Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
    Чифлик, Дарки е хитрец, популистче, лансира неща в които и той самия не вярва, човек който обича колите, жените, хубавите и скъпи и стойностни неща, заради което между другото го уважавам и ценя неговия вкус, обикновено знае и много повече. Освен това е в бранша, макар и не строителния. И той като Рубини, не купувайте, а си купи имот в Манхатън. Цените са нереални, а за нещо добро би броил и повече. Той познава истинските неща, затова го чета и се подсмивам под мустак. Симпатяга е той.
    ма не ми обяснявай на мене за Дарки, той е ширикоскроена душа, опрости на Емо Балев ей така махайки с ръка едни 20К евро. Дарки е пич, но е добре поне във форума да бъде честен и откровен. Тук той така или иначе конкуренти няма.

Коментар

• Чифлик, Дарки е хитрец, популистче, лансира неща в които и той самия не вярва, човек който обича колите, жените, хубавите и скъпи и стойностни неща, заради което между другото го уважавам и ценя неговия вкус, обикновено знае и много повече. Освен това е в бранша, макар и не строителния. И той като Рубини, не купувайте, а си купи имот в Манхатън. Цените са нереални, а за нещо добро би броил и повече. Той познава истинските неща, затова го чета и се подсмивам под мустак. Симпатяга е той.
      Last edited by bulgarian lev; 02.12.2016, 18:26.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

• Много лоши новини се струпаха върху фауната, имам чувството че информацията и графиката не се актуализират за да не ги паникьосва допълнително, но средната цена надхвърли 900 юро метъра.

Коментар

• 4i40- Ти чак сега ли разбра че избираните чрез кебапчийницата управляващи в държавата като кажат - Ще направим мост ! Трябва да се разбира - Ще откраднем мост ! Мост може да замениш с каквото се сетиш.

D.Y.F-091066

Коментар

• Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение

Тоя клоун........ Казва на стадото това, което е музика за ушите! А влака все повече ще надува свирката.....дано още някоя офца се удари у мрежата. И върви с лекота, щото му е леко, почти празен е!

Дарки, ти поне си вътре в джаза със санирането. Толкова ли е трудно да купуваш имот който ти предстои да санираш и после да продаваш с печалба. Абе ти май ги правиш тия упражнения иначе нямаше да залъгваш матряла, че са високи цените. Хитрец си ти хитрееец...

============================================
            Призът за банка на годината за 2017-та ще бъде спечелен от БУРКАНБАНК

Коментар

• Медиите потвърждават думите ми:

10% ръст за изминалата година и около 12-15% ръст за идната година http://www.investor.bg/analizi/113/a...hivost-229405/ (и то при положение, че не стане сакатлък като с КТБ)

============================================
              Призът за банка на годината за 2017-та ще бъде спечелен от БУРКАНБАНК.
              Last edited by Чифликов; 02.12.2016, 13:35.

Коментар

• Първоначално изпратено от Dimitar. Разгледай мнение

Явно Чифликов е Лорда, защото той ми отговори.

Тогава кой ли е 13ADROL?
                Явно Dimitar е LuckyYou защото той все се опитва да набеди някой че има повече никове щом стане въпрос за ФГВБ и фалити на банки.

Ти по-добре кажи защо искаш да не се говори за фалити на банки? Да не би и ти да си някъде по веригата на източването? Ако е така по-добре се пробвай да осъдиш Биволь.
                Last edited by Чифликов; 02.12.2016, 12:39.

Коментар

• Първоначално изпратено от Чифликов Разгледай мнение

Много елегантен начин за опит да се запуши на някой устата, набеждавайки го, че пише от повече никове. Що не се пробваш да цензурираш Биволь?

Защо ли имам чувството, че крадеца вика "Дръжте крадеца"? Dimitar и LuckyYou не са ли едно и също лице?
                  Явно Чифликов е Лорда, защото той ми отговори.

Тогава кой ли е 13ADROL?

Коментар

• Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

Никакъв майтап не виждам - подготвят подплашеното население за нови еко данъци и такси.
                    Е то ако можеше топенето на ледниците да се спре с повишение на съществувщите и с въвеждането на нови данъци щеше да е супер.Ама светът се управлява от закони и всичко е баланс.Пипнеш тука и хоп неприятности.Ще дойде ден когато малкото оцелели ще разберат че парите са безумие и творение на Дявола.Парите не стават за ядене и не са необходими за да живее човек.Ценна е водата ценна е земята щото от нея идва папото....Но главите не увират.Природата е жив разум и няма да допусне нейното творение човека да се гаври с нея.Шамарите започнаха и явно ние не си взимаме поука.Ще започнат ритниците и бушниците.Въпрос на десетилетие е.

Коментар

• https://money.bg/ceo/ima-smisal-da-s...ad-sofiya.html

Връщам се към една публикация отпреди около 2 седмици - ето един брокер от Адрес, който мисля казва доста смислени неща, както самия той казва против интереса ми е...
                      особено за цените, къде има смисъл да се инвестира, кое държи цените на тези нива, покупката на зелено!...

Коментар

• Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                        .Но предполагам че хората се майтапят
                        Никакъв майтап не виждам - подготвят подплашеното население за нови еко данъци и такси.

Коментар

• Първоначално изпратено от Dimitar. Разгледай мнение
                          Лорде,
                          С писането от два ника, като често единия отговаря на писанията на другия, обиждаш четящите този форум.

А с постовете си за една банка и Фонда за гарантиране на влоговете правиш сериозни опити да настъпиш мотиката.
                          Много елегантен начин за опит да се запуши на някой устата, набеждавайки го, че пише от повече никове. Що не се пробваш да цензурираш Биволь?

Защо ли имам чувството, че крадеца вика "Дръжте крадеца"? Dimitar и LuckyYou не са ли едно и също лице?
                          Last edited by Чифликов; 02.12.2016, 12:04.

Коментар

• Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение

Въздухът между двете стени на термоса! От него е по-добър само вакуума!
                            Иначе, каменната вата не гори.
                            Разбирам ама на пазаря пълно с изолации.Дай линк към тази която смяташ за най добра.

Коментар

• Гледам прогнозите на Нешънъл джиографик за топенето на ледниците и нивото на световния океан и изпаднах в потрес.Ми село става морски курорт ба си мамата.С двеста декара на брега на новото море децата са потенциални милиардери.Плевен и той ще е много близо до морето между 5 и 10 км.....Така че внимавайте с инвестициите в имоти.....Явно Бог ми е приятел ако вярваме на Нешънъл Джиографик....Но предполагам че хората се майтапят
                              Last edited by national power; 02.12.2016, 11:21.

Коментар

• Лорде,
                                С писането от два ника, като често единия отговаря на писанията на другия, обиждаш четящите този форум.

А с постовете си за една банка и Фонда за гарантиране на влоговете правиш сериозни опити да настъпиш мотиката.

Коментар

Working...
                                X