи на договорки.
                              Договарянето на курса не означава промяна. А ако се стигне до някакви искания за промяна от европейска страна, значи го приемайте като пореден сигнал, че не ни искат.

Коментар

• Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение

Валутният борд е просто вид паричен режим и няма длъжници или кредитори. Намесата на МВФ в икономическите процеси преди 20+ години не ни прави вечни длъжници.
                                Така е, но сме член на МВФ.

Коментар

Working...
                                X