Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
    200 евро на метър по-скъпо!!!
    http://www.dnes.bg/business/2016/12/...00-evro.324175
    автора демонстрира непознаване на материята, колега

"За следващата година посредниците очакват повече сделки и по-спокоен ръст на цените на жилищата на фона на очакваното ново строителство, което ще излезе на пазара през 2017-2018 г. Това ще внесе и повече равновесие на вторичния пазар, където се очаква предлагане на по-разумни цени."

1. това, което си заслужава е купено на етап скица още.
    2. като влязат в експлоатация тия сгради, ако има непродадено ще има и индексация на цената /нагоре/
    3. на вторичния пазар тия апартаменти ако излязат ще са с 20-30% марж за първия купувач.

препоръка е

Коментар

• Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

Ще си признае, защото е пич и мисли, знае какво търси и на каква цена. Аз също излязох от софийския пазар на имоти, каквото купил купил. Макар че имам възможност за друга покупка смятам че не е целесъобразно за мен лично. Свършил съм си работата и си заверявам билета за следващия влак в премиум класата. А на перона мартриала ще се множи, дано 2029 да пуснат повече вагони.
      Премиум при бай Пеше, нали сте съселяни и без това

Коментар

• 200 евро на метър по-скъпо!!!
        http://www.dnes.bg/business/2016/12/...00-evro.324175

Коментар

• [QUOTE=Чифликов;n3146019]
          Дотогава обаче има да се случат някои неща, като например едни 68 млрд в банките да сменят собствениците си или пък да си сменят покупателната способност.

Джелезна си СтеФФФи вече и ти пееш песента на ДМ)))

Коментар

• Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение
            Няма балон....има затворено сферично пространство, което увеличава обема си. После ще видим как да го кръстим......
            Ми нали и аз това казвам, че ще има балон. И дори признавам, че през 2029-та балона ще гръмне. Тогава цените от 7-8К/м2 (ако не и повече) ще паднат наполовина. Дотогава обаче има да се случат някои неща, като например едни 68 млрд в банките да сменят собствениците си или пък да си сменят покупателната способност.

Сега момента както няма правителство е идеален за тази цел за да няма после отговорни и виновни.
            Last edited by Чифликов; 01.12.2016, 13:52.

Коментар

И аз тъкмо го четях този сладур. Няма балон, not yet...
              Няма балон....има затворено сферично пространство, което увеличава обема си. После ще видим как да го кръстим......

Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

Коментар

• Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                http://www.investor.bg/bylgariia/451...kspert-229401/

това момче чува ли се какво говори?!

"През 2014 г. бяха 3-4%, през 2015 г. - 10-12%, а в момента са около 20%. Реално инвеститорите в имоти при отдаване под наем получават 4-8% доходност и второ, плавният ръст на цените с по 5-7-10% годишно след 1-2 години ще им донесе и допълнителна доходност", обясни Богданов.

къде са еффтините имоти?! защо влака вече само надува сффирката и дори не намалявана, като минава през перона?!
                Тоя клоун........ Казва на стадото това, което е музика за ушите! А влака все повече ще надува свирката.....дано още някоя офца се удари у мрежата. И върви с лекота, щото му е леко, почти празен е!
                Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

Коментар

Прав си, глупаците (матриала) никога не свършват. Но няма да има нужда от вагони, даже сегашните ще останат полупразни, освен ако влакът не намали „скоростта“. Тогава има шанс да се качат повече купувачи. Не защото са умни, а защото за сегашната „скорост“ нямат пари.
                  Левчо, направо си екстрасенс!.... Имам участие в санирането на един един блок в Стара Загора и ще наминавам там, та може да отида и до това заведение, което ми препоръча....както стана известно (благодаря на бай Пешо ) аз си падам по тия неща!
                  Травъл бой, не говори за санирането неподготвен....нищо не е спряло. Ако някой си позволи да спре точно сега тая програма, ще е политическо самоубийство за него. Твърде големи интереси има в тая програма, а и парите ги има!

Иди, свърши си работата, па на обяд ги отеби да бачкат, вземи кака и на обяд там, тъкмо ако е по-хубаво времето и слънчево ще си хапвате на гледка. Дояде ми се риба, бих запалил и отскочил. Пролетно време би било екстра там, но и сега е добре. Пий едно и заради мен.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

• Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                    http://www.investor.bg/bylgariia/451...kspert-229401/

"През 2014 г. бяха 3-4%, през 2015 г. - 10-12%, а в момента са около 20%. Реално инвеститорите в имоти при отдаване под наем получават 4-8% доходност и второ, плавният ръст на цените с по 5-7-10% годишно след 1-2 години ще им донесе и допълнителна доходност", обясни Богданов.

къде са еффтините имоти?! защо влака вече само надува сффирката и дори не намалявана, като минава през перона?!
                    И аз тъкмо го четях този сладур. Няма балон, not yet...

Коментар

• Първоначално изпратено от travelboy Разгледай мнение

Точно това ме притеснява.Че има твърде много политика и малко икономика в тая работа със санирането.Утре патриотите ще ревнат,че вместо да даваме на пенсионерите ще оправяме частни домове с данъците на всички.И ще останат едни стиропори незамазани по фасадите.
                      И пари има в тая работа според някои...... Патриотите нека си реват.......това им е работата. Пенсионерите пари няма да видят, това е ясно. Частният сектор работи, но държавата е в тотална криза, не само политическа. Бащицата даде заден ход и тактично слезе от сцената....за да се завърне още по-желан! Поне това му е плана, де..... А цените на имотите в санирана сграда ще са малко по-високи, това се забелязва напоследък.....

Коментар

• http://www.investor.bg/bylgariia/451...kspert-229401/

препоръка е

Коментар

Прав си, глупаците (матриала) никога не свършват. Но няма да има нужда от вагони, даже сегашните ще останат полупразни, освен ако влакът не намали „скоростта“. Тогава има шанс да се качат повече купувачи. Не защото са умни, а защото за сегашната „скорост“ нямат пари.
                          Левчо, направо си екстрасенс!.... Имам участие в санирането на един един блок в Стара Загора и ще наминавам там, та може да отида и до това заведение, което ми препоръча....както стана известно (благодаря на бай Пешо ) аз си падам по тия неща!
                          Травъл бой, не говори за санирането неподготвен....нищо не е спряло. Ако някой си позволи да спре точно сега тая програма, ще е политическо самоубийство за него. Твърде големи интереси има в тая програма, а и парите ги има!

Точно това ме притеснява.Че има твърде много политика и малко икономика в тая работа със санирането.Утре патриотите ще ревнат,че вместо да даваме на пенсионерите ще оправяме частни домове с данъците на всички.И ще останат едни стиропори незамазани по фасадите.

Коментар

Аз също излязох от софийския пазар на имоти, каквото купил купил. Макар че имам възможност за друга покупка смятам че не е целесъобразно за мен лично. Свършил съм си работата и си заверявам билета за следващия влак в премиум класата. А на перона мартриала ще се множи, дано 2029 да пуснат повече вагони.

Коментар

• На тези, които се качиха на бързия влак през последните три месеца искам да кажа, че ако искат да хванат обратния влак, вече е късно...и особено при тая скорост почти невъзможно, освен на загуба......и той потегли. Единствено не знам, къде точно ще се разминат двата влака, та най-умните и ловките да скочат от единия на другия. А разни мастити брокери да си бърборят каквото искат, това им е работата.

Коментар

• Първоначално изпратено от Чифликов Разгледай мнение

2002-ра когато лихвите тръгнаха нагоре, не видях да има имоти по 2 за лев, напротив, колкото повече се качваха лихвите толкова повече се купуваха имоти до 2008-ма.

нрадев, ама и ти ли остана на гарата бе човек? Хайде Лордиевич си призна че е изпуснал трена, ама той има имоти бол, но ти все под наем ли ще се свираш? В БГ отдавна няма държавни жилища. Следващия път през 2029-та гледай да купиш поне 1 панелно жилище.
                                Ще си признае, защото е пич и мисли, знае какво търси и на каква цена. Аз също излязох от софийския пазар на имоти, каквото купил купил. Макар че имам възможност за друга покупка смятам че не е целесъобразно за мен лично. Свършил съм си работата и си заверявам билета за следващия влак в премиум класата. А на перона мартриала ще се множи, дано 2029 да пуснат повече вагони.

Коментар

Working...
                                X